• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@marke jak tak koukám na ty attipasky..tak jsou nějaké malé :astonished:
19. čer 2015 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@kamisb na netu jsem našla attipasky jen 135 mm maximálně..Samík už nosí 21
19. čer 2015 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene - jsou i větší :slight_smile:
19. čer 2015 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
attipasky - www.babyelement.cz, řekněte, nebo napiště do objednávky, že jste od Davídka a Ditunky a oni budou vědět, že máte doporučení a poradí a pošlou :slight_smile:
19. čer 2015 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl Neee, Attipasky jsou všude stejně drahé (500,-), ale takové ty klasické s pevným kotníčkem mi příjdou drahé, resp. ještě jsem pořádně nekoukala, ale co jsem viděla na netu a ve výlohách, tak byly kolem té tisícovky :slight_smile:
Jinak u nás je asi stejně draze (Pardubický kraj) :grinning:

A jak píše pidisek, musí se velikost změřit. Jen mi připadá ten nadměrek jen 0,5 cm málo ...
No, každopádně my máme teď asi 100 mm nožku, takže velikost M je skoro o centimetr větší :grinning:
19. čer 2015 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, my se srozna "dovolenkujeme" na třeboňsku. Malje už absolvoval 2 výlety na kolech ve vozíku. NO nic moc, ale asi se to dá.

JInak malej už chodí hodně, a zatím teda střídám kotníčkovou obuv sněrovací a attipasky ...myslím, že i na to chození být můžou ...výdyť se furt někde píše chodit naboso co nejvíc....tak já fakt nevím.
Doma má ty capáčky, ale už jsme koupili klasický bačkůrky ....tak v těch už asi začne chodit doma. A sandálky @muddledgirl jsem prostě nikde levnější o moc neviděla. V Praze měli jedny asi za 850,- ale blbej šef se mi tam zdál. V Nymburce taky 900,- a tohle bylo v Českým Brodě...něcelých 900,- po slevě a my nemáme čas jezdit po krámech a zkoušet tak jsme je vzali a sedí mu dobře.
Na netu kupovat nemůžu malej má širokou nožku a ještě vysoký nárt ....seděli mu jediný z asi 8 různých a totéž bylo s bačkůrkama :angry:
20. čer 2015 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a ještě dodatek už bych ráda asi byla doma ....malej mi tu strašně blbě usíná ...včera v půl 10 a dneska v půl 9 ..ale dneska chtěl už v půl 8 spát a nešlo mu to :angry:
v oknech nemaj závěsy takže furt světlo.
20. čer 2015 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, můžete mi poslat nějaký odkazy na kočárky:slight_smile: už máte větší zkušenosti, které jsou kvalitní:slight_smile:
22. čer 2015 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
za mě bezkonkurenčně Mima :slight_smile: http://www.mima-kocarky.cz/xari
22. čer 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - :slight_smile: je vidět jak se každýmu líbí něco jinýho. Mě přijdou tyhle kočárky hrozný .... :sunglasses:
22. čer 2015 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo, jenže jsou lehký a skladný a praktický :slight_smile: mš se tedak tomu všemu ještě moc líbí, takže tak :grinning:
23. čer 2015 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - mě přijdou, že musí být hrozně nestabilní jako by byli ve vzduchu. A pohled na ně mě tak asi děsí no.
23. čer 2015 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jsme se taky bála a jsou stabilní až neuvěřitelně
23. čer 2015 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - tak to asi jo, jinak by se asi nekupovali. Ale to víš je to o líbivosti a taky o tom, že tady v lese bych s tím asi moc nepochodila. První půlrok jsme na procházky chodili jen do lesa, tak to nevím jak by tam jezdil :slight_smile:
24. čer 2015 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte tip na levný lehký a skladný golfky? Chci častějc jezdit do Prahy tak by se mi hodilo něco lehčího.
24. čer 2015 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, jedna rychlá z 8.měsíční poradny 9040 g a 70 cm, doma naměřeno více, min. 74 cm. a na váhu se už nevejdeme, takže je to taky cca. Jinak jsme marodi :(
24. čer 2015 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hele my s ním jezdíme i polňačky i les :slight_smile: uplně v pohodě :slight_smile:

jinak jsme ted dokoupili golfky, aby byl i druhej kočár a je to nějaká značka Junior a super . a stály cca 1300
25. čer 2015 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek -dík na tyhle jsme taky koukali a pak na lehčí sporťák od Babypoint jsou podobný.
25. čer 2015 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já bych z netu botky taky nekoupila...jen mě udivují ty ceny... :astonished: Malý má taky vyšší nárt po mně a po dědečkovi.Já už pomalu balím na dovču jedem v sobotu a už se moc těšíme....tak užívej dovču..Samík běžně usíná kolem půl 9-10...někdy i dýl..
25. čer 2015 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb lepší je sporťák než golfky si myslím... :wink:
25. čer 2015 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ty dvojkolečka nic moc ....prý..
25. čer 2015 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl promiň to mělo být Kamče..
25. čer 2015 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: se mi daří dnes...prý ty dvojkolečka nic moc @kamisb..
25. čer 2015 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já vím, že sporťák by byl asi lepší, ale já chci něco skladnýho a lehkýho.
A tam je pak rozdíl i 2kg což mi přijde docela dost až budou prťata větší.
25. čer 2015 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - on ten skorták je lepší, ale nejde složit do těch golfových holí no .... což je pak na prd :frowning2:
ale i to jedno madlo se mi líbí víc než dvě ....hold to bude zase rozhodování :frowning2:
25. čer 2015 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a kam jedete ?
Jj někdo usíná takhle pozdě, ale to by mě asi hráblo :frowning2: když usne někdy po tý 21h, tak jsem vyřízená :angry:
25. čer 2015 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tenhle sporták mám já..mně golfáč přijde v podstatě zbytečný..špatně se i pak prodávají..teno mám já...má 5,5 kg..lehce se složí..pecka..jediná nevýhoda..že jde do sedu..ale není to úplně rovný sed...
25. čer 2015 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Prý s těmi klasik golfkami se i hůř jezdí,kvůli tomz,že právě jsou dvě madla..no musíš ozkoušet asi.
25. čer 2015 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek