• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@petulak1988 - tak to jo. :grinning:
5. zář 2015 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@petulak1988
Ty botky (oboje) vypadají moc hezky. Tak snad budou sloužit.
Nechci šířit drby nebo co, ale zkušenosti jedné maminky se Superfity:
http://www.fyziomami.cz/blog/reklamace-detskych-bot-superfit/

Tak snad budou sloužit dobře :slight_smile: Asi to chce je jen kontrolovat.

Jinak já jsem asi taky taková "nepřejícná" a za dětské botky na max 3 měsíce dát 1500 mi příjde dost. Takže budu koukat, zkoušet ohebnost a vybírat, dokud nějaké nenajdu. Četla jsem i pod tím článkem názory maminek, tak kouknu na jiné typy bot.
6. zář 2015 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak jsem jen tak pro info poslala ty botky ze sportisima - a kdyby náhodou, tak mají taky eshop.

Jinak tu značku Junior League si kamarádka dost chválila (co se týká ohebnosti i výdrže) a když jsem koukala malé na botky, tak je zrovna měla na sobě :grinning:

Jo a mají i nějaké zimní a vypadají taky hezky:
http://www.sportisimo.cz/junior-league/eiril/109433/
http://www.sportisimo.cz/junior-league/thor/72555/
6. zář 2015 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No fakt, u vás kolem Nymburka žádné není - ale občas jezdíš do Prahy, žejo. Tak to jedině zkusit tam se podívat (kdyby jsi měla chuť). To se divím, že ani u Poděbrad apod. není Sportisimo. Až v Mladé Boleslavi.
6. zář 2015 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Teď čtu, že ty Eiril jsou nejspíš tvrdé. Dle info u Specifikace
6. zář 2015 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke mala uz mela supetfity sandalky a naprosta spokojenost...dnes jsme zkousely ty notky vd sportisimu a me prijdou tvrde na omak a male nesly ani obout...mozna vysoky nart..nam nesedi bohuzel
6. zář 2015 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jj taky jsem na ty superfity neslyšela/nečetla nic moc pozitivního. I tady na koníkovi o nich někde psaly.
ale asi je to o štěstí jako u každý botě.
Dík za tipy kouknu na to ....do Prahy jezdím zatím jen x za měsíce, ale teď tam budu asi týden v kuse než nám udělají tu kuchyň tak se možná někde podívám, ale zase to je asi na zimní boty brzo, bojím se že mu zase tak za měsíce vyroste noha...což je prý u takhle malých normální. Tak to asi nechám tak na začátek listopadu a uvidíme.
Ale přijdou mi ty zimní boty na fotkách, že moc ohebný asi nebudou ...přijdou mi že mají hrozně vysokou podrážku a hodně zvednutou špičku. Což je prý špatně, jedině že pak když děcko jde tak jestli se nenarovnají.
6. zář 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo...boty...zatím moc neřeším..Samík jen obchází nábytek.Má na zip befada a po sestřence nějaké podzimní až zimní 22....
6. zář 2015 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja teda na superfit nemuzu rict krive slovo, meli jdme teda zatim jen sandalky ale fakt spokojenost..
6. zář 2015 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@muddledgirl
@kamisb
Já tedy taky botky zatím moc neřeším, ani nevím, jestli vůbec budou u nás podzimní potřeba :slight_smile: Kdy se rozchodíme :grinning: Zatím taky Klaudinka obchází nábytek a od včerejška tlačí po obýváku vaničku :grinning:

Jak píšete, každýmu může sednout něco jiného a základ je si je vyzkoušet a ohmatat. S tím tvarem nožky to je taky právě u každého dítka jinak. Spíš mě u toho článku zarazilo to, že jsou to opravdu drahé boty, tak člověk čeká, že něco vydrží a ne, že se "ztratí" stélka. A připadne mi opravdu ta cena hodně vysoká (s tím, že hodně rychle roste mimčům noha).

Jinak koukám, že ty zimní botky mají opravdu dost vysokou podrážku, takže nejspíš budou tvrdé. Já to prostě budu řešit tak, že budu hledat a až narazím, tak koupím :slight_smile: Jinak je Kamčo ještě možnost si je ohmatat a vyzkoušet a nekupovat, ale koupit až před zimou přes eshop, aby byla jistota té velikosti. A ty podzimní mají taky zvednutou špičku? Nebo ty jsou už ok? Ono asi je potřeba se podívat na originál, fotka je různě naaranžovaná, aby se "líbila".

Jinak já budu vždy kupovat boty nové. A to hlavně proto, že člověk nikdy neví, jak to mohlo dítě předtím sešlapat. Beru to dle zkušenosti po našem Samovi, ten má nohy špatné (x-ka, ploché) a boty jsou po něm v děsném stavu. I kdyby je měl na sobě jen jednou, tak vím, že tu stélku prostě vytvaruje podle své potřeby - křivě.
6. zář 2015 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ja myslim ze kazdy kupuje novebotky..teda aspon zde:grinning:
6. zář 2015 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - těmi podzimními myslíš ty jak jsi posílala? No možná trošku, ale jsou focený celý nadzvednutý tak nevím :slight_smile:
zkus v nich malou postavit, její váha by tu špičku měla přitlačit k zemi aby byly ok....
mě snad příští týden přijdou ty z babyelementu tak poreferuji jaký jsou ....vypadají docela hezky i široký tak uvidím.
zimní hold budeme muset hledat a zkoušet no. Já teda mám boty i po synovcích, a až malej doroste do velikosti tak se teprve juknu v jakým jsou stavu. Třeba bačkurky občas po nich nosíme, on v nich moc doma nechodí a tam je vidět že ta bota je fakt placatá a nesešláplá. Jinak nějak víc nošenou botu bych taky nebrala.
Jinak petulak1988 psala, že je koupila nenošený.
6. zář 2015 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ale ty zimní botky, asi i tak bude víc trvdý asi obecně, přeci jen ta podrážka aby byla silnější a nebyla zima od země. Ale taky záleží jaká bude zima, podle cibule co tuhle manžel koupil, tak asi jako loni nic moc.
6. zář 2015 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jinak v tom sportisimu ještě tyhle vypadají docela dobře ...hlavně se nezúžuje špička
http://www.sportisimo.cz/nike/lykin-11-tdv/96289/

to je tak i u těch co jsi posílala Ty, takže si jsou asi taky dobrý.
6. zář 2015 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - to je dobře, snad budou dobrý i ty druhý.
6. zář 2015 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@kamisb Jojo, četla jsem, že je má Peta nenošený :slight_smile:
Rozhodně jsem tím nechtěla do nikoho ani ničeho rejpat, to jen píšu, že náš mladej má problémy s nohama. Oblečení po jiných klidně, ale boty radši nee.

Budu ráda, když dáte holky vědět, až narazíte na nějaké hezké a vyhovující botičky :grinning:

Jeee, pokud letos ještě zima nic moc, tak to jsi mě potěšila (i když já zimu nejraději z celého roku). Jen, když jsme doma, nemusím tolik topit :grinning:

Díky za tip - pokoukám tam a dám vědět, jak se nám jaké jeví. A pokud bys chtěla, tak pak třeba i případně nafotím ohebnost, rovnost apod. Ale zatím na to nespěcháme, jak jsem psala :slight_smile:
6. zář 2015 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - dík klidně pak nafoť kouknu se ráda.
Já se tam třeba taky nějak dokopu :slight_smile:
My budeme muset asi mít ohebný dost, mám taky po synovcích holinky a ty jsou prostě tvrdý - podrážka - a malej je furt chtěl zkusit na nožku, ale když ho v nich postavím tak hned na zem a chce je sundat. Jsou to 22 ale nepřijde mi že by byly nějak extra větší, tak nevím ...třeba mu vadí, že jsou vysoký.

já to nemyslela zle ... :wink:
6. zář 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já to zle nevzala :wink: To jen jestli to nevyznělo blbě. To jsem nechtěla. Jinak ty capáčky pro nechodící máme taky po někom :wink: Ale to nepovažuji za boty :grinning: A bačkory jsou taky jiná kategorie :grinning:
6. zář 2015 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - nn, ...hihi tyhle psaný slova a pak omluvy :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak už to na webu chodí :sunglasses: :sunglasses:
6. zář 2015 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: a ani smajlíci nepomáhají :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2015 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoooojjj děvčatkaaaa tak jsem zpátky z dovolené..a abyste věděly, že opravdu tenhle rok máme posratý až na půdu tak Valča třetí den dovči chytla šestou nemoc..tak snad vás tento týden dočtu co u vás nového:slight_smile:
7. zář 2015 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice. Ahojky. Tak se ptát, jestli jsi si odpočinula asi ani nebudu :wink: My ji měli taky, tak vím, že to veselý není. A už je v pořádku? A kde jste vlastně byli?
7. zář 2015 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ahoj ..naštěstí měla horečky jen den a půl a pak se osypala tak to bylo rychlý,ale stejně pak nesměla na sluníčko a do vody..byli jsme v Bulharsku, konkrétně tady http://www.fischer.cz/bulharsko/varna/albena/funtazie-klub-laguna-mare a byli jsme strašně spokojení..pokud budou příští rok penízky na dovču tak zase sem...pro rodiny a děti je to super a program allinclusive k nezaplacení..moř bylo parádní..krásnou teplotu a čistý..vstup hoodně pozvolný...všude klid a pěkná příroda... a i jsem si odpočinula..nemusle jsem nic dělat..a nic řešit...takže i když Val si to moře užila jen první tři dny, tak jsme jí to pak vynahrazovali procházkami pozdně odpoledními a různymi aktivitami tak byla taky spokojená:slight_smile:
11. zář 2015 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky zítra jedeme na výlet sem: http://farmapark.eu/o-nas/ tak dám pak echo jaký to bylo:slight_smile:
11. zář 2015 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jaký to bylo?
14. zář 2015 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb bylo to super naaprosto, doporučuju!!škoda, že nemáš FB mám tam i fotky:slight_smile:
16. zář 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já se furt nějak FB bráním no. Už takhle jsem u poče skoro každý večer a pak ještě když spí Adí vedle mě.
16. zář 2015 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je dobře, že se líbilo. My plánujeme Dvůr Králové na někdy ..snad ještě letos. Už máme auto :slight_smile:
16. zář 2015 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dvůr Králové my až příští rok, letos jsme to nedali:slight_smile:) ale taky se tam chystáme, ty Soběhrdy fakt doporučuju
16. zář 2015 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek