• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@marke - já právě rajče zkusila v polívce samotný a pak přidala i papriku.
10. dub 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke zoubky se snažím malému čistit...ale zapomínám...má klasik kartáček pro mimi a i ty gumové na kousání... :wink:
11. dub 2015 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám holky..že Samík je asi největší jedlík...sní mi často i kolem 200g...ale já to někdy ani nevážim....Za to kaši,jak kdy..ale hlavu si nelámu,když má 10,5 kg :grinning:
11. dub 2015 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já si Kamčo taky myslim,že ne všechno těm prckům musí chutnat.... :wink:
11. dub 2015 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jinak já tedy dávám MM když chce po jídle....ale pak dostává většinou nejdřív za tři hodky...MM.
11. dub 2015 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke podle mně ochucené jogurty zbytečný..vě většině jsou akorát srajdy..já tedy malýmu nedávám ani bílý,jak se mi hrozně osypal atopákem.Dej bílý a do toho ovoce...třeba.
11. dub 2015 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke pribináčky bych ted vůbec nedávala..je tam tvaroh a smetana,ne? A to by se mělo nejdřív v roce...ale tvaroh zbytečně zatěžuje ledviny...
11. dub 2015 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však light věci ,taveňák není dobrý ani pro dospělého..kord pro takové mimi...Ale tím tady nikoho nemíním pobouřit...vím,že miminka tady už jí skoro všechno..Já mu dávám kousat zatím jen okurku a banán... :grinning:
11. dub 2015 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb malý už pije z učícího hrnečku od Aventu sám...Lahev na kaši jsem zrušila..protože mi to tak prostě pít nebude...Asi třikrát a dost....
11. dub 2015 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já dávám vodu..po šípkovém čaji bio...se mi osypal....a granulovaný nechci kvůli cukrům..
11. dub 2015 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já taky po jídle občas dám MM, ale většinou čekám až když si řekne. Ale teda po 200g bych mu už nedávala :slight_smile: malej někdy nechce ani po těch 80g.
11. dub 2015 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: tak já to beru,jako že má hlavně pití,víš.I když vodičku už mi pije..tak zatim ne moc no..
11. dub 2015 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - posílala jsem Ti ještě fotku s tou druhou sedačkou. Nekoukala jsi na to? e-mail.
11. dub 2015 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo...kočko..koukala......poradíme se s přítelem.
12. dub 2015 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2015 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak snad vás dneska dočtu a odpovím. Včera jsme si konečně plácli s kupcema, tak ted to ještě přenést na papír a můžu klidně spát:slight_smile: ted naastane kolotoč balení a pak stěhování. V listopadu bychom měli mít postaveno a potřebujeme se naa dva ěsíce někam upíchnout. Bud to do října zmáknu na chatě anebo budee hledat náhradní variantu:slight_smile:Ale aspon, že se to hlo:slight_smile:Utíkám ted ke kadeřnici a večer vás snad fakt dočtu
13. dub 2015 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahojík po delší době, nějako nestíhám :slight_smile:. od čtvrtka jsem po šesté tetou - Štěpánek 4450 g a 52 cm, ty kluci se musí opičit :slight_smile:. Jinak náš malý žroutík už sní celou skleničku těch 125 g a k večeři celou dávku kaše :slight_smile:, holt už to není to miminko, začíná si, když ho mám na klíně, sedat. Otáčí se na oba boky, na bříško se teda ještě nepřetočí,ale to přijde. a vypadá to, že bude taky pěkný živel.
13. dub 2015 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm Vše nejlepší Aleškovi k dnešnímu prvnímu svátečku. Hlavně hodně štěstíčka s zdravíčka a ať se mu vše daří :slight_smile:
13. dub 2015 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zdravím Vás, děvčátka,

musím se pochlubit...máme za sebou 1 UTZ a nadšení bylo obrovské. Čekáme vitální miminko se srdeční akcí :slight_smile: Dnes jsme 7+0 a mimísek odpovídá 7+2. CRL 7mm :slight_smile: V děloze se uchytilo i druhé embryjko, ale vypadá to, že se u něj vývoj zastavil. Plodové vejce obsahuje pouze žloutkový váček. Můžete vidět za plodovém vejci s fazolkou. Prstenec v druhém vejci vidět byl... Příští pátek se na bobísky podíváme znovu a budu se dle výsledku objednávat na screening :-*
14. dub 2015 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ještě mám otázku, Dr. mi řekl, že se tím tedy nemám vůbec znepokojovat, ale na UTZ nějak komentoval placentu a ve zprávě mám napsáno : "Placenta s několika lehce nehomog okrsky" ... Nikde jsem nevyčetla, co to znamená...O infarktu placentu a tak jsem již slyšela... Bojím se o bobíska...
Narovinu, myslíme si s Dr., že ten druhý zanikne, ale ten první je super...
Děkuji za případné reakce :slight_smile:
14. dub 2015 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 budu držet palečky ať je vše v pořádku :slight_smile:
14. dub 2015 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - není na placentu ještě brzo? ale zase doktor asi ví co říká.
Drž se a hodně štěstíčka, a ta druhá bublinka se klidně ještě může rozjet ....většinou bývá jedno ze začátku lehce pomalejší.
Ale víš co, hlavně aby aspoň jedno bylo v pořádku a narodilo se zdravé.
14. dub 2015 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jéé moc gratuluju ještě jednou a neboj...je to krááása.. tělo ví co dělá :grinning:
14. dub 2015 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ale fat je že dvojčátka jsou super věc :slight_smile: tak kdyby to vyšlo, uvitame te v klubu :slight_smile:
14. dub 2015 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 s placentou neporadím.Super,že se mimísek minimálně drží..Přišla jsem se na to mrknout,páč jsem tomu věřila... :grinning: Mám velkou radost.Jen tak dál :wink:
14. dub 2015 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 moc gratuluji, nadherna zpravicka... :slight_smile: moc si to uzivej
15. dub 2015 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Přesně tak, já počítám s jedním a pokud to zvládne i druhé, bude to jen dublované štěstíčko :slight_smile:
S tou placentou nevím, mám to tak napsané i ve zprávě...Příští pátek jdu ke svému OG, právě kvůli tomu druhému prdelkovi, aby na něj mrkl. Tak se na tu placentu rovnou zeptám :slight_smile:
15. dub 2015 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa Moc děkujeme :slight_smile:
15. dub 2015 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek To je mi jasný, jsem nepochopitelně v klidu a strašně se těším, ať už z jednoho nebo ze dvou. Je to zázrak a strašně moc na ně myslím, aby to zvládla (o) :slight_smile:
15. dub 2015 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl Můj miláček/ miláčci :slight_smile:
15. dub 2015 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek