• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@kamisb já jsem taky vyřízená..když jde v deset jedenáct..Ted spal asi půl hodky a předtím kolem druhé odpo hodku....Jedeme do Milovic u Mikulova ještě s dvěma páry a jedním klučinou a 4 dětma celkem.Budeme mít na zahrádce bazének,gril..a taky tam bude sklípek.Už se moooc těším..Balim..a totálně nevim kolik toho mám vzít..hrůza..jak pro sebe,tak pro malého.
25. čer 2015 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak Mikulov závidím :slight_smile: taky bych hned jela.
My byli jen na tom prodlouženým víkendu, ale je pravda, že ty večery byli celkem náročný, ale přes den pokud teda neječel v tom vozíku tak byl hodnej.

Dneska už zase spinká, snad ho nic nevzbudí.

Mě se tříkolky nelíbí ...jsem asi divná. No já ten golfáč chci hlavně kvůli sobě na cestování vlakem a busem do Prahy. Hold to musíme nějak vymyslet a vyzkoušet a hlavně do toho chceme vrazit max 3tisíce.
25. čer 2015 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb už se moc těším..a mám cestovní horečku.Spala jsem 4 hodiny. hi hi....Já ho koupila z druhý ruky za 2500.Tak uvidíš,snad něco seženeš.
26. čer 2015 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no musíme :slight_smile: tenhle co mám váží sám o sobě asi 14kg a to už s prckem prostě nezvednu :frowning2:
to je polovina mojí váhy už :angry:
26. čer 2015 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak uz zase doma... nadherna dovolena..jeli jsme obytnym autem a byli jsme v italii..uplne luxus.. nejdrive jsme se staveli v alpach pak v dolomitech..uzasne prochazky a pak 6dni u more... bylo to super a mala byla uzasna, v mori jako doma, nemohla jsem ji gzdy dostat ven... spala tam celou noc..proste fakt super..a mame 7 zubu..vyeostla ji tam dvojka dole
29. čer 2015 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petulak1988 Ahojky, tak to jste se měli krásně a je super, že to malá zvládla. Kolik už jí je?
29. čer 2015 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin je ji 10 mesicu..uz bez drzeni prejde obyvak..je na nohach cely den, je to sranda... zkousi odrazedlo..co ty jak se mas?.
29. čer 2015 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
joooo a chodime.. :grinning: prejde uz cely obyvak bez drzeni.. vim ze je to zacatek ale myslim ze uz to nebude dlouho trvat..cely den je na nohou..
30. čer 2015 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj, tak roční prohlídka za náma. Vubec nechtěl aby na něj paní doktorka sahala :sunglasses: a vztekal se.
Ale váha 10kg, měří 76 (spíš 77 kroutil se), hlava 45,5 a hrudníček myslím taky.
Fontanela konečně srostlá,máme vysadit D a dávat ještě pak přes zimu. Poslední dávka očka bude v srpnu.
1. črc 2015 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb tyjo, dodatečně Adámkovi vše nej k jednomu ročku, toto letí :slight_smile:. No my měli teď v 8m 9 kg, tak jsem zvědavá kolik to pak bude v roce, protože v průměru za 2 měsíce nabírá tak 600-700 g a teď už se furt hlemejždí, takže asi budeme mít podobně.
Jinak holky jak se pozná, že mám málo mlíka, bojím se, že už mu moje mlíčko nestačí, ale prospívá a hubeňour není. a které UM je nejlepší?
1. črc 2015 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky tam na 10mesicni prohlidce ma mala 9720g a 75cm, vyrostla za mesic o 2,5cm ... ma 7 zubu a chodi...dnes mela selest na srdicko, pry to byva casto , ze srdce roste nerovnomerne s cevami... pocka se do roka...ja ho mela take..
1. črc 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa male chutna sunar complex... nutrilon ji nechutnal
1. črc 2015 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já bych taky chtěla případně asi ten sunar, je i cenově dostupný. Tu šelest srdíčka jsem měla také a jsem v pořádku.
1. črc 2015 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jinak koukám, že možná budeme mít za ty 2 měsíce podobně. nabírá tak těch 600 - 700 g za dva měsíce.
1. črc 2015 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě nějaký fotečky z nedělní oslavy a dárečky, ze stanu byl nadšený. Jen barvila podlážka, tak jsem jej umyla a uvidíme jak to bude dál.
Jen má trdla rodiče co neumí umístit svíčku na dort :angry:
1. črc 2015 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa jj ja ho take mela..no uz mi tu beha po byte..i pres prahy...je to cislo
1. črc 2015 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - malej taky nabíral tak 600g za dva měsíce teď nabral kilo a to se doma a venku skoro nezastaví.
Nevím jak poznat, že máme míň mlíčka, taky jsem nad tím přemýšlela. Ale hold nahradit případně mléčnými výrobky, dělat kaše. Po roce se může normálně už mlíko kravský nám bylo dneska řečeno i prý na pití.
Ale taky nebudu dávat, až přestanu kojit budu dávat asi tak 250ml UM denně a asi zkusíme sunar nebo nutrilon a pak se uvidí, ale uvidíme - holky v jedný zkupině píší, že mlíko není nutný pokud je fakt pestrá strava. Kojim na noc, jednou k ránu, pak když se vzbudí tak si podudlá jen tak trochu a pak v 11h když jdeme spát dopoledne tak kojím. Odpoledne už pak ne.
1. črc 2015 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - malej měl myslím v 8měs. 8450g a v 10m. 8990g to měl ten průjem a zvracel, takže teď to asi dohnal :slight_smile:
už se pronese :confounded:
1. črc 2015 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posledni spamovani..fota z italie
1. črc 2015 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamisb no pronesou se kluci :slight_smile:, už aby lezl nejen za cíli, tak jsem mu slibovala, že poleze do ložnice k přebalováku, abych ho nemusela nosit. No my měli v 6 měs. 8,4 kg a teď 9 kg, ikdyž do toho byly zuby a rýma, takže by možná také měl více, uvidíme, já počítám, že maximálně těch 11 kg, snad více ne.
1. črc 2015 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - ahoj můžu se zeptat ...to auto jste měli půjčený a jestli jo na kolik to tak vyjde a na jak dlouho.
dík :slight_smile:
1. črc 2015 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj meli, vlastni jsme prodali,kdyz jsme se snazili o malou... normalne to vyjde na 3500 na den, lada ma znameho ktery mu to nechava na 2000 na den.. zalezi take na rocnim obdobi
1. črc 2015 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 je kouzelná, veselá, spokojená:slight_smile:
Dneska jsem dostala těhotenskou průkazku, musela jsem se přeobjednat, protože 25.6. jsem si šla pro diplom, tak jsem to přeložila. Zapomněli jsme na lístek na peníze, takže tam budu muset zítra znovu, což se mi vůbec nechce, ale potřebuju ho. Už se těším, až se zklidní těhotenské nevolnosti:slight_smile:) jestli se zklidní a musím se rozhodnout pro porodnici.
1. črc 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jsi z prahy?? Ja teda za sebe doporucuji Podoli, ale to ti asi kazda doporuci neco jineho ale ja nenasla jedinou chybicku a porod uzasny.. :slight_smile: sla bych hned rodit znova
1. črc 2015 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Podolí mám taky mezi favority, mám tři porodnice, ale známe někoho důležitého v Motole, tak uvažuju o něm, ale mám ho přes celou Prahu a pak ještě o Bulovce... ještě nejsem rozhodnutá. Podolí je tradice, to je jasný.
1. črc 2015 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahooooj
Dodatečně taky mooooc gratuluji Adámkovi k 1. roku. Dort jsi nakonec měla zdravý pro Adámka (jak koukám) :slight_smile:
Tak míry má krásný. Nás čeká zítra roční prohlídka (příští týden má dr. dovolenou) a asi i očkování. No uvidíme.
Už taky začínáme přípravy na oslavu (aspoň v hlavě). Budeme ji ale dělat až příští víkend, takže času dost :wink:
Já taky pořád kojím - v noci (1 - 4x, třeba zrovna na dnešek jsem ji musela budit, protože jsem odstříkala, ale ještě to bylo málo :grinning:) a pak dopoledne před spaním (i když to se moc nedaří jí uspat) a večer před spaním (to je jen takové zadřímnutí kolem 17 hod.)

Jak to ale ukončit? Máš nějaký tip, ta naše cácora, když nedám prso, tak by se snad řevem roztrhla. A bohužel (nebo bohudík) to na nedostatek mléka zatím nevypadá.
1. črc 2015 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@eevvaa Já dostala od Hami dva pytlíčky kojeneckého mléka na vyzkoušení. Zkuste si jim napsat a nebo kouknout na web (dávali je za vyplnění nějakého dotazníčku). Tak zkusím případně to, jestli bude malé šmakovat. Kaše od nich má ráda.

Jinak já mám "plán", že bych zrušila denní kojení, ale kojila ještě v noci (cca půl roku, pokud bude mlíko), takže si myslím, že by mléčných produktů (jogurt, kaše, noční mlíko) měla mít dost. No uvidíme. Kamarádky tvrdí, že budeme muset stejně nasadit nějaké UM, ale zítra se poptám dr., jestli nebude pak už stačit jen to kravské.
1. črc 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@eevvaa Teeeeda, vy máte pěkně urostlé dětičky :grinning: Já se naše míry dozvím zítra, ale rozhodně to na 10 kg nevypadá.
1. črc 2015 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Dneska jsme byli zkoušet attipasky, tak jsme zjistili velikost a objednala jsem je z netu (u nás měli jen 2 typy). Malá má asi délku nožky 11 cm, ale velikost L nám připadla moc velká. Po nasazení jí končily palečky ještě v té části ponožky, takže jsme radši ještě vzali M. No, snad nám chvilku vydrží a moc rychle z nich nevyroste.
Jak velkou nožku jste měli, když jste je objednávali? A jen jsem se nikde nedozvěděla, jaká je opravdová délka stélky (podle mě attipasky uvádějí délku chodidla + 0,5cm a dle toho vybrat velikost, ale přitom je psaná M= 20 a velikost bot 20 má stélku 130 mm) Podle mě asi automaticky počítají s nadměrkem.
1. črc 2015 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jj ma faldicky na nozickach...viz foto
1. črc 2015 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek