• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@coralin - registrace je přes počítač. Ještě větší nervy, ale já měla třeba štěstí hned.
Někdy to jde zkusit i v jiný den, když jsi nestihla ten svůj termín 14+0
16. čer 2015 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No ta je kraaaaaaaaaaaasnaaaaaaaaaaaaaaaaa. Tak holky držíme palce. Ať jste už jen spolu a v pořádku a hlavně to nejhorší ať už máte za sebou.
Jo - Klaudinka šikulka? Pěkná lenora to je :grinning: :grinning: :grinning:

@kamisb Klíště ještě žádné z našich dětí nemělo - díky Bohu. Ale hrozím se toho, protože vyndávat ho umím jen klasicky kroucením pomocí sirky. A v dnešní době, kdy jich je hodně nakažených - brrrrrr.

@coralin
@sasanka033 Holky, sledujeme vás a držíme všechny palečky. Ať se to tu koncem roku a začátkem dalšího pěkně hemží novými přírůstky :grinning:

@janice_opice Ahojky, Valča je krásná a drobná holčička - to budou jednou zástupy nápadníků :grinning: To my jsme po tatínkovi takový udělanější - no snad jí to nezůstatne (a i kdyby, tak co :grinning:)
Jaképak průsery žehlíš? Snad se nic neděje. Kdy se stěhujete?
17. čer 2015 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hlášení:
Dnes potvrzena prodělaná (téměř) 6. nemoc. Malá měla horečky (myslela jsem, že od těch zubů, pořád si tam cpala ruce), v noci až k 39°C a za 3 dny jako když utne a horečka pryč a další den se osypala. No a dneska ještě víc, tak snad už to bude taky za námi.

Jinak lezeme - cca 2 m doprava a 2 m zpět - pak končí koberec a začíná dlažba a to se jí nelíbí :grinning: A když se přiblíží maminka, tak se po ní šplháme do stoje - hrajeme si na Harapese :grinning: Takže to asi vezmeme pěkně fofrem. No, necháme se překvapit.

Jinak pěkně žvatláme - právě jsme vyměnili slovo tata na slovo mama :grinning: Jinak přidáváme další a další slabiky a kombinace. No samozřejmě, že skřeky typu a, e vedou :grinning:
17. čer 2015 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Jdu právě zkoušet to upravené těsto na dětský dort, tak dám vědět :grinning:
17. čer 2015 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takhle my blbneme, i když teda ještě nechodíme :slight_smile: ale bude to každým dnem :grinning:
17. čer 2015 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petulak1988 Samík začal kolem deseti měsíců asi....pořádně...
17. čer 2015 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tady se dějou teda věci..jdu vás dočíst..holky moje.
17. čer 2015 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak těsto bylo propadák. Vůbec se to neupeklo :frowning2:
17. čer 2015 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek @janice_opice @kamisb
Holky, babi s dědou nám chtějí koupit k narozeninám botičky, tak uvažuju o attipaskách. Mají už význam, když si malá stoupá? Jak jste s nima spokojené? A koukala jsem, že se u nich má přičíst jen 0,5 cm, není to málo? (jakou jste kupovaly velikost - nám by tak vycházela asi 20)
Díky za odpovědi
17. čer 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - hm pěkný ...ale já už rezignovala a zkusíme normálně objednat nějaký dort v cukrárně
17. čer 2015 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ahoj, jsou super, nám furt o něco větší ale myslím, že to nevadí ...malý má nožičky 11.5 a 12 cm a koupili jsme 21,5
venku v nich běhá v pohodě ..asi chodí opatrněji ...doma občas zadrhne :slight_smile:
17. čer 2015 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb U nás bude péct babička (aspoň bude poctivý máslový) a dneska jsem dělala potahovací hmotu z kojeneckého mléka (měla jsem koupené, jak jsem malou musela dokrmovat těch prvních 7 dní) :slight_smile:. Tak posílám vzorek babičce a rozhodneme, jestli ho potáhneme nebo ne :slight_smile: Ale ta hmota se povedla.
17. čer 2015 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to my máme nožičku asi 10 cm, takže ta vel.20 bude asi akorát (je to od 109 mm do 115 mm). Koupí je stejně v kamenném obchodě, takže kdyby náhodou nebyly, tak se dají vyměnit :slight_smile: Ale super, že jsi napsala reference :grinning:
17. čer 2015 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - a prý jdou dát na ruční praní do pračky. Já je zatím prala jen jednou v ruce a taky to stačilo.
Malej zase dělal hasiče a celý se postříkal :slight_smile:
17. čer 2015 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb A co nosí raději - attipasky nebo ty kožené capáčky?
17. čer 2015 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak to nevim. Capáčky máme na doma a ty attipasky nosí ven když je sucho.
Zítra ještě jedeme koupit nějaký sandálky na léto.
17. čer 2015 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke my capáček ztratily..attipasky na léto kupovat nakonec nebudu..koupila jsem befado botičky 21 a uvidíme co dállll
17. čer 2015 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj kočko...tak hlavně,že už je malá v pořádku.Samík se zatím staví jen o stůl....a jednou s sebou pořádně třísknul...jinak je to srandista..a když ho nebolí zoubky a nebo se nevzteká,tak je hodný..ale on se moc nevzteká...čtu vás od zadu... :grinning:
17. čer 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 moc krásná je kočko.. :wink: :wink: :wink: :wink:
17. čer 2015 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 koukám,že jsi dvacátý týden už...pecccckaa...my to věděly,že to klapne i u coralin...jsem šťastná za vás holky a úplně mě mrazí.... :wink:
17. čer 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 posilka posilka a zase posilka :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2015 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl na tu nemam hlidani bohuzel... dnes vyrazime smer dovolena,, jsem nrvozni, jinak mala uz se pousti, udela 5 az 10 krucku a padne na prdku :wink:
18. čer 2015 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 přítel nemůže hlídat? Tak se hecni a choď aspoň na Strollering nebo Fit mami..Jéé..tak si to užijte...já jedu na víkend do Jinolek s holkama s FB..tak jsem zvědavá....Malá je teda šikovná.. :wink:
18. čer 2015 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, tak to Klaudy je už taky v pohodě - je to super, jak jsou živý :grinning: Ona leze v obýváku po koberci - 2 m vpravo a 2 m vlevo, protože pak začíná dlažba a ta se jí nelíbí :grinning: Teď našla i židli a snaží se u ní zvedat, ale to jí zatím nejde :grinning:
Jinak ty botičky befado vypadají taky dobře. Taky nemají pevné kotníčky? Když už chce babi a děda kupovat, tak si asi necháme koupit ty attipasky - zdá se mi tam víc prostoru pro prstíky.
A copak jste celou dobu dělali, že jste se dlouho neozývali?

@petulak1988 Jeeee, dovčaaaaa. Kam valíte? Terezka je fofr šikulka :grinning:
18. čer 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj koči....tak to Samík lezl i před barákem na dlažbě...nemá cenu tahat deku...šel by z ní pryč :grinning: To po mně asi nebude..ted tu stojí vedle mně a čučí na telku......Samík se opře o židli..ale ne o ten vrch, o stolek a o gauč...Tak já furt fotím,peru,žehlím..mám bazárek na FB...a do toho stále cvičím 5x týdně..a jinak jsme spíš na FB..kdo má FB přidat si mně olcavankova :wink: Nemají pevné kotníčky...ale attipasky na léto..nevím no...zatím to nějak nehrotim..dokud nechodí..pak uvidíme..Ale už má 21 :astonished:
18. čer 2015 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - v těch attipaskách jsme na boso, když je teplo a v pohodě.
Dneska jsme byli koupit sandálky a jako 929,- fakt síla, ale vypadají pěkně a jak v nich hned mašíroval v obchodě..sranda no.
18. čer 2015 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty kráso...tak to bych asi nekoupila za litra..hrozně rychle jim roste nožička...malý má teď ty befado..a pak uvidím...zatím neťape....A Ty attipasky jsou na první krůčky i pro už pěkně chodící? Je jich víc druhů,že?
19. čer 2015 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já koupila befado asi za 230,- v lékárně a jako bonus se mi ještě fakt líběj :wink:
19. čer 2015 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl Tak super, že se nepaří nožička :slight_smile: Ty attipasky jsou jen jeden druh (myslím), nemají pevný kotníček a nají simulovat chůzi naboso. Takže, když dítě už samostatně chodí, tak by mělo mít už asi pevnější obuv a bohužel, cena pod 1000 je ještě luxus :frowning2:

Ptala jsem se jedné paní z obchodu s dětskou obuví a ta píše o attipaskách:
PRO FANYNKY BAREFOOT A NEJEN PRO NĚ PŘINÁŠÍME ATTIPAS CAPÁKY - LEHOULINKÉ A VELMI MĚKKÉ OBUTÍ, VE KTERÉM SE DÁ POHODLNĚ LOZIT, OBCHÁZET I ČINIT PRVNÍ KRŮČKY.
Takže na první krůčky, dokud opravdu samostatně nechodí (ne vodit za ruce), tak jen něco takového, pak pevnou obuv.
19. čer 2015 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke vždyť na netu jsou kolem pěti set...attipasky...i v HK je obchod Little things....a ostatní botky..se dají taky sehnat kolem pěti set... :wink: Nebo teda aspoň tady u nás..v lékárně..nebo v bezva botkách. V Praze jsem myslela,že to bude spíš levnější než dražší,když je taková konkurence tam....
19. čer 2015 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek