• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
jdou nosit i venku, když je sucho - jinak mají větrání v podrážce :slight_smile:
27. bře 2015 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - mě u nich jen napadlo jestli ta "špička" nevadí při lezení po 4. Přeci jen ještě vcí leze než stojí.
Jak je zahnutá jakoby nahoru
27. bře 2015 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - a ještě jeden doaz, jak je pevná ta "guma" kolem lítka? malej je má takový trošku silnější :sunglasses:
27. bře 2015 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2015 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam nevadí :slight_smile: super si v nich stoupají a neklouže jim to - a hlavně to fakt simuluje chuzi naboso...myslim že v pohodě - ale to težko říct - naše prcková má taky silnejší lýtka a v poho, tak snad ok :slight_smile:
27. bře 2015 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - a můžu se zeptat o kolik větší si je kupovala? taky platí tak 1-2cm nadměrek?
27. bře 2015 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja koupila 21,5 podle te jejich tabulky a jsou jim tak o ty dva cm vetší v ty špičce, možná o trochu vic, ale ještě nechodí, takže to je v pohodě, nebo jim dávám ponožku :slight_smile:
27. bře 2015 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - ok děkuji, malej chodí kolem nábytku, drží se jednou rukou a pomalu se začíná pouštět a chtěl by do prostoru vykročit ale to spadne. Ale když mu podám jednu ruku tak je mě hezky dojde.
28. bře 2015 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek super a co to je za znacku please?
28. bře 2015 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek uz vim uz na ne koukam ty jsou fakt prenadherny!
28. bře 2015 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky...dočtu vás snad dneska..Prosím,jak můžu brát panadol novum nebo paralen? V týdnu mi dělali zub,čistili kanálky...byl tam zánět....a trpim odvčera.Včera jsem měla na usnutí jeden panadol.Díky moc.Nepamatuju si to.
28. bře 2015 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - paralen jo, ten panadol nevím :frowning2:
28. bře 2015 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 3x denně asi den jen vid? paralen...já moc nechci nic jíst kvůli kojení no...
28. bře 2015 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ale zase by to neměla být ta 500. tam píší jeden denně a pak se poradit.
ale zase ty zuby nebudou dlouho ne ? tak se snad nic nestane.
28. bře 2015 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Však jo..já si dala jen na noc? No...snad ne..ten zub je opravenej...vyčištěnej kanálek a v tom nějaká náhradní vložka.V pondělí nebo v úterý volám,jestli mě vezmou....pokud to nepoleví..ted je to lepší.Objednaná jsem zas až na červen a mám 11 kazů...takže nic moc.A to už od ledna nejím sladký
28. bře 2015 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to Ti nezávidím.
28. bře 2015 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to já od doby, co jsem na mateřské, pravidelně zubní hygienu neprovozuji, takže se taky "těším" k zubařce. No co, hold si za to můžu sama. Já mám ty zuby stejně děsný :frowning2:

A to máš za jak dlouhou dobu? A trpíš na ně?

Tak hlavně, aby bylo vše v pořádku.
28. bře 2015 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke hrůza...trpim netrpim kočko...nejvíc jsem měla šest a to mě bylo asi jedenáct..pak většinou tak jeden až tři kazy.V těhu mě opravili sedm zubů..tři kazy a 4 znovu vyvrtali plomby,protože nepřiléhaly k zubu.Až ted po těhu byl rentgen.Cistim si zuby často....ale ted teda fakt každej den mezizubníma.Nejhorší je že mě objednali na červen a července...cca to budou 4 hodiny...Jenže tenhle zub ani není dodělanej a trval dvě a půl...A to od ledna nejim sladký....
28. bře 2015 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jak neprovozuješ zubní hygienu? To máš nejak hustou mateřskou..:grinning:
28. bře 2015 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek :slight_smile: No když jsem chodila do práce, tak byl takový ranní stereotyp - po snídani vyčistit zuby a šup do práce. Ale co jsem doma, tak ráno snídám bůhvíkdy (podle toho, kdy mi to malá dovolí) a čištění zubů (ranní) pak už není tak pravidelné. To vyznělo, jako bych byla prasátko, ale tak zlý to snad není :slight_smile:

Celkově nějak po ránu nemám na sebe čas a při prvním spaní se už snažím stíhat vše okolo domácnosti. Takže se zanedbávám :frowning2:
28. bře 2015 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to Tě fakt lituju. To já měla nejvíc 2 kazy. A v těhotenství jen 1 a druhou návštěvu žádný :slight_smile:
Ty čekací doby jsou hrozný. Naše zubařka mě naštěstí vždycky někam nacpala - tak do měsíce. V případě akutních případů má stanovenou každý den ranní půlhodinku.
28. bře 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke holka neblbni..to nestojí za to..pekne si pořiď zubní nit, kartáček Curaprox Soft a pastu Promise../mame v rodině zubaře.. a jeď čištění aspon dvakrát denně...
28. bře 2015 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Mám kartáček Curaprox Ultrasoft a mezizubní kartáček (od nich) a pastu Sensodyne :slight_smile: Tak aspoň splňuji 2 věci :grinning: Ale tu pastu si budu pamatovat :wink: Jojo, musím si na to víc myslet.
Mít zubaře v rodině je výhoda, co?

To se ani neptej, jak na tom byl Samča, když jsme ho dostali do péče. U mámy k zubaři nechodil, takže ve 3,5 letech měl v puse snad 10 kazů. Jenže má dávivý reflex a děsně se zubaře bojí. Takže jsme to nechávali až na pohotovost (zubařka nic nedělala, domluvili jsme se, že když prostě bude zle, tak bude muset zub vytrhnout). No, tak to šlo asi 2x a pak pochopil, že je lepší si dojít k zubařce. Takže mu je pomalu začala trhat a poslední asi 4 mu tam nechala, že snad už brzo vypadnou. Takže musíme čistit, čistit, čistit. No u mámy ho chytil zub, tak ho vzali k zubaři a místo, aby ho vytrhli, tak ho jen "vyčistili" (nevím co dělali) a poslali nás na trhání k vlastnímu (jenže mámu má na Slovensku, takže chudák přijel z prázdnin a šel hned na trhání). Kdyby to udělali hned, měl klid.

No já vím, musím si na to víc myslet, jinak bude u mě zle. Mám to celé v puse už dost rozvrtané. Moje mamka má v 60 letech už kompletní zubní náhradu (vyndávací zuby). To je taky děs.
29. bře 2015 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny z Podolí...
Malá se narodila 25.3.předčasně akutním císařem...pro preeklampsii...má 868g a je zatím Mooc šikovná...Držte palečky,snad vše překonáme a odneseme si trochu později domů zdravé miminko...
29. bře 2015 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - ahoj, tak to budeme držet palečky o to víc, aby vše holčička zvládla a byla s vámi brzo doma.
29. bře 2015 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Držíme všechny palečky které máme. Hlavně hodně zdravíčka a síly, aby malá všechno zvládla na jedničku. Myslíme holky na vás. Kdybych měla srdíčko, tak pošlu.
29. bře 2015 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 janìiiii tak nakonec to byla preeklampsie???Strasne moc na vas obe mysliiimmmm.drzim pesti!!!
29. bře 2015 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, drzime palecky, aby mala krasne pribirala a vsechno zvladla na jednicku. Jd to silny clovicek..
29. bře 2015 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 posíláme srdíčko malinké i tobě hodně sil...kdepak jste? Já byla s malým u Apolináře a byli tam super doktorky a sestřičky :slight_smile:
29. bře 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - myslím, že jsou v Podolí.
29. bře 2015 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek