• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice Už ne jsme plně na UM,už jsme to nerozkojili...
@kamisb
@marke
Jinak teedy zkusim tu vodu..bylo by to super kdyby ji vzal,ale jinak tedy jakykoli cajicek od 4m a nebo muzu mu udelat i detsky fenyklovy ze sacku?
2. čer 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Já myslím, že ano. Já mám doma od Lerosu Dětský bylinkový (není tam jen fenykl) a ten má označení od 4. měsíce :slight_smile:
Jen ta kojovoda jí jede nejlíp (zkoušela jsem vodu, čaj fenyklový, čaj ovocný, čaj granulovaný, ovocné šťávy pro děti).
2. čer 2015 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani
@marke jojo Valča taky nejradši vodu..anebo ještě bio čaj ovocný od Hippu,ale málokdy, štávy odmítá uplně
2. čer 2015 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vy kojovodu jeste prevarujete??
2. čer 2015 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak já mu dělám jen čaje a to uvařím ráno. Samotnou vodu jen nedávám ....já to prostě rno převařím a je to.
Mudr teď kamarádce v roce říkala, že ti koj. už převařovat nemusí. Někdo dokonce psal od 6.měsíce.
Ale já v koj. vadě furt i vařím....máme tu ty automaty, tak zatím bereme z toho.
2. čer 2015 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Já beru tu, co je na ní napsáno, že se může pít přímo, bez převáření, takže už nepřevářím :slight_smile:
Jinak v ní taky vařím, ale přibližně od roku už nechci. Ale já moc často nevařím, máme skleničky a zamražené :slight_smile:
2. čer 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke jj take kupuji tu a neprevaruji... :wink:
2. čer 2015 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkusila jen vodu a moc se tedy netvařil :grinning: ..mám to zkoušet dál nebo mám zkusit něco jiného?
3. čer 2015 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Nám trvalo asi měsíc, než začala něco pít - ale bylo to i tím, že pořád kojíme, takže neuměla pít z flašky :slight_smile:
Jestli si dal, tak vydrž. Jestli to plival, tak zkus jiné.
3. čer 2015 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, mám dotázek, jahody se můžou dát už prckům nebo ne, mám v hlavě vsugerováno, že až od roku kvůli alergiím, jak to je?
3. čer 2015 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Ahojky, já myslím, že čerstvé jahody až od roku. Ale v přesnídávce jsou převařené, takže to prý nevadí (přesnídávky jsou myslím od 6. měsíce) :slight_smile:
3. čer 2015 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - já jahody už zkusila, ale nechce je ...začne se nadavovat a když mu ji tam strčím tak se poblije, ale on to má s každým ovocem čerstvým.
Ale třeba rozmačkat nebo ankrájet a dá maličko do jogurtu proč ne. Ikdyž my jsme starší no.
3. čer 2015 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co dáváte na průjem?

malej má jednou denně kakání jakoby kaši…tustou…to bych ještě brala. Ale teď pár dní si prdne a prostě jakoby žlutá voda a maličko jakoby kousky - hustší kaše. To je tak 3× za den max.
Zkusím asi teď slabý černý čaj, protože jsem dávala ovocný a to asi není ideální.

Zase asi dostane rýži a mrkev, ale to mu přeci nemůžu dávat furt dokola.
Taky to může být k zoubkům…vylezla spodní 2 (je vidět, ale nevím jestli úplně prořízlá nenechá mě tam sáhnout)a asi rostou i stoličky, ale to nevím jistě. ?????? :angry:
4. čer 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomooooc jak zpevnit postavu..jsem jak rosol
4. čer 2015 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - to Ti neporadím, ale vzpomněla jsem si na Tebe jak jsi se ptala na ty natahovací pleny.
Tak kamarádka říkala, že po skoro měsíci přišli na to, že když je prcek pokakanej že ta plena jde roztrhnout ....že nemusí brát nůžky. Asi to tak je pro to udělaný či co, nemusela tahat (trhat) moc silou.
5. čer 2015 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj ja si to o nich precetla..pristi mesic je chci koupit.. :slight_smile: dekuji ze jsi na me myslela
5. čer 2015 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, tak hlásím 8. zub (druhá spodní dvojka) a od včerejška lezeme :slight_smile: No je to zatím dost nejisté, jednu nožičku si nechává pod tělem, aby si mohla zase sednout, ale přemísťujeme se :grinning:
6. čer 2015 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke - ahooj teda super :slight_smile:
malýmu leze ta spodní 2 ...takže 7 :slight_smile:
6. čer 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Nám vylezly ty spodní dvojky hned po týdnu. Tak teď už budeme čekat ty stoličky. No, pořád slintá a strká si prsty do pusy, tak jestli se tam už náhodou něco neděje :frowning2:
A jak Adámek snáší tyhle zoubky?
Jinak děkujeme, zbýval nám týden do "ultimáta", tak doufám, že to ještě vyladí a zavolám dr., že lezeme :grinning:
6. čer 2015 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dokdy ma dite zacit lezt??
6. čer 2015 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - myslím, že u nás zoubky dobrý docela. Jen se budil někdy v noci častěji a nevím jestli k tomu nepatří ten průjem a taky asi chce víc podudlávat. Ale naštěstí bez teplot a nějakýho breku.
Ta druhá 2 nevím jak vypadá, moc mě tam nechce pustit.
6. čer 2015 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 To netuším, ale nám je zítra 11 měsíců a nelezly jsme. Ani se neplazily. Tak říkala při 10měsíční prohlídce dr., že máme dát malé ještě měsíc a když se nerozleze, tak nás pošle, aby nám trochu pomohly (rehabilitací). Protože je pro dítě a jeho vývoj zdravé, aby lezlo a pak teprve chodilo (vývoj páteře).

@kamisb To my měli ty dvojky taky dobrý a vidět byla ta druhá hezky už celý týden. Jen vždy v noci byla ubrečená a druhý den byl zoubek :slight_smile:
Tak hlavně, že tolik netrpí. A uvidíme, jak ty stoličky.
6. čer 2015 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak na ty jsem taky zvědavá ...ale někdy jak kouše všechno hodně vzadu tak se to asi chystá.
I když teď pár dní už tak hrozně neslintá, co je vidět ta 2. tak uvidíme jak to půjde
6. čer 2015 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jj mala to tak mela nedjriv lezla a pak se postavila a chodi kolem nabytku..uz se zacina poustet a zkousi stat..ja ze kamaradce 10mesicni jeste neleze tak jsem se prave ptala
7. čer 2015 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Já myslím, že by lézt měly do roka :slight_smile: Někde jsem to četla, pak už se to má řešit. Takže klid. Prostě někdo je živější a někdo línější (my jsme ukecané a od rány, super jemná motorika, ale prostě pohybovat se? na to jsme pohodlnné :grinning:). Ona to dožene (i ta kamarádky), později nikdo nepozná, kdy kdo začal :grinning:
Jinak vy jste ukázkový příklad :grinning:

@kamisb Malá taky slintala a teď si cpe prsty dozadu do pusy, takže se asi taky něco chystá, ale po proříznutí těch dvojek se slintání trošku omezilo :grinning:
7. čer 2015 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásíme dnes přesně 11 měsíců. To to letí - hrůůůůza :grinning: Kdepak jsou ty malinký miminka????
7. čer 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nemáte nějaké hlášení, jak jsou na tom (věřím, že dobře) holky: jaka, monyna, coralin, sasanka?
7. čer 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jj ona se zacala uz bat aby nemuseli na nejake cviceni... jj mala jde v pohybu podle tabulek :grinning: a je pekny cert...zadny suplik uz pred ni neobstoji a uz zacina otevirat i skrinky...
7. čer 2015 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - koukni na profily (blog) ..sasanka a mony píší tam.
Jaka nevím a coralin ...střídavě dobrý a horší. Musíme držet pořád palečky.
7. čer 2015 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - malej právě taky teď slintá o něco míň.
a to žvatlání docela závidím, jeden čas kecal hrozně a poslední dobou si vystačí s ééé ...i když dneska byl s tatínkem v pokoji a trochu se bouchnul tak se ozvalo "ma" a ruce ke mně :slight_smile:
ale jeho "hele" zůstalo a sem tam přidává abůůůů a pak občas pronese proslov :slight_smile: ale už miň než dřív
7. čer 2015 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek