• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. dub 2015 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - dík, to jsem si tak ňák myslela, ale normálně se vejde tak do 20 velikosti a tady by musel mít těch 22,5 což mi přijde hrozně moc :frowning2:
25. dub 2015 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
attipasky 21,5 odpovídají našim ostatním botičkám 19-20 a mame v nich ještě v poho rezervu... odkud jsi? dají se vyzkoušet třeba na Zličíně v Metropoli
25. dub 2015 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - kousek od nymburka no. Ve 20 mách maličko místa. Tak možná fakt objednám ty největší co tam má.
Psala jsem dotaz tak třeba odpoví. děkuji
26. dub 2015 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky malej omáčku papá, ale jakmile tam dám rýži a to rozmixovaný maso tak to nechce :frowning2:
Tak měl nakonec trošku omáčky s knedlíkem...ach jo.
Jo a včera zase problémy se spaním a usnul až v půl 10, ale nechal se aspoň přenést do postýlky. Ale takhle to nejde, vždyť nic neudělám ani si neodpočinu.
Olčo vůbec nechápu jak pak můžeš fungovat, když chodí malej spát tak pozdě.

Jinak se dneska vzbudil na kojení je 4h a pak až v půl 9. A pak spal od 11-14h, třeba už vydrží až do večera a odpadne dřív. Uvidíme no.
26. dub 2015 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb největší jsou snad na 3 letý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: napiš jí, že jsi dostala kontakt od Ditunky a Davídka a ona už bude vědět :slight_smile:
26. dub 2015 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - paní odpovídala a mám vzít ty 21,5
26. dub 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoj kočko..musím fungovat.jsem zvyklá...dnes ale jsme usnuli oba...snad na dvě hodiny a pak spal ještě odopoledne v kočárku...tak jsem si vzala knížku a četla na lavičce před barákem....Bohužel poslední dobou usínám koljem půlnoci a kolem páte se budím..no jo no...tělo už se asi vzpamatovalo...a zase jede to svoje...ne moc spaní...čekám,že se malý každou chvíli vzbudí na mlíčko..tak taky půjdu hají....ale někdy odpadnu..to víš..cvičení..a tak...ale kolikrát nestíhám uklid,jak bych potřebovala.Ted jsem mu namrazila masíčko na měsíc..uff....a až dojdou příkrmy,tak zas nadělám,,malýho máte moc šikovnýho :wink:
26. dub 2015 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 krásný utz...moc Ti přeju,aby byly miminka obě v pořádku...ale i když bude jen jedno..bude to krásný.Samík je hodný,ale řádit umí pěkně..hlavně večer,když by měl spinkat...tatata dada...říka..ale mama..ne a ne....někdy to zní i jako něně...hihi...kočičko..drž se a pohlad za nás se Samíkem bříško..posíláme pusinky
26. dub 2015 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no vidiš :slight_smile: tak at sedí - jakou bereš barvu?
26. dub 2015 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No moc děkuji, pořád na tu fotku musím koukat. nádherný pohled.
Jo, jo, takhle to měla kámoška taky, jak se blížilo spaní, Kristýnka měla vždy nejvíc elánu. Dededede, tatata...Ale máme samozřejmě až jako poslední :grinning: :grinning: :grinning:
Bříško hladím, jen mám už druhý den migrénu, včera jsem měla jeden paracetamol od Dr. Maxe a pak další v noci...Nezabral skoro vůbec, tak mi teď byl manža pro panadol novum...Snad konečně zabere :slight_smile:
27. dub 2015 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - nakonec nějaký herbal hnědo-šedý s hnědou podrážkou. Chtěla jsem mariny, ale ty neměla v L na skladě.
27. dub 2015 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Já taky pořád koukala na mimíska na fotce...bylo to boží....chudáčku migrénu,to musí být hrozný.Jak je dnes?
28. dub 2015 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ja na migrenu první tři měsíce nebrala vubec nic...zkus to vydržet...kup si v drogerii nebo v lékárně thajský olejíček nebo tygří mast a tou si potři čelo a spánky a me navíc pomáhalo ležet s hlavou dolů, aby se cévy zase roztahly..a pít pít pít....myslím že jakákoli medikace je ted ne uplně fajn..je to blbý ale zkus to vydržet kočičko...
28. dub 2015 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@pidisek Holky, já volala i do CAR a tam mi sestra řekla, ať si klidně paralen nebo podobný preparát vezmu, než abych se trápila. Je to pro mimi mnohem horší, než jeden-dva paraleny. Nejsem zastáncem zobání léků. Zatím jsem měla migrénu jen 2x...Jednou na začátku a podruhé teď... Já se snažím vydržet, ale pak je to ještě horší. Na migrény trpím i normálně a když si v začátcích něco nevezmu a nechám rozjet, je to šílený.
Teď jsem to nechala, nechtěla si nic vzít a nespala jsem celou noc bolestí, masírovala body na rukou, spáncích. Vypila moře vody a ústup žádný. Dokonce je horší i tma a absolutní klid... Zaspat se to nedá, no děs...
Tak snad to ničemu nevadí, prášek bych si jinak nevzala pronic, zanic...
28. dub 2015 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jinak dnes asi o chlup lepší, víc jsem si jich už nevzala. Jen ty dva paracetamoly a jeden panadol.
Hlava bolí ale pořád, spíš mě jakoby dloube za okem a je to hnusná prudká bolest. Piju, jím jablka a přeji si, aby to už přestalo :slight_smile: No a fotka, také na ní pořád zírám a hladím ji :slight_smile:
28. dub 2015 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, info z 6 měsíční poradny - 8,4 kg a 70 cm (já vážila podobně v 8 měsících), náš malý obřík, když ho máme na klíně, zvedá se do sedu, teď jsem koukala právě na váhu do té mé pamětní knížky a tam u sedělo samo, je napsáno 6 měsíců, takže po kom to dítě je :slight_smile:.
28. dub 2015 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 zkus ten olejíček na spanky a na čelo, je to pecka
28. dub 2015 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Dnes mířím dolekárny, tak ho hned koupím :slight_smile:... Děkuji, jsi zlatá...
28. dub 2015 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, uvařila jsem si rýži, rozmixovala, mám jí více, je dobrá i po rozmrazení? je to pro mrňouska, ať jí pokaždé nemusím vařit. Jediné, co vím, že nejdou mrazit brambory, jinak asi vše ne?
28. dub 2015 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - já to mrazila. Jen mi malej najednou rýži už nechce a to mi ji jedl i jako kaši s přesnídávkou k večeři :frowning2:
28. dub 2015 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu si pro radu, zejmena teda k prazandam:slight_smile: chtela jsem se registrovat do podoli, ale tesne pred TP tam maji uzaveru a bojim se, abych pak nekde nelitala po praze taxikem po porodnicich. druhej v poradi je teda apolinar, ale tam prej je jen jedna spolecna hekarna a nemuze tam bejt partner. kde jste rodily a jak jste byly spokojene?
bydlime na letne, takze mam relativne blizko vlastne asi vsude (motol, bulovka, podoli, apolinar), jen az do krce asi jet nechci.
28. dub 2015 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no mě malej taky dneska nějak odmítl kaši, snědl pár lžiček a dost, rýžová s banány, chci už začít dělat svoje. Ale on je dneska nějakej celej divnej :slight_smile:, nevím, co se děje, tak se teď dopil jen mlékem a stejnak tam vejská a nemůže zabrat, je pravda, že tchán topí a v ložnici máme vedro, tak jsem otevřelo střešní okno v koupelně tu máme hned vedle a dveře vedou i do ložnice, snad to trochu zabere, brouček malý nemá totiž rád horko. a na spaní je to taky naprd.
28. dub 2015 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - taky tam máme dneska tepleji tak nevím jestli zabere. Už si mne oči, ale prso už nechce ale nechce ani na zem. Tak nevím co zase dneska je, včera už spinka. Tak jsem si říkala hůra a dneska zase nic ...ach jo :frowning2:
28. dub 2015 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - mě se po instantní poblinkal, tak jsem ani jinou už nezkoušela.
Dělala jsem teď vločkovou jen z vody a s přesnídávkou, ale nechtěl to a včera ani tu rýžovou ...ale zkusím zase třeba zítra. On má teď nějaký blbý období s jídlem. Jediný co baští v pohodě je namazaný chlebík, přesnídávka (skleničky) nebo jogurt.

Tak mu asi fakt bylo teplo, ale už se dodindal u prsa a snad spinká. Jdu si dát skleničku nějak ji už potřebuji.
28. dub 2015 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no malej už taky spinká, ale občas se mi do chůvičky ozve pláč, ale ze spaní, tak nevím, nebude úplněk ? Jé sklenku bych si taky dala, ale nic tu nemáme :(
28. dub 2015 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak to my máme furt nějaký v malý ledničce :wink: ..ale dávám si občas fakt jen jednu max 2, jsou to 1dcl. Jinak si ještě ráno připadám opilá. Naštěstí se malej budí na kojení až tak kolem 3h.
28. dub 2015 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no první kojení je taky většinou až kolem čtvrté a déle, takže to jde. zásoby došly už dávno. Teď si občas koupíme nějakou sklenku anebo muž zajde do vinotéky k tescu na stáčené, to je ještě lepší. Ale už se těšíme v červnu na Šumavu, do penzionu si vozejí víno z Moravy a je to ňamka, vždy si pak nějakou flašku vezeme i domů.
28. dub 2015 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky devcatka. Jak ty bitky prvkům obout?jdou lehce?
Alesek uz tape a za ruce uz skoro bezi :grinning: uvažuji o nich. Nebude mu v nich teplo?? Alesek je hrozne horkokrevny :sunglasses:
Možný moooc gratuluji a držím palce ať to druhy mimi dozene :wink:
29. dub 2015 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 určitě lepší vzít prášek než mít migrénu..... :wink:
29. dub 2015 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek