• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@muddledgirl - asi to jako nechápu ...tomu to necháváš v postýlce či jako co?
2. dub 2015 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Držte se a ať je vše v nejlepším pořádku :slight_smile: A jinak dobré zprávy zde slyšíme moooooc rády :wink: Budeme na vás myslet.
2. dub 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů gratuluuujuuuu ted to čtuuuuuuuuuuuu jupíííííííí to je krásný jaro letos!!!!!!!Holky mám z vás radost strašnou!!!!!
2. dub 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Čau holky vůbec nestíhám, mám děsnej fofr a nestíhám vůbec dočítat natož přispívat..tak snad jen máme 8 kg a 70 cm včera Valče bylo 10 měsíců a byla v telce:grinning:DDDD 0:21-0:24 http://www.ceskatelevize.cz/ct24/nejnovejsi-videa/306548-americky-konvoj-v-praze/
:grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2015 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice Jeee, tak to máte stejné míry jako my v 8 měsících :slight_smile:
A jak to lezení, začala nakonec lézt nebo ne?
2. dub 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se začaly pohybovat - válíme sudy, ale to jsou fofry :slight_smile: a odrážíme se nohama při ležení na zádech. Ach jo, jestli my někdy budeme lézt?
2. dub 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no jo však Valča měla taky start do života s malou porodní váhou a ještě přišla na svět dřív....:slight_smile:))no po 4 neleze..jen na nich péruje, sedá si a stoupá si..ted začala dělat to co Adámek Kamči..sedí a jednu nohu má tak jako kdyby se chtěla postavit ze sedu:slight_smile:)
2. dub 2015 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke vždyt nemusí lézt..Valča už taky dle mého nebude..ona se plazila jako pídalka,ale dle mýho nepoleze
2. dub 2015 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Koukla jsem na video - no prohlížela si vojáka, jako že není její typ :grinning:
A jak dopadá domeček? A prodej bytu? A co pořád děláš, že teď na jaře máš takový fofr?
2. dub 2015 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já to myslela tak, že máme holky podobný :slight_smile: Už se pěkně pronesou :slight_smile: Klaudinky bratránek má 7,8 kg a 76 cm a je o 1,5 měsíce starší. To je pak rozdíl, když si ho pochovám :grinning: Náhodou, naopak jen musím chválit, Valinka vše nádherně dohnala.
No právě, taky si myslím, že lézt nebude. Když ji dám na bříško, aby trénovala, tak hned se svalí do sudů. Už ani ty kolínka nechce zkoušet pod sebe. Nojo, holky jedny vyčůraný :grinning:
2. dub 2015 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za srdíčko nějaké hodné dušičce. Škoda, že ho poslala bez podpisu :wink:
2. dub 2015 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no prave ten byt furt sem couraj lidi na prohlidky...takze furt uklizim a jsou tu lidi kdyz ne tak mame aktivity venku a varim...do toho jeste papiruju..uz aby to nekdo koupil..vsem se to libi moc jen proste ty mesicni poplatky...musi prijit nekdo kdo bude mit hotovost anebo aledpon vetsinu v hotovosti....jsem z toho uz dost utahana...
2. dub 2015 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb chtěla jsem to zkusit...ale on si to neumí podržet..tak aby to pil...no kdyby Ti chodil spát o půlnoci..taky by jsi to třeba zkusila.
2. dub 2015 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke vsak jooo a jeste jak se furt hybou tak se pronesou..Hele Valca je rychla jako pidalka fakt to ma vychytany..pak peruje na 4 a dela na psa haf haf :grinning:Vojaky zkoumala prave a dokonce zapomnela ze neni u me kdyz ted ma to mamankovsky obdobi :grinning: jen pak kdyz ten vojak rekl,ze je krasna po mamince (to byl ten s brylemi to vse vyvysvetluje) tak jak rekl mama tak si to uvedomila a zacala rvat :grinning:
2. dub 2015 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marke - malej se zase vůbec neplazil (nebo tím myslíš to lést) ...prostě hned péroval, pak přišlo bněco jako poskoky a pak si sedl a pak hned začal lést po 4. A vzápětí si stoupl no.
2. dub 2015 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no proste dite nemusi lezt to je jasny..doktorka rikala,kdyz Valcu videla,ze je teda fakt hodne aktivni a ze v roce uz asi prijdeme :grinning:
2. dub 2015 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb lezeni je po 4...to pidalkovstvi jako Valca je takovy napul lezeni a plazeni
2. dub 2015 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já nic neříkám, že jsem proti ...jen nějak nechápu jak to funguje. Asi jako netekoucí hrneček ?
já bych zase ráda, kdyby mi byl schopen usnout přes den doma bez prsa ...zkoušela jsem ho dát do postýlky s čajem ....tak tam chvíli leží pije čaj a pak cucá dudlíka...a pak začne kňourat ale prostě nezabere.
2. dub 2015 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já se obávám že malej přijde na kontrolu už v těch 10měsících ....pokouší se už sám stát ...dneska stál v pokojíku uprostřed a ještě máchal košíkem takovým malým ...a pak si to asi uvědomil a rychle kecnul na zadek.
nebo když mu podáš ruce a on je maličko dál tak těch pár krůčků jakoby popoběhne :wink:
jo a poslední dny žvatlá slabiky ...a skoro celý den slyším "táta, táta, táta, dě, děda .... a pak různý slabiky...dneska z něj vypadlo "teta" ...i když to asi jen náhodně spojil.
2. dub 2015 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ještě k tomu lezení ... taky jsem četla od nějaký maminky že děti někdy začnou lést až po tom co si stoupnou, než začnou být jistý v chůzi že nejdřív pak začnou lést. @marke
2. dub 2015 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno jo Adamek je rychlik ;)vidis Valca zase takhle zvatla uz 2 mesice co zameskala v pohybu to domlela pusou..ale je s nima sranda co?jsou boziiii no snad uz bude lip a uvidim vas :slight_smile:
2. dub 2015 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo kazdy dite ma svuj vyvoj..Kuba nelezl...ja taky ne :slight_smile:
2. dub 2015 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - on dlouho neslabikoval, ale furt mlel pusou.
Jo a začal skřípat zubama ....hrůza :angry: ....je to uličník ....ale fakt šikula ... pustí natahovacího měsíčka co hraje sám ....je sranda jak tahá tou ručičkou ...něco táhne jak si u toho sedne a zbytek fakt silou rukou táhne dolů, když to pustil poprvé tak jsem se divila a teď chodí skoro každý ráno sám, nebo když mu řekneš jestli nám pustí měsíčka tak někdy leze a pustí :slight_smile: nebo přinese knížku s krtečkem když se ptáš kde ji má.
A taky už pochopil co je to čaj a aby se napil sám. Fakt je šikula ...jen to "chození" trochu přehání :angry:

Val je fakt super holčina (krásná) ...na videu je úžasná :wink:
2. dub 2015 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - myslím, že ještě někdo tu psal, že nelezl....tak uvidíme :wink:
2. dub 2015 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mame proste uzasny deti..jsou fakt vymodlene a kouzelne..Valca ta uz fak jako krupka susenka kocka a pes sranda steka a mnouka a dela baf a ukazuje na kocicku kdyz se ji zeptam a na pejska..jsou to proste milacci..Adamek je proste rychlik a nechce,aby mu neco uteklo je moc krasnej..Valca se ted naucila placat tatu do pupku :grinning: naucila jsem.ji to dela papa a ukazuje jak je velika..no sranda
2. dub 2015 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@marke a jako my v 5 :slight_smile:
3. dub 2015 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - maelj občas "papa" udělalá ale spíš to má na háku a nechce se mu. Do břicha plácá mě :slight_smile:
a leze mi do výstřihu pokud chce MM :slight_smile:
jak je velkej dělá, ale jen když se mu chce :wink:
prostě šikulky, ale v tomhle jakoby dělání a ukazování je asi línej ...nebo ho to nebaví ...ale co ho baví je rosvěcet a zhasínet světlo :slight_smile: a pak vždycky kouká na lustr jestli se mu to povedlo :grinning:
3. dub 2015 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice To jááááááááááá. Taky jsem nelezla - jen skákala po prdeli :grinning:
3. dub 2015 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa No joooo, chlapi tady jsou prostě kusanci :grinning:
3. dub 2015 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb malý si už konečně podržel netekoucí hrneček...jsem ráda..moc...ale usíná mi taky zásadně u prsa...co s tím až nebudem kojit?
3. dub 2015 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek