• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@marke tak jsme oblíkli stejně..až na tu deku...ten zimní fusak se mi courá skoro po zemi..no děs...ale tak brzy snad dám ten nový jarní...uvidíme no....

To to super,já měla hadříky taky po sestřenčiným chlapečkovi asi do 68...ale pak už jsem toho hodně pokoupila...ale mám i špatné zkušenosti z netu..takže asi budu shánět nové už po slevách...
19. bře 2015 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To my jsme v hluboké korbě, takže nám nic dlouhého není :grinning: Ale je pravda, že s tím zimním fusakem tam už je od kraje až ke kraji. Už se těším, až ho taky vyměním. A včera jsem se bavila s manželem, kdy pojedeme k mým rodičům, abych si přivezla sportovní nástavec :wink: Jste mě tak navnadily, že kouknu, jak se dá pokládat a možná jí už tam taky šoupnu (i když ještě stabilně nesedí), protože je děsně zvědavá. Včera v autosedačce (přidělané na podvozku) se pořád zvedala, aby koukala kolem. Až začne sedět, bude vše jednodušší - dáme i jinou autosedačku (z vajíčka nám už lezou taky nohy).

Ty máš s netem špatné zkušenosti? Tak to mi je líto - nebo zkus nakupovat přímo od někoho z Trutnova :slight_smile: Přeci jen se dost ušetří. Já kupovala přes net jen overálky. Ale jinak se dívám taky do okolí, abych si to mohla předem prohlédnout.
19. bře 2015 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY,
když řídíte, na kterém místě v autě vozíte miminka? Teď jí mám v pravo vzádu (za spolujezdcem), ale od nové autosedačky by se mi to hodilo za řidičem, jen se bojím, že na ní neuvidím. Nebo dám druhé zrcátko :slight_smile:
19. bře 2015 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jojo...sporták je fajn...Samík ještě uplně nesedí..i když včera si už skoro sednul.Sporták je polohovací..je skoro v lehu...ale chce se zvedat někdy,prcek.A moc nespí v něm..jak všude kouká,kde co lítá.Nohy nevadí,když lezou z vajíčka.Já ho ještě mám také ve vajíčku..jezdím s ním jen dvakrát týdně na cvíčo..nesmí přesahovat hlavička.

No..víš..kupovala jsem už třikrát přes net..a na fotkách to vypadá jinak..tak uvidím,jestli se ještě do toho budu pouštet...tady koukám,že nosíme 80-86 jen my...tak není od koho kupovat.Jedině od Pidísek? Ale je pravda,že já nakupuji levně.Musí se už začít šetřit.
19. bře 2015 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jen v tom vajíčku se bojím, abych jí ty nožky neskřípla, když jí pásám :frowning2: Ale jinak máme tu sedačku od 9 kg a Klaudinka vážila začátkem měsíce 8 kg, takže si myslím, že jen co začne sedět, tak budou i ty požadovaná kila :slight_smile: A půjde do větší.

Toho se bojím, že už mi nebude chtít spát, protože bude čučet :grinning:

Tak to tedy máte veeeeelkou velikost :slight_smile: Kolik už Samík má? To my po Samčovi žádné oblečení nemáme (malé), protože s námi začal bydlet až ve 3 letech. Takže nepomůžu, bohužel. Jojo, všechno je tak drahý a tak potřebný. Plíny, jídlo, léky, ... je to děs. Tak jsem za oblečení ráda, fakt ráda.
19. bře 2015 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já Ti teda do toho nechci moc kecat kam prcka v autosedačce, ale nejbezpečnější místo v autě je za spolujezcem.

Nám taky koukají nožičky z vajíčka, ale zatím není větší sedačka co by splňovala manžela požadavky ....jinak máme dvě, ale ty budeme nejspíš prodávat.

Holky nepotřebujete sedačku do druhého auta třeba ? Mám tu jednu univezálku 0-18 kg a vím, že ji nevyužijeme. Případně nafotím a hodím foto.
19. bře 2015 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj buchty :grinning: co je noveho?
Alesek se plazi stavi se na ctyri, akorat na plovoucce mu to klouze. Jinak jsme stale bez zubu. Papa rano mlicko ke svace kasicku k obidku zelcu s masem ke svace jogurtik a k veceri mlicko zahustene kasickou. Veceri v sedm v osm uz chrni a rano papa az v pet.pak jeste usne a vstava v pul osme. Pres den je to zavislak. Pikud je vzhuru tak si s nim musim hrat. Pres den uz spi jen 2x a to jednou v korbicce od hlubokeho kocaru kterou mam hozenou v loznici na letisti a podruhe po obidku venku ve sportacku.
Jinak my koupili novou autosedacku caretero ktera je od 0-25 kg. Da se v aute proti i po smeru jizdy a ma 4 polohy sedu az pololehu jako ve vajicku. Je super a aleskovi se v ni moc hezky haca. Je stokrat bezpecnejsi nez vajicko a stala nas 1800 kc :wink:
19. bře 2015 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marke NEVÍM,JAK JE Claudinka velká..Samík měl před dvěmi měsíci 10170g a 71 cm..dnes jdeme na osmiměsíční,tak jsem sama zvědavá.Jo..tak jasně...ale počkej až bude sedět,jak píšeš než dáš do větší autosedačky.Já to asi řešit nebudu.Strollering pak bude venku,takže bude stačit kočár a na jaře uvidíme co bude....jsou holky..co mají i dvě sedačky,tak by bylo zbytečné kupovat.
19. bře 2015 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke na podzim jsem chtěla napsat :grinning:
19. bře 2015 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 0-18kg? Zatím nevím no..řekla bych až na podzim :frowning2: To je asi pozdě.
19. bře 2015 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak máme rýmu :frowning2: odsavame odsavackou na vysavac,ale stejne mu to vzadu zustava..poradite jak se s tim co nejlepe poprat a jak casto odsavat abych to zase nepřeháněla?Děkuju
19. bře 2015 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - a stříkáš tu mořskou vodu? ...někdo taky psal, že čím častěji odsáváš tím se víc tvoří.
Já měla jen tu na pusu a baterky a odsávali jsme tak 4x denně. Ale nikdy neměl rýmu tak aby mu vysloveně tekla z nosánku.
19. bře 2015 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak kdybych věděla že si ji pak fakt vezmeš ....asi bych teda za ní tak 500,- chtěla ....tak ji klidně šoupnu na půdu.
19. bře 2015 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hele tak já si ji vezmu...jen zatím nevím kdy....malý ještě nesedí..a budu mít pro sichr..na výlety.Máme doma málo místa..ale až se zbavím postýlky a kočáru starého..hnedle bude místa víc.
19. bře 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani nám doktorka psala pamycoin a otrivin...nevím pamycoin asi bez předpisu neseženeš.Když byla rýma velká kapali jsme po třech hodinách střídavě a odsávala jsem třikrát denně....Nic si z toho nedělej..prcek má rýmu bohužel skoro furt...to bude zase lepší...
19. bře 2015 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani s tou obyč. mi to nejde..letěla do koše...na vysavač je to hned... :wink:
19. bře 2015 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb mame taky na vysavac ta je podle me nejlepsi...no zatim mu davam jen ten physiomer a dnes pritel doveze Libenar..tak tedy budu odsavat az to bude opravdu neunosne..taky jsem cetla,ze cim vic odsavas tim vic se dela..no tak uvidim,ale kazdopadne opět moooooc děkuji holky :wink:
19. bře 2015 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani já ted skoro neodsávala..no předevčírem už nic..a dneska zas hafo rýmy ráno no...ale malej dělá děsný scény...tak odsávání minimalizuju..je to pecka ho udržet...desetikilovýho chlapáka..tak at je brzy líp.
19. bře 2015 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já Ti ji ještě i nafotím pro jistotu. Ona je právě od 0 měsíců ....jde dát nějak i jako vajíčko a je tam i ta vložka ...takže si myslím, že by měla jít jakoby trochu naklopit.
19. bře 2015 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jo postýlka půjde až na dolní polohu:grinning: takhle ted prostála asi půl hodiny místo toho,aby spala:grinning:
19. bře 2015 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kamisb no..ony i ty od 0 ..nejdou úplně do lehu,co vím.Mé vajíčko by mělo být do 13 kg.Jezdím zatím jen na Stroll..ale za foto budu ráda kočko...díky
19. bře 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi...šikulka
19. bře 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele z ní začíná být takovej drak rychlej..pěkný éro a už začíná pěkně paličatět :grinning: to si s ní užijeme má být paličák po kom a tuplovanej
19. bře 2015 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak kolik vážíte?:slight_smile:
19. bře 2015 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice dej sem nějkaou fotku dlouho jsem chlapa neviděla:slight_smile:
19. bře 2015 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tohle bylo pro tebe samozřejmě:slight_smile: janice_opice @janice_opice dej sem nějkaou fotku dlouho jsem chlapa nevidělaemoticon
19. bře 2015 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Samík taky ..nevydrží chvilku v klidu a na zádech..no děs, běs...a až poleze,tak nevim. ...a hrozěn se vzteká,když se chce posadit...ale nejde mu to..ještě je furt v záklonu a jednu ruku má opřenou :grinning:
19. bře 2015 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak tady je jedna s kamarádkou a jeden smějící se Samík..je to už chlapák..já s ním fotky skoro nemám..z poslední doby vůbec :grinning:
19. bře 2015 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@muddledgirl ty jo ten je obrovskekej :grinning: jsem si uplne vzpomnela na Kubu
19. bře 2015 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Asi jo..no...i když mně to až tak nepřijde,jen když vidim stejně starý miminka :grinning:
20. bře 2015 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek