• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@pidisek hihi...tak to je dobrý...to my zápasíme se spaním :grinning:
22. dub 2015 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jooo vypada ze je s nima fakt spokojena :slight_smile:))))dik za tip
23. dub 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice co to je za botky?? Mala uz vetsinu dnd prostoji a prochodi kolem nabytku tak premxslim jedtli uz nekoupit backurky ty prvni
23. dub 2015 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No tý brďo, to je sakra proměna. Tak až tam budeš mít foto, tak informuj...Ať můžeme bledě závidět :grinning:
23. dub 2015 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. dub 2015 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holčiny teď jsem tu od pondělí moc nebyla.
Malej v pondělí odpoledne měl hrozný bolení bříška, pak se fakt hrozně poblinkal i dědu ale furt bečel, tak jsme raději jeli na pohotovost, tam jim to taky v čekárně poblinkal.
A pak i doma v noci se mu furt vraceli šťávy, fakt výživná noc :frowning2: ...uterý dopoledne furt chtěl prso, ale hned zase blinkal teda zkusila jsem to 2x. Tak pak jen čaj slabí černý z ledničky po lžičkách ale byl mrzutej, bez prsa neusne, tak se nechal uhoupat asi 2x na 20minut. Až teda kolem 14h hodiny snědl i trochu polívky a já si pak trochu odstříkala mlíka, aby neměl moc a dala mu prso na odpolední spaní kolem 16h a to aspon 40 mnut spal.
Na noc si pak taky cucnul a spal docela dobře. Včerejšek byl lepší, ale byl hrozně mrzutej a usnul mi jen v kočárku, ale to ho za 20 minut vzbudila naše fena ....a už pak nezabral a od 17h byl fakt protivnej.
Tak kolem 18:30vykoupat ...předtím jsem zkoušela nastrouhaný jablíčko a ani to nechtěl.
Pak prso a hned usnul, ale při přenesení do postýlky spustil hysterák ....to jsem zkusila asi 3x zopakovat, až nakonec už nechtěl ani prso tak jsem ho vrazila manželovi a z pokojíku se najednou ozýval výskot ...no rostě najednou vysmátý mimčo a že jako fakt spát nebude.
Nakonec jsem se najedla a omyla a před 22h jsem s ním zalehla do postele, vyndala prso a okamžitě vytuh a spal asi do půl 9. A ráno nejdřív v pohodě, ale od 10h zase protiva nic ho nebavilo, ještě k snídani v pohodě snědl chlebík namazný jogurtem. v 10:45 jsme šli spinkat a vzbudil se až v 13:45 ...a zase chvíli ok a pak zase mrzoutek ....oběd zase nechtěl...už ani nevím jak dlouho, ale počítám tak 2-3 týdny mi ty obědy bojkotuje, když už něco sní tak max 40g, ale většinou jen vidí mističku nebo hrneček a lžičko a hned zavře kušnu a nic do něj nedostaneme...zaboří ji do jídelní židličky a smůla.
Dneska jsem mu podstrčila do pusinky kousek batátu a cukety, kostičky a každou zvlášť jako snědl to a ani se nekřenil či nedávil, ale prostě znovu pusinku neotevřel.
Večer ho čeká jeho oblíbený jogurt, prý trošku už může, tak jsem na něj zvědavá.
Nechápu co se s ním jako teď děje ...nikdy moc nejedl, ale tohle mě docela děsí :frowning2:

a doufám, že dnešní noc bude zase usínání v klidu, jinak fakt nevím :frowning2:
23. dub 2015 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - na zítra držíme palečky a pak dej vědět
23. dub 2015 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Moc děkuji, dám vědět určitě :slight_smile:
23. dub 2015 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočinko..to se stává...co jsem ve skupince s holkama,tak děti prý občas bojkotujou...Jinak my jsme nastydlí jak psi..naštěstí horečky ne...a malý dnes spal asi deset minut...mazec....
23. dub 2015 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl -já vím, jen je toho tenhle týden nějak hodně najednou.
Ale hurá dneska usnul sice teda o hodinu dýl, ale nechal se přenést do postýlky. Tak snad bude hezky spinkat.
Jen se bojím, že to mlíčko mizí ....teď přemýšlím čím ho ještě podpořit, asi jak jsem byla nervozní a nevyspalá jinak nevím :frowning2:
23. dub 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - teda nastydlí i malej? To nezávidím, prcek občas jakoby popotáhne a sem tam vyndát holoubka, ale jinak je naštěstí tak od půlky ledna klid. Myslím, že docela pomohla ta čistička vzduchu v pokojíčku.
23. dub 2015 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to zas bude dobrý....Samík spí obecně čím dál míň..Mně se u dásně ...udělala velká boule,tam,kde mně vyplňovali kanálek..tak zítra volám...ale pochybuju,že mě vezmou...a jestli daj antibiotika,tak asi konec s kojením,co? Hlavně hodně pij....a jez všechno...a mlíčko snad bude...musim mu častějc dávat vodu....tak at hezky spinká..ten můj dábel řádí...nechápu...
23. dub 2015 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my furt něco chytáme..naštěstí to nikdy není nic vážného...Holt každý týden chodím za kamarádkou a tam jsou tři děti...a furt se vše točí..
23. dub 2015 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb s tím jídlem to bude dobré..až mu bude líp..neboj.
23. dub 2015 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no jsem na to zvědavá.
Tak snad Ti taky za chvíli odpadne.

To my mezi lidi moc nechodíme, nějak nemáme kam. Zatím má jen 1 kamaráda o 1,5měsíce staršího, ale vypadá spíš mladší :slight_smile:
23. dub 2015 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám jednu aktuální fotečku...konečně se mi ho povedlo zachytit jak stojí.
A udělá tak 4-5 krůčků když jde k nám :slight_smile: pouští se čím dál častěji...uličník.
23. dub 2015 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jo a ty antibiotika, záleží jak který u některých se normálně může kojit.
23. dub 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Ty jo..to je šikulka..Samík se jen plazí a staví se jen,když ležíme a skáče po nás..postýlku má,ale cestovní :wink:
23. dub 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak super..jsem zvědavá co mi řeknou...nevim,jestli mě nachcípanou vůbec budou chtít prohlížet..ch jo..
23. dub 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - vidiš uplně jsem na tyhle botičky zapomněla ...ach jo hlava děravá, on už chce "ťapat" venku a nemá moc v čem. Má zatím jedny botky, ale jsou mu tak akorád a ještě docela tvrdý podrážky, tak chodí blbě :frowning2:
23. dub 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - šikulka to je, dneska jsme i plácali jak je šikovnej. Hrozně ho baví sundavat ty magnetky z ledničky a zase je tam dávat a když se mu to povede tak já tleskám a dneska se tomu už taky smál, že mu to jde.
Jen je sranda, jak na to min. týden nějak přišel že to tam lepí sám, tak zkoušel i auto jestli by tam šlo nalepit nebo s nima lezl po kuchyni a chtěl dávat někam jinam.
23. dub 2015 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Já jsem úplně koukala,jak se Samík rychle naučil paci paci..asi tím,že jsem mu to ukazovala až nedávno..asi 4x a on už to udělal....to bylo radosti... :grinning:
23. dub 2015 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hi hi..je sranda s těma dětma...
23. dub 2015 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak paci paci malej nedělá. Jen vždycky kouká nebo si nechá abych mu ledla ručičky, ale to je vše. Ale už začal mávat na pápá :slight_smile: ale taky jen když chce .... s ním si ještě užijeme. Někdy je příšerně vzteklej.
23. dub 2015 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo..to je šikulka....je s nima sranda..škoda,že to tak rychle utíká
23. dub 2015 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj utíká, ale já bych ještě asi ráda kdyby mluvil ...nebo si aspoň občas nějak řekl co chce. Někdy ho pochopím, ale to jeho "eeeeeee" je někdy hrozný ...
dobrou jdu spát než se rarach vzbudí, snad to nebude moc brzo. Taková 4h by byla fajn :slight_smile:
23. dub 2015 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo..to bude teprv sranda,až budou mluvit...mmm...dělá Samík,když chce rychleji jíst nebo nestát někde s kočárem,je to prdel....Samík usnul v deset....ale spal hezky,jako dudek...ale dneska vyjímečně se mnou :grinning:
24. dub 2015 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - malej taky hezky spinkal nakonec, na kojení se vzbudil v 3:19 a pak se mnou v posteli ještě do půl 8. Tak snad se to zase nějak ustálí.
A mlíčko snad taky bude, budu si hlídat pitný režim a snad to pomůže, zvýším i ty kojící čaje a snad to bude zase ok.
24. dub 2015 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek