• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice Tak to jsem přesně já, obtloustlá, skoro plešatá a s beďarama na bradě :grinning:
17. črc 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jj jedu,schvalili,do frantiskovek.. :slight_smile: ted jsem byla u holice uz jsem mela hodne huste vlasy takze prostrihat a upravit.. tak snad me pritel pochvali...prijede z prace tak v 6 :slight_smile: snad mi pomohou..mame jeste dva pokusy tak musi vyjit.. :slight_smile: verim tomu dnes jsem byla na odberu na imunologii ... za 10dni si mam zavolat..zitra jdeme jeste na tu genetiku..
17. črc 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 tak to je super, Františkovky jsou moc hezký, už jsi tam byla? Budeš mít dost času i na výlety, je tam pěkný okolí a když budete mít dobrou partu jako já tenkrát, tak si to fakt užiješ. Jen nevím, jestli bych dnes jela do pokoje s někým cizím, ale tenkrát jsem si nemohla vybírat nebo nevím jak to holky dělaly, že měly jednolůžák, ale ty jednolůžáky vypadaly proti tomu našemu apartmánu fakt malinkatě. Takže si s sebou vezmi nějaký šatičky, botičky na promenádu, hned vedle hlavní budovy bylo fitko s aerobikem a ostatním cvičením. Nevím jestli jsem si brala tenkrát plavky, ale asi jo.Jestli chceš, přefotím ti nějaký fotky... vezmi si krmení pro veverky...:slight_smile:))))) :grinning: do parku. Přítel Tě určitě pochválí a bude za Tebou jezdit:slight_smile: víš i do jaký budovy jedeš?
17. črc 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen tak to jsi měla štěstí, protože mně neřekli nic, ale bylo to schválený až po mém prvním pokusu:( ale při druhým mi taky nic neřekli.... rozdíl byl jen to, že je delší, vajíček jsem měla podobně a u toho dlouhýho snad ještě míň než u krátkýho, nevíc jsem jich měla při tom prvním pokusu 18 z toho 2na zamrazení a 4 mrazíci, ale použitelný byl pak jen jeden:(
17. črc 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ja tam plavky mit musim budu mit hodne koupeli a tak.. mam to v dopise a i cvicebni ubor takze asi mojzisovka.. jedu na 3tydny a mam jednoluzak ..nikdy jsem tam nebyla a jedu do hotelu Dr.Adler a hlavne mame cely tyden krome vikendu volne vstupy do toho aquafora.. jj posles mi nejake fotecky..
17. črc 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Tak to je super, aguaforum tam za mě nebylo, je už to dýl co jsem tam byla, ale na promenádě, byla krásná restaurace s klavírem a prosklenou podlahou ve které plavali ryby. Jinak tam je hezký okolí jako např. Rašeliniště Soos, Loket, dá se zajet i do Chebu, určitě si to užiješ. Já tam byla v listopadu, budeš to mít o to lepší teď, že je teplo. Aquaforum vypadá moc krásně:slight_smile: a hotýlek vypadá taky hezky.
17. črc 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ HOLKY PROSÍM MÁM NA VÁS NALÉHAVOU PROSBU..NEMÁTE NĚKTERÁ ZNÁMÉHO DOKTORA,KTERÝ BY MI NAPSAL POTVRZENÍ, ŽE ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ NEMOHU LETET LETADLEM??? v TÉ EUFORII Z // JSEM ZRUŠILA LEtenky do stockholmu a rezervaci v hotelu, ale tam mi nechtěj vrátit prachy, že rezervace je nevratná jen v případě, že jim pošlu potvrzení od doktora:( jedná se o cekme dost peněz. Prosím kdyžtak do zprávy dííky moc...
17. črc 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj, v Adleru jsme byli v kvetnu
17. črc 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 a jake to tam bylo?
17. črc 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Třeba kvůli zádům nebo bez uvedení důvodu:...
17. črc 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani, ja myslim, ze ti to napiseu v caru uplne v pohode. Zkusila jsi to?
17. črc 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go ne je mi to takovy blby kdyz nejsem tehule:(
17. črc 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho děkuju, moc doufám, že nám to výjde všem už ten příští pokus, protože některé příběhy jsou tu dech beroucí, nikdy by mě nenapadlo, jaká může být fuška a cesta za mimíškem ach jo.....nám už se zázrak povedl, takže si nedovoluji ani víc přát, protože už jsme byli obdarování až až, ale jak se říká s jídlem roste chuť a když člověk vidí to štěstí tak prostě nejde nemyslet na to druhátko.....
člověka asi hodně překvapí, když máte oba genetiku v pořádku, že u embryek je v tomto ohledu něco špatně :confounded: no přeji aby to bylo opravdu jen nějakým špatný obdobím a příští pokus už budou spermie i vajucha bez nějaké zátěže a jen si spolu chrochtat jak je u mamínky dobře :sweat_smile: Ono věkem asi jsou ty problémky častější, ale stejně mi to celé příjde o náhodě a jak se zrovna všechny kolečka do sebe správně zapasují, aby to vedlo ke zdárnému konci, je to hold boj napříč věkem a šance pořád 50 na 50 mi tak příjde.......ale věřím, že pro nás všechny na konci bude sladká odměna :wink:
17. črc 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj moja, bohužel nemám žádného takového známého :unamused:
ale zase na druhou stranu jak říká @go zkusit v caru by se to dalo, přeci jen je to tvůj kolikátý pokus a prostě když jsi viděla pozitivní test, tak jsi nechtěla nic podcenit ...to určitě pochopí každý a stejně ty peníze co by ti vrátili teď na té dovolené s největší pravděpodobností roztočíš zase u nich, tak by mohli být vstřícnější :sweat_smile:
17. črc 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@podzimnice ahoj holka, to víš že můžu.... nevadí, že spermijky počítáte na kusy, stejně je potřeba jen jediná na jedno vajíčko :wink: horší je to hlavně s tou kvalitou.....kterou mi jsme nijak neovlivnili, protože když jsme zjistili, že manžel má v ejakulátu počet spermií nula, tak to byla rána z čistého nebe, do té doby by nás nenapadlo nic....manžel je zcela zdraví, pohodář, nepije, nekouří sportuje, jí pomalu míň než já a taky se narozdíl ode mě sprchuje jen v studené vodě :grinning: a naráz taková rána.....takže jsme začali tradiční kolečku, urolog, sono, andrologie .....a hned urolog pohmatem zjistil, že má asi vrozenou anomálii, že je bez chámovodů.....takže šance, že tam někde budou jen nemůžou ven byla.....druhá věc, je pak jaké budou kvality, když jsou přímo ze semeníků, ale nemusí být zcela dovyvinuté, naštěstí ale byly asi o.k. moc jich taky nebylo, ale tím, že jsme měli ICSI nám stačilo osm kusů (tolik jsem měla zralých vajíček já :slight_smile: ).....ale nejdůležitější proč se asi povedlo, co si já osobně myslím, je právě dobrý embryolog.....protože vlastně na jejím subjektivním názoru a oku bylo jaké spermie vybrala k oplodnění podle pohybu a vzhledu, což tím, že byly takové oslabené se poznává o dost hůř, než když jsou přirozeně v ejakulátu, i když je jich tam pomíň.....já chodím do Brna do CAR 01 na obilný trh, jsou to vlastně první průkopníci v čr kde všechno kolem IVF tak nějak započalo a cítila jsem se tam fajn, navíc paní embryložka je celkem kapacita, jezdí hodně i do Ameriky na různé školení a pracuje na sobě, takže dle mého názoru, je to ona kdo nám pomohl k holčičce .....
když je horší kvalita spermii tak mi příjde, že ten KET a celkově mražení je pro ně dost záhul a likvidační....tak moc přeji aby nová čerstvá várka, byla ta pravá a spermošky zabojují a bude z toho mimi :wink:
nebral tvůj něco na podporu spermií nějaké vitamínky nebo tak? Já o tom právě uvažuji, že bych mu něco nasadila, když jdeme do dalšího pokusu až v zimě....
17. črc 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin nevíme co nás ještě všechno čeká Kači, sice pravda paterčata jsou málo reálná, ale takové dvojčátka by si tě klidně najít mohly a já věřím s tebou, že za tu namáhavou cestu, kterou si k nim dláždíš, si je zasloužíš nejvíc na světě, tudíž přijít musí a basta.....
No máš pravdu pravá moravská bude velká, mají to ve Vinařství u Kapličky opravdu kouzelné prostředí a celkově tam rádi sem tam zajedeme i na papu, nebo disco do Retra.....ale to chystání je šílené, mám fakt hlavu jak nafukovací balón a všechno se nějak jebe, dnes např. volala paní co mi měla přivést na focení koně, že nemůže, takže nevím jestli stihnu zajistit něco jiného....přitom to mělo být překvapení a udělalo by to tolik radosti ach jo :rolling_eyes: s nevěstou mou super kámoškou jsme koně milovaly od dětství a dlouho jezdily, takže by jí fotečka ve svatebním určitě potěšila, no a teď nic.....( já na mojí svatbě měla dokonce dva kočáry v jednom jsem jela do kostela já s tátou a v druhém moje družičky, pro mě je hold kůň nejkrásnější zvíře na světě :grinning: ale miluju i pesany, delfíny, mořské koníky atd.........)
17. črc 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 je opravdu škoda, že to nedopadlo Pavli, když jsi se cítila že to tam je :unamused: ale jak říkáš, je tam velká šance i na přirozené a na tom je nejlepší, že se dá zkoušet hodně často a ještě je to tááááák příjemné :grinning: :grinning:
Nějaká ta očista tam vevnitř, je určitě dobrý nápad i to prostě jen tak nějak rozhýbat aby si tělíčko uvědomilo, že se hold po něm chtějí nějaké ty výkony přímo v těchto místech :sweat_smile:
člověk nikdy neví, co nakonec bude to pravé, ale hlavní je že do toho jdeš a nevzdáváš to, takže odměna na konci tunelu čeká ať už s pomocí třetího IVF nebo si dovezete pro změnu nějakého egypťánka :wink:
17. črc 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 ahoj Martíííí, no já jsem si tak říkala, že třeba někdo má:slight_smile:) Uvidím, cítím se strašně trapně,ale je fakt, že doktorka je skvělá a mohla by to pochopit,asi to zkusím...vždyt tam snad ani nemusí být uveden důvod, stačí snad jen potvrzení, že nemůžu letět...:slight_smile: a co ty? Jak zvládáš co svatba kámošky?
18. črc 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ahoj marti, píšu Ti do zprávy, je to poněkud delší odpoved:slight_smile:
18. črc 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem měla telefonickou konzultaci ohledně 4 IVF. Za 14 dní jedu do CAR kde mi udělají znovu imunologii aby jsme měli jistotu,že je všechno tak jak má a rovnou nafasuji léky na stimulaci :slight_smile:
Ptala jsem se ho ny vitamíny. Prý se nic nemá přehánět a doporučuje antioxidanty,které jsou v červeném víně. Takže každý den jsem si naordinovala skleničku :grinning: Doufám,že se ze mě nestane alkoholik :sweat_smile:
@janice_opice bohužel také žádného známého lékaře nemám. Pokud nikoho nenajdeš,tak určitě zkus CAR a vůbec si nepřipadej trapně. Myslím,že tam by tvoji situaci měli pochopit. :wink:
@martas14 Mudr.říkal že jsem zdravá a jen musíme najít zdravé embryjko,tak snad se to tentokrát povede. :slight_smile:
18. črc 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@danaho ty brdo to červený víno je super to si asi taky naordinuju:slight_smile:
18. črc 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Ahojik, jééé to je dobře, že jsi odpočinutá. Už pokukuju taky:slight_smile:.Včera jsem přivezla dceru z letiště, taky má krásnou barvu :wink: , je fajn, že už jí mám doma, mám aspoň co dělat a tolik na to člověk nemyslí :wink: . To bude parádička, už se nemůže nanuček dočkat, to se bude těhotnět jedna báseň :grinning:
18. črc 2013 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, včera jsem si přivezla dceru z letiště, tak mi to nějak víc utíká a jak mám co dělat, tak nezaměstnávám mozek tolik :grinning: . Dnes jdu na tu konzultaci ohledně té laparky, tak ti písnu co na to dr :wink: . A co svatba kámošky, nezbláznila jsi se ještě z toho :wink:
18. črc 2013 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, myslím, že nejlepší nápad je fakt ten car, nebo gyndař a určitě si nepřipadej trapně!!!!! Teď na dvanáctou jedu do nemocnice na tu konzultaci ohledně té laparky....Tak vám hned písnu co mi řekl dr chytrého. Je to sice známej, ale ne tolik, aby ti nepsal to potvrzení, nezlob se :wink:
18. črc 2013 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice leší než kupovat antioxidanty v tabletách :grinning:
18. črc 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj máš pravdu, musím se na to všechno zeptat, ale je fakt, že jsem z toho taková rozpačitá, čím víc se v tom člověk reje, taj přichází na další a další problémy :wink: , ale je fakt, že jak říkáš, když se nenechám zavést embryjka, která jsou špatná, tak člověk si ušetří nervy atd :wink:
18. črc 2013 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Jsem zvědavá, co ti řekne dr na laparku, mě bude čekat asi v září a vůbec se mi do toho nechce :confounded:
18. črc 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jasný já to chápu, já v současné době nemám gyndaře, momentálně se objednávám k novému doktorovi, takže tam to zkoušet nebudu,a le zkusím to v úterý v CAR.. no uvidíme no
18. črc 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no to dej vědět co jsi se dozvěděla o té laparce, jsem napnutá jako kšandy!! :wink:
18. črc 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho tak to stoprocentně:slight_smile: v Řecku s budu tento antioxidant ordinovat několikrát denně k jídlu :slight_smile:
18. črc 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek