• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
Ochutnávka z focení, které mělo být k roku Valči,ale nestihli jsme ....
16. zář 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kamisb
@janice_opice
Ahoj holky, tak to my byli ve Dvoře na konci prázdnin :slight_smile: Vymýšleli jsme kam a Samča chtěl zoo, tak se jelo tam. No malou to asi ještě moc nebralo, ale byla hodná a užili jsme si to. Dost se tam toho změnilo od doby, co jsme tam byli naposledy (asi před 5 lety). A když jsme došli až k Safari, tak Klauduš usnula, takže kluci jeli Safaribusem. Bála jsem se, jak to bude Klauduš zvládat, když bude usínat bez prsa a v kočárku (tam mi už nespí děsně dlouho). Vyjeli jsme kolem poledne (to by měla spát) a ani v autě nezabrala a nakonec usnula až ve 3 odpoledne.
Jinak budeme taky vybírat teď nějaké výlety hlavně pro malou. No, za rok to bude už zase o něčem jiném :grinning:
16. zář 2015 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jeeee, to je kus ženský a jaký má už číro :slight_smile: My máme jen takový dlouhý pruh vepředu (museli jsme ho už zastříhnout) a zbytek hlavy pořád ještě krátký :grinning: Ale roste to :grinning:
A jak jste focení zvládali? Naše malá by tedy takhle krásně neposeděla :grinning: no a ani nepostála :grinning:
16. zář 2015 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke cha tak Valča fakt neposeděla ani sekundu ani nepostála to jsou všechno fotky v pohybu..jen máme šikovnou fotografku....jako ta fotka s těma medvědama je složená ze tří fotek, páč já jí posadila a hned Luca musel acvaknout...těch fotek vyfotila asi 100 a protože je šikula tak se jí povedlo :slight_smile:) tamta s těma o 5 čísel většíma botama tak tam chvíli stála, protože v těch botech chodit nemohla:slight_smile:)) jinak Valča je strašný éro..oproti vrstevníkům fat děsný.. až moc teda:frowning2:
16. zář 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No tak to máte tedy moooc šikovnou fotografku :grinning: Už jsem si říkala, jestli je Valča tak klidná :grinning:

Jani, už jste měli očkování Priorix?
16. zář 2015 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke neměli a dám to až těsně před školkou..jinak fotografku mohu jedině doporučit, fotíme u ní od těhotenství
16. zář 2015 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jj, všechny fotky máte nádherný :slight_smile:

Takže se to dá odložit? Já myslela, že je někde strop. Holkám na to chodí děti už v 15 měs. a nám předepsala dr 18 měs. Jen to bude leden a nevím nevím, jak budeme zdraví. A taky jsem si říkala, že by bylo lepší ještě v té době kojit, kvůli protilátkám.
16. zář 2015 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jo žádnej strop tam není. jen ten, že ti malou pak nemusí vzít do školky.a dokonce dřív jsi musela druhou dávku nechat doočkovat po půl roce a ted uznali, že je to sajrajt a přeočkování je až v 7 letech..já to oddálila až bude mít CNS vyzrálejší je to sajrajt hnusnej živej fuj
16. zář 2015 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - to jsou ty spalničky atd? Hm ....já se toho trochu bojím, ale zatím máme termín 2.10. a tak to asi zatím nechám.
16. zář 2015 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
posílám jednu aktuální fotečku :slight_smile:
zkouší občas jíst sám :slight_smile:
16. zář 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky..tak po delší době se jdu na vás mrknout jak všichni krásně rostete :slight_smile: Mám fakt radost jak se nám to všem povedlo a postupně přibude i Monča @monyna83 a další :slight_smile: My zatim rosteme hezky,máme 2 zoubky a další rostou.Pořád je to snad nejhodnější mimčo.Vůbec nepláče,spí krásně celou noc od 19.00-6-7.00hod a fakt si nemůžeme stěžovat.I když mu nebylo kolikrát dvakrát dobře,třeba po očko nebo bříško tak se furt řechtá.Je to strašně usměvavé mimčo,víc jsme si přát nemohli.Přikládám tři fotečky.Ta poslední je z festivalu co jsme byli v létě ve Vizovicích proto má ty sluchátka :grinning: .Jinak si pořád pohrávám s myšlenkou,že bych byla moc ráda kdybychom se všichni sešli s těma našima zlatíčkama,takový sraz IVFkářek :grinning: Co vy na to?
19. zář 2015 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@hhani Ahoj,
Je krásnej, chlapeček...no však jste se na něj načekali, tak ho máte za odměnu..
:grinning: pro sraz jsem určo..ačkoli naše mladá si občas zařve jak tur a není zas takový pohodář, je schopná s námi už leccos absolvovat..dnes jsme byli na grilfestu na Výstavišti a ve Stromovce jsme se nakojily..spinkala a pak jako jistě první miminko z IVF projela tunel Blanka :grinning: :grinning: ..
Zdravíme a myslím, že takové pěkné babí léto by se mělo využít..
navrhněte místo, mne po dnešku napadá právě ta Stromovka..
19. zář 2015 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 take uz mame tunel za sebou :grinning: ty malinkate nozicky jsou uzasne....

@hhani teda to je uzasnak, ty kukadla velika, je moc krasny a tobe tk moc slusi
19. zář 2015 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 děkujeme :slight_smile: myslím,že všechny jsme se tu pěkně nacekali,ale stálo to za to.. My se na grilfest chystáme zítra tak snad to stojí za to..Jinak pevně doufám,že srazik uskutecnime :wink:
@petulak1988 moc dekuju holt v Cube umí ty nejkrásnější miminka,ne :wink: co ty říkáš na ten sraz,byla by jsi pro?
19. zář 2015 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani -srazík, klidně :slight_smile:
19. zář 2015 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani asi by zalezelo, kde by to bylo, jinak ale moc rada :blush: jj v cube umi nadherny deticky..dnes spi malinka poprve sama u babicky a me je smutno
20. zář 2015 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já myslela, že se stále přeočkovává, tak to se budu muset poptat :slight_smile:

@kamisb jj, ty spalničky. Já to taky nechám na ten půlrok, ale budu se snažit vydržet tedy s kojením, ať je víc protilátek. Stejně se ke konci kojení nijak zatím neschyluje :slight_smile:
Klauduš se už taky občas krmí sama :grinning: Když jsou kousky, tak všechno sama, ale lžičkou to děláme spolu. A když jí nedám její lžičku, tak řve jak tur.
Jo a koupila jsem druhý kartáček na zuby, abych měla čím čistit, protože mi ten první zabavila, ale ona potvora zabavila i ten druhý a nechce dát žádný. Oba si na střídačku strká do pusy :grinning:
23. zář 2015 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani No ten je kráááásnýýýý. A začínám Tě podezřívat, že jste mu tu pusinu takhle hezky do vesela nějak zafixovali - vždyž on má ten úsměv fakt na každé fotce :grinning: Užívej si, že je tak veselý. Moc Ti to přeju.

Jinak spicha bych moc ráda, ale já jsem úplně od jinud, takže to se mnou bohužel asi neklapne (předpokládám, že to bude Praha). :frowning2:

@jaka17 Jeee, to jsou nožičky. A jakpak se Johanka a maminka mají? Vše dobré? Srdíčko je už v pořádku? Ty jsi z Říčan? Odtamtud mám švagrovou :grinning: (teď bydlí tedy v Pardubicích, ale jezdí tam často k rodičům) a bydlí tam vzdálené sestřenky, ale s těmi se nestýkám :slight_smile:
23. zář 2015 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke od 1.1.2016 má být snad ta změna
23. zář 2015 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Wow, tak malá už zkusila noc bez maminky :grinning: To u nás zatím nejde:
1. stále jsme závislé na mléce od maminky
2. nosíme plíny
A tchyně říkala, že posrané plíny přebalovat už nezvládne :grinning: A mamka na to nějak není, to až bude trošku větší.
A jak jsi to přežila? Já jsem nervózní, když ji u sebe nemám 5 minut. Navíc si mě teď zase pořád vyžaduje (ani chovat od jiných nechce - kromě tatínka)
23. zář 2015 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani já jsem pro, ale bud bych to nechala až na jaro anebo vymyslet nějakou suchou variantu..já budu mít takovou kavárničku zejména pro maminky s dětma a bude tam i dětský koutek,ale to je ještě hudba budoucnosti..respektive příštího roku, tak občs by šlo udělat i něco tam pokud bude zájem :slight_smile:))
23. zář 2015 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Super, tak to stíháme, budeme mít půlrok 7.1. :grinning: Takže očkování bude po novém roce :grinning:
23. zář 2015 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jeee, vy teda jedete :grinning: Nové bydlení, nová práce - vlastní podnikání. Držím palce, ať vše vyjde. A jak se bydlí v novém?
23. zář 2015 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke holka ještě nebydlíme, teprve ted tam začínáme dodělávat topení a předělávat dle obrazu svého..ale v dolnim bytě byl právě dřív krámek a já mám spoustu knížek, keramiky a hraček, tak jsem si říkala to nějak smysluplně využít a hned vedle je krásný a obrovský dětský hřiště furt obsypané maminkama s dětmi...takže si myslím, že by třeba i nějaké občerstvení, kafíčko, zmrzku pro děti a tak uvítali a kor když bude hnusně..bude tam i telka s pohádkama a hrací plocha. Když sepodíváš tak dole ty dveře tam byl krámek dřív..jinak nám nájemníci vypadnou až příští týden,takže jsme začali tím spodkem:slight_smile:a začátkem října tam vlítnou další řemeslníci a pojede to a v listopadu se stěhujeme:slight_smile:
23. zář 2015 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice No tak to bude uplne super :slight_smile: ..a suchou variantou myslis co? :grinning:
@marke Moc děkuju :slight_smile:
23. zář 2015 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani no právě, že třeba ted nebude už moc pěkně tak nějakej dětskej klub nebo něco co je pod střechou.. i když já se přiznám, vůbec netuším jak bych to do konce tohoto roku dala, ode dneška lítám azse na baráku za dělníkama a po firmách...
23. zář 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice A dole to tedy chcete rozšířit na celý spodek, aby to bylo s posezením, nebo stačí ta velikost toho krámku?
Jo taaak, já myslela, že už bydlíte. A nájemníci tedy odchází? Já nejdřív pochopila, že si tam někoho necháte, že to je víc samostatných bytů.

@hhani :wink:
23. zář 2015 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke nebudeme rozšiřovat to je skoro 70m2, je to veliký i na pár stolků + v létě předzahrádka,a jedna místnost nám tam zbyde jako šatna no původně jsme tam chtěli nechat tu holku,ael nakonec my budeme mít ten rostřední byt jako denní místnosti plus pokoj pro hosty a nahoře budou ložnice
23. zář 2015 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Jak Matyášek vydržel mít na hlavě sluchátka? Té naší cácoře vadí i sponečka, takže jsme museli ofinku už šmiknout (tedy těch pár vlásku, které měla uprastřed čela) :grinning:
23. zář 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: Tak to je velké dost, myslela jsem, jestli to není jen jedna malá místnost, jak dnešní krámečky jsou (takové malé).
Takže se hezky roztáhnete po celém domě :grinning: Jojo, víc místností na uklízení :grinning: (ale ty sis přeci proto zplodila posilu :grinning:)
23. zář 2015 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek