• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@monik13 ahoj, určitě vítej a do jakého CAR chodíš a v jaké jsi ted fázi?
1. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlaru děkuji :slight_smile:
1. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to já jsem taky vypatlaná. Hlavně za poslední 2 roky :grinning: :grinning: :grinning: Zítra na tebe budu moc myslet a držím palce :wink:
1. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 Peti, to je mi strašně moc líto.. Jak dopadl ten poslední? Minule jak jsi mi psala, že stimuluješ, tak už jsem Tě viděla jako těhulku a ne, že Tě potká taková rána. Drž se, posílám energii na dálku:slight_smile:
1. říj 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Chodím do Car Sanus v Pardubicích..
Po 3 IUI-neuspěšných... Mě čeká teď 1 IVF... ted v pátek 4.10 jedu na UTZ aby se juknul jestli mi zmyzli cysty.... jestli ne tak mi je budou odsávat.... a s další MS začínám stimulovat.... do tabulky se připojím když mužu:slight_smile:)
1. říj 2013 ve 21:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj mrzí mě co se ti stalo. Jsme na tom podobně. Ze 6 embryí přežilo jedno a to šlo na genetický vyšetření a je špatný. Takže transfer nebude. Bohužel to byl můj 4 pokus poslední hrazený pojišťovnou. A řekli ti po telefonu proč se embrya přestala vyvíjet? Který se to stalo den?
1. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahoj Pavlí, super, že se svatba povedla, moc Ti to přeji a gratuluju, mladá paní:slight_smile: Byla jsem teď na 4 dny u kamarádky, která má roční holčičku a její mamka 4 letou dceru, tak jsme si to náramně s holkama užily a bylo to super . Hodně jsme výletovali (s celou rodinkou) a pořádně jsme s Terkou pokecaly, všema směrama...:slight_smile: jenže vnitřně nejsem pořád rozhodnutá a jednou je to tak, že do toho jdeme a jednou zase že se bojím těch léků. Uvidím, až si promluvím s doktorkou, neměla jsem o těch NK buňkách tak detailně číst. Jenže jsem o tom chtěla napsat nějakou práci a říkala jsem si, jestli bych vůbec na to sehnala tolik materiálu. Takže jsem zase tam, kde jsem byla a nevím:( je mi dobře bez těch léků. No a co Ty???? Už jsi v procesu?
1. říj 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ježiš, to mě moc mrzí. Drž se, bude líp a zkusíš ještě minimálku:slight_smile:
1. říj 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jsou dobrý zprávy, jsem věděla že jsi statečná holka, když ses takhle rychle rozhodla jít do toho znova, to je dobře:slight_smile:
1. říj 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin teď tam máme ještě od minulého IVF zamražený jedno nevyšetřený embryo,tak půjdu na KEt a pak nevím. Už mi něco naznačili o dárkyni vajíček. Od včerejška o tom přemýšlím.Nejdřív jsem to obrečela ale dívám se na to jako na další naději. Taky je tu varianta té minimálky. Ale v Heliosu jí nedělají.Vím,že v Reprofitu,ale to je hrozně daleko. Přemýšlím spíš o nějakém CAR v Praze,ale tu minimálku asi nedělají všude.
1. říj 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Moc mě to mrzí, četla jsem to až teď, když jsem se vrátila do upozornění, trochu to tu pročítám, jak jsem byla pryč, ale je dobře, že máš toho mrazíka a uvidíš, že on se chytí. Ty máš tu Prahu o hodně blíž než to Brno, viď? No vidíš a já z Pha se rozmýšlím pro Brno, protože mám pocit, že tady mi už nemají co víc nabídnout k mojí problematice. Udělali by klasickou minimálku, až bych měla snížené NK buňky, ale teď už vím, že 41,2% je málo a nestačí to.. tak uvidím jak to bude dál.. To je jasný, že tělo muselo uvolnit emoce, ale je dobře, že to bereš takhle a vidíš další naději. Dobrej přístup:slight_smile: a uvidíš, že to určitě klapne.
1. říj 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho :grinning: tak zalozime klub vypatlanek :grinning: a diky za drzeni.....
1. říj 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ coralin ahoj holka...no uvidime uvidime jak to dopadne a jestli to bylo dobre.Co ty holka jak pokracujes?
1. říj 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin moc bych ti přála aby ti to vyšlo. My se rozhodneme až po tom jak dopadne KET.Ale zatím jsem měla 100% neúspěch vyšetřovaných embryí. Tak je nejspíš problém v kvalitě vajíček :frowning2: Cyklus IVF s PGD vyšetřením by mě stál asi 100 tis. s mými vajíčky. A cyklus s dárkyní taky přibližně 100 tis. Pak je tu ta minimálka,ale na tu jsou nejlepší asi v tom Brně. Mám to tam o 100 km dál než do Prahy. Což je dost. A nemůžu si pomoct,ale nejraději bych zůstala v Heliosu,věřím jim tam. A ty přemýšlíš o Reprofitu?
1. říj 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobrej nápad. Počkej po zítřku na tom budeš zase o trochu víc vypatlaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já vždycky po narkoze melu o jídle že mám hlad a sestry posílám pro řízky. :sweat_smile:
1. říj 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho jeeeee chachaaaaaa ja pro svickovou
1. říj 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je vidět na co v našem věku myslíme :grinning: :grinning: Tak se zítra drž. Já jdu so hajan. Dobrou :wink:
1. říj 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho jasneee snad zitra jako šefova vypatlanku budu schopna aspon napsat jak jsem dopadla :slight_smile:)))(Dobrou noc mne se vubec nechce :grinning:
1. říj 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky moje,
vůbec nestíhám, jsem v práci od nevidím, do nevidím...Dnes od 6:30 do 21:50..Už jsem jak ve fabrice, ta invoška je časově i psychicky náročná... A to horší, to ještě příjde :fearful:
Nestíhám dočítat, zahlídla jsem nějaká móóóc krásný testík, tak mačkám palce, ať je to OK.
@sasanka033 jak je koči? Jen jsem těch pár stránek letmo přelítla, ale asi blbý, có??? Sakra, to je svinec.
Tak na URL pomůžou a možná doporučuju celibát i po MS...
@janice_opice Co Ty Janinko? Jak zrajou vajíčka? Po těch koňských dávkách musí být velikosti pštrosích vajec :grinning: :grinning: :grinning:
@monik13 Ahojky jmenovkyně, vítej :wink:
@pavlina1976 ahoj PANÍ :grinning: :grinning: :grinning: , obrovská gratulace...

Všechny Vás tady moc zdravím, nebudu stíhat dočítat až do příštího úterý, tak Vám všem držím palečky a myslím na Vás...
1. říj 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ahooj no zitra OPU tsk jsem zvedavaaaaa
1. říj 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 pavliiii kde jsiiiiii????Doufam,ze mate libanky a delate miminka :grinning:
1. říj 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice To je super, máš bezva úrodu...To by bylo, aby to nebylo a ještě do mražáčku nezbylo...
Sleduješ, jak se to rýmuje? To není samo sebou :slight_smile: Ba né, moc Ti držím palce, pozitivní myšlení a vše bude dobrý :slight_smile:
Myslím na Tebe, Janinko :slight_smile:
1. říj 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 Mončo diiikk. Rymuje se to skvele!!!!! Tak uroda no uvidime.Hlavne,aby ve folicich byla vajicka!.Dik moc name tam byt v 9. A v 9.30 jdu na sal.Mam pry za statecnost pokojik rezervovanej s vyhledem do Diviky Sarky pistylju hned u okna :slight_smile:
2. říj 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -tak za chvíli už to budeš mít za sebou ...moc na Tebe myslím a držím palečky :wink:
2. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jooo uz sedim v predsali a ceka se na anesteziologa jak dorazi jdu :slight_smile:)))
2. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ty 3 prvni prestali se vyvijet asi 4den no a tamto nechali do 6 ale uz i tak rikala ze nebude dobry.... nevedi.. mysli si ze spatne poskladani chromozomu ,ale zase rikala ze se to nestava kdyz je genetika v poradku takhle ve velkym ze neprezilo ani jedno.. a my mame genetiku na jednicku.. no je mi z toho smutno ale neudelam s tim nic, dnes jdu na konzultaci a asi zmenime car.. kam ty chodis??my mame posledni hrazeny tak ho nechci zbytecne prpast jako tedka.. no uvidime co bude, ted jsem se objednala na ultrazvukove vysetreni prsu ,tak snad bude vse ok... a co ty jak ti je?? ty jsi z prahy,?
2. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ten posledni se take spatne vyvijel takze nic.. :frowning2: a moc ti dekuji..nezajdem nekdy na tu kavu???
2. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moc na tebe myslim,ted uz to musi vyjit.. koukam ze tam jsou fakt zlati :slight_smile: drz se Janinko
2. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holcicky,
tak jsem to s silenejma krecema dneska rano dostala, cca o tri dny driv. proto i ten mocak, fakt je to s tim nejak svazany:( kazdopadne jsem snad stihla nacurat do sklenicky a rano sla na predoperacni vysetreni, takze mi vzali krev a natocili EKG a v utery jdu pro vysledky. tak snad to bude vsechno ok, pac ja se na tu laparku uz vylozene tesim. obvodacka rikala, ze ty bolesti mocaku v dobe ms budou asi zpusobeny tema chlamydiema, i kdyz beru antb. prej je to takovy svinstvo, tak nevim no.

@janice_opice janicko, holcicko, tesime seee a drzime ti palceeeee:slight_smile:

@monyna83 ahoj zlato, uz jsem si rikala, ze ti snad napisu do posty, co s tebou je:slight_smile: takze desny prace, jasny. hele u me ted taky maso, pac musim stihnout hodne veci pred operaci, v souvislosti s tim propoustenim tady....no ale aspon se neflakam:slight_smile:
2. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek