• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@janice_opice tak to možná i lezení přeskočí,ne
,když už si stoupá
3. dub 2015 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - toho se taky děsím jak to pak bude vypadat :frowning2: to usínání
3. dub 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - přes den u prsa, večer poslední kojení před spaním a v noci kojím na posteli v sedě a když se odemne otočí a zavře oči tak jde do postýlky a usne. Ale poslední dny se budí až kolem 4h a to jde už rovnou ke mně do postele a spíme ještě tak do půl 8-8.
3. dub 2015 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Taky ho dávám po kojení do postýlky..dnes jsme zvládli vpohodě...tak jsem happy.Ale kojím furt cca každé tři hodky no.
3. dub 2015 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to já už ne, a pije opravdu od Tebe nebo jen dudlá? I když to už jsem se asi ptala co? on je taky větší naž Adí tak hold asi potřebuje víc no.
Mě dneska zase nechtěl Adámek oběd :frowning2: jako vůbec...se pral jak o život, tak jsem mu to nenutila no. Ale pak chtěl MM a šli jsme ven a před chvílí se mi zase sápal do výstřihu. Tak mu to zkusím dát v 18h místo jogurtu k věčeři no.
Třeba na dnešek se vzbudil kolem 1:30 tak jdu na wc a za ním do pokojíku (on nikdy v noci nebrečí jen volá to je jeho "e" nebo "a") ..a než jsem tam došla tak zase spal. No nakonec chtěl jíst až v 5:30 :wink:

já myslím, že se to spaní bude lepšit ...musí přeci jen už jsou velicí ...ale kamarádka kojila dceru v noci každý 2 hodiny ještě tak v 14 měsících co vím, když jsem u nich byla před porodem na návštěvě tak to ještě kojila takhle v noci a holčička je dubnová.
3. dub 2015 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my spíme od druhýho měsíce celou noc - tj 10-12 hodin...oba... nevim, jestli je to UM nebo čím :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. dub 2015 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek - závidím :slight_smile: ...ale je pravda, že jsme na tom asi ještě dobře, dneska už spinká a snad vydrží aspoň do 3h, ale někdy se ještě budí na kojení kolem 1h. A někdy spinká až do těch 5:30.
Uvidíme jak to bude dál.
3. dub 2015 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ano pije...Nemusí se podle mně lepšit..já taky celý život špatně spím...Prý od kojeneckého věku.A taky byl zvyklý do ted skoro na maminku,tak to taky asi dělá své.To on taky někdy vdrží i 4 hodiny.Každý dvě hodiny nekojim už dlouho.
3. dub 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dnes spinkal do osmi skoro a pak odpo hodinu a chvíli u kamarádky.Ted usnul.Ale ještě neměl kaši..tak uvidíme no.Já nás ještě musím zbalit a vykoupat se.Ráno v 5:40 jedeme do Frénu
3. dub 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to si užij, vypadnout je vždycky fajn.
3. dub 2015 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - to my jsme s mužem zase hrozný spáči :grinning:
3. dub 2015 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné velikonoce
Přeji vám a holkám jen lehký výprask a manželům a klukům bohatou pomlázku :slight_smile:
5. dub 2015 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ráno holky...jelikož jsem se cpala...u tchyně...tak jsem to trošku pos...no nic..jede se dál se cvičením.Prosím @marke tak co Ty a bříško? Asi se do toho dnes dám...Ted uklízím...ve čtvrtek přijede teta z Německa..tak ráno musí být vše hotovo.Vytřeno je ...a ted žehlím už třetí pračku...vrrrr...
7. dub 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, zatím poctivě (mimo včerejška) cvičím. No, kromě kondičky se to zatím asi moc neprojevilo, ale co bych taky po 10 dnech chtěla :slight_smile: Zkusím si udělat foto a porovnat s tím na začátku, pak povím víc :slight_smile:
Jojo, úklid - ten tak miluju :wink: To já doteď nežehlila (jen na začátku věci pro malou) - manžel nosí montérky, já věci z uměliny a Samča měl ty trika ještě "malé", takže to nebylo vidět :grinning: Ale už budu muset taky začít. Ale mě žehlení moc nevadí, hlavně se k tomu dokopat. Ale tři pračky bych žehlit fakt nechtěla. Chudáku.
7. dub 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@muddledgirl Na to usínání bez prsa jsem taky zvědavá :wink:
7. dub 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak nám konečně vyrostl další zub. Takže hlásím, že vylezla jednička vlevo nahoře a myslím, že tak do 3 dnů vyleze i dvojka vpravo nahoře. To nám bude z té horní čtveřice chybět už jen jedna jednička.
A pak ještě dvojky dole a snad bude chvíli klid. Ale ty se zatím nijak neprojevují.
7. dub 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - pěkný ...hezky cvič, aspoň někdo musí :grinning: já ještě ani nezačala.
Zuby taky dobrý ....nám se asi ani 2 dole nechystají ...mám pocit, že dřív vylezou špičáky nahoře :wink:

Jinak dneska byl zase boj s jídlem ...malej mi najednou nechce obědvat :frowning2: včera a předvčírem jsme mu pak zkusili dát skleničku z ryby a tu snědl ...večeře v klidu sní. Ráno si dá se mnou chlebík, ale jak má dojít na oběd ...tak to jsou skoro boje.
Dneska jsem mu nejdřív dala ochunat kostičku batátu, kousek růžičkové kapusty a kousek černýho kořene ...a to snědk v pohodě a pak jsem to smíchala s masem a maličko rozmáčkla a po první lžičce se mu zvedl žaludek a prostě že to jíst nebude ...tak já nevím :frowning2: zkusila jsem i kousek borůvkový přesnídávky a taky nic (tu pak snědl k večeři). Tak uvidím co bude zítra. I o víkendu to bylo náročný :frowning2:
7. dub 2015 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nic si z toho nedělej s tim jídlem, já jsem doktorce taky říkala, že prostě mi nechce ted Valča vůbec zeleninu jíst a ona říkala, at jsem v klidu a zkouším to, ale že mají takové vlny a to si pamatuju i Kubíka
7. dub 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ted si dávám plněný rajčátka vajíčkovou pomazánkou(z dietního sýru) a opečený tmavý toasty a mnam mnam..Kuba přinesl asi 30 vajec...:grinning: ak je ta pomazánka taková různobarevná:grinning:
Zítra jdeme do botanické zahrady na motýli ještě s neteřinkou a švagrovejma tak se těším:slight_smile:
Jinak Valča spí furt stejně at kojená nebo nekojená..prostě každý díte je jiný a má svoje, nebojte čsem se to srovná a budete je nutit vstávat do školky a do školy...
7. dub 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@eevvaa no vidiš a můj syn měl v půl roce 12 kg:grinning: já jem ráda, že mám drobnou holčičku..a halvně zdravou,když toho musela tolik dohnat:slight_smile:
7. dub 2015 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já jsem dneska normálně brečela ....on ječel jak by ho na nože brali, když jsem mu dala pár lžiček a než jsem ho pak odpoutala z židličky. A pak chodil a okusoval na židli takovou starou koženku tak jsem mu říkala, že nene a že nesmí a zase jekot ...no bylo to krásná hodinka a půl.
Pak už to skoto bylo ok, jen to jeho "ťáta, tátatatata, táty dáda" apod s "t" a "d" někdy se musím smál ...jen to máma mu zatím nejde ..na mě ječí "aaaaaaa" :grinning:
7. dub 2015 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo holka to máme to stejný akorát teda , že Vaalča přímo nadává ale fakt hustě..to je prostě kulomet :grinning: ale s tim jídlem to je to stejný a bud v klídku, to se srovná:slight_smile:no ono to M je pro ně těžší :slight_smile:
7. dub 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jsem zvědavá.
Jo nadávat umí občas taky ..ale poslední dny teda když se mu něco nelíbí tak ječí jak hysterka. Pak uděláš ksichtík a hned se chechtá ...máme doma dokonalou hééérečku...někdy.
Jo a dneska udělal prvně něco jakoby "papi, paci" :slight_smile:
7. dub 2015 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak dneska krásně oběd snědl ...vyjímečně jsem to nevážila a asi snědl tu svojí 80g.
Asi hold budu muset po dopoledni čekat dýl než dostane oběd, asi je moc nabumbaný :sunglasses:
8. dub 2015 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoooj, tak včera vylezla i ta očekávaná druhé horní dvojka. Takže teď máme 5 zubů a budeme čekat tu druhou jedničku. No dvojky dole taky moc nevypadají.
Čistíte už něčím tedy zuby? Já dneska koupila sadu 3 kartáčků od Canpol babies. Je to jeden na masáž dásní, tak jsem jí ho dala na hraní :slight_smile:, druhý takový malý gumový (jako prsťáček, ale menší) a třetí se štětinami. Jen mi ten gumový přijde tvrdý. Ale zatím je zvědavá, tak to ohlodává :grinning: Takže si třeba zvykne čistit už teď :grinning:
9. dub 2015 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Tak to má Adámek jen období, uvidíš, bude dobře. Já se jen děsím, co čeká nás. Vždy, co se dělo u vás, u nás nastalo tak za 2 - 4 týdny :grinning: No, kolik tedy Adámek sní na oběd (masozelenina)? Já myslela, že víc, ale píšeš 80 g. To Klaudinka teď dává 100 - 120 g, tak jsem ráda. Zrovna mají akci v tescu na příkrmy, tak jsem jich pár koupila. A uvařila jsem už brokolici a cuketu a jen rozmačkala (jsou malinký kousky), tak jí je do těch příkrmů přimíchávám :slight_smile: Má změnu a zkouší i kousíčky.
Teď už dýni asi neseženu, co? :frowning2:
9. dub 2015 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malá nechce vůbec nic pít. Je to děs. Zkoušela jsem pítko, brčko, dětskou láhev ... prostě nic. Vše bere jen jako hračku a nejradši kouše dno (samozřejmě otočené nahoru, takže pití vytéká) :frowning2:
A další problém, co už můžu malé dávat za jídlo? Nechce kaši, jogurt jen hoooodně zamaskovaný v přesnídávce. Co dalšího jim dáváte, kromě masozeleniny a přesnídávek?
9. dub 2015 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to Samča letos chodil po pomlázce poprvé v životě :slight_smile: Předtím byl vždy u mámy a tam vyšlehal jen babičky v baráku. No, nejdřív chodit nechtěl, ale nakonec se domluvili s klukama a šli. A jak ho to chytlo :grinning: Už chce znovu velikonoce :grinning: Přinesl 20 vajec a nějaké sladkosti. Takže taky ujíždíme na vaječným týdnu :grinning:
9. dub 2015 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kontrola cvičení :slight_smile:
cvičím, cvičíš, cvičíme :grinning:
Koukala jsem na ty svoje fotky a asi kousísíček bříška se ztratil. No, neměřila jsem, ale cenťáček by to být mohl :slight_smile: Hlavně jak jsem psala, je silnější. Ale bolí mě záda - poslední dobou - nevím, jestli je to návazné na cvičení nebo ne.
9. dub 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no spíš než období to je asi moje vina, že mu dávám když nemá hlad ... tím, že kojím kolem 4-5h, pak po probuzen kolem 7:30si cucne, pak kolem půl 9 má ten chlebík ...do toho vypije tak 70ml čaje, a pak před soaním kolem 10h zase kojím a občas si cucne ještě během spaní :slight_smile: ...takže hold mu asi nesmím dávat "oběd" dřív než za dvě hodiny po probuzení.
Malej jedl tak kolem těch 80g (masozelenina), někdy zvládl 120g, ale někdy dá 40g a víc ani ťuk. Ale sní celý jogurt 190g a i přesnídávku 180g.
Ráno má asi půlkrajíčku chlebíka s máslem nebo lučinou nebo mažu i jogurtem.

A nezkoušela jsi normální hrnek ? samo že by jej neměla volně k dispozici.
9. dub 2015 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek