• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@coralin ježíííšš to je kráása superr holka moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*
13. kvě 2015 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jojo Valča bude mít dortík jeden od Kuby a jeden bude ofiko s čmeldou:slight_smile:))
13. kvě 2015 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no možná to zkusíme, ale malej mi zatím nejí čerstvý ovoce a banán moc ani v přesnídávce. Ale ještě má měsíc a půl čas.
13. kvě 2015 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, děkuju moc, budeme to po včerejšku moc potřebovat
13. kvě 2015 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Moc děkuju Jani, doufám ...a věřím.... že bude vše v pořádku
13. kvě 2015 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, strašně se bojím .. včera jsem musela na Bulovku
13. kvě 2015 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - copak se stalo?
13. kvě 2015 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb včera jsem jela na pohotovost... vypadalo to na ms....
13. kvě 2015 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - a dobrý? nebo co říkali?
13. kvě 2015 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no nevím.. pořád trochu krvácím, říkali že to není klasický krvácení, a že děložní hrdlo není otevřený a to je prý dobrý. Gestační váček je už vidět, ale nic bližšího jim to neřekne a mám ležet a být v klidu, že prý se nedá teď nic jinýho dělat. Dali ten Ascorutin, proti krvácení, ale dočetla jsem se, že to nemají brát těhotné, tak se zase bojím
13. kvě 2015 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - já ho brala taky, mudr říkala, že na to nemám koukat. A dej si teda ještě vodu s citronem.
A odpočívej, ono to určitě přejde. Ono jak je ta děloha překrvená tak se to může takhle projevovat.
13. kvě 2015 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kéž by byla jen překrvená.. ještě že jsem nešla včera na fesťák a jela jsem rovnou domu, byly jsme si na chvíli s holkama, po zkouškách, sednout a to bylo ještě dobrý a pak jsem přijela dom, šla s Duffinkou na prochajdu, začala jsem vařit a zjistila jsem to kolem 19:00. Dneska celej den ležím a nic nedělám
13. kvě 2015 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - jen se šetři a hlídej.
hematom tam teřba nebyl ? ale to by Ti asi řekli co?
13. kvě 2015 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ult byl v pořádku, žádnej hematom, bojím se, aby to nedopadlo jako loni
13. kvě 2015 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - musíš věřit, odpočívej. A pokud je čípek zavřenej tak to bude snad dobrý.
Tak nohy nahoru a zkus i tu vodu s citronem pít.
13. kvě 2015 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb voda s citronem a mátou mi teď moc chutná. Dr. říkala, že je dobře, je je to uzavřený, tak se snažím něco naučit na příští tejden, ale moc to nejde, tak jsem zvědavá jak dám ty závěrečky...... ale tohle je pro mě důležitější
13. kvě 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - to mi je jasný, že toho máš teď plnou hlavu. Ale hodně holek ze začátku krvácí nebo špiní a dobře to dopadne.
Tak se zkus učit, aspoň na to nebudeš úplně tak moc myslet. Držím palečky na zkoušky a hlavně aby bylo vše v pořádku.
13. kvě 2015 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale pravidelně dočítám. Nějak nestíhám, ale to asi jako všechny tady. :slight_smile:
Tak jsme měli v pondělí 10 měsíční kontrolu - máme asi 8670 g a 73 cm. Ale pořád nelezeme a nic, tak máme ještě měsíc a pak prý začneme chodit na rehabilitace. No, uvidíme.
13. kvě 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Strašně moooooooooooooc gratuluju a neboj, bude to v pořádku. Hlavně, že jsi zavřená, to je opravdu jen ta sliznice. Věř miminku :slight_smile: Držíme všechny palce co máme :grinning:
13. kvě 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já říkala, že vše chodí po 3 a máme tu už 3 jarní těhulky: monyna, sasanka, coralin - holky čekatelky, kterým to fakt ze srdce moc přeju. A ať vzpomínám jak vzpomínám, asi ani žádné další holky čekatelky z diskuzí tu už neznám. Tak to by bylo krásný, kdyby se to povedlo všem - tedy 100% úspěšnost :grinning:

Kolik času spolu už trávíme? To už budou (u mě) za chvíli snad 2 roky. Jo a popravdě, denně si vzpomenu na vás holky, co děláte, co píšete. Nějak mi je už teď smutno, že to tak pomalu a potichu utichá. Máme už své vytoužené rodiny a s tím spoustu starostí (a radostí). Bylo nás tu hodně, ale těch stálic (ostatní přispívají jen zřídka - jako já:frowning2:) tu už moc není. Fakt mi je to líto.

Brrr, že by zase pracovaly hormony? :grinning:
13. kvě 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
Jeee, ten dort je super - taky pořád nad tím přemýšlím. U nás bude péct dort babička - dělá poctivej - máslovej, ale nejsem si jistá, jestli jí i byť jen kousíček chci dávat. Je tam toho přeci jen dost - másla, cukru, ...

Ale tenhle zkusím nanečisto - a asi si ho zkusím zjednodušit - vždyť jablečné pyré a rozmačkaný banán je ve skutečnosti přesnídávka :grinning: No zkusím a uvidím. A holky, čím je rozdílná špaldová mouka proti normální (tedy pokud nebudu brát v potaz to, že je jistě o mnoho zdravější)?

A jak se vám chodí v atipaskách? My ještě tedy nic nepotřebujeme, ale už taky přemýšlím, rozmýšlím, rozhoduju, do jakých botek a bačkůrek půjdeme - tak poraďte.
13. kvě 2015 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ještě dodatečně moc gratuluji k uzavření smlouvy a k dalšímu kroku k splnění vlastního snu :slight_smile: A pokud si vzpomínám, tak loni jste byli taky skoro celé léto na chatě, tak to zase taková změna nebude :grinning: A hlavně - i kdyby to náhradní bydlení - tak je to na pár měsíců s vidinou lepšího a vlastního :grinning:

Moc vám to přeju. My máme taky barák a nedovedu si představit bydlet v bytě.

A jak Valinka - leze nakonec? Nebo rovnou chodíte?
13. kvě 2015 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jani, moc na vás obě pořád myslíme. Johanka je nádherná (až mi hrkly slzy do očí, je to takovej drobeček) a ohromná bojovnice. Určitě všechno dobře zvládne. Držte se holky, my pořád žmouláme palečky.
13. kvě 2015 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - malýmu jsou ty botky nakonec docela větší. Dokonce si je i krásně stáhne z nohy, tak hold chvíli ještě počkáme.
Ale koupila jsem na ven normální kotníčkový kožený a ty jsou super. Už "běhá"i po zahradě a samo tam kam bych nechtěla ....např.: ke studni betonový, a plotu (taky betonek kolem) apod. :slight_smile:

to bude dobrý, měsíc je hodně a najednou pak prcek udělá hrozný pokrok.
13. kvě 2015 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ta přesnídávka do toho dortu, to by u nás asi i prošlo ....to promyslím :slight_smile:
13. kvě 2015 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jo ještě jsi psala o robotickém vysavači - co to máte za typ a jak jsi spokojená? Asi bych taky potřebovala nějakou "hospodyňku" :grinning: A musí být úžasný vidět Val, jak ho prohání :grinning:
13. kvě 2015 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb A jak Adámek - už se to jídlo srovnalo? To Klaudy zatím baští hezky - je pravda, že poslední dobou sní trochu a pak dělá blbiny a nechce, ale šoupnu jí do ruky nějakou hračku a to ji zabaví a zbaští přitom všechno :grinning:
Jo a spánek u nás je děs. Přes den už spí většinou jen 1x a to ještě blbě. Dneska třeba vstávala v 7,30 a usnula jen od 15-15,30 a až teď večer. No a v noci jak kdy - už mi zase ukázala, že to umí spát krásně jen na 2 probuzení, ale jinak bývá ta naše noc s cca 6 zastávkami na mlíko :frowning2:

Snad nám z toho ty mrňousové vyrostou :slight_smile: A vám tedy rostou stoličky? A dolní dvojky už máte?
13. kvě 2015 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb A jaký typ botek tedy máte? Značku prosím (nechci dělat reklamu, ale když jsou super :wink:)

No právě ta přesnídávka by nakonec mohla být jakákoli, co mu chutná :slight_smile: No zkusím nanečisto a uvidíme - až budu něco dělat v troubě, tak smíchám jen trošičku, ať vím, co to udělá.

Já vím, měsíc (hlavně u těch miminek) dlouhá doba, ale i tak - no hlavu si z toho nedělám, buď tak nebo tak.
Vyměnila se nám doktorka (naše šla do důchodu) a tahle nová mi aspoň ukázala, jak by měla dostat nožičky pod sebe, aby se pak na ně začala stavět. Tak teď trénujeme, aby si zvykla, kde ty nožky má mít a snad je začne přitahovat až tam pod bříško. Ona totiž přitáhne na kousek a pak propne nohy tak, že se postaví na špičky - zadeček do stropu - a nos zarytý v podložce a řev :frowning2:
13. kvě 2015 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás minulý týden taky proběhl první sváteček - 5.5. Takže první oslava už je taky za náma :slight_smile: A manžel jí koupil houpačku do bytu - tak občas houpneme :grinning:
Jo a už jsme taky vytáhli sportovní verzi kočárku a je nadšená (bála jsem se, že když mě neuvidí, bude řev). Přesněji je nadšená ona i pes (německý ovčák) - mají k sobě blíž :grinning: A děsně se milují :grinning: (večerní koupání hadr) :grinning:
13. kvě 2015 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek