• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@marke ahojky tak jak jde cviceni?? *ja to nejak zazdila, mela jsem behani kolem male, museli jsme koupit ohradku.. vsude si stoupala, chodily kolem nabytku ... no je cislo... uz pevne sedi, kleci, stoji..uz chybi jen chuze..to je des jak tk leti...kde je to moje 3kilove miminko :grinning:
15. dub 2015 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Moc děkuji :slight_smile:
15. dub 2015 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 v sedmi měsících chodí,stojí, klečí? Ty vogo..to je nějak brzo,ne? :astonished:
15. dub 2015 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Nechodí, ale stoupá si :slight_smile:
15. dub 2015 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 no..stejnak je to brzo...Ty kráso..Samík se houpe, plazí se....Staví se jen o nás,když ležíme..a to mu bude už devět měsíců... :astonished:
15. dub 2015 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Každé mimi je jiné... můj muž se také v 9 měsících rozešel. A znám víc takových dětí. Ale kámošky holčička teď také začala chodit a je jí 17 měsíců pryč :slight_smile:
15. dub 2015 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 jojo....některé chodí v osmi..ale často to jsou děti,co mají chodítka...to pak chápu...ale každý je originál...to máš pravdu.Jak se cítíš kočičko?
15. dub 2015 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no náš rarach se začal pouštět, takže občas někde už stojí bez držení a pak udělá tak 2-3 krůčky a pak jde na kolínka nebo na prdínu :slight_smile: ale počítám, že ta chůze přijde brzo.
A sem tam se mu povede se zvednout v prostoru z bobku, kor když má plný ručičky a tím se asi zapomene :sunglasses:
15. dub 2015 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 - prcek začal obcházet nabytek taky nějak kolem 7 měsíců ....ale ohrádka mu to teda zdokonalila

... a teď frajeří a drží se jednou rukou nebo občas jdeme s ním a držíme za jednu ručičku. Za dvě občas taky, ale to by se nemělo. Ale ...njn, neukamenujte mě .... :wink:
15. dub 2015 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl přesně tak a tak jako těhotnství, tak ani dětičky se nemají srovnávat.
No co ti mám povídat, po tom včerejším UTZ se cítím blaženě. Pořád se usmívám a zažívám vnitřní euforii, je to nádherné. Ale zároveň se pořád bojím, to je ale pochopitelné.
Jinak je mi naprosto báječně, vůbec mi není špatně, naopak, cca ještě před 4 dny jsem žrala a žrala. Nemohu napsat jedla, páč jsem žrala. Sotva jsem se najedla, už jsem měla zase hlad. Ale láká mě jen slané, sladké vůbec...Nad mamčinými dortíky a zákusky ohrnuji nos. A to je mamka mistryně cukrářka. Nehnusí se mi to, to ne, ale raději si dám chlebíček nebo chleba s pikantní paprikovou pomazánkou...Mňam... Jo a smrdí mi strašně kouř a to jsem byla kuřák. Jinak únava, ale jinak je mi blaženě.
No, pupek mám jak před porodem, jsem šíleně nafouklá. Včera mě ten UTZ trochu bolel, nevím proč, ale v jednom místě, když tlačil na dělohu, aby změřil mimi a rovnou koukal na to druhé, tak to bylo hodně nepříjemný...Ale to asi tím, že je děloha větší, prokrvená a citlivější...Nevím, to si jen myslím...
Jinak mám na obou vaječnících docela dost cyst, pozůstatek po IVF. Dnes mám občas takové trochu tlaky a občas píchnutí v děloze. Ale to asi kvůli tomu včerejšímu UTZ a cystám. Nic tragického, to vůbec...Ale to víš, sleduju každej zvláštní pocit...Jinak je mi strašně krásně a moc miminku fandím a nějak vnitřně vím, že tentokrát je to ONO a já budu maminka :slight_smile:...
To jsem se zas rozepsala, có? :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2015 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - tak to bříško je daný těmi cystami, až se vztřebají tak se to srovná a i ta bolest je z nich. Jak jsou ty vaječníky zvětšený. Ale na druhou stranu jsou "dobré" pomáhají vyživovat miminko(a).
Tak se drž .... "papej" a odpočívej pak už to moc nepůjde :sunglasses:
15. dub 2015 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb No tak samé dobré zprávy, děkuji moc za informace. To břicho mě nijak neznepokojuje. To na začátku jsem měla mnohem silnější bolesti, jako před silnou MS a chodila jsem se hlídat...To tohle je nic...Ale občas mě tak jakoby štípne v čípku nebo děloze, nevím...Ale to vše patří k těhu, já tomu špuntíčkovi/špuntíčkům strašně věřím.
Spíše mluvím o tom jednom, páč v tom druhém vejci není žádné embryo, jen žloutkový váček 7 mm a nic víc...Doktror říkal, že z toho asi nic nebude. Váček je prý už dost velký. Bylo by to jen sladké překvapení :slight_smile:
15. dub 2015 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 - no uvidíme jak se to bude vyvíjet. Čekáme na info ...případně se budu koukat na Tvůj blog no :wink:
Ale hlavně aby aspoň jedno bylo tam kde má ještě asi 7 měsíců +/- :wink:
15. dub 2015 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Přesně tááák, určitě se tím nemůžu stresovat a to,že jsem otěhotněla a máme miminko i se srdíčkem, tak je obrovský zázrak. No a pokud by se druhé jen loudalo a nakonec vše dožene, tak máme parťáky :grinning:
Ale jsem smířená a i tak strašně vnitřně šťastná. Příští pátek se dozvím víc, jdu už ke svému OG.

V CAR m bylo vysvětleno, že musím podstoupit další UTZ, kvůli screeningu. On se prý na dvojky dělá trochu jinak. Tak jim musím dát vědět. Rozhodla jsem se pro screening u Apolináře.
No a to druhé, zto se modlím a pevně doufám, že s námi zůstane tebou zmiňovanou dobu :slight_smile:. Dám vědět, to je jasný a věřím, že budu mít jen dobré zprávy :wink:
15. dub 2015 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb šikulka :wink:
16. dub 2015 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já Tě kamenovat nebudu..spíš pak nebudeš asi dělat nic jiného,než s ním chodit za ruce...no.. :grinning: Ale to u nás bude asi stejné :grinning:
16. dub 2015 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 to je krásné co píšeš...mně taky smrděl kouř...ale tak do čtvrtýho měsíce...pak už ne... :grinning: Jinak mi smrdělo snad všechno a bylo mi furt děsně blbě.Jedla jsem jen sladký a ovoce se zeleninou...Ze všeho ostatního mi bylo blbě....ještě víc..Dokonce jsem párkrát zvracela venku mezi lidmi... :grinning: No..ted už vzpomínám s úsměvem...ale vtipné mi to tenkrát nepřišlo.
16. dub 2015 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl :-* :-* :-* Mě se ještěnikdy nezvedl an žaludek. Krom čištění zůbu, ale to se mi zvedá vždy, protože si čistím kořen jazyka a kopne mě to. Nějakej rituál, či co :grinning: :grinning: :grinning:
Kdy Ti začalo být špatně? Já jsem 7+2 a vůbec nic...Né, že bych vehementně potřebovala zvracet, to opravdu ne, ale chtěla bych alespoň malilinko o těhotenství vědět :wink:
16. dub 2015 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 Kočinko ..někomu není celé těhu....jinak jsem zvracela jen tak jednou denně....pár týdnů...Na potvrzení těhu ještě dobrý...a pak to tak někdy začlo..... od .týdne...cca to byl hnus... :angry: V pátým měsícii dobrý...až na ty pachy....za to žaludek neměl rád guláš...který mě ale děsně chutnal..asi to koření..nevím..
16. dub 2015 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no doufám, že pak bude už chodit sám no :wink: ...tím jak se občas už teď pouští tak snad to pak taky zvládne sám :wink:
jo a o víkendu jsme s ním byli venku a chvíli na dece a ani se z ní nehnul. Šáhnul na trávu a nelíbila se mu :grinning: já to taky tak prý měla ..mamka se prý nemusela bát že jí z deky zdrhnu :sunglasses:
16. dub 2015 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 Asi od 6-7 týdne....
16. dub 2015 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl Já už začala 8.týden... Tak nevím, asi takhle, pokud bude vše ok, tak jedině super, že je mi OK. Ale taková ta jistota, ta je jen v den UTZ. Kdežto, když je někomu ouvej s hlavou v míse, tak o těhu ví :grinning:...
16. dub 2015 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no mala uz se drzi jednou rukou, druhou ma na hracku :grinning: taky se smejem tomu jaka je frajerka..dnes jsme byli na vitani obcanku...omlouvam se za tolik fotek
16. dub 2015 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@monyna83 bud v klidku..me nebylo vubec nic..zadne zvraceni a milovala jsem hlavne ovoce- melouny a broskve :grinning: tolik jsem nesnedla za cely zivot
16. dub 2015 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petulak1988 já jsem relativně v klidu, to nemůžu říct, že bych nebyla. Ale jen sem zmínila, že kdybych měla alespoň nějaké symptomy těhu, byla bych úplně v klídku. :grinning:
16. dub 2015 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monyna83 hele já nezvracela ani jednou a ani mi nebylo blbě.. :slight_smile: kdyby mi nerostlo břicho, tak jsem o tech pidižvících ani nevěděla :slight_smile:
16. dub 2015 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@pidisek No tak bezva :slight_smile: Já vím, co bych chtěla, že? :grinning: Ae ty začátky jsou těžké a mám strach. Kdybych se tak na ně mohla podívat do bříška :slight_smile:
17. dub 2015 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@petulak1988
@monyna83
@kamisb
Ahoj holky, tak to nevím, kam ty vaše děti fofrujou :grinning:
My čekáme pořád na ten 6. zub (už je ta dáseň děsně přes špičku napnutá, jen se prožíznout). A jinak od vylezení zubů jsme udělali pokroky - baštíme jogurt (dávám do něj trochu přesnídávky, aby byl ovocný), naučila se pít z lahvičky s pítkem a co se pohybu týče, tak jsme pořád stejně líný, ale už sedíme a čučíme :grinning:
Když chceme, tak válíme sudy, ale teď začala víc trénovat přitahování nožiček pod bříško (to předtím vůbec nechtěla dělat, vždy se převalila zase na záda), takže možná budeme i lést :grinning:

Jooooo, prostě pohoda a to nám je 9,5 měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2015 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@monyna83 Jinak já ještě negratulovala - tak tfuj tfuj tfuj moc moc moc gratuluji. A hlavně, ať je vše tak, jak má být. Všechno ostatní se dá přežít (příznaky, bolesti, ...). Hlavně zdravíčko zdravíčko zdravíčko.

Jinak to píchání je normální. Jak děloha pracuje. Já to měla taky, jako by mě někdo štípnul do čípku :wink: Já zase naopak milovala ovoce (hlavně ze začátku) a pak koláče (a to já na koláče nikdy moc nebyla). A máme holčičku, takže u tebe to bude kluk jak buk :slight_smile:
17. dub 2015 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petulak1988 Cvičení jsem teď taky ošulila. Zapoměla jsem na něj. Asi 3 dny, ale chci pokračovat. Myslím, že to trochu pomáhá :wink: Jinak jsem zjistila (vyčetla), jak správně cvičit, aby byl účinek i na ty svaly v podbříšku, tak to chci zefektivnit.
17. dub 2015 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek