• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@petulak1988 Jo, máš na mysli ten druhý cvik (jedná se o 3. obrázek) - tak ten mi taky dává zabrat :slight_smile:
26. bře 2015 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2015 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani
Muddledgirl má pravdu - zkus laktobacílky. Zkoušla jsem od Swissu a taky od Biopronu. Jsou myslím od 1 měsíce :slight_smile: takové vysypávací tobolky. Od Biopronu se líp rozpouštěly. No, výsledek můžeš hodnotit až tak za 10 dní, ale díky tomu (že má člověk cíl a vidinu menších prdíků), tak to aspoň rychleji utíká :grinning:
A Janča by doporučila BioGaya. Ale ty jsem nezkoušela.
26. bře 2015 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl Tak se přidej o víkendu :grinning:
Já bych chtěla na začátku příštího týdne umýt okna. Jinak jen klasika úklid, nic velkého. No, potom ještě možná vyperu záclony :wink:
Tak to jste šikulové, hlavně hodně úspěchů i nadále se spinkáním.

Mě se začala malá bouřit usínat u prsa. Tak z 50% nechce usnout a začne se vztekat. Tak ji odložím - dle částečného uspání buď do postýlky a ona zadřímne, nebo vedle sebe a to jí dávám ještě prso v leže a taky většinou zabere. Ale i tak z 20 % neusne (přes den).
V noci se mi budila klidně po hodině a nedokázala znovu zabrat. Tak jsem udělala to, že jsem jí do postýlky dala pod hlavu mojí bavlněnou noční košili. A vždy, když se probere, tak si otírá obličej do té košile a jak mě cítí, tak zase zabere a je klid. Takže musím zaťukat (ťuk ťuk) - už 3 noci spinkáme zase krásně jen na 2 kojení. Takže jsem se po měsíci (kdy vstávala i 10x za noc) konečně posledních pár nocí vyspala :grinning:
26. bře 2015 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jeee holka držíme ti všechny naše palečky..me ty fotky testů u tebe uplně dojaly.... :astonished:
26. bře 2015 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - malej začíná ...s dada, tata, aďaďaďa :slight_smile:
tak jsem zvědavá co z něj vypadne :slight_smile:

jinak dneska se mě pustil a chvilinku sám stál ....už se děsím.
Jo a začal divně sedět ....buď má jednu nožičku jakoby pod sebou a druhou pak nakročenou (jakoby na rytíře při postavování u opory) a nebo dokonce na jedný nožičce jakoby klečí a druhou zase potrčenou (zase na toho rytíře) se fakt začínám bát, že se mi za chvíli přes tohle postaví :unamused:

přidávám foto, ale je to trochu mázlé.
26. bře 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pidisek No to je krásný a moc děkujeme. To víš, každý den se potřebuji ujistit, že tam // jsou. Zítra jsem 14DETa volám do CAR, abych se objednala na UTZ. Snad to dotáhneme tentokrát dál, než jen na pozitivní testíky :slight_smile:
26. bře 2015 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb No ten má úžasnej posed :grinning: To už jen vyskočit :grinning:
26. bře 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke - no právě, bojim ...bojím ...už teď furt někde stojí a "lítá" kolem postele nebo v ohrádce a drží se jen jednou ručičkou.... někdo nám propašoval mezi moje klidný vajíčka jednoho raráška :sunglasses:
26. bře 2015 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb Prostě frajer :wink:
No nesváděj to na jiné - hledej mezi vlastními - koukni na manžela, asi měl nějakou zrychlenou spermii :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2015 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - njn, manžel byl prý k nezastavení taky no :frowning2:
27. bře 2015 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb My dneska koupili capačky:slight_smile:)))) malej ti za chvilku skočí rovnou kolem rku z tohohle posezu :grinning: já být tebou tak ho dám na nějakej sport na atletiku je šikulka:_
27. bře 2015 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke Holka já se na to nestačila ani podívat ještě ...je to ted mazec..doufám, že cvičíte:slight_smile:
27. bře 2015 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já jsem objednala v týdnu dvoje na doma z prodeti.cz ...ale musela jsem je vrátit byli mu malý a to bylo pro děti 6-12měsíců.
Kde jsi je kupovala? Asi by to chtělo mu je zkusit, má po manželovi asi vysoký nárt :frowning2:
27. bře 2015 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a dneska stál dobrých 5 sekund sám vedle postele...nejdří se opíral jen zády a pak se pustil a narovnal ...pak se na mě podíval a hrozně se chechtal.
27. bře 2015 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb hele přes net boty vůbec nekupuj, za prvé co výrobce to jiné rozměry, pak taky záleží přesě na nártu a šířce nohy...my tu máme krámek boty boty botičky. Paní Valče krásně změřila nohu --je to docela sranda páč Valča furt ohýbá prsty dolu, že jo to samé ři nazouvání:slight_smile:) a koupili jsme české certifikované capáčky fakt krásný a dobře se jí v tom stojí http://www.boticky.net/
27. bře 2015 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no já jsem zvědavá jestli něco vůbec je v nymburce :frowning2:
a tohle je to tady takový na prd
27. bře 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zdravotní obuv tam nemáte?
27. bře 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
HOLKY PUNKS NOT DEAD :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2015 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - to nevím ...budu se muset podívat no. Asi příští týden až přijede mamka tak tam zajedeme.
27. bře 2015 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda ...závist ...takových vlásků ...ale už malýmu taky trošku rostou :grinning:
27. bře 2015 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no neteri zacaly rust az v 1.5 roce a ma jich furt min nez Valca...
27. bře 2015 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to Adamek jich ma oproti neteri ve stejnym.veku fakt dost :grinning:
27. bře 2015 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - manžel říká, že s ním drží basu :slight_smile: mají jich podobně :slight_smile:
oni teď začaly růst jen jsem zvědavá jakou budou mít nakonec barvu ...protože záleží jak se na ně koukáš někdy mi přijdou světlý a někdy zase tmavý ...
27. bře 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je vidět, že těch vlásků moc není, má trochu víc vpředu uprostřed a pak na zátylku.
27. bře 2015 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky super botičky jsou tyhle...děti je milujou :slight_smile:
27. bře 2015 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - to jsou jakoby ty ponožky? .. http://www.attipas.cz/o-attipas/o-attipas/ ??
a jak jsi vybírala velikost....taky už jsem na ně koukala na doma.
27. bře 2015 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek mas odkaz?
27. bře 2015 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
tady ten eshop ma kamoška - jsou spolehlivý a super věcičky :slight_smile: babyelement.cz jsou tam i tabulky velikostí podle delky nožiček a ty barvy jsou boží !!!!!
27. bře 2015 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek