• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Ahoj holky :slight_smile: tak po delší době se jdu na vás zase podívat.My máme ted 9 měsíců a ještě se nechce posadit pacholek malý a to máme příští sobotu vánoční focení..No holt to budeme muset nejak vymyslet..Jinak jsme zdravý a rosteme jako z vody .A taky se vám musíme pochlubit,že bude zřejmě sourozenec.Na jaře jsme chtěli jít pro našeho mrazáčka,ale příroda zasáhla a já poprvé otěhotněla přirozeně :slight_smile: Vim,že je to začátek a cesta ještě před námi,ale tak nějak prostě cítim,že to bude všechno v pořádku .. :wink: 2 kontroly za námi a srdíčko bije jako zvon..
19. lis 2015 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@hhani - tak to je úžasný :slight_smile: hlavně ať je vše v pořádku.
My zatím jaro máme taky v plánu na KET - musím do tý doby prcka, ale odstavit :angry: což bude zajímavý
20. lis 2015 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ajaj to bude asi něco,ale zvládli jiný zvládnete taky :wink: Hlavně ať se zadari :slight_smile: Měla bych na tebe prosbicku.Vím,že se orientujes ohledně věcí rodicaku a mateřské.Pisneš mi prosim do zpravy co si budu muset teď vyřídit? Jsem zaměstnaná a rodicak mám do 2,5 let Matyho.Můžu si ho i navýšit na max. půjdu na MD cca v červnu.Moc dekuju. :wink:
20. lis 2015 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani juuuuuu moooc gratulujuuu uzasna zpravaaaaa
20. lis 2015 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani kráása..ono jak se jednou zadaří, tak už se často příroda rozvzpomene..viz plno dalších holek, první IVF a pak samo..držím palce, ať je vše v pořádku
21. lis 2015 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani moc gratuluji... malý je krásný kuliček. . :slight_smile:
21. lis 2015 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Taky dodatečně mooooc gratuluji. To je úžasná zprávička :slight_smile: Tak ať je všechno v nejlepším pořádku.
30. lis 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak monyna už porodila Oliverka, sasanka už má taky Celestýnka. Je ještě nějaká čekatelka na miminko? :slight_smile:

Takže začínají druhé vlny :grinning:
30. lis 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To je mi novinek..Jo a Sasanka mne překvapila..nemají Celestýna, ale Mikuláška...ted´je těhu pavlína1976 nepamatuju si přesně ten nick..taky s námi byla v diskusi..no a coralin bude taky asi někdy brzo rodit..krása, jsem moc ráda, že to holkám vychází.. :grinning: :grinning:
A hezký advent všem tady..
1. pro 2015 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, taky mám radost, že se to tu hezky vyvíjí a gratuluju @pavlina1976 i @sasanka033 :astonished:
my rosteme jako z vody, a jsme pěkní raubíři :slight_smile:
2. pro 2015 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj holky!! je to tak, jsem maminka od 24.11. , narodil se nam mikulasek po 6 dnech vyvolavani v horovicke porodnici, byla to hruza, ale je tak bozskej, nadhernej, uzasnej, proste nas a nejlepsi:slight_smile: jsme strasne stastny:slight_smile:
2. pro 2015 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@jaka17 celestyn byl kryci nazev :grinning:
2. pro 2015 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 jůůůůů krásnej....po tom všem vid...je to zázrak a už se tě nepustí :grinning:
2. pro 2015 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek je to zazrak!! lip bych to nerekla. jsem porad namekko:slight_smile:
2. pro 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani nekecej!!!!! to jsou uzasny zpravy!! gratuluju:slight_smile: a urcite vsechno dobre dopadne:slight_smile:
2. pro 2015 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 gratuluji, maličký je nádherný. .. :wink:
2. pro 2015 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojík, přeji všem krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně hodně zdravíčka. PS: už jsme pouze na UM, bez kojení a šlo to hladce, tudíž na přelomu února - března jdeme do dalšího IVF, nemáme mrazáčky, tak teď projdu 3 cykly bez kojení a třeba se ještě povede přirozeně, ale když ne, tak snad nám to v březnu vyjde a zadaří se :slight_smile:.
18. pro 2015 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky všem krásné svátky a radost z rozzářených očíček...letos už to budou miláčci vnímat, my zatím jedeme světýlka..
@eevvaa Ahoj, to jste šikovní s tím kojením..a moc bych přála, aby to vyšlo ted přirozeně .
18. pro 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - tak to je super ten přechod na UM, furt mám plán vánoce ....ale mám z toho trochu strach.

jinak taky přejeme krásný svátky co se kvapem blíží a šťastný a úspěšný rok příští.
18. pro 2015 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No Mikulášek je nádherný :slight_smile: Já si fakt myslela, že se bude jmenovat Celestýn, dokonce jsem se dívala i do kalendáře, jestli tam je toto jméno :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2015 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa Ahojky, no to je úžasný, tak já poprosím o rady, jak se vám to tak lehce podařilo :slight_smile:
Jak často jste kojili?
Jak usínal - při kojení nebo bez?
Jak jsi postupovala při odstavování?
Jaké mléko jste zvolili?
Z čeho mléko dáváte (klasická flaška se savičkou)?
Používáte dudlík?

Spousta otázek, viď :wink:
Mě to po novém roce taky čeká, ale vůbec netuším, jak to zvládneme. Docela se toho taky bojím, jako @kamisb, usíná mi malá jen u prsa :frowning2:

Jinak držím palečky, ať se podaří další přírůstek přirozenou cestou a není potřeba znovu vše absolvovat :wink:
19. pro 2015 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, tak jak válčíte s Adámkem? :slight_smile:

My jdeme na priorix 7.1. (jestli budeme zdravé), tak snad jo a snad to bude v pohodě. Jak vy? Už jste byli a jak reakce?
S tím odstavováním chci začít po tom očkování. No taky se toho bojím. Pořád usíná jen u prsa, ráno má samoobsluhu a navíc si začala (když rostla stolička, nám ty zuby fakt děsně dávají zabrat) vynucovat i ucumlávání přes den. Tak nevím nevím. Bude to asi boj, ale nevím, jestli to udělat rychle a natrvrdo - prostě nedat prso a jen nabízet mléko, nebo naopak nabízet mléko a případně dokojit, dokud si na mléko nezvykne a pak teprve odstavit. Zatím jsem pro druhou variantu, kojení mi stále nevadí, takže proč to nevzít pomalu a zlehka :grinning:
19. pro 2015 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem krásné a ničím nerušené svátky klidu a úspěšný (hlavně pro snažilky a druhosnažilky) ten rok příští :slight_smile:

P.S. Jak jsem psala, vše se děje 3x, takže jednu těhulku už máme (hhani), tak ještě na dvě to čeká :wink:
19. pro 2015 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no nějak samo, najela jsem na to v říjnu a chvíli to trvalo, ale nakonec se zadařilo, ale až teď poslední týden, už teď dva dny spal až do rána, vypije už celou flaštičku, což j 250 ml bez problémů a kojení mu nechybí. No nejdříve jsem úplně odstavila po obědě a zadařilo se a teď i tu noc. No kéž bych třeba patřila k těm třem, tenhle víkend je ten důležitý, tak si třeba dáme dáreček po novém roce.
19. pro 2015 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke mléko jsem zkusila jenom Hami a pije ho, i když jsem mu ho v záčátku na radu švagrové přislazovala agávovým sirupem, ale teď už ho pije bez něj a v pohodě. JInak jsem nejdříve dávala mléko včer a ráno kojila kvůli lenovosti, ale pak jsem mu ho dala i ráno to taky přijal a nějak teď ke konci když se v noci zbudil, tak jsem ho jen přebalila a uspala a nevyžadoval mléko. asi se sám s tím smířil, že mamí už mlíčko nedá :(, na jednu stranu je mi to líto,ale chceme druhé a při IVF to opravdu nejde, no. třeba mi to ani nejde při kojení, uvidíme :slight_smile:, zázraky se dějí nejen o vánocích.
19. pro 2015 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke - ahoj my byli 13.11.a týden Dobrý pak lehce 3 dny teploty max 39 a pak se na dva dny osypal - trochu mi to přišlo jako 6. nemoc
Ale od očka furt bojujeme zase s exzemem :frowning2: nikdo mi neřekl, že v tom je stejna složka jako v bílku a malej na něj má lehce alergii
20. pro 2015 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jinak taky nějak nevím jak ukončit kojení - tAky usíná u prsa a poslední dobou se zase budí i v noci a pak už spí se mnou a dudla si jak chce a to už celkem často spaval do 6 rano jen se napil a ještě 2 hodiny spal
Nějak mě to odhodlání přestat kojit opouští
Chci po obědě zkusit chodit ven s kočárem jestli v něm usne ale bojím se, že spíš to vydrží a nebude spát přes den vůbec
20. pro 2015 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc za srdíčko:slight_smile: a přeji všem krásné vánoční svátky
25. pro 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 moooccc gratulujuuu!!!!!!!!!!!!
2. led 2016 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčátka přeji Vám všem z celého srdce Krásný Nový rok 2016!!!!!!!my měli ten 2015 takový dost na prd a už jsem opravdu byla na konci svých sil, tak doufám, že tento rokbude o něco klidnější!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
2. led 2016 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek