• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@marke - byli za 250-300kč a jak velký ...napíšu ráno, změřím :slight_smile:
1. dub 2016 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak já mám velkýho medvěda 40 cm a manžel říká 250,-
1. dub 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak.jsem Vas kocky docetla.Jak se máte?Pipinky moje.Neudelame nekdy v Praze srazik?Treba i.s chlapama?
1. dub 2016 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Vše nejlepší k dalšímu měsíci :slight_smile:
Děkuji za info - chtěla bych malou naučit spát s nějakým plyšákem, ale nějak nenacházím nic, co by se mi na spaní líbilo, aby to šlo obejmout, bylo hebké a "nezávadné" (aby něco nespolkla). Když už ji učím usínat né u prsa, tak bych to zkusila skloubit. Tedy jednoho jsem našla, tak se rozhoduju :slight_smile:

@muddledgirl Ahojky tulačko. Tak jak je, jak žijete. Co další mimi, taky uvažuješ :wink:
U mě bych sraz brala, ale Praha je na mě dost daleko (i když asi jako u tebe). Takže tam já neee.
1. dub 2016 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - dík letíto :slight_smile:
dávám dvě fotekčy - listopad 2014 a včera :grinning: ...stejný lavorek :wink:
1. dub 2016 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marke -to je škoda, ráda bych Tě viděla.

@muddledgirl - Praha klidně :slight_smile: jen nevím co by na to manžel ...jako, že by jel taky. Spíš by dělal chůvu :grinning:
1. dub 2016 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj kočko.My ne,mrazacky jsme v zari vypovedeli.
2. dub 2016 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no..spis to.byl vtip..samotny s malym se mi ale moc nechce...staci mi,kdyz jezdime do Frenu.
2. dub 2016 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau holky, tak jsme se pochlapily s Jakou..teda spíš Jaka...:slight_smile:)) takže Johanka s Valčou na hřišti.-)) a říkaly jsme si co dát někdy společně ZOO?? Přidáte se některá???datum vymyslíme :slight_smile:
2. dub 2016 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - zoo do Prahy, klidně - jen jezdíme do Prahy jen jednou za měsíc na asi 4 dny, tak buď to vědět hodně dopředu nebo se domluvte a pak jen dejte vědět a buď to budu stíhat/zvládat nebo ne.
2. dub 2016 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jasně bude to dopředu, já mám 3 práce tak jsem ted v jednom kole a kombinace baráku, Valči a prací je zatím mazec..než si to sedne, nějak vyhlásíme termín:slight_smile:
4. dub 2016 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je síla, ale asi to je nutný co?
já jsem ráda, že nic nemusím :slight_smile:
v dubnu budeme v Praze od asi 11-15.4. a v květnu taky tak přibližně kolem 10. v červnu tu pak nebudeme - jedeme na 3 týdny do Chorvatska.
4. dub 2016 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Těším se na všechny..pokud to jen trochu půjde..Nebo navrhněte nějaký pro vás dosažitelný cíl na půl cesty..ráda dojedu..
4. dub 2016 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, wow, tak to si nedovedu představit. Je fakt, že já dělám domácí brigádu (na DPP) a manželovi (a zbytku rodiny) účetnitví, takže jsem teď taky nevěděla, čí jsem, ale to bylo dost nárazové. A mít pravidelně 3 práce bych fakt nezvládla. Navíc malá pořád v noci blbě spí a je dost plačtivá. A co děláš, mohu-li se ptát?

@jaka17 @janice_opice Teeeeda, těm holčičkám to slušíííííí. No už abyste začaly pomalu odhánět nápadníky :slight_smile:

@kamisb @jaka17 @janice_opice @muddledgirl Tak potom holky hodíte fotky. Já to fakt nezvládnu dorazit. Autem do Prahy si nerisknu a jet vlakem (nejspíš se 2 dětma) a pak ještě zoo a vlak zpátky, na to mi to připadne moc komplikovaný a nepraktický a nevím, jak by malá vydržela (a vláčet kočár atd.)
Je mi to líto, ale to já fakt nezvládnu.
5. dub 2016 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jeee, ten lavůrek se vám nějak srazil - že tys ho prala :grinning: :grinning: :grinning:
No joooo, je to už kus chlapa :wink: Kdepak ty miminka jsou :slight_smile:
5. dub 2016 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 @janice_opice@kamisb @jaka17 @muddledgirl Ahoj holky, já to mám do ZOO kousek, tak jestli se domluvíte, nechám zbytek rodiny doma a s Emmičkou se rádi přidáme:slight_smile: nechodím sem moc často, nějak to zatím nestíhám, být pravidelně on line.
5. dub 2016 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojík, tak už jsem zkusila testnout a zatím to vypadá, že se zadařilo, ale je brzo :slight_smile:, dnes na testu už krásně viditelná čárka.
6. dub 2016 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eevvaa - jestli to počítám tak 10den? to už by mohlo být dobrý :wink:
6. dub 2016 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 10.den už 8. den byl viditelný duch, zatím o tom manža neví, tak uvidím, zítra máme zubaře, tak si asi zajdu koupit ještě test a zkusím ho v pátek a v pondělí před kontrolou, zatím manžu napínám, jsem potvůrka.
6. dub 2016 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - :slight_smile: hodně štěstí ať to fakt vyjde.
já zjistila, že malýmu začalo chutnat kravský mlíčko na pití, tak se třeba konečně někam pohnem.
Ale třeba teď se dva dny po sobě vzbudil v noci kolem půl 4 :frowning2: ato už spal nějakou dobu aspoň do 6h a jednou skoro do 7 H .... ach jo :frowning2:
6. dub 2016 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - hm on zase bude měsíc v novu :frowning2: to adí spí blbě vždycky
6. dub 2016 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Jupiii tak to je jasný. .budu se těšit na další dobré zprávy
6. dub 2016 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Držím tajně palečky :wink:
6. dub 2016 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Klauduš má taky ráda kravský, tak jí sunar už vůbec necpu. A nadále pokračujeme v naučování na spaní bez prsa (kojím a odložím). No, nejsem si jistá, že to vždy chytnu, ale už se i sama odtrhne a otočí, nebo odleze (když sedím) :grinning: A v noci občas jen zakňourá a spí dál. Tak snad to bude fungovat. Objednala jsem si plyšáka na spaní, tak uvidíme, jestli ji na něj naučím. A dneska poprvné jsme přes den nepily mlíko - nedala jsem se :grinning: (jen tedy ráno po probuzení a před spaním). Prostě musíme vydržet a ono to půjde. Tak napiš, jak a co děláš, abys Adámka odnaučila. Ať se inspiruju :wink:
6. dub 2016 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - u nás je prso fakt už jen na spaní. A teda ráno se tak nějak válíme v posteli, někdy i pohádku ráno pustím, když se vzbudí na mě moc brzo. A to pak se po mě válí a dudlá si ..ale to si myslím, že se spíš jakoby tulí.
Občas jsem zkoušela, že mu prso nedám po obědě, když jdeme spát. Ale on si lehne a někdy už je i protivný a máma máma máma tady tady ....a když si k němu lehnu že teda budeme spinkat ať zavře oči a sppí, že budu jen zpívat tak spustí "pp pp pp pp pp" jako prso.
Tuhle jsem se smála, ptala jsem se ho jestli už nebude spát bez prsa ....tak odpověď byla rázná "nééééééé" :grinning:
6. dub 2016 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice urcite,moc radi.Spis vikend teda,roznasim ketaky a pak chci uklizet dopolko,kdyz to pujde.
8. dub 2016 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, bratrovi, který bydlí u Prahy, se před týdnem narodilo miminko. Tak jsem se dnes předběžně domlouvali, že se někdy v květnu stavíme na návštěvu. A k tomu manžel dodal, že bychom mohli jít i v Praze do zoo. Takže to hezky naplánujte na stejný termín, ať se tam potkáme :slight_smile: A aspoň pozdravíme :grinning:
(ono by stačilo hledat pořádnej babinec a to byste byli vy) :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2016 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke No pokusíme se..a kdy pojedete ??
13. dub 2016 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já budu v Praze v týdnu od 9.5. s tím, že teda 10.5. už něco mám.
14. dub 2016 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Neee, na mě ohled neberte, já pořád ještě netuším, kdy vyrazíme (vzhledem k manželově práci) :grinning:
14. dub 2016 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek