• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@pidisek
@kamisb ano jsou vvPodoli a mala je moc statecna kouknete Jance do fotoblogu ma tam fotku
29. bře 2015 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Takhle jsem ji nasla kdyz jsem myslela ze haja a sla jsem ji jen prikryt ... takze postylku jsme minuly tyden dali o polohu niz a ted asi pujde uplne
30. bře 2015 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@petulak1988 No Terezka je šikulka - a jaká je hezky vysmátá :grinning: Takový šibalský kukuč: "Mami koukej"

A jak cvičení? Cvičíš? Já zatím denně :wink:
30. bře 2015 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke jj presne.. "mami koukej, to je lepsi nes spani " :grinning: no dnes mam treti den..kolikrat za den se to ma cvicit..u toho jednoho cviceni musim mit nohy vhycene pod posteli ..nemam silu se zvednout aby se mi nezvedly :grinning:
30. bře 2015 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - já jsem zatím nezačala :frowning2: nějak nemám kdy a nebo jsem líná. Chci být na to sama doma a mít fakt klid, ale ....no vím výmluvy ....
30. bře 2015 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, máme za sebou první klokánkování a jsem naprosto zaláskovaná...každým dnem máme větší šance, že bude Johy zdravá a bez následků vše dožene...díky za palečky...a přeju i Vám a dětičkám krásný den...
30. bře 2015 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@jaka17 - přeji moc a moc štěstí a ještě jednou hlavně hodně zdravíčka Johance a mamince(tatínkovi) pevné nervy.
30. bře 2015 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 moc myslím koči..jedna holčina porodila chlapečka a ten měl kolem 400 g..dnes mu je rok a je v pořádku :wink:
30. bře 2015 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 Tak to já cvičím denně jen jednou a spíš mi dělá problém mít nohy natažený nahoru - a propnutý. Ty svaly mám nějaký zkrácený :frowning2: Jinak při tom zvedání se mi nohy asi nezvedají - neuvědomuju si to :slight_smile: Jen to dělám trošku svihem :frowning2: A jsem dneska 6.den - tj. opakovat 10x (a zítra nový cvik)

To víš mami, všechno je akčnější než spánek :grinning:

@kamisb Nejhorší je se rozhoupat :grinning: To já včera cvičila v noci, když všichni spali :wink: Spíš mám problém si na to vzpomenout. Ale minule, když jsem cvičila přes den, tak se mi Klauduša řehtala :grinning:
30. bře 2015 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Holky držte se a hlavně hodně dalších úspěchů, ať i dál statečně bojujete. Myslíme na vás.
30. bře 2015 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 jee tonjsou krasny zpravicky.moc drzime s Terezkou palecky :blush:
30. bře 2015 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke no ja dnes vynechala..mela jsem nejakx premestruacni syndrom unavy ... jeste ze mala byla zlaticko. :blush:
30. bře 2015 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Tak to je jasný :slight_smile: Já ještě menstruaci neměla, takže čekám a čekám. Ale občas mám pěkně rozházený hormony (přecitlivělost, akné), tak to asi už dlouho trvat nebude :frowning2:
Dneska začínám s dalším cvikem.
31. bře 2015 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak nějak nevím, jestli to víte, ale já to zjistila dneska:

sasanka033 je těhotná (8tt)

Já říkala - vše se děje 3x a už je to tady: monyna83, sasanka033 a ještě kdo bude třetí?
31. bře 2015 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke jj taky to vim... byla jsem z toho nadsena
31. bře 2015 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - jj vím, už od pozitivního testu, ale psala to jen na zeď svojí, tak jsem sem nic nehlásila. :slight_smile:
31. bře 2015 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme úspěšně přešli na Bebu a máme zase spokojene miminko :slight_smile: nakonec dávám.ten espumisan přímo do mlika a má klid i bříško... Jen se dost osypal na tvarickach a máme dávat silny odvar z černého čaje,ale strašně ho to vysušuje.. Jsk jste se s tím poprali tenkrát vy holky? Akné mel a to přišlo a samo odešlo,ale tohle je jak nějaká vyrážka,ale má to jen na tvarickach..
31. bře 2015 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Pecka...Sasanka čeká mimi..já věděla,že to přijde...držím moc pěstičky,ať je vše v pořádku
31. bře 2015 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hhani - malej měl furt suchý tvářičky ...a ted má občas místa suchý na tělíčku.
Exzémy mají prckové první na tvářičkách ....tak hlídej po čem se to dělá ...a mazat hydratačními krémy.
31. bře 2015 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@hhani Klaudinka na nic takového netrpěla. Poslední měsíc se jí ale udělaly suchý místa na tvářích a kolínkách. Od dr. jsem dostala v lékárně udělanou ondřejovu mast, tak mažeme. Sice to nezmizelo, ale nehorší se to. Po koupání mažu olejíčkem, ale četla jsem, že to by se právě nemělo, že raději mléko. Máte s tím zkušenosti?

Jinak je super, že je zase bříško v klidu. Tak ať chutná :grinning:
31. bře 2015 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, máte taky teď to "separační" období? Prostě závisláka na entou? Já se k ní nemůžu otočit ani zády, aby nezačal strašný řev :frowning2:
31. bře 2015 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 moc ti držíme všechny naše palečky !!! jsi statečná a malá to má po tobě :-*
31. bře 2015 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
super sasanka.. :grinning:
31. bře 2015 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke - my naštěstí ne.
jinak mudr na tý imunologii říkala, že olejíčky to zhoršují ....že nejlépe hydratační krémy nebo obyč modrá indulona, že je taky dobrá.
31. bře 2015 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nezůstali vám nějaké léky?
31. bře 2015 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Tak to buď ráda. Je to děs. I když s tatínkem se po chvíli uklidní a vydrží :slight_smile: dokud zase neprojdu kolem :frowning2:
JJ, tak to jsem taky slyšela. A zrovna jsem koupila nový :frowning2: Budu muset koupit tedy nějaký krém po koupání - doporučíš mi něco? Co používáte? O modré induloně jsem taky četla, tak asi taky vyzkouším.

@muddledgirl A co vy používáte po koupání?
31. bře 2015 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Ahojky, bohužel, nic jsem téměř neužívala. A co jsem měla, už prošlo.
31. bře 2015 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Když jsme u těch léků - mám doma neotevřený Aktiferin a Magnosolv - neužíváte některá?
31. bře 2015 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin cau Kaci, je tu skupinka mam/nemam leky na IVF. Ja tam prodavala Gonal. Da se tam sehnat vse. Drzim moc palce!
@hhani - uz nekojis, Hani? Mala mi Bebu blindila :wink: a jak jinak, vse ok? Co brisko po sekci, dobry?
Zdravim ostani! Nejak nestiham psat, mala mela desnou strevni chripku, pak ja a nakonec tatinek :slight_smile: Jinak rekonstruujeme domek a snad se do prazdnin prestehujeme! Ale s tou Adinky separackou je to doma vyzivny :grinning:
31. bře 2015 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@coralin ne ne...bohužel...
31. bře 2015 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek