• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@marke kočíí..my máme zákaz používat něco..od kožní...tak používám mastový základ co nám píše...aqua calcis
:wink:
31. bře 2015 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh Jeee, vy budete mít tedy ten letošek nádherně "plodný" :grinning:
Tak ať se vše zadaří a ať vše probíhá jak má.
Taky máte separační období? (viz o 9 příspěvků výše) :grinning:
31. bře 2015 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Vy to máte s tou pletí hodně složitý, viď. A už je to aspoň nějak v klidu?
31. bře 2015 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Market, mame uz asi 14 mesicu :grinning: nee, delam si srandu. Mala mela takovou separacku kolem asi osmyho mesice a ted, kdyz ma na vyber, tak dost tvrde uprednostnuje me. Tatinkovi se to mic nelibi, ale on ma na vychovu jiny nazor nez ja. Budeme mit asi jeste doma boje. Ja to preziju, ze na me visi :grinning:
31. bře 2015 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - u nás je spíš problém, že když dolů přijde děda nebo babička a nepochovají ho tak spustí hysterák. Ale naštěstí je to jen herečka a když se za nima zavřou dveře, tak má zase pusu od ucha k uchu a vymýšlí jinou lumpárnu.

Já teda po koupání moc nemažu ...jeden čas jsem měla niveu olejíček a pak jsem teda koupila hydratační niveu baby a tím promazávám. JInak mi dala doktorka vzorky a docela bych řekla, že nám pomohla teď bioderma ....fleky co měl větší a svědily tak zmizely, i když občas se ještě podrbe. Tak mažu tou niveou nastřídačku s tou biodermou.
31. bře 2015 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak se mám dostat k někomu na bazárek? kamisb
31. bře 2015 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh Uz ne...Beba nam fakt sedla konecne je zase usmevave miminko.Nutrilon ho uplne ucpal,ze to z nej slo jak z pasty a to jsem mu musela pomoct..porad se kroutil a tlacil no byla to hruza,ale Beba zabrala nadherne :slight_smile: Jinak vse vpohode.Brisko super uz o ni ani nevim a nejradsi bych zacala uz cvicit,ale nevim jestli to neni brzo aby se neco nestalo s tou jizvou..A koukej se uz prestehovat at te mam blizko :wink:

Jinak holky diky opet za rady..Vcera jsem poctive prikladala odvar z toho cerneho caje a zabralo to uz se to ztraci..zase jsem trochu zahystercila,ale me to vzdy nejak vyleka a chci mu pomoct co nejrychleji a ono to ne vzdy jde..no jsem asi holt hystericka matka :grinning: :grinning:
1. dub 2015 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Takhle se dneska u nás obědvalo ....on prostě nemůžu chvilku v klidu posedět :grinning: :angry:
1. dub 2015 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@muddledgirl - z jeho profilu ...tam jsou inzeráty pod tou fotkou a bydlištěm .
1. dub 2015 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb díky...už vím..peckovní fotka...
1. dub 2015 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
1. dub 2015 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak co jaký byl den? Taky hodně sněžilo u vás?
@kamisb
1. dub 2015 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - u nás prostě aprílový ...ráno sluníčko, tak šílený déšť, pak zase sluníčko, pak sněžilo a tak nějak furt dokola.
Už by se to mohlo uklidnit naposledy jsme byli venku v neděli. Ten vítr je šílenej, u vás bude asi ještě horší co?
1. dub 2015 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb No..čerti se taky žení...ale včera jsme byli hodinku venku.Dnes ne...byla jsem cvičit a pak uklízela a šli jsme ke kamarádce. :wink:
1. dub 2015 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak včera a v pondělí jsem ven taky raději nešla ...tady je ten vítr fakt hroznej a jsme u lesa...tak jsem se docela bála. Snad už to přejde.
1. dub 2015 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb no jasný...tady to šlo,když jsem byla venku... :wink:
1. dub 2015 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani Nutrilon maly taky strasne nesedel :frowning2: a kdyz si prectes to slozeni, tak mi ani neprijde nejak dobry. Beba ok, ale blindila ji. Nejvic sedel Sunar. No hlavne, ze uz mate to svoje a je to ok. Nam jeste chvili potrva, nez se nastehujeme. Mame momentalne rozbombardovanou koupelnu :grinning: ale do prazdnin snad jo.
1. dub 2015 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, o kom se mluviva, nedaleko byva! :grinning: :grinning: dekuju, ze jste si na me vzpomnely:slight_smile: priznam se, ze jsem se sem k vam nesla chlubit, ponevadz jsem vzhledem k vyvoji temat ve skupince necekala, ze by vas to jeste zajimalo. takze dekuji, ze jste na me nezapomnely:slight_smile: a dneska zacinam 9tt, neuveritelny:slight_smile:
2. dub 2015 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@sasanka033 - to víš tady se nezapomíná :wink:
2. dub 2015 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to zni skoro vyhruzne :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2015 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 - hihi, jeden nikdy neví :sunglasses:
2. dub 2015 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojík, mám doma fenykl, jak ho zpracovat pro malého :slight_smile:, děkuji.
2. dub 2015 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa - ahoj, já ho jen dávám syrový na mrazák a pak jen přidám na pařáček k nadýmavý zelenině.
2. dub 2015 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji moc za srdíčko..nevím komu....
@sasanka033 Proč by nás to nezajímalo trdlo...vždycky mi vyhrknou slzy z očí,když někdo tady otěhotní...A byla jsem si jistá,že Tvůj čas přijde...
2. dub 2015 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa fenykl nedávám..zatím jsem na něj ani nenarazila.
2. dub 2015 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Vzhledem k tomu,že malý spí něco přes den a pak poslední dny usíná kolem půlnoci..jsem koupila avent savičky....ty variabilní,že mu zkusím dát kaši do postýlky s lahví..jeslti u toho neusně....protože ráno chodím pak na pás...vstávám kolem šesté a jsem hotovson..Přes den pak toho moc neudělám...Jak ty savičky jako fungujou.? Moc to nechápu...
2. dub 2015 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - to já Ti neporadím, vůbec netuším co máš na mysli :frowning2:
2. dub 2015 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb je to toto.....ale asi si to sám přizpůsobil.Lahev jsem mu tedy naklonil...dala prso a usnul...sice se vzbudil na chvíli..ale jinak spinká od půl sedmý...snad rekord....
2. dub 2015 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek