• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@muddledgirl - malej křičí ještě "aaaaa" hihi
24. dub 2015 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jééé..to je dobrý...malej říka tata dadada...a takový komoleniny...a někdy..ale málokdy...a vždy v pravou chvíli říká a jéje :grinning:
24. dub 2015 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a jéjé ...nám jde taky no :slight_smile:
ajajaja ....
jinak říká: ťáta, táta, děda, Áďa, dada, hele, jéééé ....a pak žvatlá. Jsem zvědavá kdy přijde máma a bába
občas to vypadá že řekne i čaj ...samo ne s "č" ale vypadá to tak a občas když mu zpívám nebo jí tak místo "e" použije "etě" :slight_smile:
24. dub 2015 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ajajaj...to říkal dřív..pak už jen bab,bab..etě...to taky říká...jak kdyby říkal ještě,když hamá..je to sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2015 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jinak doktorka má měla dovču..tak jsem uprosila aspoň recept na foukačku...no a jim tabletky na kašel...a kapu si dětský olynth.U zubaře jsem čekala půl hodky..a pak mě poslali domů,že mám přijít před půl dvanáctou..bojim bojim..co mě budou dělat..
24. dub 2015 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to držím palčky, ať to moc nebolí. Já mám ze zubaře hrůzu.
24. dub 2015 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jak jsi dopadla?
Jinak úspěch malej mi právě snědl půlku sice malý skleničky, ale snědl. Nejdřív jsem mu ji ukázala zavřenou jestli ji chce tak se ke mně hned hrnul. Pak jsem to ohřála a to se křenil, že to nebude. Tak jsem mu "vysvětlila" že to je to z tý skleničky jen ohřátý ....tak až pak si to vzal.
Tak já nechápu no, asi mu dávám špatný chutě no, když vařím doma.
24. dub 2015 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb uff..snad dobrý...zubařka moje tam nebyla...a zubař mi znovu vyčistil kanálek u toho zubu...vydezinfikoval a prozatímně zadělal.Dodělá se ....a platit za to budu 2500 :astonished:
24. dub 2015 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ne ne...nedáváš podle mně...ty skleničky jsou přeci jen nějak ochucený..to je podle mně tím.Já malýmu dávvám skoro pořád doma dělaný a zvykl si...ale ze začátku...třeba u květáku s bramborem a vejcetem se taky netvářil....Ted jsem nadělala tři příchutě a střídám mu je...
24. dub 2015 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já dělala právě taky jen doma a on to najednou prostě nechce.
síla 2500,-
24. dub 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ale o víkendu zkusíme omáčku nějakou tak jsem zvědavá ...jinak hold najedeme na skleničky aby aspon něco jedl a časem se uvidí no.
24. dub 2015 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb uvidíš no. :wink: Mně většinou novou chut moc nechce...a pak si zvykne...zas pak udělám aspoň na dva týdně.......tak dej pak vědět,jak to dopadlo s omáčkou..ty zuby mě stojej teda..od těhu...hrůza...
24. dub 2015 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to teda, ale někdo říká, že se to po těhu horší.
Já mám zatím pokoj, ale v červnu jdu na kontrolu, mám začít chodit po půlroce.

Určitě napíšu co říkal na omáčku, prý už se normálně základ na cibulce může udělat tak jsem zvědavá.
24. dub 2015 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty nechodíš po půl roce? To já musim..jinak bych těch kazů měla milion.I když v dubnu 2014 mě opravoval sedm zubů...v říjnu jsem si volala...vzali mě v prosinci a až v dubnu mně začli opravovat těch 11 zubů...a ještě není hotový ani jeden..takhle se těch kazů nezbavi.m.
24. dub 2015 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no zatím jsem chodila 1 za rok, teď v prosinci dělala tu 1. maličkou plombu
24. dub 2015 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - ahoj, tak jak to vypadá?
24. dub 2015 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky děvčátka, dnes jsme 8+3 a po 10 denním čekání na nás dnes v bříšku čekalo miminko/a. Minulý verdikt zněl, že máme dvě plodová vejce. Jedno s mimouškem a srdeční akcí, druhé jen se žloutkovým váčkem a to že zanikne do pár dní... proto kontrola další po 10 dnech. Dnes máme mimíska skoro 3x většího, než minule a to druhé mimi je obrovský bojovníček. V dutince je jak embryo, ale bije mu i srdíčko. Jeho vývoj je nejasný, Dr. si osobně myslí, že z toho nic nebude. Ale už ta snaha přežít, neuvěřitelný zázrak a jsem opravdu dojatá... Čili jsem objednání na screening dnes musela přebukovat na dvojčátka. V bříšku nosím dvojnásobnou radost a ať už to dopadne jakkoliv, jsem šťastná a po 7 letech se nám plní sen...Přikládám foto naší prdelky, u které je zatím vývoj ukázkový :slight_smile:
Držte nám i nadále prosím pěsti, děkuji :slight_smile:
24. dub 2015 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monyna83 - moc a moc gratuluji. Tak uvidíš jak to bude, ale co jsem tak sledovala většinu vývoje dvojčátek. Tak jedno je většinou pomalejší a pak to dožene.
Ale uvidíš, hlavně aby bylo vše v pořádku i u Tebe, doufám, že jsi doma a budeš se šetřit a opatrovat to svoje štěstíčko.
24. dub 2015 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak ten náš uličník si prostě asi fakt posunul to usínání. Dneska usnul až v 21h, ale chtěl jít ve 20:30 jen dlouho nemohl zabrat.
Jo a předtím i v blbě padnoucím pyžámku se nám vydal za autíčkem - bez držení udělal 7 krůčků :confused:
24. dub 2015 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Moc děkuji, Kami :slight_smile: Hrozně sem se bála, páč mi i ty minimální symptomy, které jsem měla, úplně vymizely a ony na nás dnes blikaly dvě srdíčka :grinning:
Uvidíme, jak to všechno dopadne, ale modlím se k bohu, ať nám nechá alespoň jednoho zdravého mimíska a pokud oba, tak už asi víc štěstí pobrat nemůžeme :wink:

Ten tvůj chlapeček je taky pěknej čiperka. To je něco tak krásného... :wink:
24. dub 2015 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - nemáš zač.

šipera je no, jen si někdy říkám, že to moc krásný není :slight_smile: ale jinak je to zlatíčko.
24. dub 2015 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :D :grinning: Máme děičky vymodlený, přece bychom nechtěly, aby to byli andělíčci se svatozáří... :grinning:
Ono to tak bývá, čím víc o mimi stojíš, tím větší raubíř a starosti :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2015 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - no super, a to bychom chtěli v říjnu do KETu ...to jestli by se povedlo a byli by od sebe 2 roky a obě divoký, tak to potěž. :unamused:
24. dub 2015 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb Jen do toho, naprosto ti fandím...Děti kolikrát zlobí čako čerti, dělají starosti a lumpárny....Ovšem bez nich, ani si takový život nechci představit...Alespoň 1, raději 2-3, ale i za jedno budu děkovat Bohu :slight_smile:
24. dub 2015 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyna83 - děkuji.
jj, je to tak. Uvidíme jak nám to půjde.
24. dub 2015 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Nó, tak to budeme zase mačkat my tobě :grinning:
24. dub 2015 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jéé tak to jsou super zprávy!!!!! hele já do 8. týdne měla jedno a najednou se objevil zničehonic druhej pidižvík..kdoví, co tam kutil někde v koutku :slight_smile:
24. dub 2015 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek :grinning: :grinning: :grinning:... Tak to je parádní... Musím manželovi ukázat ty Tvoje prdelky, jestli teda nevadí...Ať ví, do čeho jdeme... Ale těší se strašně moc a mám takový pocit, že má z těch dvojčátek ještě větší radost, než když jsme čekli na UTz s jedním... Asi mu to už docvaklo :slight_smile:
25. dub 2015 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek,
@janice_opice - holky jak velký jste ty botky kupovaly?
mám změřit nožku a tak o 1-1,5cm větší nebo už se s tím počítá?
25. dub 2015 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Attipas je chytrá obuv. Aby se noha dítěte správně vyvíjela, potřebuje mít dostatek prostoru i pro pohyb prstů. Botičky pro miminka, kojence či batolata tento pohyb umožňují díky své rozšířené špičce.
V průběhu jednoho dne udělá dítě více než 18 000 kroků, proto by jeho boty měly být maximálně lehké a neměly by být pro nohu zátěží. Jako naboso. Vědci z celého světa prokázali, že chůze a běh naboso má kladný vliv na celý organismus. V botičkách Attipas se Vaše děti budou cítit jako naboso.
25. dub 2015 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek