• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
a v pátek jdeme na 10 měsíční,to jsem zvědavá, kolik zase přibral, jen jeho bratranec o 5 měsíců ho notně dohání.
26. srp 2015 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb moc dekujeme :blush: ma 10,8 kg a 77cm... dostala hexu a sly jsme
26. srp 2015 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 Terezce všechno nej...
26. srp 2015 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - my byli na očkování dneska ...dostal dvě pigára a zatím naštěstí dobrý.
Dneska neměřila, ale odhad je 10,5kg a 79 cm
26. srp 2015 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Vše nejlepší Terezce k jednomu roku :slight_smile: Hlavně hodně zdravíčka a ať se jí štěstíčko lepí na paty :wink:
26. srp 2015 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Jeee, to je super, že si takhle krásně řekne :slight_smile: To od naší cácorky zatím nic moc nechápu. A připadá mi, že všechno je "tata" :slight_smile:
Včera se naučila slejzat z postele, tak je teď taky frmol ji udržet :slight_smile: Ale ještě pořád nechodíme, takže se to dá - jen pořád někde leze a staví se a prozkoumává :grinning:

Mě připadá, že máme nějak magickou hranici 9 kg a pořád ne a ne ji překonat. Aspoň tak, jak ji zkouším vážit v náručí, tak to pořád stagnuje. Tak nevím, hlady ji snad netrápím :slight_smile:
26. srp 2015 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dekujdme holky.. no mala ma dost, ale tlzsta mi neprijde..je podle me akorat... no snad ji neprekrmuji
26. srp 2015 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - tak to on si řekne :grinning: většinou ukazuje nebo se vzteká než to pochopím....a když uhádnu tak to jeho "ha" s úsměvem od ucha k uchu je super :grinning:

jj jsou to zvířata :slight_smile: někdy si říkám, že je dobře že MS ještě nepřišla a tak zatím není sourozenec na pořadu dne, ...že nevím jak bych to zvládala...ale do gennetu už jsme se objednali. Chci vědět co KET vlastně obnáší.
26. srp 2015 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - jo "tata" je u nás taky oblíbený, ale většinou má každý den jinou oblíbenou slabiku :grinning:
ale když má dobrý den tak řekne "balon" a "bum" nebo už udělal na méďu "brum" (teda bez toho "r" ...něčím to jakoby nahradil)
26. srp 2015 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Bojim se aby z ni nebyl obr
26. srp 2015 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve zkratce - 10 měsíční 9510 g a 75 cm emoticon
28. srp 2015 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eevvaa krasne miry :wink:
28. srp 2015 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ahoj kočko? Vy ještě mixujete?To já už se na to vyprdla.... :grinning: Samík sotva jsem mu dala pečivo..tak ho zas odmítá..a někdy plive i brambory ch jo..Jablko nebo hrušku taky plive..a začíná čím dál méně jíst.
1. zář 2015 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 prej obr..co blbneš...Samík měl 80 cm a 11800g na roce...takže v poho ..čiči.. :grinning:
1. zář 2015 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky
Prosím pomoc..máte někdo zkušenosti s operací menisku a předního zkříženého vazu? Uvidíme co mi řeknou ještě u nás ve cčtvrtek...Při cvičení výpadů s činkami mi křuplo v koleni.Hned jsem šla k doc..a ten se mi pomalu vysmál,že s tím jdu do nemocnice..že to je asi jen pohmožděná češka.A pět dní na to ve Frénu mi už brali vodu z kolene a že to vypadá na prasklý meniskus a přední zkřížený vaz.
1. zář 2015 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl s timhle presne ne, ale spadla jsemna lyzich a mela jsem poskozenou chtupavku a zlomenou kost v koleni uz nevim presne jak to nazvali, prorazila jsem si kloub nebo tak neco, odebirali mi krev z kolena, myslim ze to je to same jako voda asi... a pak operace...trvaly dve hodiny a n3jhorsi z toho byla bolest ten den po operaci a pak vyndani drenu bylo hoodne neprijembe...uprosila jsem a sla jsem druhy den domu...5 mesiccu v orteze, prevazy a pak bolela rehabilitace... tukam dobre to dopadlo
1. zář 2015 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Fotky z oslavy a z vychazky....omlouvam se ze tolik
1. zář 2015 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petulak1988 ježiš kočko...to jsi mě moc nepotěšila...jj voda bude to samé..krev jsem tam měla jen malinko....a ortézu musím nosit už teď...ch jo...krásný fotečky...
1. zář 2015 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj taky jsem ji nosila uz pred operaci... hele radsi vzpominam na porod ale dalo se to..a u meje tim ze jsem mela bezpronlemovy porod, joo bolel ale sel jako po masle
1. zář 2015 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 No těch mejch skoro 29 hodin kontrakcí ..nic moc..ale dalo se...
:grinning:
1. zář 2015 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj ja kontrakce od 4 od rana do 4 odpoledne ale nejvetsi od 11 do 4 :blush:
1. zář 2015 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 :slight_smile: no...s tím kolenem jsi mě vyděsila..tak uvidíme no...Nejvíc mě štvě,že už jsem víc jak dní bez cvičení..za chvíli budu jako koule
1. zář 2015 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Terezka je nádherná..už se těším, až taky vyrazíme s kočárem..
@muddledgirl Já koleno zhmožděný neměla, ale kamarádka si natrhla vazy na lyžích a byla půl roku po operaci na rehabilitaci..ale už zase jezdí..hlavně to nepodcenit a fakt doléčit, jinak se to vrací...tak at to je v pořádku ..třeba na operaci ani nebudeš muset..
1. zář 2015 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - ahoj, no tak maličko mixuji no. Jen to pustím na pár vteřinek, ale třeba rýži a někdy i třeba půlku dávky masa nemixuji.
Já když mu dám kousky tak si párkrát kousne a už víc nechce...fakt by tak snědl asi tak 50g a to možná přeháním. Tak ještě mixuji, zase to zkusím až vylezou ty stolličky.
A nerostou mu zuby? My jsme to tak většinou měly když něco začalo a pak zas klid.

Jo a dneska máme za sebou 1.návštěvu zubaře ...super chlap a fešák k tomu :sunglasses: :grinning:
Tak malej pusinku dobrovolně neotevřel, ale pa doktor si poradil a prý vše ok. Dokonce pochválil, že dávám kousat ten silikonový návlek a že po jídle jakoby čistím tou plínou.
Ale měla jsem už koupit kartáčky jeden mám dát na kousání a druhým mu pak ty zoubky jakoby dočistit to aspon jednou denně na noc. A prý dokud neumí plivat tak bez zubní pasty.

A taky jsme absolvovali návštěvu opět dětský chirurgie tentokrát nám nejde vůbec přetahovat pindíka ..tak jsme vyfasovali mastičku a 3x denně mazat a za 14 dní kontrola. Problém je, že malej tlačí při čůrání a má to na etapy :frowning2:
Tak snad to pomůže.
1. zář 2015 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 děkuju kočko..doc. ve Frénu říkal,že musím do půlroka..jinak mi hrozí artróza...bože...jsem zvědavá co řeknou tady..obzvlášt jestli se dostanu k tomu stejnému doc,který mi řekl,že to je pohmožděná češka.. :grinning:

Jak se máte kočko?
1. zář 2015 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb AHOJ KOČKO..zoubky mu rostou asi permanentně....tak třeba zas začně jíst..ale je fakt,že Samík nestrádá...Samík byl u zubaře už v osmi měsíce...a až půjdu já koncem října,tak ho mám vzít s sebou....no..čištění flákám..tak jsem dneska začla zas...mu čistit zoubky...Myslím,že už jen tak taky pusinku neotevře..Já ted mám asi rok zubařku mladou,ale je moc fajn...

My jsme museli přetahovat pindu jen ve vaně..když ho měl opuchlýho a červenýho ,udajně kvůli pití šípkového čaje....Jinak nepřetahujeme...No..každý doc.říká něco jiného...a co nočníček? Chodí? Já Samíka neudržim...ch jo...
1. zář 2015 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - nočník zkoušíme, jako že pinďa čůrá a on se nechá občas posadit a sedí a culí se tomu.
I když první dny to šlo líp, nevím jestli jsem nekoupila nějaký divný a netlačího ...protože ho posadím a on se ošívá.
Ted se ptám jestli bude pinďa čůrat do nočníku a on uteče .... :slight_smile: tak hold asi ještě má čas.

Jinak mě spíš vadí, že si neřekne, že je pokaděný ...i když ten smrad nejde "přehlédnout" ... :grinning:
Ale včera byl dobrej byla tu kamarádka s prckem o 1,5 měsíce starší a běhali kolem a najednou byl cítit smrad ...tak říkám někdo se pokadil a ptám se "Adí smrdíš" a on "ne" a hned ukázal prstíkem na toho druhýho ...no jasně že byl pokaděný Adí a ještě když jsem se mu dívala do plíny tak tvrdil "nenene" :grinning:
nechápu, že mu to nevadí :slight_smile: ale většinou pokud se pokadí tak na ten dotaz jestli smrdí tak jakoby funí ...že fuj :slight_smile: ale pak se odemne drží dál, a přebalit nechce ...ale už pak neutíká a nechá se docela v klidu přebalit. :sunglasses:
1. zář 2015 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 moc dekujeme..je to nase zlaticko
1. zář 2015 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl ja jsem jako koule....
1. zář 2015 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: Jsi mě pobavila....no abych ho to naučila na ten nočník...ráda bych přes den kojila míň a míňn..ale nějak se mi nedaří zatím..ch jo...Furt MM...a vodu pije taky..uvidíme dneska...
2. zář 2015 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek