• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@kamisb no...já platila dvěstěpade....tak to je tak stejné no... :wink:
2. kvě 2015 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ty Attipasky? i kolem kotníčku musí být malinko volnější...my je pořádne užíváme až ted kdy všude lezou a chodí kolem nábytku..ona je to vlastně jen ochrana nožiček a pomoc na stabilitu - nejlepší je, když se deti učí chodi bosky a to je právě účel techto botiček - simulovat chuzi naboso doma i venku a přitom mít nožičku chráněnou :slight_smile:
4. kvě 2015 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek - no kolem patičky ...jakoby pod kontíčkem...mi to přijde volnější.
4. kvě 2015 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - a dáváš do nich tenkou ponožtičku?
4. kvě 2015 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb my je nosíme naboso, na tenkou i na tlustou ponožku :slight_smile:
4. kvě 2015 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, furt vůbec nestíhám....zítr jdeme konečně podepisovat smlouvy s kubujícía a začínám shánět stěhování, včera tu byla odhadkyně, řešíme vodu na chae a sháním sprcháč, do toho ještě dělám nějakou administrativu a to naše aktivní zvíře je dost čiperka tak se fakt nenudím...Ted má rýmu..ještě jsem to s ní neřešila,ale asi budu muset odsávat..máte zkušenost s odsávačkou?nějakou fakt funkční se kterou jste spokojené....my ještě nemuseli odsávat,ale ted to chytla od kamaráda a budee muset..jinat to dost utíká..za necelý měsíc jí bude rok..šílený:_)
5. kvě 2015 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice vyzkousela jsem tri druhy a nejlepsi je podle me na vysavac :blush: chudjnka.. tak mala ug ma botky .. doma je naboso a na ven ma boticky
5. kvě 2015 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 jj jasný ono na vysavač jich je víc..třeba i nosátko a ta třeba obsahuje ftaláty,ale už jsem byla koupit:slight_smile:díky
5. kvě 2015 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice aha tak to jsem nevedela..myslim ze mam babyvac nebo tak nejak...
5. kvě 2015 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 jj tu jsem taky koupila měl anejlepší recenze akorát Valča na sebe nenechá sáhnout ..tak je to boj
5. kvě 2015 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no mala taky ne..lada ji drzel rucicky aby me neodstrkovala a ja odsavala...sileny rev :smiling_imp:
5. kvě 2015 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 jojoba jeste strihani nehtu a cisteni usi :slight_smile:ja to musela zmaknout sama nikdo neni doma :grinning:
5. kvě 2015 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to jsi dobra :slight_smile:
5. kvě 2015 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak v tomhle případě s tebou souhlasim..je to nadlidskej výkon.....akorát se ted sháním po chodítku pro valču k narozeninám tak snad vyberu dobře:slight_smile:
5. kvě 2015 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj my uz mame a naprosta spokojenodt..vyhraje si s nim, haze do nej micky kdyz zrovna nechodi :grinning:
5. kvě 2015 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 jééé přesně to kupuju:_)))
5. kvě 2015 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 koukám, že je u Vás "Stejnej bordel s hračkama" jako u nás..jsou všude:grinning:
5. kvě 2015 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice hele fakt spokojenost..uz neni ma ohradku a hracky v ni :grin: je hroznej dabel...
5. kvě 2015 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 ohradka u nas neprosla..bohuzel :grinning:zavidim..Valca je taky desny ero....ted dava za usi robotickymu vysavaci :slight_smile:
5. kvě 2015 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no prave mala furt odnekud padala, vsude lezla... nic jsem s ni neudelala ..je v ni jen kdyz neco delam a v pohode?je to ta velika 150 na 2 ..takze se neciti jako v ohradce... a super je ze vsechny hracky jsou v ni
5. kvě 2015 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 no u nás prostě nezabrala...
5. kvě 2015 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ja jsem stastna ze to vyslo.. ono Terince se libi asi vsude.. :blush: ted nejvic na houpacce a klouzacce.. :blush: vubec vseobecne na hristi kde jsou deti..miluje deti , psi, no vlasne vsechny zvirata a chlapi :blush:
5. kvě 2015 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 jojo my to máme taky tak...akorát v ohrádc se jí nelíbí,ale hřiště s dětma super a jak je máme i v okolí jako od kamarádek i na chatě tak je štastná....
5. kvě 2015 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj presne deti miluje .. jsou to zlaticka
5. kvě 2015 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted koukamtam ma byt miluje psy v ty odpovedi predtim... brrr a vsechna zvirata a chlapy
5. kvě 2015 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no Valča taky psy..a my máme doa zvířat dost tak má prééé ted loví robotickej vysavač :slight_smile:
5. kvě 2015 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ten by se Terince take libil :grin:
5. kvě 2015 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 nejdřív se ho bála a ted mu dává za uši:grinning:
5. kvě 2015 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj tety..
moc zdravíme, máme už 1500 g a snad se dohrabem někdy v červnu domů..zatím se nám nezavřela dučej v srdíčku, ale snad si Johynka pomůže sama a nebude to na operaci..
Tak užívejte jara a držte dál palečky...
Když vidím, jak ty vaši prcci rostou, začínám věřit, že něco podobného budu mít za rok doma taky...
6. kvě 2015 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@jaka17 ahojky, Johanka je nadherna a velka bojovnice.. obe jste silne holky.. moc vam drzim pesticky, aby se Johanka vyhla operaci s krasne pribirala a mohli jste spolu v cervnu supajdit domu...
6. kvě 2015 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek