• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@monyna83 Mě sice občas potrápil žaludek na vodě - nezvracela jsem, ale vím, co myslíš. Jenže nemysli si, ta nejistota není kvůli tomu, že Ti není špatně :slight_smile: Chápu to, měla jsem to to samé (a všechno holky taky). Při každém větším píchnutí jsem letěla na záchod kontrolovat :grinning:
A bohužel jistota bude až ucítíš pohyby - a to si ještě počkáš. Holky ještě používaly Angelsound.
17. dub 2015 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petulak1988 Za fotky se neomlouvej, jsou krásný a Terezku rády vidíme :grinning: Moooc vám to slušelo (a nejvíc samozřejmě Terce - je to kočka) :grinning:
17. dub 2015 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 Teď jsem jen tak koukla tady na bazar a jedna holčina ho prodává v Mladý Boleslavi :grinning:
17. dub 2015 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke
@monyna83
ja bych byla ještě víc nervní, že třeba nic neslyším..nepoužívali jsme to....ale super je pak pozdeji tohle :slight_smile:
http://www.babyelement.cz/babyelement-cz/bellybuds-tehotensky-audio-system/
17. dub 2015 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek @monyna83 Já ho taky neměla, právě proto, že jsem se bála, že nic neuslyším - no a pak se objevily pohyby a byl klid (tedy večer nebyl, což bylo super - to boulení) :slight_smile:
17. dub 2015 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@marke Já osobně si také myslím, že to bude klučík. Ale mě je to opravdu úplně jedno, vůbec mi na pohlaví nezáleží. Dokonce jsem i přemýšlela, že si nenechám říct pohlaví. Ale na druhou stranu, kvůli praktičnosti asi ano...Nevím, ale asi nevydržím :slight_smile: Tak strašně se těším :slight_smile:

A děkuju moc za podporu :slight_smile:
17. dub 2015 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke Já už ho chtěla po minulém IVF, ale zařekla jsem se, že si první věc na miminko koupím až po negativním NT screeningu. Nejsem pověrčivá, to ne, ale také vím, že život není fér...Pak si to budu strašně užívat :slight_smile:
17. dub 2015 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek
@marke Holky, vy jste super :slight_smile:... Tohle je hudba budoucnosti, ale nejsem si úplně jistá, jestli nejsem podobný srábek, jako vy :grinning:
17. dub 2015 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - ten angelsound ....nechceš ho půjčit? a pak by jsi mi ho zase vrátila ...teda pokud o něm uvažuješ...
mám ten obyčejný, ale fungoval dobře ..jen se poprvé musí tochu hledat, neukazuje to tep jen prostě slyšíš pohyby a šplouchání.
17. dub 2015 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Tý jo, to ses strašně hodná, že se nabízíš. Ale jak jsem psala, pokud bych se rozhodla koupit nebo Tě požádat o zapůjčení, tak až po screeningu. Ale moc děkuji a pokud se rozhoupu, určitě bych dala vědět :slight_smile:
17. dub 2015 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - jasně jen píši aby jsi to věděla :wink:
17. dub 2015 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Já vím a moc Ti děkuji :slight_smile: Jsi zlatíčko :slight_smile:
17. dub 2015 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - když tak je to tohle ....http://zdravoland.cz/tehotenstvi/prenatalni-odposlech-angelsounds.html
17. dub 2015 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Moc děkuji :slight_smile:
17. dub 2015 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - není zač.

Holky, Olča až si vybere jednu tu sedačku do auta nebude některá chtít tu druhou? hodím se pak případě foto. Je to varinta 0-18kg. Je to spíš tak do druhýho auta či třeba u babiček apod.
17. dub 2015 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky pouzivate natahovaci plenky?? Pokud ano jake??
18. dub 2015 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - tím myslíš ty jak se oblíkají jako kalhotky, jednorázové?
tak by ty bych nekupovala, koupila se ji kamarádka a prý mají jednu podstatnou chybu...když se mimčo pokadí tak je pak musí rozstříhnout jinak by hovínko rozpatlali všude, když se to musí zase stáhnout.

třeba u těch pampersek je to asi zbytečně drahý.
18. dub 2015 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb aha..no u nas je horor nez ji nandam plenku... jd desne akcni a trva to nekdy fakt dlouho..jde z bricha na zada a naopak, na kolena , furt se po necem natahuje, tak jsem si chtela usnadnit prebalovani
18. dub 2015 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - jj u nás je to podobný a nebo když jej nějak přitlačím aby ležel tak spustí šílený řev, jakobych mu ubližovala ...hysterka je to trošku.
Právě jsem na ně taky koukala a kamarádka to kvůli tomu i koupila a teď říkala, drahý jsou a pak tohle no.
Jako brát při přebalování (když je pokakanej) nůžky by se mi asi nechtělo, jak je živej ještě bych mu něco udělala.
18. dub 2015 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kamisb kočko...omlouvám se,ale sedačky pouštíme...zatím stále jezdí ve vajíčku...a všude jinak zatím vlakem...
20. dub 2015 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!!!
20. dub 2015 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@pidisek Ty jsou... Pokládci úžasňáčci :slight_smile:
20. dub 2015 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevíte co nového u jaka17? nemáte nejaké zprávy?
20. dub 2015 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Vůbec, jen jak porodila a už se neozvala. Ani ve fotoblogu nic nemá...
20. dub 2015 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jasně ok, tak já to někam asi hodím a uvidíme.
21. dub 2015 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb promiň...já jsem o tom furt přemýšlela..víš..a zatím to nechám být.
21. dub 2015 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb,@marke, @ janice_opice dáváte někdo instantní rýžovou, pohankovou nebo instantní pohankovou dětem? Já si je tedy koupila pro sebe...ale koukám,že cenově by mě vyšly lépe než ta Sinlac...Lepek by v tom být neměl,tak by to snad atopikovi vadit nemělo,co myslíte?
21. dub 2015 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Doufám,že Jaka s miminkem jsou v pořádku.
21. dub 2015 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak furt nestíhám :grinning:DDDD ted zase sháníme podnájem a sháněli jsme ustájení nábytku ne se budeme moc t nastěhovat do svého a od včera mi sem chodí stěhovácký firmy s cenovou nabídkou an stěhování.-DDDD do toho trošku práce a halvně malej tygr a nestíhám dočítat:grinning:DDD
@muddledgirl kači nám malá furt nejí..přidávám trochu tajně do mlíčka, samotnou fakt nechce:slight_smile:
@pidisek
@monyna83 holky se mají dobře, Jaka klokánkuje a malá prospívá, je prý statečná, takže snad to bude všchno OK:slight_smile:
@monyna83 monísku to je supeeerrrrrrrrr kdy jdeš na screening???:slight_smile:
@kamisb
@petulak1988 co se týče přebalování ..ano i u nás je to boj o holý život:slight_smile:)) ale to je prostě normální:slight_smile:)))))dneska mi malá přelezla z postele do postýlky to jsem čučela..sice se praštila trochu o šprušle,ale dobrý
21. dub 2015 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl ano jsou v pořádku:slight_smile:
21. dub 2015 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek