• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@marke - jinak gratulace :slight_smile: my už pomalu objednáváme dárky a já furt přemýšlím co s tím dortem :sunglasses:
7. čer 2015 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke gratulace..leti to desne.. :wink:
7. čer 2015 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alesek dnes k obědu spapal tři knedliky a kuře na paprice.nas sní i s bota ma :grinning:
8. čer 2015 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - tak to je super :slight_smile:

malej dneska taky krásně jedl, ale zatím prostě mixuju ...ale dal dneska 170g ...což je rekord.
8. čer 2015 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm delas domaci!.?..
8. čer 2015 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@petulak1988 Děkujeme :slight_smile:

Včera jsem zase měla možnost kouknout malé do pusinky a našla jsem tam jednu stoličku děěěěěěsněěěěěěěě nateklou. Takže už taky leze. A dneska jsem zase jukla (dala jsem jí kousat prst) :slight_smile: a už má stolička nahoře bílou část, tak snad jí to nebude dlouho trvat :slight_smile:

@beryltm Tak to je apetit :slight_smile: Lepší takto, než když to do dítěte musí cpát :grinning:
8. čer 2015 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul jojo domácí. :grinning:
@marke ja kdybych do nej měla něco cpát tak je schopnej ze sebe vyblinkat i předchozí jídlo.
Kuře na paprice miluje jak s testovinkama tak i s knedlickem.
9. čer 2015 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my máme zatím jen dva přední dolní zoubky a vylezli nám náraz v 8 mesici :grinning:
9. čer 2015 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny..a gratuluju k prvním narozeninám...
My stále využíváme hlídání v Podolí...pořád čekáme na ortel ohledně otevřené dučeje v srdíčku..malá je ještě stále na kyslíku, ale už jen opravdu malinko.
Váží 2300 g, vlastně už by mohla domů, jen to srdíčko aby se vyřešilo a s ním i dýchání.Čím víc vnímá, tím nepříjemnější je jí tam nechávat..už se pokoušíme kojit, je šikulka..
Tak doufám, že všechny nové těhulky jsou v pohodě a myslete na nás, at´už máme klid...
9. čer 2015 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 Ahoj holka - to jsou fajn zprávičky! malá je už větší než byl muj Davídek, tak to je pohodaa! Drř´žíme palečky, aby vše bylo ok, a vy už jste šly obě domů... jsi statečnáááá!
10. čer 2015 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek nepotřebuješ něco? klidně řekni...
10. čer 2015 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Ahojky, no váha je nádherná :slight_smile: To to holky bezvadně zvládáte. A pokud ještě zvádáte i kojení, tak klobouk dolů :slight_smile: Držíme palečky, aby se srdíčko umoudřilo :wink: A zase se ozvěte!
10. čer 2015 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 nepotřebuješ něco? klidně řekni...
10. čer 2015 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@marke
přesně @jaka17 s tím kojením jste frajerky! !!!! to já to asi vzdala moc brzo...ale i kdyby to nešlo, neboj, nic se neděje..my jsme rok a neco na UM od začátku a jsme uplně v pohodě :slight_smile: a to byl davídek na ARO a ja byla strachy bez sebe...ono vše bude, jak má být, když to nepujde, tak se nestresuj, už teď jsi na medaili!
10. čer 2015 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek ahoj, díky za nabídku ale snad ani nemám zatím představu, co budeme potřebovat a co ne...základ máme, kdyby něco, ozveme se...krásné oblečení jsem dostala od janice opice, mám toho snad pro menší jesle :grinning:
@marke Ahoj, snažíme se...Klaudinka je šikulka,to víš, že to tu občas přečtu...
10. čer 2015 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 i tak, máme toho spoustu, fakt se neboj říct o cokoli ju?
10. čer 2015 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak my byly dneska na roční ..Valča má 8,970 kg a 71 cm takže drobek drobná:slight_smile:)) já lítám jako hadr na koštěti,když nemám chvilklu malou tak balim je to děs nbo vyřizuju průsery anebo vařim.....
@jaka17 Jani to už má jako Val porodní váhu to je skvělý..jinak tu mám ještě tu tašku tak si přijed:slight_smile:))
11. čer 2015 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky vrátili jsme se od mamky z Prahy, bylo to fajn. Jen bez netu :slight_smile:

chtěla jsem se zeptat, měli už jste klíště ? Teda prcek ? Vyndali jsme ho, bylo celý pak trochu potřeli místo nějakou jakoby dezinfekcí ...mám ještě něco řešit? Zavolat MUDr či tak nějak ?
Klíště jsme neschovali.
13. čer 2015 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem si vzpomněla ...malej rozšířil "slovník" ...přidal slabiku "ba" :slight_smile: hihi, "baba" je dobrý :sunglasses:
13. čer 2015 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych Vám oznámila, že jsem to ve čtvrtek zmákla a jsem DiS.:slight_smile:
14. čer 2015 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@coralin gratuluju, ale snad nevadi - trochu vic me zajima, jak je na tom miminko :slight_smile:
14. čer 2015 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 díky, zatím dobrý, držíme se, i když je to dost náročný, s těma mýma stavama.... při absolutoriu mi bylo hrozně špatně už od rána, bála jsem se, abych nezvracela přímo při zkouškách :grinning:
14. čer 2015 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin a to je vsechno? :slight_smile: malo informaci!:slight_smile: jakej jsi tt, jak je miminko velky, kdy mas TP a vubec! :slight_smile:
14. čer 2015 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Zatím všechno, termín porodu ještě nemám, příští týden jdeme na ultrazvuk a pak do poradny, tak teprve až pak budu vědět víc. Teď budu začínat 10 tt:slight_smile: a co Ty, jak se držíš
14. čer 2015 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak si to dej do profilu a spocita se to:slight_smile: jo, akorat desne nabiram, ale nevadi mi to, neni to zatim moc videt:slight_smile: a v tom vedru mi neni uplne dobre a to jsme litali tejden po sumave. bylo to misty snad az nebezpecny, ale krasny:slight_smile:
14. čer 2015 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak to vypada, ze miminko bude az lednovy, vid?
14. čer 2015 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Gratuluju, ted už jen to zdravé mimčo ..mooc na tebe i na sas myslím, holky..daří se tady těhulení _ v diskusi..skoro všechny, co tu začínaly se dočkaly a to je fakt zázrak...
15. čer 2015 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Johanka už je chvílemi bez kyslíku a zkoumá svět...ve středu jede do Motola na kardio , snad už nám řeknou ortel ohledně operace..tak držte palce....díky
15. čer 2015 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jaka17 Ahojky, moc děkuju, taky gratuluju ke krásné holčičce. Držte se, ať můžete jít brzo domu. Ještě se v Podolí stojí fronta?
15. čer 2015 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - krásná a moc šikovná, ještě jednou moc gratuluji.
16. čer 2015 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek