• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@eevvaa Snad to bude dobrý..hodně pít, tak ymi doporučovali jogurtové nápoje, prostě bílkoviny..
Co by pro to mimčo člověk neudělal..snad to bude ok..napiš zas
21. bře 2016 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no uvidíme. dneska mám utz, tak se dovím, kdy bude OPU, doufám, že už ve středu a v so nebo v po asi transfer. No zákysy aspol. miluji, a už jsem si nějaké nakoupila.
21. bře 2016 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky, zdravíme :grinning: nějak nám ten čas letí :grinning:
21. bře 2016 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pidisek - to teda - moc vám to všem sluší :slight_smile:
21. bře 2016 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, tak podávám info, prý je tam až 40 folikulů, takže jsem byla připravena na to, že určitě přijde OHSS, tak nevím , jak to případně zvládnu v nemocnici bez malého :(, začínám mít z toho strach, jinak OPU ve středu.
21. bře 2016 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak si kup protifar a hodně pít. Může být hyperstimulák a zvládnout se to doma. Tak sse drž.
21. bře 2016 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb což piju normálně hodně, tak se uvidí. Zítra koupím protifar a bude :slight_smile:, když já si nemohla vzpomenout jak se to jmenuje.
21. bře 2016 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - mě mudr říkala, že musím pít o polovinu víc než normálně.
21. bře 2016 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to snad vzládnu :slight_smile:, normálně vypiju 2 litry čaje, sem tam skleničku vody či šťávy, takže to snad půjde, včera jsem teda měla kvůli tomu krizi, ale musím se snažit to zvládnout doma, pokud to půjde, už jen kvůli malému :(, moc by se mi stýskalo.
22. bře 2016 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahooj, vy jste krásný a veliký..a je super, že máš páreček..jsou hodní??Jak to zvládáš??
22. bře 2016 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa No tak to je úroda..držím palce, abys to zvládla doma..
22. bře 2016 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no to je, no doufám v to, že to zvládnu doma :(, nedokážu si představit být bez malého :(. Nevím, zda jsem nebyla přestimulovaná, já jsem v pořádku, nevím jakou mám teda zásobu vajíček, ale minule mi hrozil taky, tak nevím, proč si to nepohlídali. No uvažuji o změně CARu v případě nějakého maléru.Doufám, že aspoň budeme mít mrazáčky :slight_smile:.
22. bře 2016 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 raději bych brala třeba 10 folikulů a v nich 10 krásných zdravých vajíček.
22. bře 2016 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Tak to je jasný, že je to zbytečně moc..ale člověk tomu holt nerozumí, věří lékařům..snad bude všecko v pořádku..
22. bře 2016 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 budu doufat :(
22. bře 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 zvládáme, je to nekdy honička, ale super, jsou moc hodní! a páreček je fajn
23. bře 2016 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
ahojík, tak už to mám za sebou, skóre 30 folikulů z toho 20 vajec, tak doufám, že se dočkáme tentokrát i mrazáčků :slight_smile:, břicho v určitých chvílích pobolívá, tak uvidím, co zítra, když tak bychom tam sfoukli na kontrolu. Hodně piji, jím mléčné výrobky a vmíchávám protifar.
23. bře 2016 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 To se nedivím, Letná je prostě Letná:slight_smile: ale zase na druhou stanu, jestli máte krásnej, velkej byteček, tak je to určitě lepší, ne?
23. bře 2016 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no coz vo to. bejvak mame paradni. ale to okoli je pro me dulezity...jenze v porovnani s letnou nemuze nic vzejit vitezne, ze jo :unamused:
23. bře 2016 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to asi ne, okolí důležité je, to chápu, u mě je super, že tu mám okolo sebe spoustu parků, vedle k máme na sídliště můžu dojít procházkou pěšky a jsem tam za 20.min., do lesa to máme půl hodiny a když je sníh, tak jedu z lesa na běžkách až k baráku, takže v pohodě:slight_smile:
23. bře 2016 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa super, tak snad vše vyjde jak má a ty budeš taky v pohodě,,
24. bře 2016 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
další info ode mě: zatím vydrželo 15 vajíček a vedou si obstojně a v neděli v 11 hodin transfer :slight_smile:, tak snad bude i něco na zamražení.
25. bře 2016 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@eevvaa a ty jsi v pořádku?? to je krásný skore a doufám, že ti tam šoupnou toho nejlepšího šampiona..a žádný mražáky nebude potřeba,tedy jen pokud máte nervy na třetí :confused:
27. bře 2016 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojík, tak vše ok. i se mnou. No už mám dva bobíšky u sebe :slight_smile: a dalších 7 u ledu :slight_smile:, to by bylo na školku, no já myslím, když to teď vyjde a dopadne dobře, tak asi třetí ani ne, vzhledem k věku a prostoru bychom asi už nechtěli, ale neříkej nikdy ne, že? když to dobře dopadne, bude mi u porodu 37 a třičtvrtě, třeba by pak ještě třetí bylo, ale to je ještě dlouhá doba. Teď hlavně aby to dopadlo dobře a 11.4 na kontrole to dopadlo dobře, no testovat asi zkusím, víkendy teď začnem jezdit k tátovi a chlapi budou dělat dříví, tak příští víkend se budu hlídat a ten další pokud budou dvě čárky tak taky jinak na to ....
27. bře 2016 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa no tak to je přímo ukázkový. .nakonec to ti doktoři asi odhadli dobře. No tak držíme palce při zakusovani u maminky. .takže 11.4 bude den D..to já nikdy nevydržela s testovala už tak 9-10den....to čekání je hrozny
27. bře 2016 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc za srdíčka (dostala jsem dvě hned po sobě). Jen je škoda, že nevím komu :wink:
30. bře 2016 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - nejsi taky ve skupince recepty pro kojící matky - paní Viera je hromadne posílala a druhy taky nevím :wink:
31. bře 2016 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb JJ, jsem, tak odtud vítr vane :slight_smile: A druhý bude asi tajemství :grinning:

Dnes jsem poprvé a úspěšně aplikovala uspávací mechanismus = usnout bez prsa (né nechat vybrečet, ale uspávat jen do polospánku a odložit, aby usnula sama v postýlce). Sice to zabralo 2,5 hodiny, mezitím nás jednou vyrušil tatínek, když šel spát (a to jí rozřádil), ale bylo to absolutně bez breku. Tak mám z toho radost a budu zítra pokračovat. Jen nevím, jestli to mám zkusit aplikovat i na odpolední spaní. A slibuju si od toho, že se mi přestane tolik v noci budit (resp. že zase sama usne). A potom snad konečně skoncujeme i s tím kojením. Jo, zjistila jsem, že ty homeo měli na tvorbu mléka vliv, hodně mi ubraly. Když jsem je přestala jíst, tak se mi prsa zase nalila min. o číslo.
31. bře 2016 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ještě prosím Kamčo, nevzpomínáš si, jak Janča měla nějakou známou, která háčkovala plyšáky? Možná, že jsi si taky brala. Fakt to nedokážu v té naší 1336 stránkové komunikaci najít :grinning:
Jak byli velcí a za kolik?
Díky
31. bře 2016 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek