• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@pidisek no vidíííš hee a my máme u baráku úplně parádní hřiště! je tam krásnej stínek díky keřům a stromům
1. srp 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ty jo už 26 tt to to letí holka!!!!:slight_smile:)
1. srp 2015 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..nestíhám vás dočítat...ale přečtu....já měla hcg patnáctý den jen 159.Obden by mělo být zhruba zdvojnásobené..jak to vypadá s pinkiewinkie ?
2. srp 2015 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, reaguji, ale možná už pozdě :frowning2:
Nevím, u které jsme to měli pojišťovny, ale měli jsme jednou totálku - resp. jsme to na ni uhráli - trefili nás ze zadu a z kombíku nám udělali sedana :frowning2: (jak já říkám) - hnul se zadní sloupek, tak jsme řekli, že se s tím bojíme, že to je nebezpečný a domluvili s likvidátorem, že to dá na totálku. A bylo to auto bazarové, měli jsme ho docela krátce (max půl roku) a dostali jsme to, o jsme za něj dali.
Ale jak to bude teď nevím, ale pokud chceš, tak tu mám jeden program, který používají pojišťováci (mamka dělá u pojišťovny) a mohla bych Ti zjistit, jakou hodnotu dané auto má. Kdyžtak písni do IP a já napíšu, co vše potřebuji (druh, stáří, atd.)

Ale jak se říká - plechy jsou jen plechy, tak hlavně, že se nic nestalo manželovi.
2. srp 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie To je mi líto. Já vím, lehce se to říká, ale ... Drž se holka.
2. srp 2015 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak baráček vypadá suprově - a pokud navíc není potřeba velkých úprav, tak to byl opravdu kup století. Super.
Tak ať se vám v něm krásně žije.

Jojo, naši mají taky 3generační dům a nakonec žádné ze 3 dětí v něm nezůstalo a teď neví, co s ním :frowning2:
2. srp 2015 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Mooooc gratuluji ke svatbě :slight_smile:
A přeji novomanželům, aby ta společná cesta byla krásně ušlapaná a dloooooouuuuuháááááá. A hlavně, už jen šťastná a plná radosti z báječného miminka.

A navíc chci pogratulovat k dokončení krizového období, teď už můžeš i přinejhorším rodit (nechci nic přivolávat). :grinning:
2. srp 2015 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. srp 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Holcicky moje... tak HCG 9,7 a krvacim jak blazen :frowning2: Tak to mam potvrzene, ze je konec.
Život jde dal... holt mi není souzeno.
4. srp 2015 v 16:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie To je mi opravdu moc líto :frowning2:
4. srp 2015 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to me moc mrzi :cry:
5. srp 2015 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie fuck!!!!!!! to me teda pekne nejen mrzi, ale i sere!!! tak zlato jeste jednou a jeste letos, prosiiiim. letos je zazracnej rok, musi to vyjit!!!
5. srp 2015 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke
@petulak1988
@sasanka033 holky jste moc hodne, dekuju za podporu :slight_smile: Sere me to fakt, ano ja to zkusim v rijnu, ted ne, ted si udelame dovcu :slight_smile: díky a pusu vsem
5. srp 2015 v 16:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie tak jo! tak kdyz v rijnu, tak budes mit letni miminko!:slight_smile:
5. srp 2015 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - to mě moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
holka drž se ...odpočiň si a naber síly
5. srp 2015 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie nevzdávej,,já byla taky už mockrát na kolenou, ale nakonec to vyšlo..odpočin si a ono to jednou vyjde..MUSÍ..
6. srp 2015 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky nás čeká v říjnu první IVF pokud teď dobře dopadne imunologie. Jsem zvědavá jaké to bude a zda to zvládnu.
6. srp 2015 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrevo ahoj, samozrejme vubec nevadi, ze jsi sem napsala, jen jsem te chtela varovat, ze tahle diskuse je z roku 2013:grinning: takze vlastne skoro vsechny uz maji deti nebo konecne cekaji, takze to tady moc nezije:slight_smile:
6. srp 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrevo jinak samozrejme drzim palce, urcite to vyjde!
6. srp 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Moc děkuji, vím, že to je z 2013, ale jen jsem sem napsala co kdyby náhodou se to tu rozjelo :grinning:
Jinak moc děkuji za podporu :wink:
6. srp 2015 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrevo - my chceme v říjnu zkusit KET.
Taky přeji hodně štěstí.
6. srp 2015 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrevo Ahoj, jak píší holky, tady naštěstí už skoro všem jejich sny vyšly...tak at jsi co nejdřív taky ta štastná..
7. srp 2015 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb A budete se předtím nějakou dobu snažit přirozeně?
8. srp 2015 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrevo Vítám Tě tu a přeji hodně štěstí a krátké čekání na miminko :wink:
8. srp 2015 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Moc děkuji. Imunologie nevyšla dobře tak uvidíme co nám řeknou, 25.8. máme schůzku s paní doktorkou.

@marke Děkuji. Doufám, že to krátké bude, ale uvidíme po schůzce s paní doktorkou imunoložkou, jelikož není nejlepší :frowning2: ale věřím, že i přes to to půjde :grinning:
8. srp 2015 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin kočko..my měli starodávnou dřevěnou...ta se pak začala sypat a Samík se mnou spinká...pak jsme koupili cestovní..ale děsně se budí..i když ho tam položim a řev...takže tak...koupila jsem od známé a její kámoška mi to přivezla..tak jsme ji dali bombošku.
8. srp 2015 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrevo co vyšlo špatně na imunu? Já měla alergii na sperma a štítnou udajně v pořádku.Nech si ji zkontrolovat.Protože...půl roku na to jsem se dostala k doc.a ejhle..autoimunitní zánět štítné.Také jsem měla pohnutou pánev,kterou mi doc. narovnal....takže i to si zkus zajistit.
8. srp 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie kočičko..je mi to hrozně moc líto..drž se ....
8. srp 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Bohužel zatím přesně nevím co je špatně, jelikož mi to jen volali a 25.8. máme schůzku s paní doktorkou imunoložkou. Jelikož jsem prodělala slepák a ještě mám do toho revmatoidní artritidu tak si myslím, že problém je tam.
Když mi to volali, tak mi říkali, že část imunologie je v pořádku, ale část ne.
Rozhodně já osobně si myslím a i jsem to tady na internetu našla, že ženy co mají po slepém střevě a ještě ta revmatoidní artritida tak vajíčko se sice dobře spojí, ale tělo ho vezme něco jako virus a zabije ho. Je to léčitelné několika způsoby tak uvidíme zda se nemýlím a je to toto :wink:
10. srp 2015 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrevo Budu držet pěstičky,aby to bylo něco lehce řešitelného.A jak se toto léčí?
10. srp 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek