• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
Moc děkujeme :wink:
20. črc 2015 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ahoj, přejeme vše nejlepší a hlavně ať je brzo v pořádku.
20. črc 2015 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb moc děkujeme.Už je to lepší...měl nurofen v noci..a čípek po jedné hodině,,,teď je jen lehká teplotka...kéžby to už vydrželo.
20. črc 2015 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - malej taky dostal před chvíli čípek, ale má jen 38 po odečtu a nejspíš za to může stolička hodní uličnice do dneska vykoukla. Ale jinak tu lítá zase jak drak ...teda nahoře u babičky.

Ať je fakt brzo líp, v těhlec vedrech to je ještě o to horší asi i pro ně:frowning2:
a to chytil nějakýho bacila či jak?
20. črc 2015 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, dodatečně taky vše nejlepší k narozeninkám.
Takže oslavu jste nedělali?
A copak ho to potkalo - víte to? Tak hlavně držíme palečky, aby ho to zase brzy pustilo :slight_smile: Chudinka :frowning2:
21. črc 2015 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Tak kolik stoliček máte? Já se nějak nedokážu ani podívat. Takže netuším, co se v té puse děje.

Ale malá má teď zase období tulící, tak nevím, co se děje. Jí všechno, ale po malých porcích a strašně jí trvá, než usne. Už ani u toho prsa kolikrát nezabere a usíná po 2,5 hodinovým breku v postýlce. Hrůza. Nějak jí to ne a ne naučit. Ale přes den se mi naopak cpe do výstřihu častěji než obvykle. No, snad se to období zase brzy sklidní.
21. črc 2015 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - tak dneska jsem mu tam strčila lžičku a stoličky ještě necinkají, ale nechal si osahat dásničky prstem mým a vypadá to, že se chystají 3najednou :angry:
dneska večer nejdřív že jako pujde spát a pak najednou, že ne ....pak si skoro hodinu hrál než si dal trochu "násilím" říct. Usnul, ale po hodině brekot ....naštěstí si jen cucnul a odkulil se a zase usnul i se nechal přenést zpátky do postýlky a zatím spí.
Malej se tulí jak kdy, ale spíš mě morduje :slight_smile: největší sranda je, když si někdo lehne na zem ...hned na něj vlítne a fakt nám dává zabrat ....sedí na krku nebo na prsou a občas i skáče a pak se na nás položí a jakoby se "pere" je to sranda, ale někdy jsem ráda, když se konečně odkulí a pomazlí.
Tak to mě furt bez prsa neusne. Přes den, ale zabere líp než večer. Jeden den je to večer otázka 15 minut a jindy hodina a půl.
Asi zkusím koupit nějaký ten sirup na "bolest" jestli prostě ty zoubky večer nejsou víc znát, že bych mu zkusila dát před krmením.
Já ho neumím nechat brečet, občas ho tam strčím, ale moc dlouho to nevydržím ....ale většinou ho nechám max 10minut, když už fakt dlouho nechce jít spát a přitom je unavený. Pak si už většinou cucne a usne.
21. črc 2015 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - ono jim taky musí být vedro a musí být hotový, ten náš se přes den skoro nezastaví, furt má kapičky potu na nosánku ....tak mu asi musí být hrozný vedro a teď má v pokojíku furt přes 27°c....což je hrozný. Tak má jen bodíčko a není přikrytý.
21. črc 2015 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ahojky..já čípek dávám až při 38,5 bez odečtu...jak radí doc...ale každý radí jinak...a zas je jistota,že nebude mít ferbrilní křeče,když dáš dřív.Prý to je bakterie nějaká...CRP měl 119..ale po tom píchaném penicilinu je už mnohem líp..naposled měl horečky v pondělí odpoledne..pak už pod 38,takže pecka.Včera už nezvracel a průjem měl taky naposled v pondělí.Jen k tý tchyni pojedem až na konci srpna...ale to se nedá nic dělat.Doporučeno minimálně týden, spíš dva vyhýbat se dětskému kolektivu,aby nic nechytit,když je oslabený.
22. črc 2015 v 06:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Kočko..on už jednu malou oslavu měl..to byla na můj svátek 11.7....Dostal dárky od mé ségry a dělala jsem dortík ze zakysky,ovoce piškotu..ale moc jsem se s tím nepatlala.....V pondělí..jelikož nemohl nic jíst..tak jsem dortík nedělala...a dostal od nás pejska od FP..akorát mluví anglicky :grinning: :grinning: :grinning: Slíbila jsem muž,že až se zase rozjí..tak jen pro něj něco pidi udělám....Už to je mnohem lepší a děkujeme za přání k narozeninám... :wink:
22. črc 2015 v 06:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke No a pak se ještě jednou bude slavit u tchyně.... :wink:
22. črc 2015 v 06:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak malej měl těch 38 po odečtu. Měl 38,8 naměřených. V 15h odpoledne a pak jsem ho měřila v noci v 22h protože byl úplně horkej. Ani se u toho nevzbudil a taky těch 38,8 naměřených. Tak dostal ještě jeden čípek a ráno už jen 37,1 a dneska už je úplně bez teplot.
Tak asi fakt ten zoubek, ale jak jsem psala Market tak jsem se spletla, ještě se neprořízl...tak to teď asi bude častější.
Tak mu půjčuji ten silikonový kartáček na prst...on si ho dá na svůj prstíček chodí s ním nebo si lehne a žužlá si :grinning:
Je dobře, že už je malýmu líp. Tak hold pojedete v srpnu no.
Nám na oslavu měl přijet brácha, ale synovec měl spálový bacil v krku a nesměl mezi lidi ...tak taky přijedou až jim to nějak vyjde.
22. črc 2015 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb JO tak to jooo...Samíkovi furt rotou nějaký zuby....myslím,že desátej leze..už ani nevím.Už je mu dobře...ale minimálně týden nesmíme mezi moc lidí po dobrání atb...ach jo..je to naprd..když je na koupání...mně osobně už doma docela hrabe.Když je hnusně,líp se to snáší.No aspoň jdu dneska cvičit...a asi půjdu sama na nákup..abych taky byla na vzduchu.To je dobrý nápad,že mu ten silkikonáš půjčuješ.

Snad bude v srpnu ještě na koupání...Samotné na koupák se mi s ním nechce...
22. črc 2015 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb nejde o to,že neuvidíme tchyní...ale o to,že už potřebuju někam vypadnout.Jak jsem zavřená..tak začínám být nervní..ale aspoň uklízím,když spí....
22. črc 2015 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak to jo. Já bych zase spíš teď zalezla někam a byla sama. Už je tu druhý týden neteř od manžela a už ji mám teda nad hlavu furt chce být u prcka. Aspon teda nemusím ta extra vstávat a hlídat kam malej běhá, ale .... je jí 9 a je hrozně hyperaktivní a skoro furt mluví.
22. črc 2015 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jééé..tak to chápu..to už máš vykecanou díru do hlavy,co?
22. črc 2015 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - to mi povídej, někdy je to náročný a ještě ta vedra :frowning2: k tomu ....
22. črc 2015 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb no..dneska je to snad trochu lepší.
23. črc 2015 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Tak to joooo, to bude mít oslav :slight_smile: Hlavně, aby byl už v pořádku. Ono je to těm mimčům stejně jedno, kdy se slaví, protože z toho rozum ještě nemají - spíš to je oslava pro dospělé :grinning:
Hele, protože maminka studuje angličtinu, tak Samík bude mít průpravu už od 1 roku :grinning: My máme doma takový dětský tablet a tam je kromě melodií jedna písnička a je taky anglicky :wink:
23. črc 2015 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Tak vidím, že boj s usínáním je všude. Včera zase usnula až v 10. A to jsem uspávala od 8. Usnula u prsa, ale vzbudila se při přenášení do postýlky, tak znovu k prsu, tak zabrala, přenesla jsem, ale zhasnula jsem lampičku a to cvaknutí jí vzbudilo (grrrrr). Tak zase ven z postýlky a to už nějak nemohla zabrat, ale nakonec se podařilo. Jen už bylo hodně hodin :frowning2: No a v noci se mi budí po 2 hodinách. Už asi týden. Snad jsou to jen vedra. Začala jsem jí v noci dávat nejdřív před prsem vodu (nebo čaj), aby neměla hned žízeň.

Já někde četla, že zuby právě rostou jen v noci, takže proto v noci děti trpí a přes den ne. Já když rostly, tak jsem normálně dávala poloviční (někdy ani ne) dávku Nurofenu na noc. Proč jí nechat se trápit. Takhle se vyspala ona i já :slight_smile:
23. črc 2015 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke to jo se má prcek.Je jim to úplně jedno..oslava v roce...no jak píšeš.To jo to bude mít průpravu..chi chi..
23. črc 2015 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl
@muddledgirl
Tak to tchyně udělala kromě dortu i nepečený dort, takže malá ochutnala. No ten nepečený byl mňamka a hlavně vše, co může. Takže jsem ho udělala potom i sama doma (měli jsme hodně banánů a nikdo je nejedl), takže piškoty, zakysanka, banány (a maminka si dala navrch čokoládu) a Klauduša vždy přilezla, vzala si do pusy a odlezla. Po metru měla snězeno, tak to otočila a lezla zpět pro další nášup - no a takhle se mi vracela vždy tak 10x :grinning: Takže asi chutnal :grinning: - no jedly jsme ho 3 dny (pak pomohl tatínek a půlku nám ho "sežral") :grinning:

Joooo, 9 let - tak to přesně mám doma :grinning: A nepíšeš náhodou o našem Samovi? Aspoň vidíš, jak to mám náročný :grinning: A k tomu jsme ještě museli dělat domácí úkoly a přípravu - no občas děs :grinning: :grinning: :grinning:
Charakteristika našeho Sama:
- pořád chce Klaudušu nosit a chovat (říkám mu, ať ji netahá jak kočka koťata) :slight_smile:
- pusu nezavře - holky ukecanějšího chlapa jsem nezažila - chudák holka, která ho dostane :grinning:
- je děsně hyperaktivní (během minuty, kdy má sedět, udělá na židli hodiny)

Ale jinak jak píšeš, pomůže - pohlídá. A další problém je v tom, že se mu člověk taky musí trochu přes den věnovat (nejen při učení), ale i hry. Kolikrát třeba i jeho školní příprava byla na úkor spánku Klaudinky - prostě mi přitom malá usnula v náručí, nestihla jsem jí dojít uspat.
23. črc 2015 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke Já jsem dělala přesně ten,co Ty...a broskve..ale Samík zakysku nechtěl no.. :frowning2:
23. črc 2015 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Já tedy do zakysanky dávám vanilkový cukr :wink: No malá se jen oblizovala. Právě jsem si vzala do obýváku oběd (tvarohové knedlíky s banány) a jak Klauduš viděla, že nesu talíř (chodím tam jen se zákusky - takže jsme tam právě jedli ten nepečený dort), tak hned přilezla a otevírala pusinu. No, dostala kousek knedlíku, vyplivla ho, zaksichtila se a odlezla znechuceně pryč. :grinning: Tak asi budu muset zase udělat dortík :grinning:
23. črc 2015 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Já měla hody předevčírem.Pekla jsem borůvkový koláč,dělala borůvkové knedlíky a pudink s borůvkama..no mazec..jsem toho snědla mraky..bylo mi blbě..a ještě budu tlustá..Samík je furt na křupkách a mrkvi s rýží chudák....To musela být děsná sranda..jak si lezla pro dort... :grinning:
23. črc 2015 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Jeee, borůvková párty - to muselo být super - miluju borůvky (kdo ne :grinning:). Já jsem děsně na sladký, takže bych to "sežrala" na posezení - no, možná bych si pár knedlíčků nechala na druhý den :grinning:
A vzhledem ke tvé silné vůli cvičit si myslím, že jednou zhřešit nevadí :wink: To já potřebuju pořád vytvarovat to břicho (nechala jsem toho, nějak to vyšumělo) a pak pár kilo navíc by mi taky nevadilo :slight_smile:
To Samík má pořád tak přísné stravování? A co už ochutnal? Malá teď dostává skleničky (domácí nechce) a nejvíc jí chutnají boloňské špagety - ty prostě miluje. Tak je zkusím někdy i uvařit.
23. črc 2015 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke hele já snědla dvě porce knedlíků....třičtvrtě buchty a půl litru pudinku...masakr....no bylo to od oběda do deseti večer asi ...bylo mě pěkně blbě...a ještě jsem měla hned kilo nahoře...Jednou zhřešit..holka já hřešim furt právě....jenže chci těch 65,že jo.No má dietu..kvůli tomu blinkání a srajdění co měl do pondělka....Ono mu to neuškodí s jeho kilama...může sůši dětské....moc mu nejedou...za to mamce jo....křupky kukuřičné a rýži s mrkví.Zatím nic jiného.
23. črc 2015 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988,@muddledgirl,@marke, + ostatní (kami, monča, brsh..) Ahoj holky, vedra děsný.. ale držíme se. Vybírám postýlku, máte klasickou nebo se stahovací bočnicí nebo jakou???? Je to docela děsný.. Objednávaly jste přes internet nebo Ikea?
26. črc 2015 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin ahooj,
to jsem ráda, že jste ok..my máme třípolohovou stahovací, ale zatím jsme nev yzkoušeli nic , než tu nejvyšší polohu..asi holky, co mají větší děti poradí víc.Koupili jsme v bazaru za pakatel..druhou máme IKEA a taky dobrý..jinak všechny zdravím..
26. črc 2015 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky :slight_smile: jsem se na vas prisla podivat..... Koukam, ze odrozeno, otehotneno všude :slight_smile:
27. črc 2015 v 07:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek