• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
Ahoj holky, zase jen na skok....všechny vás zdravím, v sobotu jse se přestěhovali se všim všudy, dnes douklízet byt a ve čtvrtek předáváme. Máme potíže se stavebním povolením, od března ještě není tak se to vše zdržuje..no a maminka mi nakonec 15.7. zemřela:((((( takže toho všeho mám fakt plný kecky...zařizuju pohřeb a všechno do toho...jsme psychicky i fyzicky totálně hotová,ale musím vydržet, snad už brzy bude líp:(((
Doufám, že jste všechny těhule OK a všechny děti jsou v pořádku!!!!
27. črc 2015 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
mam otázku, jsem po et blastocysticky 11 den, ale po pichnuti pregnylu 7 den. Podstoupila jsem jiny druh lecby.
10.7. 2015 - pregnyl 5000
11.7.2015 odber vajíček
15.7.2015 pregnyl 5000
16.7. 2015 transfer embryjka jednoho - hatchujici blastocysty
20.7.2015 pregnyl 5000
22- 24 jsem spinila - hnedy az hnedoruzovy vytok
bojím se aby nebyly pregnylove..... Co myslite?
27. črc 2015 v 10:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to je mi strasne lito :frowning2: :frowning2: :frowning2: tohle je moje nocni mura, ta mama...tatu uz nemam :frowning2: ja prozivam nejkrasnejsi rok ve svym zivote a ty to mas, zda se, uplne obracene. drz se, urcite uz sis vsechno zly vybrala a uz to bude jen lepsi!!!!
27. črc 2015 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie nazdaaaaar! a co takhle nejdriv pozdravit stary kamosky? :grinning: hele to tezko rict, ty jsi zas magor s tim testovanim, to je des :grinning: pregnyl je v ty carce urcite, ale muze tam k tomu bejt i to tehotenstvi, vidim to nadejne i diky tomu spineni!!!
27. črc 2015 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie no me se zda ze carky sili a pregnyl by nesilil ale slabnul... vidim to nadejne a drzim pesticky
27. črc 2015 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033
@petulak1988

Ahoj moje stary kamosky :slight_smile:
zdravim vas obe z hlouby mého srdíčka :slight_smile: uz proste magorim, jsem nakoupila v globusu snad všechny testy co tam měli :grinning:
Snad to vyjde :slight_smile:
27. črc 2015 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Janinko, prijmi ode mne upřímnou soustrast. Je mi to moc lito :frowning2:
27. črc 2015 v 11:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie aaaaale. magoris od ty doby, co te znam, to bys nebyla ty :grinning: :grinning: jak pise peta - trochu to vypada, ze carky sili.
27. črc 2015 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie posilam srdicko, aby bylo srdicko:slight_smile:
27. črc 2015 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 dekuju za srdicko :-*
27. črc 2015 v 11:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice JANI I ODE MĚ PŘIJMI UPŘÍMNOU SOUSTRAST....... MYSLÍM NA TEBE..... A POSÍLÁM HODNĚ SIL.....
27. črc 2015 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jani, přijmi upřímnou soustrast :(
27. črc 2015 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj, taky si myslím, že je to nadějné..prostě uvidíš, jak bude dál a aby bylo, to by nebylo!!!! :sunglasses: :sunglasses: sem se do toho pěkně zamotala..prostě držíme s Johy palce.. :grinning: :grinning:
27. črc 2015 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Ahojky,tak já mám postýlky dvě. Jedna je klasická s vyndávacíma tyčkama a druhé jde stáhnout bok, ale jen na půlku. A popravdě bych použila nejraději úplně jinou :slight_smile: Vzhledem k tomu, že malá hodně špatně spí (včera se vzbudila v noci 11x), tak bych brala tu, co má úplně sundávací (stahovací) bočnici a kdyby to šlo, tak bych si postýlku přirazila ke své straně postele. Toť můj názor :grinning: Třeba pomůže při rozhodování :grinning:
27. črc 2015 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie Ahojky, podle mě čárka sílí, ale jaký vliv na to má pregnyl netuším (neměla jsem ivf). Tak budu jen tiše držet palečky, ať to už konečně taky dopadne a to štěstíčko padne i na tebe :grinning:
27. črc 2015 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, v čem spinkají miminka? Teď když se ochlazuje?
Malá se celou noc děsně odkopává, ale na spací pytel je podle mě ještě moc teplo. Je jen v tričku a plíně (bodyno a plína). No a manžel se bojí, aby nenastydla.
27. črc 2015 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jani, upřímnou soustrast :cry:
27. črc 2015 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice A přeji vám, celé rodince, aby jste měli spokojený a šťastný život v novém bydlení. Až bude vše kolem klidnější, tak nám sem hodíš fotečky domečku, prosím :wink:

Jj, stavební povolení - taky čekáme, žádost byla podána v květnu a doteď neobeslali ani sousedy (musí se znovu vyjádřit k povolení). Ach jo.

Věřím, že nás budeš moct už brzy zase navštěvovat častěji (tady na koníkovi) :slight_smile:

Tak hlavně pevné nervy a zvládni to!
27. črc 2015 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, tak jak holky, doufám, že vše dobrý :wink:
27. črc 2015 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke ahojky spinka v krataskovem overalu... amyslim ze ji zimaneni, je vzdy krasne teploucka
27. črc 2015 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@marke ahoj, no už jsme se docela zaběhly doma,bojujem s refluxem..už jsme kvůli ublinknutí a vdechnutí dokonce jeli rychlou.. na pozorování nám aspon vyloučili epilepsii a podobné hnusy,takže už nemocnice v praze máme v malíčku.. ted to píšu bez shiftu, protože malá je závislák na chování...no prostě jí musím donosit...
jak to vidím, klaudinka taky bez mamči ani ránu, tak to asi znáš :wink:
27. črc 2015 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie - ahoj, tak nezbývá než testovat dál a podle mě se během 3 dnů ukáže pravda.
Už nevím za kolik dní kolik jednotek vyprchá, ale asi po těch 5ti, když se to po nich píchalo. Ale fakt počkej 3 dny a uvidíš.
A kdy máš jít na krev nebo kdy jsi měla testit?

hodně štěstí
27. črc 2015 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - malej zatím furt spinká v bodíčku. V pokojíku máme min. 25°c, spíš 26 a víc i teď v tom počasí.
Ale třeba dneska a včera byl trochu studenější tak jsem ho přikryla tou bambusovou plínou.

Poslední dny se s ním, ale něco děje nějak se mi začaní budit kolem 21.30 s hrozným pláčem :frowning2: nevím jestli to jsou ty zuby nebo že mě tam nenajde nebo už fakt nevím. Vezmu ho a přestane, ale musím mu dát cucnout aby zase usnul.
27. črc 2015 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - uff no už aby jste měli konečně klid co?
Držím furt palečky a myslím na vás.
27. črc 2015 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb mam jít 30. 7 na krev, fotka ted rano
28. črc 2015 v 07:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@pinkywinkie podle me sili ...
28. črc 2015 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - tak to už je za chvíli ...ale taky si myslím, že sílí.
Já si myslím,že těch 5000 jednotek vyprchá za 5 dní. ale to už jsem asi psala :wink:

tak moc držíme palečky :wink: :wink:
28. črc 2015 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988
@kamisb Jste zlaticka :slight_smile:. Zítra rano dam zas vedet :slight_smile:
28. črc 2015 v 09:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jj presne..myslim ze pregnyl uz to neni, slabnul by
28. črc 2015 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pinkywinkie myslím, že sílí..já měla 11 den přesně takovou..vydrž, moc ti to přeju, :grinning: :grinning: myslíme na tebe
@kamisb díky, kami..no a vy se chystáte na druhý přírůstek?? nebo ti to stačí??Adámek je šikula...
28. črc 2015 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek