• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@monyna83 no...bez ryb, mléčných výrobků...dost nevyážené...ale chápu...s atopákem..
24. bře 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Taky pořád držíme, ať je vše v pořádku. Jinak ten poslední test je už pořádný :slight_smile:
24. bře 2015 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Ty potřebuješ hubnout? Na fotce to nevypadá :slight_smile: Vždyť jsi štíhlá :grinning:
24. bře 2015 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jste zlate dekjji
@marke no mam 60kilo.. po porodu jsem meLa 57 coz by bylo super ale prestala jsem kojit a tri nabrala a chci zpevnit ten puding na brise..
24. bře 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše zábava poslední dny

buď se chce točit na židli nebo se houpeme :slight_smile: a musí se u toho takhle držet.
Tak měsíc se tak i drží v autě ve vajíčku toho madla a tváří se hrozně důležitě :slight_smile:
24. bře 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
A dovolím si ještě jednu ....jak moc se mám rád :slight_smile: ...máme hezky oslintaný zrcadla doma :grinning:
24. bře 2015 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petulak1988 Jooo, kéž bych nabrala po ukončení kojení - jen se bojím, abych tím splasknutím spíš nezhubla :frowning2:
Tak to znám - to potřebuju taky, břicho a zadek. Už jsem tu psala holkám, mám z blogilates takový 30denní plán, který není nijak moc násilný na tyhle partie, jen se musím donutit. Tak nechceš to zkusit? Že bychom se aspoň kontrolovaly :grinning: Je to fakt časově nenáročné, stačí ze začátku tak 2 min a postupně se zvyšuje. Je to 5 cviků - začíná se 3 cviky a jen asi 5x a každý den se přidá až do 10x a další týden se přidá další cvik.
25. bře 2015 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jeee tak jo..posles mi to??
25. bře 2015 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Pošlu do IP :slight_smile: Super, budu ráda, když budu s někým cvičit, aspoň mě to donutí :slight_smile: Tak písni, kdy začneme (třeba hned) :grinning:

Holky, nepřidáte se?
@kamisb @muddledgirl @janice_opice
25. bře 2015 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak jo..tak mi to pošli...jestli to je chvilka...makám pětkrát týdně..tak nic moc navíc už nedám.. :wink:
25. bře 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska
25. bře 2015 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke já joo to bych mohla stihnout:_
25. bře 2015 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kontrola v 7mesicich v poradku... pry je hodne napred a vazi 8245 a meri 69,5 cm
25. bře 2015 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice
@petulak1988
@muddledgirl
@kamisb
Tak mi to poslat do IP nejde (nejde mi tam příloha). Tak to mám u sebe v albu - stáhněte si to :grinning:

A dneska ZAČÍNÁME :slight_smile:

Takže dnes pouze 3 cviky opakovat 5x - a doufám, že za měsíc budeme ukazovat fotky "buchet" :grinning:
25. bře 2015 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Je to holka šikovná :slight_smile: Tak to jste trošku těžší než my :slight_smile: Velké stejně. A jen o měsíc dřív :grinning: A pohybově aspoň o 3 měsíce dřív :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2015 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke no nechtela lezet ani u dr..porad se zvedala nebo ptretacela...no doktorka se jen smala jak je cila...hned ji sla na nohy..no byla to sranda :blush: jsem sla uplne zpocena :grinning:
25. bře 2015 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke tak cvičim od ledna..a buchty nemám teda...ale u vás by to možná šlo..vy tam nemáte tolik tuku :wink:
25. bře 2015 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
a půl roku chodím na Stroll a buchty nikde...ale ráda bych aby nějaké byla...Já mám ještě hodně tuk tam no..tak myslím,že ani do června nebudou
25. bře 2015 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ale máš výdrž (klobouk dolů) a hlavně výsledky :slight_smile: Vždyť ty kila, co jsi shodila, vypovídají samy o sobě :grinning: A já si myslím, že ty buchty tam máš, jen jsou kousek schovaný :wink: Tak až opadne ten tuk, tak se ukážou buchty :grinning:
A jak se držíš se sladkým?
25. bře 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám dnešek odcvičeno :slight_smile:
Jen si zkusím udělat večer fotku, abych měla břicho před snahou a za měsíc udělám kontrolní obrázek :slight_smile:
Jen nevím, jak to mám chápat s těmi hrníčky - pití. Jestli při té námaze nebo za den? To bude pro mě to hrozný - mám nízký pitný režim :frowning2:
25. bře 2015 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - mě taky no ...břicho by potřebovalo něco se sebou udělat :wink:
25. bře 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke :grinning: no je fakt,že i to je možné....že ty buchty jsou pod tukem...Když máš někoho nad sebou,tak to jde..horší to bude potom....
Mrknu ještě na to..no pít je důležitý.....
25. bře 2015 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak uz nekojime a jsme plne na UM a bojujeme s briskem..museli jsme zmenit Nutrilon HA za Bebu HA prijde mi to lepsi,ale porad tlaci chudinka..Ted se vykakal a ma to tmave zeleny az cerny je to normalni?Zkusila jsem dat pred jidlem Baby calm a do mlika jsem dala jeste Espumisan.Nedaval jste to nekdo takhle dohromady ten Baby calm a espumisan.Smi se to vubec?Jsem trochu bezradna,protoze je mi ho lito :frowning2:
25. bře 2015 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ja ma problem s tim zvedanim... no snad to nekdy dopiluji
25. bře 2015 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Právě, že pít je důležitý, ale to mi moc nejde. Tak poraď - jedná se o pití při výkonu nebo průběžně. Co je důležitější :slight_smile:

@petulak1988 Které zvedání? Ten dnešní první cvik (poslední na obrázku - Roll Up?) To mě dává zabrat to skoro pokládání obou nohou najednou :grinning: (ten třetí cvik - druhý obrázek). Jinak v pohodě :slight_smile:
25. bře 2015 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahojky, už jste měli málo mlíčka? Tak hlavně, aby to bříško povolilo, jinak neboj, bude líp - většinou se po 3 měsících miminku uleví. Hlavně dávej hodně na bříško a nosit na tygříka. Jinak já taky míchala babycalm a sabsimplex. Ale spíš tak, že jsem je dávala na střídačku. Takhle dohromady nevím, aby to nebylo moc. Ale babycalm je přírodní - jen oleje, tak snad to vadit nebude. No, vytrpěli jsme si taky dost, tak vím, jak se cítíš. Je to hrozný, když nemůžeš pomoct. Nám hodně pomohlo to nahřívání bříška a denní koupání. Vydrž, bude líp. Jen co se začne trošku hýbat (kopat).

A když to bude fakt neúnosné, tak použít rektální rourku (tu jsme ale neměli, ale už bych si jí pořídila, než 4 hodiny každou noc utěšovat svíjející se miminko).
25. bře 2015 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no ja se nezvednu jako do sklapovacek
25. bře 2015 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani nevím,jestli to míchat zrovna ten babycalm a espumisan.Hodně známých nekojí...jen ty penízky,vid? Zelené hovínko u nekojených děti může být ze železa.I kojený Samík měl někdy zelené.Zkus koupit laktobacílky..a dát mu.S bříškem bolavým jsme i na MM bojovali minimálně tři měsíce.Vždycky dlouho tlačil a nezabralo nám nic.Jen infacol jsme nezkoušeli..ale ten je myslím na stejné bázi jako babycalm.
25. bře 2015 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani poplácávat prdelku,masírovat pupíkem bříško...nahřívat jsem se bála..dělala jsem to jednou...a přišlo mi to moc teplé....rourku jsem nepoužívala...kakal sám, i když se značnou námahou..bude líp..neboj :wink:
25. bře 2015 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@marke já dnes necvičila...začnu asi dýl....do pátka mě čeká pořádný uklid..nějak nic nestíhám...Ale Samík už druhou noc spinká v postýlce..docela pěkně to zvládá.Dnes tedy brečel..dala jsem ho tam hned po kojení. Tak jsem si ho vzala k sobě a usínal mi v sedě.Položila jsem ho do postýlky..začal brečet...tak jsem ho hladila chvilku a usnul..tak já to zkusim taky...I když je to těžké ted spát sama... :grinning:
25. bře 2015 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek