• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@marke cha posila zatim teda funguje naprosto opačně:grinning:DDDDD
23. zář 2015 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice A teď přebýváte kde? Na chatě? Není už na to chladno?
23. zář 2015 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Vidím to u nás úplně stejně, ale dost často, když si něco vykramaří, tak to tam i uklidí zpátky :grinning:
23. zář 2015 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke
kdepak jsme od července v podnájmu
23. zář 2015 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to jooo, já se už bála, protože začíná být chladno :frowning2:
23. zář 2015 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, sraz uvidíme..je fakt, že by to chtělo mít variantu i pod střechou..
@marke Ahoj,
máme se fajn, srdíčko po operaci už taky dobré, jen kontroly..kojíme, přibíráme..aktuálně atakujeme hranici 5 -ti kil..malá umí snad vše, co má v korigo třech měsících umět, tak doufám, že to tak zůstane..očkovat jsme ještě nezačali..trochu se toho bojím, možná příští měsíc..
Tak doufám, že je Klauduš taky v pořádku i s maminkou.. :grinning: :grinning:
23. zář 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice vidím to tak, že tu kavárničku do toho srazu , než se dohodnem v poho otevřeš.. :astonished:
23. zář 2015 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke to vis, ze jsem byla nervozni, zvlast 50km ode me bydli mamka..jenze mala byla uplne v pohode a spala tam do ctvrt na 10 :grin: doma spi do trictvrte na 8 :grinning: papala hrala si, pry zlate detatko, ze nevim co ma doma..ja musela jit do skoly, tak muselo probehnout hlidanicko, druha babicka nemohla a plinky teda taky jeste nosi
23. zář 2015 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSÍM NEOČKUJTE V TYTO DNY VAKCÍNOU MMR ! Tohle říkám za sebe jako Tereza Odložilová - toto není sdílení cizího příspěvku. Ok shrnuto potrženo- za posledních 14 dní 4 děti z blízkého okolí co nezvládly očkování vakcínou MMR - teď už i z naší rodiny. Zrovna jsem se dozvěděla o dalších 5-ti dětech .. Okolí havířov, Ostrava , Orlová.. Následky : děti přestali chodit, reagovat, záchvaty napovídající budoucímu autismu.. Vypadá to, že tato vakcína není jen běžně nebezpečná - ale že je to prostě extra nepovedená várka. Takže vy co chcete očkovat - prosím počkejte měsíc až dva - než se tohle dořeší. Tuhle akci už totiž nevrátíte.
15. říj 2015 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravíme z návštěvy u janice opice..foto jsme dělaly bohužel v okamžiku, kdy už nebyly Valča a Johanka v dobrém rozmaru na nějaké pozování..maminky chvilku pokecaly, ale hlavně jsem si odnesla pytel oblečení a botiček po Valče..
21. říj 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@jaka17 to jsou krasny holky! vsechny tri! :slight_smile:
27. říj 2015 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
náš oslaveneček
27. říj 2015 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@eevvaa gratulujeme s Terezkou k prvnimh roku... krasny dorr a jeste krasnejsi oslavenec
27. říj 2015 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. říj 2015 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - teda toto letí co :slight_smile: gratuluji ...fešák to je
malýmu už bude 16 měsíců v pátek
27. říj 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no hrozně moc rychle, dneska mi nepřijde, že už je to zítra rok, co se malý narodil, pomalu začínáme řešit druhé, no zkoušíme to přirozeně zatím. nejdříve musím utnout to kojení. I když vloni touhle dobou, kdyby mi někdo řekl, že za pět hodin mi rupne voda, tak bych tomu nevěřila, ale bylo to tak :slight_smile: a pak v 17.20 se nám změnil svět, byl to krásný ale i náročný rok, ale zvládli jsme to. Začíná být s malým opravdu sranda a jsem ráda, že ho máme.
27. říj 2015 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
váhu a míru pošlu příští úterý, to máme poradnu v roce a poslední hexu.
27. říj 2015 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - jj s tím kojením jsme si psaly někde v jednom komentáři. Že pak chceme na KET nebo se více intenzivněji snažit :slight_smile:
já chcí dát Adímu čas do konce roku, ale nevím nevím jestli se neodstaví sám já zvládnu "násilné" odstavení.
Ale vím jak u nás otěhotnění trvalo dlouho a já bych nerada šla mezitím do práce :frowning2:

Adí měl v roce 75-76cm a 10kg ...teď doma měřen má asi 83cm a 11kg. Roste do výšky a bříško se kulatí, ale nějak na váze nepřibírá...tak nevím. Ale teď snad už tolik přibírat nemusí. Snad
27. říj 2015 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Ahojky, taky moc moc gratulujeme k nádhernému 1. roku. Tak hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka a ať má svojí cestičku ušlapanou :wink:
27. říj 2015 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jeee, ahojky. Tak ještě 2v1? :wink:
A jak se chystáš? Budeš rodit přirozeně?
Držíme všechny palce, ať je to rychlé a v pohodě :wink:
27. říj 2015 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa gratuluju taky a zdravím všechny ostatní, tak at se sourozenci daří..
28. říj 2015 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je s námi rok a pár minut, teď už bylo přede mnou jen to hezké :slight_smile:
28. říj 2015 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahojky uz jste po ockovani mmr?
28. říj 2015 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - ahoj, zatím ne. Měli jsme jít začátkem října, ale malej má od tý doby furt rýmu nebo kašle. Tak čekám až bude úplně fit. Příští týden jedem k mamče do Prahy na pár dní tak asi za 14dní. Už bych to asi chtěla mít za sebou.
Ještě se chci zeptat na alergologii/imunologii kam chodíme, co si o tom myslí ta doktorka. Ale vypadá to, že ty exzémy skoro vymizely, tak se na to očko pomalu chystáme no.
28. říj 2015 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak info z roční poradny - 10760 g a 76 cm, no nabral za 2 měsíce 1,25 kg, náš malej žroutík, no určo měří více, vidím to podle oblečení, 80 mu je už převážně krátká :slight_smile:
3. lis 2015 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@jaka17 Janí tak do měsíce ti připravím další a too už dorazíš do Unhoště:slight_smile: Johanka je boží! :wink:
14. lis 2015 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa Gratulace!!!!! toto fakt utíká
14. lis 2015 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak holky ahooojjjjj já se omlouvám,ale vůbec nestíhám...řeším rekonstrukci baráčku a dnes a zítra se stěhujeme!!!!!!(snad už naposled)..měi jsme tam nějaké kkomplikace s jedním vychcánkem řemeslníkem!!!!ale snad už bude dobře......do toho jsem si začala nabírat školeníčka a vzdělávání a pomalu se chystám na vydělávání..a do toho řeším ještě barák po mamince..Já doufám, že se s vámi aspon s některými po Novém roce už konečně uvidím:slight_smile:Jinak jsme všichni zdraví, Valča rostejako z vody..i když je furt drobná.-) a je to číslo neskutečný:grinning: a je moc šikovná..papá už skoro sama a na nočníku už taky občas zvládne něco udělat..
14. lis 2015 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj, zdravím všechny, máme za sebou ve skoro pěti měsících první očko, snad bez reakce, takže paráda..
@janice_opice Ty tvý děti jsou prostě ukázkový..Díky moc, všechno krásně užijeme, ony jsou holky podobný trpaslíci..a vlastně i přesně o rok se trefujeme do ročních období..a na nějaký setkání se moc těším , přeju pevný nervy na poslední stěhovací akci..
14. lis 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.dlouho jsem tu nebyla.
Prckum přejí vše nej k prvním narozeninám:wink:
Alesek má za sebou neštovice.mel těžší průběh ale má je za sebou hurá.
Jinak se máme skvěle.od ledna bude chodit na angličtinu.byli jsme na první hodině zdarma a je to super :wink:
16. lis 2015 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek