• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice už pěkná slečna :slight_smile:
@muddledgirl ten je opravdu velikej :slight_smile:
jinak včera se začal malej otáčet na bok,takže na přebalováku už je to o ústa ho tam nechat. tuhle v noci si zapnul sám usínáčka, mě to nevzbudilo, ale mužského ano :slight_smile:, šikula mrňavej. No v náručí už má taky snahu zvedat se do sedu. Kdy k zubaři s malým, když už mu lezou? Já jdu příští čtvrtek, tak přemýšlím, zda mu zavolat, jestli mám vzít Josífka s sebou, teda jestli mi ho veme do péče, snad ano.
20. bře 2015 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa já jsem ho na přebalováku ani moc neměla..měla jsem jen ten,co se dá přendat.Já jsem ho tam dávala tak max do třech měsíců..ale většinou jen po koupeli..přebaluji na posteli.To jo oni..chtěj sedět..všechno hned..ale ne hned jim to jde :grinning: To záleží na zubaři.Já byla na prohlídce v prosinci a řekli mi at s sebou malého vezmu ted v únoru...jen mrkla na zuby, to bylo vše...ale mám je čistit,tak už má kartáček z DM.Určo zavolej,tím nic nezkazíš.
20. bře 2015 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl akorát mi to přes mléko nemyslí, doktor se mi přestěhoval a já nemám číslo, tak nic, nechám to na čvrtek a domluvím se s ním :(
20. bře 2015 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no jo ja to srovnavam s tim nasim drobkem :wink:
20. bře 2015 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no to je normál,vykojenej mozek....
20. bře 2015 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. bře 2015 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - nás zubař objednal až na září ...prý to stejně bude jen seznámení. Takže malýmu bude rok a 3 měsíce.
Jinak se ale mají začít hned čistit, buď nějakou látkou nebo tím silikonovým kartáčkem pokud si nechá.
20. bře 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Ahojky, já to dřív (když byla malá) neřešila - nezakuckávala se, jen chroptila. Ale teď má rýmu zadní pořádnou a vytáhnout taky nejde. Jenže se mi z toho už i pozvracela, tak jsem koupila (na doporučení lékárnice) Mucosolvan na rozpouštění a je to lepší. Už to aspoň vykašlá nebo zmizí (a nezvrací). Dneska jsem zase nedala a zase chroptí a opět blinkala. Tak uvidíme, jestli to pomůže, kdyžtak pojedeme v pondělí k dr.
20. bře 2015 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak Klaudinka měla v 8 měsících 8 kg a 70 cm. Takže tak akorát :slight_smile: Samík je krásnej a pořádnej chlap :grinning: To náš Samča měl v půl roce asi 9,5 kg a 74 cm a v roce 11,5 kg (cm nevím). Tak to asi budete těžší, ale né větší :slight_smile: No a jakej je z něho hezkej kluk :grinning:
To tvůj Samča má hezký číro :slight_smile: a bude to pěknej klučina - má hezký kukuč :grinning:
20. bře 2015 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jeee, ta je suprová. Tak jak s lezením? Lezla nakonec nebo už trénuje rovnou na chůzi?
20. bře 2015 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm Ahojky, tak to je Alešek moc velký šikula. A krásně spinká (třeba se taky jednou dočkám) :grinning: A se spinkáním přes den to máme taky max 2x. A poslední dva dny ani to ne :frowning2: Nám zuby pěkně rostou, ale to není kam spěchat. Buď ráda, dokud nejsou a nezlobí.
Tak hlavně jen tak dál a ať jste zdraví.
20. bře 2015 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Jojo, jen jsem si myslela, jestli není nejbezpečnější to sedadlo za řidičem. Vedle je to lepší, vidím i na malou, ale od "nové" sedačky bude malá sedat za řidičem. Protože tam nemáme dveře (máme Berlingo) a protože Samču nebaví pořád čekat, až malou vyndáme :grinning: Aby měl možnost taky vystoupit :grinning:
20. bře 2015 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Ahojky, k zubaři v 1 roce. Říkala nám to dětská dr. i zubařka (byli jsme tam se Samčou - já i Klaudinka). Takže prý čistit maximálně prsťáčkem a v roce na kontrolu (už nás objednala) :grinning:
20. bře 2015 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke ježiš seš zlato...no taky si myslim,že má hezkej kukuč...škoda,že nemůžu najít moji fotku ve dvou letech....řekla bych,že mi začíná být docela podobný...vlásky bude mít asi špinavý blond...trošku mu tmavne ofina.. :grinning:
21. bře 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky začínáte už nějak uvažovat o botičkách? Já nějak nevím na koho dát a jaký koupit :angry:
jestli fakt jako něco měkkýho a jen pod kotník nebo botku nad kotník pevnější...nebo jestli je rozdíl na ven, když pak bude běhat a na chození doma. Ponožky sice nekloužou, ale furt si je stahuje ....šlape si po nožičkách, když chodí kolem nábytku jakoby šikmo.
A teď mi začíná i frajeřit a drží se jen jednou ručičkou a chodí vlastně jakoby dopředu. Tak právě asi bych už měla něco koupit ...jen vůbec nevím jaký :confounded:

Máte radu či doporučení?
21. bře 2015 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, snad se bojím i zeptat - tak jak?
22. bře 2015 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky, jukni do mého fotoblogu... Teď jsem tam dávala foto... Ale tentokrát se bojím, moc bojím....
22. bře 2015 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jeee, tak to mě zatím vůbec nenapadlo, tak doufám, že někdo se zkušenostmi napíše :grinning: Já jen vím, že kvalitní :grinning: Ale asi bych pro začátek volila vyšší nad kotník, než se naučí chodit.
22. bře 2015 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 moc drzim palecky, carka hezky sili :blush:
22. bře 2015 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petulak1988 Myslíš? Je pravda, že jsem 9DET a chtěla bych zázraky. Ale po tom minule se bojím, śtrašně moc...Jinak moc děkuji :wink:
22. bře 2015 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ale je hroznej když je u nás tak se spoléhá že ho budeme držet a pouští se, jen se pak hrozně klátí.
Občas jen někde stojí opřenej a hraje si oběma ručičkama.
A poslední dobou je sranda, když sedím na zemi tak mi šplhá na záda a když se otočím tak si sedne na bobek :grinning:
jo a začíná víc a víc žvatlat, tak z něj třeba něco brzo vypadne :slight_smile:
22. bře 2015 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 hele ja testovala az 2den, nejdriv jsem byla na krvi a mela jsem takovou carku jako ty ted :wink: drzim vse co mam.. myslim ze uz mas vybranoh smulu a ted uz bude vse jen dobre, uvidis :slight_smile:
22. bře 2015 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jeee, tak to musí být s Adámkem už švanda :grinning: Taky se těším, že třeba ta naše cácorka jednou něco předvede. Zatím jen úspěšně cpeme nohy pod bříško a vztekáme se, že to dál nejde. To dělá na posteli (i odráží se nohama a nosem dře :grinning:), ale jak ji dám na zem, tak začne jen a jen řev a snaha žádná. Tak nevím. Zkouší si sedat, baví ji to v sedu (polosedu). Ale o tom, že něco dalšího taky jde, zatím nemá ani tucha :grinning:
Ale hubu nezavře. Pořád něco žvatlá (nejčastěji táta - to nám jde na 1 - no to víš, manželovi hned stouplo sebevědomí) :grinning:. Tchyně říkala, že budeme dřív mluvit než chodit :grinning: Tak to asi tak bude.
22. bře 2015 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Napsala jsem do fotoblogu. A myslím, že opravdu sílí. Já vůbec nemám představu, jak silné ty čárky jsou v jakou dobu - já testovala až týden po tom, co mi měla dorazit MS - takže to vycházelo na cca 17 den po ovulaci :grinning: No to už byla dálnice. Ale držíme všechno co máme.
22. bře 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - jj je s ním sranda a poslední dny furt mručí či co to dělá ...vypadá to jako by se smál, ale má zavřenou pusu :slight_smile:
u nás to vypadá, že první řekne Děda ....poslední dobou to tak nějak vypadá ...nebo říká Ada ...to jsme ještě úplně nepochytili.
on totiž většinou jen říká "a" a "e" ...ale když nám nadává nebo na nás křičí skrz tu mřížku k němu do pokoje tak to právě něco žvatlá :grinning:
22. bře 2015 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - malýmu to taky nejdřív šlo na posteli a pak teprve se pohyboval i na zemi. Asi to jde líp jak se do tý postele trochu zaboří
22. bře 2015 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 to vypadá dobře...dál držím vše co mám..já to měla víc vidět až 13 z odpo....a hcg jsem měla po 14-i dnech 195....v Sanusu se tvářili super a v HK po pár týdnech v nemocnici doc. prudila,že to je dost málo..
22. bře 2015 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@muddledgirl Holky, tentokráte se držím při zemi. Ale i tak Vám moc děkuju za podporu.
Já měla minule cca 13tý den dálnice. Jinak HCG 10 DET bylo 155 a 14 DET už 668...A stjně z toho nic nebylo, tak se snažím teď moc neradovat a vše si nechávám jako sladké překvapení :wink:
22. bře 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - holka drž se a já věřím, že teď to už bude dobrý. Kdy jdeš na krev?
22. bře 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb Vůbec netuším, uvidím, co testy a pak se rozhodnu. :slight_smile:
22. bře 2015 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek