• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
ahoj holky, můžu se k vám přidat? v září nás čeká KET, tak jsem ráda, že jsou tu zase aktivní diskuse ohledně IVF i na tyto měsíce ...
12. srp 2015 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin kde ho máš?
12. srp 2015 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek koho, ten stroj? v Pha
13. srp 2015 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl škoda, potřebuji taky prostor:slight_smile:
13. srp 2015 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, docela to jde, já ho právě teď taky nevyužívám a potřebuji prostor pro postýlku. Vyjeli jsme dokonce i na chatu a dobrý, ale v pátek se jdu nahlásit do rizikové poradny, tak uvidíme, za 2 týdny máme 2 screening. Těším se a zároveň bojím, aby bylo vše v pořádku
13. srp 2015 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Stroj sháněla kamarádka - psala mi někdy minulý týden, že bude kupovat, tak tipuji, že ještě nekoupila. Nevím teda úplně přesně, co vlastně konkrétně chce, ale když mi to hodíte do zprávy, poptám se jí.

Jinak mi přijde, že pokud je člověk mladý, zkouší rok, vypadá zdravý, vše je ok a nespěchá, tak proč nezačít IUI zadarmo. Hlavně musím říct, že ať je vše, jak je, tak za ten necelý rok jsem zjistila to hlavní - jsem moc ráda, že jsem v CAR, kde jsem a v žádném jiném. Protože jediné, do čeho mě fakt doktorka tlačila a honila, byla hysteroktomie (či jak se to vyšetření průchodnosti vejcovodů jmenuje), imunologie a sonografie + všemožná vyšetření krve. Genetiku jsme chtěli sami. Prostě prý ať neplácáme pokusy a peníze, kdyby něco nebylo v pořádku. To mi přijde jako fajn řešení.
13. srp 2015 ve 14:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin konečně jsem objevila něco v tvém albu..no v pořádku už to být prostě musí...myslím na tebe a držím palce..a určo napiš, jak se vše vyvíjí..a pohlaví budete chtít vědět,??
13. srp 2015 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, chodím na injekce imunoglobulínů a zítra se jedeme přihlásit do rizikové poradny . Jsi hodná. Co Vy, jak se máte? Doufám, ale pořád se bojím, spíš si připadám tlustá než těhotná, tak se občas ujišťuju u manžela jestli tam opravdu je :grinning: zítra jí snad uvidím, pokud budou dělat ultrazvuk. Bude to holčička, už to víme na 98% :slight_smile:
13. srp 2015 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@coralin no tak možná bych ho brala - pošleš fotku plís?
13. srp 2015 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Ahoj, kdybys chtěla angelsound, můžeme se dohodnout, já se jím ujištovala, že tam je pořád..dokud nezačala kopat..hlavně aby vše dobře dopadlo..napiš, co jste viděli... :grinning: :grinning:
14. srp 2015 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Ahoj, děkuju , jsi hodná, nechtěla jsem se na to upínat, po tom loňském roce. Včera jsem jí viděla, tak to bylo zase krásné a buší jí srdíčko o 106:slight_smile: ale to čekání tam bylo hrozný, objednaná jsem byla na 8:50 a přišla jsem na řadu až v 11:00 a to jsem se musela ještě připomenout, protože už brali ženský co přišli po mně. Nejsem zvyklá u mého gyndaře čekat, když jsi objednaná, jdeš na čas, maximálně s malým zpožděním, když má třeba skluz, ale tady teda měli mega skluz.
15. srp 2015 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek No tak to by bylo super , fotku mám u mě, ale klidně Ti jí ještě pošlu
15. srp 2015 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin našla jsem to u tebe v bazaru - pokud by to bylo za odvoz tak do toho jdu :slight_smile: jen jsem nepochopila, jak se na tom cvičí :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
15. srp 2015 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin je promin vidim, že neni jen za odvoz - proberu to doma ještě ju? užij si chatu a ja dam do středy vedet ok?
15. srp 2015 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin tak to je skvělý, že se daří... :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2015 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoooj holky,
tak jak se daří miminkům a maminkám?

My teď máme nějaké děsné období - malá je děsně vzteklá, propíná se do luku a v noci zase nespí (někdy si i hodinu hraje), jinak vstávám k ní v noci i 10x. Asi zase poporůstají zuby (řidší stolice, ruce v puse, noční buzení, pořád chce být u prsa - i přes den).

A poraďte, co a jak vaříte miminům? Ta moje cácora to pořád nějak ode mě nechce, tak nevím. Poraďte, hoďte recept, budu ráda :slight_smile:
21. srp 2015 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - ahojka :slight_smile: miminkům asi dobře maminka je někdy na prášky a totálně k.o. :sunglasses:

Adí se taky hrozně vzteká, když něco chce a nepůjčím to nebo když mu něco nejde. Najednou třeba začne plakat nebo být protivný, ale u nás to budou zuby 4 stoličky se tlačí a 3 dole :frowning2:
občas se vzbudí v noci kolem 2h a už musí spát se mnou a někdy se vrtí celou noc, takže toho taky moc nenaspím :frowning2: ....ale nemáme to jako vy, že by se budim víc krát, někdy spí do těch půl 6.
Taky občas chce prso i odpoledne, ale u nás docela vede ten silikonový návlek na prstík, ten tak 2-3x denně chce a kouše si někdy dám i ten olejíček.
Recept - asi neporadím, zatím furt dávám takový mix zelenina, příloha a maso. A lehce mixuji, někdy uplně do hladka někdy jen lehce aby musel kousat. Naštěstí už mi jí všechno a tak 200g - ale takhle pomačkaný, v kusech by mi snědl hrozně maličko.
Ale třeba svíčková s rohlíkem/knedlíkem mu chutná.
Na máslo hodím mrkev, petrželku a řapíkatý celer ...nový koření, bobkový list a trochu kmínu (dávám skoro do všeho ten kmín), když je to trošku opečený zaleju vodou a vařím do měkka a pak buď dám maso z mrazáku mám ho předvařený na kousky a rozmixuji nebo dám maso až pak.
Pak dám trochu smetany nebo zakysanky a ještě maličko povařím a je to :slight_smile: a s rohlíkem prý mňamka :slight_smile:
23. srp 2015 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - a jo a taky klasická dýňová polívka ...udělaná na husto dobrá :wink:
23. srp 2015 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@merope ahoj, prosím a v jakém CARu jsi?
23. srp 2015 v 17:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kecka28 Gennet Praha
23. srp 2015 ve 23:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Díky za info,
tak to jsme na tom s malýma stejně :slight_smile: Měli jsme včera první návštěvu zubařky a máme pořád jen 8 zubů, takže stolička ještě žádná nevylezla - no už aby to bylo, někdy je to horší a někdy lepší (asi to fakt musí bolet).

Já zkusím to svoje jídlo taky mixnout, třeba ho sní. Uvidím, musím zkoušet, aby nebyla pořád na skleničkách, už mě to štve. Ale jindy si dá jídlo od nás a to samozřejmě nevrátí :slight_smile: potvora :grinning: Jinak my jsme tak na 80 g a víc ne a ne. Ale má tam už kousíčky (jako i třeba celý hrášek) a baští už to hezky. Už ví, co s tím :grinning:

Děkuji za recept, tak to děláme stejně, občas zkusím dát smetanu, občas rajský protlak, aby byla změna, ale stejně nechce :frowning2:

Se spaním pořád děs, ale lepší se to. Občas je docela sranda pozorovat, jak si pořád sedá a lehá a pokaždé na druhou stranu postýlky :slight_smile:

Tak se mějte dobře a těším se, že zase napíšete. Nějak to tu srpnem "umřelo". :frowning2:
25. srp 2015 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Tak na základě tvé informace, že ještě pořád mixuješ, jsem zkusila to jídlo mixnout - zbyly tam kousky, ale byly menší a malá mi to zbaštila. Tak mám radost :slight_smile: Tak to snad půjde :grinning:
25. srp 2015 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - taky občas dávám už kousky někdy to sní a někdy ne no.
Přitom od nás fakt vezme i kousek masa, bramboru, sní syrovou okurku, rajčátko, jablíčko apod.
25. srp 2015 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb No právě, od nás sní skoro všechno a žužlá to (i když jablko moc nechce) a skleničky taky pěkně baští (ty s kouskama), tak jsem se divila, proč domácí nechce, ale asi to byly velké kousky.
25. srp 2015 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - já mu to mixuji, ale vezmu to třeba jen na 3 rychlost a jen trošku. Ale třeba pokud to má řidší tak dělám na kaši.
Teď měl dva dny bezmasí a to jen na másle udělanou dýni, brambory a květák. Maličko kmínu a soli a žloutek.
Tohle jsem udělala do hladka a baštil.
Dneska měl třeba jáhly a k tomu krůtí maso a mrkev, cuketu a kukuřici ...nejdřív jsem mixla jen část zeleniny a zbytek nechala kousky ..dala jsem mu asi 5lžiček, jako jedl a asi by to snědl, ale pak ukázal ručičkou na mixér a dodal to jeho "eeee" tak jsem to hold domixovala a pak už byl spokojený :grinning:

jo a perlička - dneska na zahradě sebrak spadlý ořech ještě v tý zelený slupce ...no než jsem si toho všimla, tak ho baštil ...naštěstí nechutnal a dobrovolně vydal :wink: ...je to horzný nemůžu z něj spustit oči ani na chvíli.
25. srp 2015 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tyyy jo pred rokem v tento den ve 4 hodiny odpoledne prisla nase laska na svet.... to strasne leti..
26. srp 2015 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petulak1988 Terezce vše nejlepší :slight_smile:
26. srp 2015 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa terezka moc dekuje
26. srp 2015 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 akorát to strašně utíká, my v pátek 10 měsíců, rok se také blíží, už abych začla vymýšlet dárky, dort atd.
26. srp 2015 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 . - krásný 1.roček přejeme
Malej bude mít v neděli 14 měsíců
26. srp 2015 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek