• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@marke - já mám pocit, že to jsou ty boots4U ....jsou to s certifikátem ..tou žirafou. Podrážka je hezky měkká a ohebná.
Adámkovi jsem musela začít mixovat obědy, ale co nadělám, zato sní celý hrneček ...což je tak 120-150g.
Někdy i víc, ale taky ho musím zabavovat. Prostě má před sebou různý "věci", s kterýma si jinak nehraje ...jako velký kostičky a nebo něco z kuchyně a tak jen otvírá pusinku a jede. Ale pak najednou kušinu zavře a konec :grinning:
dole má jen 1, ale i tak mi přijde že nahože budou stoličky, aspoň teda jedna vpravo. Jak dávám kousat teď ten silikonový kartáček na prst tak tam něco cítím.
A o spánku přes den mi ani nemluv....dneska hrůza, ale jinak spí už taky jen 1x ...a to tak od 10:30 (až 11h) do 12:30 (13h) a pak už vydrží až do 19:30. Ale někdy prostě chce ještě spát odpoledne, a to pak hold jako dneska jde spát až kolem 21h. Ale dneska pokrok, nejdřív chtěl prso a pak blbnul ....nakonec jsme leželi v posteli a já mu zpívala a on vedle mě usnul, při přenosu do postýlky trochu kňoural, ale nevzbudil se úplně a zatím furt spinká.
V noci se většinou budí už jen jednou. Někdy kolem půl 3 a někdy až v 5h. A ráno vstává tak kolem 7h, ale má dny kdy to je i v 6h ...to pak trpím.
Ale zase to aspoň dospím s ním přes to poledne, protože to musím být v posteli s ním, protože se občas napůl vzbudí a hladá prso :sunglasses:
13. kvě 2015 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - houpčku máme venku na pergole a taky to má rád :slight_smile: někdy vydrží i docela dlouho.
13. kvě 2015 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jeste tady:slight_smile:
13. kvě 2015 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - a při pasení koníčků má ručičky v pohodě a hraje si?
takhle to vypadá jak horší svaly na ručičkách nebo na horní částí zádíček. případně bříško.
13. kvě 2015 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a jmeno?
13. kvě 2015 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke no zatim nevimeeeeee:slight_smile: u holcicky to bylo docela jasny, ale ten chlapecek nam dava zabrat :slight_smile:
13. kvě 2015 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Jojo, s kouskama v jídle taky zápasíme - tak napůl. Domácí brokolici jen vidličkou zbaští, ale minule měla nějaké vlákno z masa a to nee.

To malá mi teď po dva dny usnula přes den na posteli a dokonce i na břiše :slight_smile: Ale to spaní je tedy boj. Teď už taky spí 2 hodiny, tak čekám, kdy začne křik. Proto rychle píšu :grinning:

To já přes den nestíhám spát. Když mi usne dopoledne, tak aspoň v klidu uvařím, ale odpoledne už zase dělám úkoly a přípravu do školy se Samčou atd. No a v kočárku už spát nechce vůbec. Tam už neusnula snad 14 dní :frowning2:

Koníčky pase - na ručičkách se vzepře a i pro hračky se natahuje. Ale taky mě to napadlo, že jestli nemá slabé ručičky. Bříško určitě slabé nemá - věčně dělá "sklapovačky" - to snad nonstop :slight_smile:

No, kdyžtak vojtovka pomůže :grinning:
13. kvě 2015 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak to jste na tom jako my - my mít kluka, tak se snad ani nijak nejmenuje :grinning: Fakt jsme jméno nenašli, až nakonec jedno jediné v celém kalendáři a to ještě z nouze. Myslím, že jsme byli rádi za tu holku (tedy co se jména týká) - jinak je naše vytoužená - kluka už máme :grinning:

Ale ještě je čas, takže určitě najdete nějaké krásné :wink:
13. kvě 2015 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2015 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - on bez prsa dopoledne neusne. Ale problém, je, že ho většinou ani nepustí ...tak hold spí s ním.
A taky kdybych je uklidila, tak on by se vzbudil moc brzo a pak by byl protivnej. Takhle občas podudlá a zase spí dál :slight_smile:
13. kvě 2015 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - taky jsme měli s klučičím jménem problémy. Tenkrát padlo jméno až někdy kolem 30tt a tentokrát tak kolem 20tt.
13. kvě 2015 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to my usínáme pořád u prsa :frowning2: Ale dnešní noc se mimo svoje pravidelné probouzení probudila ještě 3x, pobrekla, zvedla hlavičku, koukla a bez prsa v postýlce zase usnula. Tak to třeba časem taky dáme :grinning:
13. kvě 2015 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@marke
podle me proste hezkejch klucicich jmen, ktery nema kazdej druhej kluk, je hrozne malo.
13. kvě 2015 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke děkuju, mimi mě nějak vnitřně uklidňuje, a Duffinka a manžel podporuje, doufám, že to bude dobrý. ležela jsem celý dne, jsem unavená a jdu spát. Teď jsem dala 5 otázek z psychologie a 1 z personalistiky, ale mozek moc nemyslí a přemejšlí nad jinejma věcma
13. kvě 2015 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky moc, přes den to moc nejde, tak jsme leželi a odpočívali a začala jsem až k večeru, to mi to myslí :grinning: víc. pro změnu jdu spát, jsme unavení:slight_smile:))) no a jak jsi se rozhodla s tím dortem?
13. kvě 2015 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja vas doctu a odpovim zitra.....@coralin urcite bude vse ok..kolik holek tady..nejvic asy beryltm krvacely hodne velkou cast tehotenstvi..a ted maji uzlicky v ruce...ver a bojuj,urcite to bude dobry,i kdyz uplne vim jaky strach citis.....zvladnete to!!!:-*@marke tobe na vse odpovim zitra jen snad,ze kazdy mimco ma svuj cas pak to prijde behem chvilky vsechno....ale urcite nepodcenovat a pripadne cvicit..Val leze a chodi podel nabytku a s choditkem (ne tim sedacim,ale tim aktivnim co strka pred sebou) furt bychom ji meli zvyhodnovat,ze je o mesic a kousek mladsi,ale vubec to nepotrebuje.je desne akcni a chvili neposedi..je to certik umanutej...behem tydne udelala strasnej pokrok cca v tom 10.mesici (korigovane 9.mesici)ale podivej...Adamek je akcni a vse zvlada rychle...Val je prumer...zvlada tak akorat..neboj..navstiv neuro a zacnete cvicit..ale treba to mala za tyden nebude ani potrebovat
13. kvě 2015 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - ještě s dortem nevím, ale možná zkusím ten odkaz jak posílala Janička a pro nás pak nějaký co máme rádi...asi ovocný se želé :slight_smile:
ale já jsem v kuchyni levé, tak uvidíme no ....máme grilovat, tak se k tomu stejně dort moc nehodí.

Teda ten je dneska nějak ační, měl už min. hodinku spinkat a ještě nechce jít spát. Ta zas večer nebudu mít nic z hokeje :frowning2:
14. kvě 2015 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Koukám ze je tu novinek jak máku ze nevím kde začít.
Všem novým tehulkam moooc gratuluji a přeji bezproblémové tehu.
@coralin hlavně se snáz byt v klidu a věř ze to dobře dopadne.ja prokrvacela skoro cele těhotenství a to ne jako splineni ale opravdu to ze mě lilo a teď mi ALesek chrndi v posteli. Nikdy na příčinu krvácení nepřišli. Moc na tebe myslím a věřím ze to dobře dopadne stejně jako u me.
Holky jak tak koukám s tím jídlem u prcku tak Alesek je zroutik.sni úplně všechno.dnes dušené zelené fazolky s bramborem a kuřecim platkem.nic jsem nemackala jen jsem nabrala na lžičku a bastil.kuratko jsem trhala na kousky a dal to taky.konecne se nám klube první zoubek jednička dole.co se tyče aktivity tak uz chodíme za ruce jako draci leze, sedá si a stoupá o vse.
14. kvě 2015 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak já budu Aleskovi k prvním narozeninam pect jeden slehackovy pro Aleška roznahnani :grinning: a pak jeden normální.
Omlouvám se za chyby, ten tablet to nějak automaticky prepisuje :frowning2:
14. kvě 2015 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Díky moc za podporu, vypadá, to že se to uklidnilo . Vyděsila jsem se, protože loni jsme takhle o mimi přišli a bylo to drsný.
14. kvě 2015 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb není to těžký, loni jsem dělala marcipánovej pro neteř a předloni pro mamku s domácím marcipánem, plněný tvarohem a jahodama. Byl super. Ale ten domácí marcipán byl hroznej, chuťově dobrej, ale konzistenčně úplně jinej než klasickej na kterej jsme zvyklý. S ovocem a se želé mám taky ráda, ale na želé si netroufám
14. kvě 2015 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Hlavně se nenervovat :frowning2: (samozřejmě všechny víme, jak je to snadné :wink:) Tak aspoň být v klidu a hlavně mít tu podporu :grinning: To je super. A zkoušky dáš, máš teď totiž jiné priority (a tím pádem to půjde samo a bez nervů) :grinning:

@beryltm Ahojky, Alešek je tedy velký šikula. To my kousky jednou zbaštíme a podruhé ne. Tak jsem to o 14 dní odložila a od pondělí zkusíme znovu. No, snad to už půjde. Vaříš domácí stravu? Já mám teď na ty kousky kupované skleničky, tak se uvidí. Jinak jsem vařila a kupovala tak v poměru 50:50. A to baští kousky když ještě nemá zoubky?

@janice_opice Jj, jasný. Každé dítko to má jinak. Však podporujeme, ale nenutíme ji. A z té rehabilitace si hlavu rozhodně nedělám - možná by byla i fajn, kouknul by nám na ní někdo, jestli má dost posílené všechny svaly :grinning:

@sasanka033 No já bych své favority měla, ale mě se líbí úplně jiná jména než manželovi. Takže spíš dojít k jednomu, které budeme akceptovat oba, byl problém. No a taky tím, že díky školství mám hromadu jmen, které jsem dát nechtěla (ale to se spíš týkalo dívčích jmen - kluci jsou tak nějak v pohodě, ale ty holky =s prominutím slepice= mě nějak víc ovlivnily v rozhodování). A jaká jména preferujete? Spíše staročeská nebo moderní?

@kamisb No to já a pečení - možná tak ještě buchta - bez krému - jinak taky tomu moc nedám :slight_smile: My na to máme ty babičky :grinning: Takže uvidíme, ten od Janči vypadá fakt lehce, zkusím a dám vědět (co se korpusu týče, jestli to jde z přesnídávky). Krém bude v pohodě.
14. kvě 2015 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - super budu čekat na ozvu :slight_smile:
14. kvě 2015 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke vůbec mi to nemyslí, snažím se naučit mezinárodní řízení lidských zdrojů, a dneska mi to vůbec nejde, do toho jsem se snažila vsunout odpoledne psychologii, a jsem už unavená a přes den tu není klid.. jsem nervózní.. manžel navíc pracuje z domova a je taky nervní... a přitom se snaží furt být v pohodě, ale energeticky ho vnímám..... nejraději bych jela na chatu, ale nemůžu tam být sama . Díky. Dobrý je, že krvácení ustalo.
14. kvě 2015 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, no a jaký máš ty favority ve jménech?
14. kvě 2015 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke vařím a dávám i kupovane.treba teleci sklenicku kupuju.jojo ji kuře i bez zoubku.normalne zvyká dasnickama :grinning:
15. kvě 2015 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033,@marke, @kamisb,Ahoj holky, tak jsem zase na nervy, na slipovce kapka, ale když se utřu tak je tam červená:( hrdlo uzavřené a hcg 22 851. Když jste krváceli tak jak moc??? Z čekání se asi zblázním
15. kvě 2015 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin tak to ti bohuzel neporadim, ja jsem mela kliku a ani nezaspinila. chjooooo, mrzi me to, kez uz bys mela klid! urcite to bude dobry!!!
15. kvě 2015 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin který jsi týden?
15. kvě 2015 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - neměla by jsi třeba mít zrovna MS ...ono to tak někdy bývá.
já měla jen takový hnědý fuj.
15. kvě 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek