• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
3. led 2016 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahojka, tak pokus o odstavení zatím odložen. Malej mi nechce UM, zkoušela jsem HAMI a HIPP a bez úspěchu - na lahvičku se nadšeně vrhnul, ale pak se málem poblinkal :frowning2:.
Asi zkusíme ještě kaši, ale nevím no. Začal se mi zase budit v noci kolem 3:30-4 h, tak třeba dojde samo mlíčko. Mám pocit, že vytáhne na noc málo. Nebo chce mě, protože poslední dobou je to furt "máma, máma" ...i u babičky nahoře je jen 30 minut a už mě hledá. Tak to třeba přejde. Asi mu hold dám ještě čas. Stejně si furt nějak neumím představit být s tímhle érem těhu.
:slight_smile:
jinak kontrola v 18 měsících: 11,35 kg, 85 cm (za půl roku přibral asi kilo a vyrostl o 10 cm)
8. led 2016 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb ahojík, třeba k tomu teprve dojde, u nás bylo zlepšení fakt den ze dne a už přes měsíc nekojím, ráno a večer vyžahne flašku mlíčka, máme Hami, jiné jsem nezkoušela,ale čím více se to IVF blíží, březen za dveřmi tím méně se mi do toho chce s tím naším "érem", nějak si to nedokážu představit, mít klidový stav po odběrech a pak i chvilku po transferu, zatím nepředstavitelné a pochybuji že za dva měsíce to bude lepší. no v úterý jdeme oba na vyšetření do CARu, tak uvidíme, jak to vypadá, v prosinci jsem měla férovou ovulku, dle testu a opravdu jsme se v tu dobu snažili a nic z toho, no od úterý se na to zase vrhneme a uvidíme. pak ještě jeden cyklus a je IVFko. Budu držet palečky, ať to vyjde, jak má. Naštěstí zatím se mamánek přes svátky docela osamostatnil, no v úterý ho bude hlídat babička, atak jsem zvědavá, bude to premiéra, dlouho bez maminky, ale jinak by to nešlo, vzít ho s sebou nemůžeme.
9. led 2016 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojka, holky hlásím, že Coralin se v pátek narodila holčička. Až ji pustěj z nemocnice jistě napíše víc. Holčička v pořádku, Kačka moc ne. Ale držím palečky, aby bylo vše v pořádku.
11. led 2016 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eevvaa - já uvidím jak to bude. řekla jsem si, že to asi nebudu hrotit. Nejpozději aby mi MD navazovala na RD je otěhotnět někdy v listopadu. Tak snad mám čas a budu věřit, že KET se povede až na to vlítneme :slight_smile:
na dnešek konečně zase líp spal, usnul po půl 9 a spal do 6h a pak ještě do 8 se mnou. Samo u prsa :slight_smile:
stejně si moc neumím představit, že bych s ním tak brzo vstávala.
No já OVU zatím nic, ještě ani MS nedorazila :sunglasses: na jednu stranu je to pohodička, ale jinak bych už to klidně brala, třeba by se povedlo jen tak.
Adí mamanek asi taky trochu je, ale třeba u mojí mamky je klidně 5 hodin jen s ní a v pohodě, jen přes noc to prostě ještě nejde. Když se vzbudí tak ho utiší jen prso no :frowning2:
11. led 2016 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..já tu strašně dlouho nebyla...na pc se moc nedostanu..páč malý pak do něj bouchá..jak se máte a co je nového?
18. únor 2016 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ty jsou krásní prcci.
18. únor 2016 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahojík, já na PC můžu tak když malej spí nebo se hlídá ne maminkou :slight_smile:, jinak mi pomáhá. No mě zítra čeká zastavovací injekce a cca za 14 dní stimulace na 3.IVF, mám opět dlouhý protokol a stejné léky i postup, tak snad to opět vyjde, i když s naším malým Ďáblíkem nevím, jak to všechno vzládnu.
18. únor 2016 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Ahoj, ráda tě tu vidím..doufám, že jste zdraví a chystáte se na druhé narozky..šíleně to letí, nám už bude rok!!! Hrůza..
18. únor 2016 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa taky zdravím, snad se zas zadaří, budu držet pěsti..
18. únor 2016 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 - to je neuvěřitelný ja to letí :slight_smile:
18. únor 2016 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa Ty jo..tak to držím moc pěstičky.
19. únor 2016 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jjj...šíleně to letí...toto focené už před nějakým měsícem.A jak se daří,vše v pořádku?
19. únor 2016 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak mám depotku za sebou a až za 3 týdny začínáme. takže velikonoce strávím odpočinkem a asi i doma.
19. únor 2016 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Díky , máme se skvěle, malá zatím vše dohnala, máme už skoro 7 kilo, 69 cm a včera se poprvé posadila..neskutečně si to užíváme i se staršíma sourozencema..malá se na ně třese, hlavně na bráchu...občas mne taky nakrkne, to je normální..je to pěkná mrška, ale hlavně se ráda směje a blbne..pokud je tedy po jejím..taky je to vzteklina..
Co Samík, jak žijete ??
19. únor 2016 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eevvaa určo dávej vědět, už to tu trochu postrádá život..budu ráda fandit!!
19. únor 2016 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 budu dávat, vždyť se nemám o tom s kým skoro bavit, kromě mé kamarádky spolužačky ze střední, má ty samé starosti.
19. únor 2016 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jojo..Samča je taký hrozně divoký..furt běhá,leze na stůl apod...tapat venku se mu moc ale poslední dny nechce.Jinak je s ním ale sranda a v září se chystáme do jeslí,tak snad seženu nějaký půluvazek.Momentálně hamám homeopatika..aby už nechtěl mlíčko.Myslím,že už je na to dost velký a v létě u bazénu už opravdu kojit nechci.To je dobře,že je malá v pořádku.
20. únor 2016 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..neznáte někoho,kdo má kamenný seconhand...komu by se hodily nějaké věci ...dámské...tílka,trička,šaty,sukně,kalhoty? Mám minimálně 50 ks na prodej.Ceny od 30,-.
20. únor 2016 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už sem nechodíš Janičko? Asi není čas,vid?
20. únor 2016 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To jsi dobrá, že ještě kojíš..rozhodně pro Samíka velké plus, já syna odstavila taky až ve dvou letech.A malou chci taky kojit jak to půjde..Janici sleduju na Fcb, rekonstruují baráček a má toho fakt dost..snad až bude mít víc volna, konečně se uvidíme..
20. únor 2016 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Ahojky, no ta je kraaaasnaaaaa :slight_smile: Jojo, nějak to tu už skomírá a mě je z toho smutno. Vždyť jsme toho společně tolik zažily, tak se podporovaly, fandily si. Ale takový je život a je mi jasné, že každá teď má už to své štěstíčko a s tím i ty své starosti :slight_smile:
Jo a zrovna na začátku února se můj bratr s manželkou přestěhovali do Říčan :slight_smile:

@muddledgirl No ahoj ztracená ženo :grinning: Kde jsi nechala toho boubeláka? Na té fotce to snad není ani on :grinning: Vyrost ze Samíka moc hezký klučina.
Já taky ještě kojím a zrovna taky baštím homeo, ale nějak to asi nezabírá. Co a jak bereš? A nějaká změna?

@eevvaa Moooc držím všechny palce. Ať to vyjde!

@kamisb Ahojky, tak jak kojení? Stále stejně, nebo nějak na tom pracuješ? :grinning: Já se snažím přestat, omezuju (no, nic moc) a jím homeo (tam spíš nic, než moc) :frowning2:

Jinak naše cácorka je jako přes kopírák těch vašich miláčků. Taky smíšek, když není po jejím, tak se vzteká, nejradši má počítač, všude leze (a padá). A za nic na světě bych ji nevyměnila :grinning:
22. únor 2016 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak naše cácorka :slight_smile:
22. únor 2016 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@marke - ahojka - no jak to nazvat - hihi, furt kojím a furt to je stejný :slight_smile:
přes den nemusím kojit, když jedeme autem nebo když jsme někde u mamči a pak jedeme MHD, to mi usne. Ale jinak doma bez prsa neusne ani přes den. Večer před spaním musím kojit a uzpívat. A pak se budí 1x jak kdy - má období, že se vzbudí kolem 2h a pak zase třeba až kolem 6h. Tenhle týden je to nějak skoro pravidelně v půl 6 +/-. A to se nakojí a odvalí se odemne a spí ještě do půl 8.
Dokud se nepřestane takhle brzo budit tak asi budu kojit furt.
Co máš za to homeo? jo a MS už máš nebo ne? já právě furt ne ...holky radily ať zkusím ten konthelový čaj či jak se to píše. Že by MS mohla přijít, tak jsem si říkala, že by to třeba mohla změnit chuť mlíka a mohl by to přestat vyžadovat. Pokus o UM byl zatím marný - hipp, hami a sunar - úspěch neměl, ale ani se nedivím, všechno to hrozně smrdí.

jinak taky máme doma zvíře :slight_smile: občas se pokouší se vztek, ale já se snažím ignorovat nebo vysvětlovat. No většinou to nějak zvládneme.
22. únor 2016 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@marke Ahoj, krásná kočička..na jednu stranu se těším, až malá povyroste a bude s ní víc zábavy, na druhou mi je líto přijít o to moje miminko..čeká nás už oslava roku, tak nevím, co dávat za dárky..poinspirujte mne, co mělo u vašich zlatíček úspěch??
@kamisb Adámek je pěknej lotřík, kouká mu to z očí..u kluka je to fajn, takový ty leklý ryby jsou pak v kolektivu chudáci..no a k tomu kojení, já ms mám a vůbec to malá neregistruje..pije s chutí stále..z mé zkušenosti se dítě odstaví samo, až přijde jeho čas..u dcery v roce prostě odmítla z ničeho nic přes noc a BYLO a kluk ve dvou letech taky tak..
22. únor 2016 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - když já bxch
22. únor 2016 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - když já bych ráda už brzo šla na KET abych mezitím nemusela do práce - jako čas je někdy do listopadu +/- ale ráda bych rezervu na případný další IVF
22. únor 2016 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to je blbý, chápu..nedal by si říct s dudlíkem??
22. únor 2016 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jako myslíš vysloveně dudlík? Ten má v postýlce - a když se v noci vzbudí tak ho akorád tak žmoulá v ruce. Asi ybch nechtěla aby se teď učil na dudlík.
Ono to nějak dopadne :sunglasses: ale už mě to někdy štve ...i tak totiž u prsa trvá asi půlhoďky než usne ....teda ne že by celou dobu na mě visel ...nejdřív vypije obě pak se otočí a zkouší spát a když to nezabere tak si podudlá zase se otočí a tak to jde tu půlhoďku no. :frowning2:
asi bude s usínáním po mě, taky mě to nějak nejde
22. únor 2016 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb máš pravdu, že ted je na dudlík už pozdě..malá taky usíná se mnou u prsa, tak mám nejmín co mluvit, dudlík má, ale jen někdy..to mne jen tak napadlo...
kamarádka právě malou odstavila přes dudlík..a lahvičku s dudlíkem..
23. únor 2016 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek