• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl V CAR mi to sestra také řekla...Včera už to bylo trochu snesitelnější, víc, než to co jsem psala, tak jsem si jich nevzala. Koupila jsem si tygří mast a matlala na spánky. Zabralo to, ale hlavu cítím pořád...Už tedy podstatně méně, ale ta migréna byla hustá...
29. dub 2015 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, tak 10. měsíců dneska a včerejší míry 8990g a 75cm.
Dnešní kontrola na chirurgii ....pupíček (kýla) furt stejná...takže jen sledovat. Varlátka furt volně pohyblivá, ale prý to nevadí. Hlavně aby prý po koupaní byly dole co jsem tak pochopila.

Horší neurologie, malej prý sedí hodně předklonu. Pak mě došlo, že tak sedí jen když si s něčím hraje a to má na zemi, ale i tak máme jezdit občas kolem páteře aby se naroval. Zatím na to i dobře reaguje, tak to je min. co můžu udělat tak proč ne no. A jeden jakoby cvik ukázala tak manžel bude cvičit s prckem. Teda cvičit ...má jej chytnout jakoby v pase a malej se má předklánět a zvedat. Taky to hezky zvládá.
A trošku při chůzi vytáčí nožičku, tak prostě fakt nevodit, njn, tak hold nebudeme ani za tu ručičku občas no.
Ale dneska si to namašíroval sám od gauče ke dveřím za manželem s botičkou v ruce, jako že chce jít ven :slight_smile: ...je to asi tak 2metry.
30. dub 2015 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a došly botičky jsou super, jen mu teda jsou ještě docela větší než by asi měly. Ve špičce chápu, ale i kolem patičky, ale myslím, že tak za měsíc dva na zahradě budou super.
30. dub 2015 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb gratukuji k miram..mala ma v 8 mesich 8700kg :grinning:
30. dub 2015 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - malej měl v 8měsících asi 8600g....teď už moc nepřibírá. Sice dost kojím, ale jinak moc nejí a hooodně se hýbe. Takže za 2 měsíce přibral jen něco kolem 350g.
30. dub 2015 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to jo...no mala se nezastavi...cely den je bud na nohach nebo kolenou... a uz krasne sedi, tak jsem rada, vydrzi si vsede hrat s hrackama :blush: obejde kolem nabytku cely obyvak...prdmyslim zda koupit botky ndbo nechat naboso jen v ponozkach
1. kvě 2015 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já mám na doma buď ponožky protiskluz nebo teď kožený capáčky. A pak ty attipasky.
A dneska nám přešel celý pokojíček. Prý asi když nevodit tak budu chodit sám :slight_smile:
1. kvě 2015 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja asi koupim kozene capacky... jen musim najit kamennou prodejnu..
1. kvě 2015 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to je velky sikula... :slight_smile:
1. kvě 2015 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já si je nechala ušít od jedný maminy tady z koníka. změřila jsem nožku zaplatila a za 2 týdny přišly.
1. kvě 2015 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak podle toho co píší tak ty druhý mají "podpatek" tak ty bych nebrala.
Já mám fakt prostě capáčky. Mají gumu přes patu a krásně drží, doma bych ho asi nechala chodit úplně bosého, ale máme tu i lino a to klouže.
1. kvě 2015 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb my mame take lino..zatim je naboso.. no ty druhe jsem mely ja jako mala..ale ty ruzove se mi libi vice, ty jsou od zirafky...zatim ma na ven capacky ale jen na ozdobu, venku netape a to ma tyhle a pak jeste na tkanicku kecky
http://www.prodeti.cz/kategorie/boty-a-prezuvky/domaci-obuv-a-capacky/ruzove-capacky-sandalky/
1. kvě 2015 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já plánuji na ven ty attipasky na začátek, pak se uvidí.
No bos by tu být nemohl, lino je hrozně studený, takže buď tekný ponožky a na tom ty protiskluzuvé a nebo teď tenký ponožtičky a tyhle botičky.
1. kvě 2015 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mala je zatim jen v ponozkach a normalnich.. nevim neprijde mi ze by ji klouzalo, mamd to hrube a v ohradce ma podlozku...spis vhci aby sj na boticky zvykala..no ja jsem spis na klasiku... na ty kozene backurky a boticky
1. kvě 2015 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak ty poslední asi ok, pokud budou mít fakt ohebnou podrážku.
Já se nějak furt nemůžu rozhodnout co je správný za botky no. Na to nošení. Ale doma ty kožený co jsem posílala fotku mi přijdou asi dobrý.
Ono je to jako se vším, na vše jsou dva názory, tak si pak vyber :frowning2:
1. kvě 2015 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak včerejší foto :slight_smile:
1. kvě 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamisb teda to je sikulka :slight_smile: a je moc krasny :slight_smile: fakt moc hezky klucik..jj koupim nejaky od zirafky a doma je zatim v ponozkach
1. kvě 2015 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - holčina co tu vede skupinu motorický vývoj, někdy docela i ty žirafy kritizuje. že mají hodně trvdý podrážky.
Pak taky pojedu někam do krámu abych mu je zkusila.

děkuji ...je to malý ďáblík :grinning:
1. kvě 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hele kazdy ma svuj nazor, nekdo kritizuje to a jiny necon jineho..vzdy byly zirafky dobre, ale to je na kazdem,..
1. kvě 2015 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeste koukam na superfit
1. kvě 2015 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - já vím, že to je na každým. Jen se nějak nemůžu rozhodnout k čemu se přiklonit :frowning2:
budu muset se rozhodnout až někam pojedeme koupit botky na ven na léto.
1. kvě 2015 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mám taky ty capáčky co Ty..z bezva botek za 250,- malému jsou ale zatím velké..ale on nechodí...tak to zatím neřešim..
2. kvě 2015 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já je dneska oblíkla a koukám, že ta gumička jak drží u toho předku už tamnedrží tak se musím kouknout jak to tam drželo a případně asi přilepit nebo ji budu muset napsat. :frowning2:
a to je máme asi tak týden max dva.
2. kvě 2015 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :frowning2: to mě mrzí,kolik jsi za ně dala...?
2. kvě 2015 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - 300,- ale koukala jsem, že to je jen v ruce přišitý, tak to přidělám já nebo mamka. To je jen pár stehů.
2. kvě 2015 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak snad to bude o.k....Ty jo...300+ pošta? To je docela nářez.
2. kvě 2015 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - už s poštou. mě to tolik nepřišlo. Myslím, že to je tak normální cena, co jsem tak na tyhle capáčky koukala.
2. kvě 2015 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek