• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@sasanka033 - mě právě doktor po operaci říkal, jak to že jsem neměla bolesti hlavně kolem ovu a před MS, že těch srůstů bylo fakt hodně. Tak mě sem tam břicho pobolívalo ale jen lehce teda nic hroznýho. Říkala jsem si, hele máš na břiše jizvu, je i vevnitř tak by bylo divný kdyby to občas necukalo ...ale prý by to dělta nemělo no...a měl pravdu.
1. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj tam jdu hned zitra ve 2 tak uvidime no :slight_smile: chjo chjo ...
1. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak právě, abyste ho zbytečně nevyplýtvali, radši jich oběhni vícero a uvidíš.....:slight_smile: Každopádně držím palce!!!!
1. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - je to blbý, to chápu :( já už jsme od července taky taková rozmrzelá, těšila jsem se v mezi pauze mezi 1 a 2 IVF, že dáme i IUI, ale nejdřív byl folikul na špatné straně, pak se zase objevila cysta a ted bdueme chvátat abychom vše stihli v termínu pojišťovny, ale paní doktorka mi řekla, ať termín neřeším, že to je prý její starost. Tak snad jo.

Tobě přeji hodně štěstí a ať někde najdete to správné řešení s krásným koncem ;)
1. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kez bys mela pravdu!! tohle je fakt otresny:(
1. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 já si myslím, že má kamisb pravdu páč já to tenkrát mtaky tak měla...
1. říj 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice co jsi tak mela? muzes to popsat?
1. říj 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@sasanka033 dekuji vam moc holky moje.. :slight_smile: neco vybereme
1. říj 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no tenkrat vytoky a bolesti a rezani a pak zjistili ze jsem cela srostla
1. říj 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha a zaclo ti to z nicehonic? nebo tesne po ty operaci hned?
1. říj 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ja mela furt zanety a zanety.pak byl klid a pak tohle a to jsem sla na laparku a byla jsem srostla skrz na skrz
1. říj 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha, ja myslela ze jsi to mela po tom slepaku...mela jsi slepak ne? a uz nemas :grinning:
no ja jsem z toho fakt na palici, je to divny, kdyz ty bolesti souvisi s cyklem. mozna to fakt nesouvisi s mocakem, ale jak rikate s @kamisb muze byt pricina tohle...
kez by!
1. říj 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jj odstartoval ten slepak vsechno.ale nejvetsi rotiku tam udelaly ty zanety pak
1. říj 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak dekuju. sice nevim az do laparky esli je to ono, ale aspon se mam psychicky trochu o co oprit. je to fakt hrozny:(
1. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 tak moznost to je holka.Depky urco nejsou dobry a kdy jdes na tu laparku?ja doufam,ze v tech folicich jsou nejaka zrala vajicka.Zitra 9.30 na sale :slight_smile:
1. říj 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 18.rijna, snad se nic nepodela, ja se porad bojim esli mi udelaj predop.vysetreni,kdyz mam antb...ze to zkresli vysledky moci i krve, tak nevim. no zejtra rano jdu k tomu blaznivymu obvodakovi, tak snad se dozvim ze NE. a ze na operaci muzu.
1. říj 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja proste dycky strasne spatne nesu, kdyz nevim co mi je. nesnasim to. ta bezmoc...kdyz mas diagnozu, tak se da vsechno nejak resit a ja si myslela, ze jsem to nasla, ze je to tema chlamydiema a hovnajs:(

zejtra v 9:30 se zatrese zeme!!!:slight_smile:
1. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - budou neboj, hlavně klid a pak napiš
1. říj 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 neboj to nema na predoperacni vliv antb. Jde o ekg,celkovou prohlidku a krev nenabiraj kvuli tomuhle.drzim pesti at to pomuze a vycisti te
1. říj 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jasny jsem vcelku v pohode a verim.dam urcite vedet :slight_smile:to je napinavy jak ksandy
1. říj 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 budou se te ptat zda beres leky a krev se tusim nabira kvuli jatrum,srazlivosti a krevni skupine a sefimentace myslim z tech laborek
1. říj 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsi zlato, dekuju.
tesim se teda na zejtra, hned jak budes na nohou tak pis!
1. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no neboj pisnu fakt jsem zvedava jak to dopadne
1. říj 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau Kočko - zítra na tebe budeme všichni tri myslet :-*
1. říj 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@pidisek kujuuuuuuu
1. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holka držím palce,ať vám všechno dobře dopadne a co nejrychleji se uzdravíte,ať můžete brzo plodit :grinning:
Ono se říká,že si člověk musí projít sračkama ... já si snad všechny sračky už vyžrala v červenci a jedna poslední doputovala v září,tak snad už mám vybráno a čekají nás už jen dobrý zprávy.
1. říj 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holk yjsem si tak říkala, že už musím být po těch všech narkozach v mym životě totálně vypatlaná.... :grinning:
1. říj 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj děvčata.... mohu se přidat k Vám.. mám teď před sebou 1 IVF.
1. říj 2013 v 19:17  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monik13
vítám tě mezi námi :wink:
1. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
taky držím palce tfuj tfuj tfuj :wink: :grinning:
1. říj 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek