• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@sasanka033 Držím Ti palce, ať je vše v pohodě a máš to brzo za sebou. A kde Ti tu laparku budou dělat?
2. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 nevim s jakyma vsema pojistovnama maji,ale s OZP stopro.musis se zeptat :slight_smile:u chlapa potrebujou na imuno ty spermie aby ti zjistili pripadny protilatky a tak....
2. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no medelali imuno a rekli mi ze nenmam protilatky na spermie ale priteli nedelali imunologii.. jen mu brali krev na nejaky hormony.. chjooooooooooo chce se mi rvat .... no ja mam vseobecnou
2. říj 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 tak fajn, tak s tím budu počítat a dávám si to do kalendáře:slight_smile: A chceš jít někam pokecat na kafe nebo se raději projít někde v přírodě a popovídat si? A jak jsi na tom časově? Alespoň můžeme probrat i ty lázně. Plánujeme s kámoškou, že tam pojedeme na víkend.
2. říj 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 vykřič se, vybreč se, uleví se ti a emoce se uvolněj
2. říj 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 u krátkého protokolu je první kontrola jen krev asi 5 den. Podle toho ti stanoví 2 kontrolu taky přibližně na 8 den. Tam je krev a Ultrazvuk. ty to kontroly můžeš podstoupit v místě svého bydliště. A ta třetí kontrola kolem 10-11 dne je opět UTZ a krev ale tu už chtějí udělat u nich.A podle výsledků ti buď prodlouží stimulaci a nebo ti řeknou kdy bude OPU.
@janice_opice budu ti moc držet palce aby to zvládly. Tequila je taky super,tu mohli dát místo narkozy :grinning:
2. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin csove budu dobre tak muzem kaco i prochazku pokud mas casik...
2. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 časově na tom budu v pohodě, takže klidně můžeme
2. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - hm tak to je prostě asi něco špatně když takhle moooc vytváříš těch folikulů a vajíček. V genntu mi doktroka řekla že chtějí 8-12 zralých vajíček, že víc je na úkor kvality.
Zase když takhle máš hodně vajíček, tak se obávám, že z toho důvodu nezkoušejí dlouhý protokol ...ten se vubec nedělá myslím pokud je podezření na ten hyperstimulák.

ale já mám pocit, že Ti dávali i docela nízký hormony vid? a stejně jsi takhle hodně reagovala co?

jinak ano já chodím do gennetu. A fo Iscare bych teda asi nešla ...co vím tak hodně holek odtamtud uteklo a řekla bych, že je v porovnání s jinými CARy i dost drahej.
2. říj 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - jinak u nás je kontrolní ULZ 5 a pak myslím 9 den cyklu. Jse zvědavá jak to bude teď s tímhle jiným protokolem.
2. říj 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja ale mela vzdy dlouhy protokol a ted jsem mela jn 5vajiek...uz malo a pritom stejne davky.. a vajicka byla pr kvalitni...
2. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak první část za Tebou a teď už je to na nich ...tak čekat a věřit že to dopadne.
Držím palečky dál ;)
2. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak super tak se pak jeste domluvime na case..nemas skype?
2. říj 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mohli zkusit i jine leky.. na kazde se muze reagovat jinak atd.. ja proste nevim...asi jsem ztrtila duveru
2. říj 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - hm teď to čtu pořádně z novu, a teprve jsem si všimla, že jsi měla dlouhý protokol ...hm, tak to mi přijde fakt divný :(
teda pokud to nemotám já :(
@petulak1988 - no to se Ti nedivím ....
@petulak1988 - to jo 5 vajíček, ale stejně 19 folikulů ..to je podle mě furt docela hodně.
My měli asi 14 a doktorka říkala, že to je ideální, že víc by ani nechtěla, sice to teda k ničemu nebylo, ale přijde mi to takový jakoby rozumnější. Tak uvidíš co TI kde řeknou
2. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Moc Ti děkuju, jsi hodná, ale já se bojím, že třeba 35% těch NK buněk bude pořád moc. Když teď byly na 41,2% a nevyšlo to. Navíc ty imunoglobuliny.....:(Uvažuju o Brně, nějak doufám, že jsou lepší než v Pha. V Iscare jsem byla spokojená, ale už mi nemůžou nabídnout nic víc než klasický pokus a to mi nestačí. Ty finance jsou hrozný, já taky nevím jak se to bude teď pohybovat, už jsme v tom minimálně za 100 tis. a jeden pokus bude značně o něčem jiném.... ale prachy už ani tak neřeším, jako spíš dopad té léčby na moji osobnost.
2. říj 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 skype mám
2. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no prave proto si myslim ,ze treba jina stimulace by mohla byt prospesna,nebo proste zkusit neco jinak... a my jeli porad stejne
2. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - jj to by fakt chtělo změnu ...mrzí mě ten jejich přístup.
2. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin napsala jsem ti zpravu
2. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to me taky... proste jsem jim strasne verila.. ale myslim ze i tady se dalo zkusit neco jineho
2. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 koukala jsem se tam....
2. říj 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak smlouvu maji.. :slight_smile: a jak se citis po odberu??
2. říj 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - to určitě chtělo, asi bych zeptala na jejich důvody, proč jedou dokola furt to samé.
2. říj 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj mame tam byt dnes ve 2 ,taks se zeptam..
2. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 - tak pak napiš co TI řekli, na to jsem docela zvědavá
2. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj napisu no ja jsem zvedava take... potrebovala bych z nich dostat nejake papiry ale nechci jeste jim dnes rikat ze asi pujdu jinam tak nevim jak si o ty papiry rict ,ze je chci pro gyndare nebo nevim
2. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 peto, jeste k tomu ICSI a PICSI - nam taky delali ICSI, takze vzala to nejlepsi, co tam videla, stejne jako u tebe. ta metoda PICSI je: modifikace mikromanipulačního ICSI oplodnění, při kterém se k oplodnění používají pouze spermie, které jsou specificky selektovány (vybrány) vazbou na gel hyaluronanu. Hyaluronan je látka, která obklopuje vajíčko a podílí se na vazbě vajíčko-spermie.
to znamena, ze za dalsi priplatek musi projit spermie nakym takovymhle chemickym procesem, kterej nejakou casovou jednotku trva, nez se takhle vyselektuje spravna spermie...
takze tim chci rict, ze kdyz jste meli mit ICSI, tak vam ho udelali. vzala to nejlepsi, co videla.
2. říj 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek