• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@pinkywinkie - a máš jít ještě jednou na krev nebo jaký je postup?
Já mám pocit, že Janička taky měla hodně nízký číslo, ale nevím kolikátý den šla.
31. črc 2015 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojka holky, takový dotaz úplně mimo.
Nemáte někdo zkušenosti s vyplácením pojistky na "totálku" auta od kooperativy?
Kamarád straší, že skoro nic nedostaneme. Je to 7let starý renault ....včera manžela sestřela jedna ženská ...naboural i do baráku, vylítly airbagy ...a to prý pojišťovna nedává na opravy, ale jen na odpis.
Manžel je naštěstí ok ...bylo to "jen" v 50km/h.
ale jsme tím pádem bez auta .... :angry: :angry: :angry: :angry:
31. črc 2015 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Tak hlavně, že jue muž v pořádku,,jinak zkušenost naštěstí nemám a je to k vzteku...
31. črc 2015 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - to mi povídej. Hlavně teď na září už máme domluvenou novou kuchyň, kterou nehodlám rušit.Chceme zateplit barák ...měli jsme přidávat tchánovi ...a místo toho si asi budeme půjčovat od mamky aby bylo na nový auto ...manžel ojetý nechce. Jako na kuchyň je v pohodě, ale další 400tis. se bude hledat blbě, ikdyž něco snad bude z pojistky a něco málo ještě je...ale i tak to moc nebude. Manžel plat nic moc a já rodičák :frowning2: ...ale na druhou stranu jsou to jen peníze ....
...rozhodně Tobě o tom nemusím vyprávět, že pokud nejde o život jde o ho... ...že ?
ale jen je to prostě na prd ...dávali jsme tam před 10 dny tažný zařízení, že koupíme nosič na kola aby se nemusela dávat na střechu. NO prostě pech ....bylo to asi 2 minuty po tom co vyjel z práce a jen zahnul do vedlejší ulice na hlavní a pak mu ženská nedala přednost na stopce ...jako ona měla na stopce zastavit a prý ani nebrzdila ...fakt super ....
...ale hlavně že mu nic není.
děkujiiii
31. črc 2015 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Ahojky, ja měla u kooperativy donedávna vše včetně urazovky havarijního i povinnýho ručení.. a vždy paltili rychle a bez problémů... jde o to, na kolik bude auto odhadnuté....moje osmiletá octavka v plný palbě má prý ted hodnotu 150 t....nová stála 750 t...
31. črc 2015 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - ahoj dík, taky se bojíme, že to nakonec bude jen "pár" korun. :frowning2:
31. črc 2015 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie Kočičko to mě moc mrzí:((((.....
1. srp 2015 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb brouku myslíš mě s tím nízkym hcg???ty jo no kamarád ted řeší totálku a hádá se s pojištovnou ..ani nevim jak to tdopadlo..budu s nima mluvit příští sobotu
1. srp 2015 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb @pinkywinkie: já to měa takhle: 10.den 44,5 13.den110 a 15.den 598
1. srp 2015 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak holky představuji Vám naaše nové bydlení:slight_smile:)
1. srp 2015 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice - tak pak dej vědět jak to dopadlo tomu kamarádovi
vidíš tak ja myslela, že jsi mela ještě míň
a to je ten pronájem ?
1. srp 2015 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - a dík, je to pech - na manžel to furt řeší jako co dál. A já mu zase furt říkám ať to nechá dokud nebudeme vědět co dostaneme
1. srp 2015 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb kdepak to je náš baráček!!!!:slight_smile:)
1. srp 2015 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - je to moc pěkný
jen jsem si podle popisu myslela, že to má i nějakou zahrádku a nevím proč, ale že to jsou takový jakoby ty stejný baráčky vedle sebe.
1. srp 2015 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb Kamčo ano měli jsme stavět....nakonec jsme od toho upustili..tohle je mnohem větší..má to 3 byty, je to v lepším místě, za lepší cenu a na grilčo to má terásky..zahradu máme 23 km odsud..tohle bylo rozhodnutí den ze dne a rychlá akce
1. srp 2015 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice super bejvak!!! :slight_smile: akorat to muselo bejt silene drahy?! leda by to bylo na konci sveta :slight_smile:
1. srp 2015 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 holka právě, že to bylo šíleně levný...protože jsem to našla v insolvenčnim řízení:slight_smile:)))) tržní odhad 5 mega a my to koupili za polovic:slight_smile:
1. srp 2015 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice super!!!!!! a kde to je?
1. srp 2015 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 V Unhošti..tady kousek asi 10-15 minut od nás ..takže super lokalita!!!jsme fakt nadšení..lepší lokalita ne jsme měli původně stavět a halvně to fakt máme 25 km na chajdu
1. srp 2015 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to je parada:slight_smile:
1. srp 2015 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 jo je aspon něco se nám letos povedlo:slight_smile:))
1. srp 2015 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 má to 3 byty -2 budeme ted pronajímat a do budoucna budou mít obě děti vystaráno:slight_smile:
1. srp 2015 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@janice_opice tak snad vam to aspon castecne ten letosek vynahradi...:slight_smile: kdy se stehujete?:slight_smile:
1. srp 2015 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice zrovna jsem si rikala, co budete vlastne s trema bytama delat:slight_smile: tak hlavne at mate stesti na najemniky!
1. srp 2015 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 no nějak až nam to pedaj tak září a říjen si to chceme upraavit ten byt kde budemem my...ten horní je pronajatej, tak to tak necháme a až se přestěhujeme..počítám přelom listopad/prosinec tak pak jen vymalujeme ten spodní byt..ten nejvíc nahoře je fakt kkrásnej!!! a ulně dodělanej..ten prostřední si změníme dispozice de svého a je taky krásnej a ten spodní je hotovej, jen potřebuje vymalovat a takový ty drobnější úpravy...takže fakt super je celej zateplenej nová střecha, nové okna, akorát doděáme chodbu- vymalovat, bodovky, zábradlí a obložíme schody
1. srp 2015 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice Jani vypadá to pěkně, tak snad to nezakřiknem..
@kamisb S těma investicema to je přesně tak..něco si naplánuješ a bum...snad vám pojištovna něco dá...
1. srp 2015 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 už to nejde zakřiknout už je to naaše:slight_smile:
1. srp 2015 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo, ale fakt to vypadá super a Unhošť je dobrá
1. srp 2015 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jojo je to bezva to se povedlo prostě při vší tý smůle už se tam těšíme.Unhošt je pro nás hlavně výborná!!
1. srp 2015 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to gratulujuuu !!! výborná koupě :slight_smile: ke mě to máš necelých 20km :slight_smile:
1. srp 2015 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek