• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
ahojka - musíme se pochlubit :slight_smile: první samostatně postavený komín. Jen jsem to maličko přidržovala, je zbrklej a shodil by si to ....lego duplo začíná být v oblibě, ještě min. týden jej hlavně rád rozdělával.
28. únor v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@kamisb Jen rychlá odpověď - příbalový leták k tomu nemám (nedává se). Ale jako homeo by to dle mého nemělo mít na nic vliv - je to přírodní. Zkus kouknout na jejich stránky boiron.cz a dohledat. :wink:
28. únor ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke - mě právě, kdysi kamarádky mamka chtěla dát něco na bolest hlavy nebo tak na něco a když jsem si to tam přečetla, tak jsem zjistila, že to fakt nemůžu.
dík kouknu.
28. únor ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Sakra,skomira mi baterka,brzy se ozvu kocky moje.
29. únor ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahoj, ta už je velká:slight_smile:
10. bře v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak Vám chci představit naší malou, sladkou holčičku Emmičku. Rodila jsem 8.1. 2016 v Motole. Dětičky Vám krásně rostou:slight_smile:
10. bře v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@coralin úžasnej zázrak ..gratulace. .
10. bře ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin Jeee, ta je krásná a malinká :slight_smile: Moc gratuluji.
Nojo, rostou a moc rychle, tak si ji užívej každý den :wink:
11. bře ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojík, tak první injekce za mnou, příští pátek kontrola, a zatím předplánovaný OPU na 23.3, takže třeba na bílou sobotu si dojedeme pro dalšího malého beránka či ovečku :slight_smile:
11. bře v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
....tak ja to balim a jdu do duchodu :grinning: :grinning:
11. bře v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@jaka17 Děkuju, zázrak to opravdu je, je kouzelná:slight_smile:
11. bře v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa držím palec
@coralin ještě bydlíte ve Vršovicích? ? Občas tam jezdím s kočárem. .
11. bře v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Nebydlíme ve Vršovicích...jsme v jiné části
11. bře v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin tak to jsem to popletla,promiň. .aspoň vás už nebudu vyhlížet. .takhle jsem prověřovala každou maminku s kavalirem a kočárem. .
11. bře ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 z vrsovic jsem byla ja:slight_smile: ale pak jsme se prestehovali na letnou a ted bydlime v krci:slight_smile:
12. bře ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Ahááá, já si to pamatovala, ale blbě..Tak hlavně že nejsem mimo úplně..
13. bře v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
HOlky mám dotaz v čem vám spinkají prckové? Malej už nějak odrůstá z overalů co mají ťapky a i z dupaček. A velikost 98 a víc jsem už moc neviděla. Nějak mi furt přijde malý na klasický pyžámko s nahýma nožičkama. Hodně spí v noci odkopaný :frowning2: přes den už spí ve velký posteli a to má jen plínku a nátělník a neodkope se. Ale jsou to jen dvě hodiny. Ale ta noc nevím, přeci jen je pak v pokojíku k ránu chladněji.
14. bře v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ahojky, tak to malá spí v overálu :slight_smile: My máme velikost 86, takže zatím pohoda :grinning: A myslím, že té 98 jen tak nedosáhneme :grinning: Klauduš spí celou noc nepřikrytá, nesnáší to, navíc doma je chladněji, tak čekám, kdy z toho bude nemocná, ale zatím je v pohodě :wink: Spací pytel jsem jí už dávat nezkoušela, protože se děsně mele a převrací.
Já bych to teď klidně viděla už na pyžamo a ponožky. Nebo radši body, aby neměl holá záda? Koukni, ony bývají ty tepláčky s gumou dole a to by mohlo stačit.
15. bře ve 04:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Nebo jen overálek bez ťapek. Ale teď jsem koukala na bazar a dají se ve velikosti 98 ještě docela dobře sehnat.
15. bře ve 04:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - bez ťapek mam - šlo mi spíš o ty nožičky - ponožky nechce ani přes den na spaní. sundava je a já musím taky. A myslíš tady na bazaru nebo jinde?
15. bře v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - malej měří asi 90 cm a i některý 92 jsou malý a má i "lehce " panděro tak mu to je i trochu úzký :slight_smile:
15. bře v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Jj, já si je taky vždy nechávám přeměřit od ramene po patu. Ono to číslování vůbec nesedí :slight_smile:
Já koukám na sbazar.cz a na deti.bazos.cz a vždy něco seženu a většinou i v místě. Jinak tady na bazaru jsem už taky něco kupovala.
15. bře ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - dík kouknu na to.
jinak asi zkusíme pomalu pyžámka a mám asi 3 overaly bez ťapek tak uvidíme, ale ponožky mi přijdou takový "pevný" na spaní tak nevím no.
Ale v létě předpokládám, že bude jako loni spát jen v bodíčku, tak třeba se to samo nějak vyřeší a on už moc neporoste :sunglasses:
15. bře ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík, tak další info po kontrole, takže úroda folikulů opět bude asi kolem 20 a možná více, v pondělí mám další kontrolu, byly ještě malé, tak je ještě trochu vykrmíme :slight_smile: a odběry asi v tu středu.
18. bře v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jaka17 Ahoj, tak to jsi mě pobavila:slight_smile: jak prověřuješ mamky s kočárkama a Kavalírkama:slight_smile: ale můžeme se třeba potkat jinde.. my už chodíme ven na prochajdy, ale ještě není Emmička pořád očkovaná
20. bře ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, to je změna z Letné do Krče, co ? A jak se tam máte?
20. bře ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin no byt je uzasnej, ale brecim kudy chodim, ze chci zpatky na letnou :grinning:
20. bře ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa No ty jsi nosnice. .tak Budem držet palce ,et jsou to ti pravi bojovníci. .
20. bře ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin No pokud by to šlo, ráda se domluvím jezdíme po procházkách po cele Praze..tak až bude teplo, můžu někam dorazit..i třeba se sasanka. .
20. bře ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 no bojím se toho OHSS a hodně :(
21. bře v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek