• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@jaka17 - ahoj, drž se a věř že to bude dobrý. Snad má ještě čas.
Dál držíme palečky a myslíme na vás, hodně štěstí a hlavně zdravíčka.
6. kvě 2015 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Janííí my už jsme si to napsaly :_)) takže držíímmmmm co mám ale Johy je statečnáááá..
6. kvě 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak holky dneska se konečne podepsala smlouva o smlouvě budoucí kupní a smlouva o úschově..ted se čeká na schválení úvěru a pak kupní a bude to.....ufff jen,aby to klaplo,, a po dobu 3 měsíců budeme bydlet v 1+kk :grinning:DDDD to bude prča
6. kvě 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice nazdar janoure :slight_smile: koukam, ze neco kupujete, kde a co to mate? my ted resime taky...jsme totiz v pronajmu a vzhledem k situaci uz chceme neco vlastniho, ale je to teda sileny, ty ceny. ale jsme totiz dost narocny :grinning: :grinning:
6. kvě 2015 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 - hihi máme stejnou ohrádku, zabírá tak polovinu obýváku, ale malej je v ní jen občas a ideálně když tam jsem (jsme) s ním :grinning:
ale v pokojíčku má vždycky přes den slušně rozbordelený hračky, i když občas je i uklidí ...teda nevím jestli si myslí, že je uklízí ale prostě ho baví vyndavat a vracet hračky do tý bedny na ně :grinning:
6. kvě 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to bude mazet, ale když je to jen na pár měsíců tak se to dá. A stejně přes léto budeš na chatě ne?
jiank super, že to klaplo
6. kvě 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 zlato, ta je nádhernááá :-* Muj Davidek měl 1900 a dneska je to chlapák jak hora :slight_smile: neboj se, určitě všechno zvládne , je přece po mamince bojovnice že jo :slight_smile: držíme všechny naše palečky, tedy 12 :slight_smile:
7. kvě 2015 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 zdar Sasanice těhule jedna ušatá!!:grinning: stavíme ve Velkém Přítočnu 4+kk bungalov přízemní se zahrádkou:slight_smile:))
@kamisb jasný budu na chatě a tam je to tak stejně velký:grinning: jo jsem ráda, že to vyšlo uf bylo to náročný:slight_smile:)))
7. kvě 2015 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 jinak my prodáváme byt ..neni sice alej,ale už nás to nějak netěší a chceme hlavně tu zahrádku
7. kvě 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak si udělej chvilku pauzu a doražte :wink:
7. kvě 2015 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak snad už můžu, po 3. týdnech mi malej už konečně zase skoro týden jí obědy. Ale musela jsem se vrátit k polívkám a mixovat, ale sní i 120-150g(ml) což předtím nedal ani omylem.
Dokonce začal už i sám snídat, už chleba nepatlá v ručičkách, ale hezky si jej srtká do pusinky.
A spánek, tenhle týden zatím taky dobrý, (kromě pondělka), nakojím a po chvilce spí tak ho můžu dát do postýlky.

Myslím, že to jsou zuby (horní stoličky) ...teď mu před spaním namažu dásničky gelíkem od hádka a třeba to pomáhá nevím. Tak uvidíme dál.

Jo a většinu času už prochodí, koupila jsem už i kotníčkový botky, ale teda hodně měkký kožený a začal sám už i ťapat venku, ale tam musím chodit u něj. Někdy chce za ruku, ale spíš jen přidržujeme a trochu jej brzdíme.
7. kvě 2015 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holka já jsem ted nepojízdná bohužel...to je Adámek šikulka teda:slight_smile:že takhle tape a papká..Valča zatím chleba drobí na atomy:grinning:
7. kvě 2015 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - on ten chleba taky nejdřív jen patlal. Ale tuhle jedl suchý rohlík s manželem, nejdřív ho jen krmil kouskama a pak si už malej bral z dlaně. A pak najednou začal i ten chleba, protože nejdřív jej jen mačkal a pak mi ukazoval upatlaný ručičky. Teď už si to cpe do pusinky :slight_smile: a dokonce pochopil, že u toho musí průběžně pít čajík, aby se mu to nelepilo.

Tak to mě mrzí, že nejsi pojízdná. A do kdy jste na Břevnově a kam pak se sunete do toho pronájmu?
7. kvě 2015 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb na Patočkovu:slight_smile:))
7. kvě 2015 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo. Já se možná nějak ukážu v Praze v nejbližší době tak bych se případně ozvala :wink: bude-li čas
7. kvě 2015 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky nemate nektera zkusenost s kojeneckyma plavkama??
8. kvě 2015 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nemate nektera zkusenost s kojeneckyma plavkama??
8. kvě 2015 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já ne, co by jsi potřebovala vědět? Kamarádka je instruktorka v plavání kojenců tak bych se mohla zeptat.
8. kvě 2015 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no vicemene,ktere jsou nejlepsi..ale uz jsem objednala imse vimse a happy navy tak uvidimeme :slight_smile:
9. kvě 2015 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ok, tak pak dej vědět :slight_smile:
9. kvě 2015 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyz bracha neuklidi karty a VIP piskoviste pro Valcu v nasi oblibene hospudce ;)))
9. kvě 2015 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, nevím kdo sem vůbec ještě chodíte, ale po dlouhé době se ozývám, abych Vás sdělila radostnou zprávu:slight_smile:
10. kvě 2015 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@coralin teda to je uzasny uzasny uzasny :blush: kdy bude ultrazvuk??
10. kvě 2015 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - psala jsem do zprávy, ale ještě jednou moooc a mooooc gratuluji a budeme držet palečky a mačkat co můžeme, aby bylo vše v pořádku a narodilo se v termínu zdravé miminko. :slight_smile:
10. kvě 2015 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj, díky, je, je to až neuvěřitelný. Byl to boj, doktorka mi řekla, že mám uvažovat o náhradní matce a že mě nepodpoří. Na ultrazvuk jdeme 21.5. Holka za měsíc mám absolutorium a myšlenky mám úplně někde jinde. Jak se vůbec máš?
10. kvě 2015 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Děkuji Kami, taky se modlím, aby bylo vše v pořádku. Mimčo i já:slight_smile: Moc Ti děkuju za podporu.
10. kvě 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz, přemýšlím o dortu k narozeninám těm "velkým" prvním ....jak to budete dělat?
jeden klasika pro dospělý a něco prckovi na patlání nebo jak a z čeho? Třeba aby mohl ochutnat, i když ten náš není na sladký. Mazanec hned vyplivnuj.
11. kvě 2015 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra mi držte palce, holky, jdu na zkoušku z AJ a z rizikového managementu. Jsem zvědavá jestli si něco pamatuju, mám myšlenky úplně někde jinde.....
11. kvě 2015 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - to je jasný, ale o to to budeš mít tak trochu na háku :wink:
hihi, já bych asi neměla .... :grinning:

hodně štěstí
11. kvě 2015 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj, strašně moooc gratuluju ...skvělá zpráva a další zázrak..držíme s johankou všechny palce, aby přibylo na světě další milované miminko..
12. kvě 2015 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek