• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@sasanka033 to jo ale to neznamena ze byli zrale a pokud mame horsi spermio tak ho mohli aspon navrhnout... ja si klidne bych priplatila radsi tohle nez pak nehrazeny pokus.. no uvidime co dnes reknou a dekuju
2. říj 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb verim verim mudim bojovat!!!snad se jim v pokojivku libi a bufou sr kamodit s mločkama :slight_smile:
@petulak1988 jo je mi fajn ja jsem vzdy hned vzhuru a tsk si myslim ze se ted najim a zalomim to.:slight_smile:
2. říj 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to mame stejne jak me presunou na postel tak jsem vzhuru ,ctu si a cekam az pujdu domu a pak doma to dospim.. tak poradne odpocivej
2. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jasny. tak jo, tak pak napis. ke komu jdes? jo a to se vubec nestyd tam rict, ze bys chtela svoje papiry! to je jen tvoje vec preci, jaky si zvolis doktory a car...
ja bych to dokonce sama otevrela tam: "nezlobte se, ale ted jsem dost zklamana z toho prubehu a rada bych sla na konzultaci i jinam a k tomu budu potrebovat svoji slozku. dejte mi ji k dispozici, pripadne si z ni udelam kopii".
na tom ja nevidim nic spatnyho...? co?:slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takze janicka nam snesla hezkou urodicku, gratuluju, ja mela taky 4:slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 super si to napsala.. jj to je pravda... jdu k Jirsovy... k \Rezabkovi se mi nejak nechtelo
2. říj 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to vis ze jo, kor kdyz jdes k jirsovy, to je super zenska, tam uz se vubec neboj asertivne si rict o papiry. hlavne se necim takovym nestresuj, to je to posledni co potrebujes. hlavne z ni vytriskej proc postupovali jak postupovali. a klidne si ted napis otazky na papir, znas to...ja jich mam dycky v hlave mraky a vzdycky na neco zapomenu:slight_smile: tak good luck!:slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 dekuji dekuji pak napisu jak to dopadlo
2. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem to do zítřka nevydržela a sedím v čekárně na kontrolu // a asi mě klepne,kdyby mi změřili tlak, tak by se divili,srdce mi mlátí jak o život,mám strach.
2. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@sasanka033 diiik ale ja verim I tomu 5. Mrnouskovi on byl v pohode a verim mu ze ty ostatni dozene:slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru nazdaaaar, tak to je super, pac se nam vsem pochlubis o den driv:slight_smile: tak huraaa, drzim palce!:slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha, tak to jsem nak nepochopila - oni nechaji dozrat nekde to vajicko? nebo jak?:slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě k tomu ICSI, my jej teda nepotřebujeme, ale embryolog nám vysvětloval, že pokud to není úplně nutné, že je lepší to nechat na "přírodě" v té mističce. Protože se do vajíčka dostane právě jen zralá spermie a měla by být i zdravá ..samo asi nějaký ty genetický vady ani příroda nezjistí takhle brzo. Ale když se právě pomocí ICSI vybere nějaká spermie tak se do vajíčka může dostat i klidně ta co by jinak příroda vyloučila. Můžou vzít i tu bez těch háčků na hlavičce, protože při ICSI ji vlastně ta spermie nepotřebuje.

Příště (teď) se asi budeme rozhodovat podle počtu zralých vajíček ...takhle se prý oplodní kolem 60 %, při ICSI až snad kolem 90 % ...tak uvidíme no. Manžel by chtěl bez ..a já jsem trochu na váškách no :( ..ráda bych aby nějaký embryjko zůstalo do 5 dne a ne abych byla zase 3 den zklamaná, ale to asi nijak neovlivním :(

holky ...hodně štěstí ještě jednou všem ....
2. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb my se presne podle toho taky rozhodovali. spg nebyl uplne spickovej a meli jsme 3-4 vajicka k oplodneni. takze rovnou embryolozka navrhla, ze kdyz je to prvni pokus, ze dame 2 IVF a 2 ICSI. a oplodnila se vsechna.
2. říj 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no my poprvé měli 5 a dali jsme všechny IVF a oplodnili se 3 ...prý to je v limitu ...sice jsem z toho byla rozpačitá, ale když to je v limitu tak co nadělám že ...horší pak byl ten vývoj. Proto chce zkusit doktorka ten dlouhý protokol, no uvidíme jestli bude nějaká změna.

a co Ty už je líp když se MS spustila?
2. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele ti havky na hlavicce ...to je dulezity kdyz mas PICSI.;)
@sasanka033 jojo nechaj ho dneska jeste nejak dozrat vic....ono zrale je prave na 90 %
2. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,tak na utz jeste nic nebylo vidět,náznak váčku,ale pro sichr mi vzala krev,výsledek bude zitra ráno a když bude ok tak utz v út.
Doufám,že bude vše ok,jinak mě trefí =0)
2. říj 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no je mi lip, co se tyce mocaku, ale ono je to pres den dycky lepsi, nejhorsi je to vecer a v noci,nevim proc. ale mam sileny ms krece, to uz jsem nekolik cyklu nemela:( takze se od rana cpu analgetikama:( myslela jsem, ze ten kontryhel mi s tim pomoh, coz asi jo, ale zrejme ted je toho uz moc najednou.

3 z 5 je asi dobrej vysledek, kdyz je to IVF, ale pri nizsim poctu vajicek je jasny, ze pak clovek zmatkuje a chtel by oplodneny vsechny. jsem zvedava, jak dopadne nas dalsi pokus. preci jen to bude skoro rok od uz tak zvysenyho FSH:(
2. říj 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru nic te netrefi!:slight_smile: drzim palce, nestresuj se!!!
2. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha aha, promin, to jsem nejak nepochopila, pac jsem myslela, ze dycky hned oplodnujou:slight_smile: tak to jo a omlouvam se, v tom pripade s nim budeme taky pocitat:slight_smile: no takze bude deti jako smeti:slight_smile:
2. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No nic,jdu si dát nějaký cukry,to je prej dobrý na nervy =0)
2. říj 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačenko, jj mladá paní, dnes jsem si oběhla občanku, řidičák, pas atd :grinning: . V ne až út říkal dr, že plodné dny, na posledním utz tam byl jeden folikul - no nic moc po clostíku :frowning2:, dr říkal, že mám líný vaječníky :grinning: , ale jeden 15mm 12den cyklu tam byl, ještě mě chtěl vidět v pátek, ale to jsem mu říkala, že to asi nepůjde, že se vdávám :grinning: , takže jsme to odhadli na ne až út. No co ti budu povídat snažili jsme se :grinning: , ale jen dvakrát, nějak po té svatbě jsem se museli zregenerovat :wink: . Tak uvidíme, ještě mám možnost 4měsíce s clostíkem a pak někdy leden únor, bych šla do posledního pokusu :wink: IVF. Drž se Kačí, uvidíš co ti řekne dr, ale stejně si myslím, že do toho musíš jít :wink:
2. říj 2013 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru - takhle brzo tam nic ani být vidět nemůže takže se nestresuj. Na ULZ bývá něco vidět až tak kolem 1000 jednotek HCG. A to bývá až tak kolem 20dne po ET si myslím.
2. říj 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No nádhera Janinko, mám obrovskou radost holka naše :grinning: , to tam prostě bude a hotovo!!!!! :grinning:
2. říj 2013 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 :grinning: pro me to je taky novy :wink:)))))
@pavlaru neblazni dyk je to moc brzo na utz.co krev?
2. říj 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@sasanka033
@janice_opice dnesek me presvedcil jit jinam... pritel byl tak nastvanej ,ze jsem byla rada ze to zvladl a nevybuchl :grinning: , teda dnes byla Jirsova nejak mimo :frowning2: do ctvrtyho pokusu by totiz sli uplne stejne ,na vse jsem se ji musela ptat jestli by nebylo dobry tohle nebo tohle.... zase by to byl puregon ,zase dlouhy protokol... a navic mi rekla ze mezi ICSI a PICSI neni rozdil,ze jejich embryologove uz pri ICSI vyberou spermii ktera se hybe... a pritel ma asi 1.3mil spermiii a ona rekla ze nam nemuzu jinak pomoci nez darcem... kdyz jsem se ji zeptala proc kdyz podle nich vybiraji kvalitni embrye a tak tam nejspis nejaky jsou tak nevedela ani co rict.. porad jen mluvila dokola o tom ze darkyne na vajicka neni potreba ale na spermie atd... proste byla podle me uplne mimo... pritel mi na to rekl ze o tom vim vic jak ona :grinning: a kdyz jsem chtela zmenit leky,tak ze ja bych nemohla mit celou ampuli menopuru ze je to moc.. ikdyz nevyzkouseli jak na to budu reagovat a ze pulku bych vzdy vyhodila do zachoda.. coz je 150kc... tak ji pritel rekl ze jsme vyhodili vycemene do zachoda uz 40000 a nic takze 150kc denne uz bychom taky zvladli... no fiasko... ze je skoda kdyz mam puregon davat neco jineho atd... proste by to delali vsechno uplne stejne... zadny jiny metody a vysetreni uz pry nejsou...
2. říj 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uz jsi doma?
2. říj 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 hm. to me mrzi:( ale co se da delat, ja si stejne myslim, ze jak v ten car nejak clovek nema duveru, je tam jen seminko pochybnosti, tak by mel jit jinam. duvera v car je zaklad. dostala jsi z nich tu kartu?
2. říj 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nedostala nejdriv ry at si zazada gynekolog ze jinak se to plati.. tak si tam zavolam zitra aby mi pripravili vypis z karty nebo tak a jdu pry... tak 100nebo kolik se plati za kratu je to minimum co muzu dat..
2. říj 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ok a kam teda jdes na konzultaci jako prvni?
2. říj 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek