• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@jaka17 - mám v plánu v říjnu KET, ale sestřička do telefonu říkala, že bych neměla u toho kojit. Takže se asi až pak rozhodne ...v září máme domluvenou konzultaci v gennetu tak se pak nějak rozhodnu.
28. črc 2015 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to je fajn, že o tom uvažujete takhle..pozitivně..třeba se zadaří přirozeně, jako brsh..
28. črc 2015 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jeee, tak to si pořád užíváte, co :frowning2: No, hlavně, že jste to nejhorší zvládly a už to bude jen a jen lepší. Co děti, jsou pomocníci?
Nojo, ta naše závislačka je tedy někdy děsná :slight_smile: Ale jinak si ji užívám, další mimčo už nebude, tak si chci co nejdýl užít Klaudušy - dokud o mě ještě jeví zájem :grinning:
Ale je pravda, že 10x za noc k ní vstávat mi tedy mo nelichotí :frowning2:
28. črc 2015 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@petulak1988 Ten krátký overal se mi taky líbí, ale žádný nemám a nějak ho zapomínám pořídit :wink: Takže my dáváme taky body nebo tričko. Zkusila jsem jí přikrýt jen dekou a jak se jí asi hodně zamotá do nožiček, tak zase hned děsnej řev. Prostě buď odkopaná, nahá nebo musím z peřinky udělat takový "most", aby jí co nejmíň ležel na nožičkách.
Terezka je bombová, jak si to hezky rozhrabala :slight_smile:

Malá se teď začala hrozně točit (co nemá spací pytel) a věčně čouhají nožičky z postýlky a pak se asi budí, když se otáčí. Tak jsem jí tam včera dala mantinel a nevím, jestli si zvykne. Jinak už 2 noci jsem k ní vstávala 10x. Ach jo. Zase neumí usnout sama. Takže taky se často budí a jak píše Kamča, stačí přiložit k prsu a hned spí.

Má teď zase nějaké tulící období - jakoby další separační - jen se ztratím z dohledu, tak děsný řev. Ale na druhou stranu si už docela hezky vyhraje sama. Tak nevím. V noci to buzení - asi nás něco trápí (horko, zuby, ...) Ale přes den se nijak zvlášť neprojevuje, že by jí něco bylo. Nojo, jsme hold vzteklounek :frowning2:
28. črc 2015 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke prosímtě, já to nemyslela špatně..spíš je prostě každý dítě jiný..nikdy bych nenechala mimčo řvát..proto jsem jeho máma, abych mu byla nablízku..v nemocnici mne sestřičky odrazovaly, at jí nechovám, ale ona si užila svoje a já to cítím tak, že ted si mne prostě hlídá..
Starší děti pomáhají, ale dcera už žije s přítelem sama, tak ta to moc nestíhá, dodělává letos státnice a u toho pracuje..syn je doma, tak pochová a hodně mi pomáhá manžel, je týden v práci a týden doma, tak mám oporu..
Ale chci kojit, tak se od ní prostě nemůžu nikdy odstříhnout a jsem štastná, že to tak je..jen se modlím, aby vydrželo mlíčko..a za rok aby byla tak zdravá, jako ty vaše poklady tady..
28. črc 2015 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Já to vůbec špatně nevzala, ani nebylo co :slight_smile: Omlouvám se, jestli jsem svojí odpovědí vzbudila takový dojem :wink:
No právě, malá hrozně trpěla na prdíky a celé 3 měsíce prořvala - pořídila jsem si nosítko ergobaby (dobré na kyčle, i když my měli od narození "žabičku" :grinning:) a nemůžu si ho vynachválit. I teď jí tam občas šoupnu, když má "svůj den" :slight_smile: Přeci nenechám své dítě plakat - proč - vždyť z toho všechny vyrostou - jedny dřív a druhé dýl :slight_smile: Zatím jsem neviděla 15 leté dítě, že by se nosilo nebo uspávalo v posteli :grinning:
Ale to bych si spíš mohla nechat radit od tebe - zasloužilé maminky :grinning: Rozhodně po tom, co Johanka všechno musela prožít, bych jí hýčkala a snažila se nahradit ty týdny v nemocnici :wink:
U nás Samča (9 let) už taky leccos zastane - hlavně ji pohlídá, utiší, pochová, on chce i přebalovat :grinning: Tak to je super, že kluci doma pomáhají - to zase můj manžel nedělá skoro nic (tedy co se malé týče - je dlouho v práci a pak lítá kolem baráku, aby nám to nespadlo na hlavu :frowning2:). Ale jo, když už si potěžuju, tak se chvilku zasnaží :grinning: Když on je pořád "jak prase", takže ani nechce chovat, aby ji nezašpinil, a když se umyje, tak my už jdeme spát. Jenže o víkendu jsme byli na rodinné oslavě a jak malou choval, tak si ho užívala, takže k nikomu jinému nechtěla - no to víš, jak mu to stouplo do hlavy :grinning: :grinning:
S mlíčkem jsem na tom pořád dobře - kojím i v 12 měsících (a baví mě to) :slight_smile: Měla jsem asi 2x krizi, kdy jsem si myslela, že už asi dojde, ale díky naší dětské sestřičce a laktační poradkyni jsme vydržely a vyplatilo se to. Tak kdyby náhodou, tak řeknu postup :grinning:
Hlavně, že už je dobře. Reflux se taky spraví a už bude Johanka jen zdravé a spokojené miminko. Hrozně to letí.
28. črc 2015 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jj obcas ji najdeme v takovehle pozici... dnes dostala poprve nase jidlo... tuhle omacku moc nesolim a je tam tedy paprika jako koreni.... pak normalni paprika, rajsky a maso kureci. A k tomu ryze... no mohla se ujist...
28. črc 2015 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 A co jsi to vařila? Hoď recept :wink:
28. črc 2015 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi malá ukradla na snídani rohlík s anglickou slaninou - no, pěkně mi jí okousala :slight_smile: A večer lezla tatínkovi do talíře a ujídala mu salám z nádivky. Tak budu muset koupit nějakou kvalitní šunku a občas jí dát :grinning:
28. črc 2015 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke obyc kure na paprikach... olej, na nej cibuli, pote maso, podlit nechat dusit,osolit a dala jsem sl.papriku, kdyz je maso temer mekke pridam papriku a rajsky, necham do mekka a zahustim... nam davam obcas sterilizovane leco misto cerstvd zeleniny a pridam palivou papriku... no male tk moc chutnalo
28. črc 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke No je to legrace, ale já si ty předchozí miminčí časy asi nějak zidealizovala a dnes je všecko jinak..takže rady ráda dostanu...ono taky nedonošené mimčo se chová úplně jinak, než čtyřkilové donošené, například prdíky jsem neznala...ani u jednoho.A názory na očkování, příkrmy atp byly hodně jiné..takže jsem za všechny nové postřehy ráda.
s kojením si rady asi časem vyžádám, ted jsem měla krizi v té nemocnici, byla jsem ve stresu a mlíčko najednou nikde..tak dvacítka..já byla v šoku, ještě že jsem měla hodně namraženo...a po dvou dnech v klidu zas normální..
Je pravda, že všechno, co tu řešíme, jsou problémy růstu, kterým se člověk za chvíli zasměje..to teprv když ti holka přijde s nějakým frajerem, to je dilema...
28. črc 2015 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - taky máme ty overálky, ale jestli třeba v noci ještě přebaluješ tak pozor ne všechny mají mezi nožkama rozepínání.
My máme i s rozepínáním, ale zase jak je to takový volnější tak asi nedrží plínkku úplně na místě a byl v tm docela prošůraný občas. Ale zase dneska byl v noci morkej durch i v tom bodíčku.

dneska usnul před chvíli do 19:40 jsme byli venku, tak jsem zvědavá jestli bude zase za hoďku brečet....teď dostal na noc ožužlávat ten silikonový kartáček a dala jsem mu na něj i olejíček, tak uvidíme jestli to třeba taky trochu nepomůže. Chudínek jestli ho to v noci fakt bolí tak to nic moc :frowning2:
28. črc 2015 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeslabla pres noc :(
29. črc 2015 v 06:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie neplas posli ji
29. črc 2015 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 zustal doma na stole :frowning2:
29. črc 2015 v 08:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie vydrz na tu krev, ty testy se nedaj brat jako berna mince, kolik holek uz tady na koni plasilo, ale proste je to jen barvivo na testu.
29. črc 2015 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 no rada bych ti verila, ale ted jsem si udelala poslední a je bilej..... je konec.
29. črc 2015 v 11:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ach jo..uvidíš na té krvi...
29. črc 2015 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky, díky, taky uvažuju o té se stahovací bočnicí, myslím si, že to je praktičtější.
29. črc 2015 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - to mě moc mrzí, ale třeba je ještě brzo.
29. črc 2015 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@kamisb uvidime rano :slight_smile: třeba tam něco bude :slight_smile:
29. črc 2015 ve 23:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2015 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 zatím nevim, výsledky ještě nemaji. :frowning2:
30. črc 2015 v 11:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hcg je jen 25,8
30. črc 2015 ve 12:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie kolikaty den?? ACH JO
30. črc 2015 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z toho v depresi....
30. črc 2015 ve 12:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 14 den po ET
30. črc 2015 ve 12:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to uz asi sance neni, vid? :frowning2: hele zlato a mela jsi uz darcovska vajicka?
30. črc 2015 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie je mi to líto...všechny to tu známe...drž se..
30. črc 2015 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 to jsou ta darovana
30. črc 2015 v 17:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek