• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
autor
@muddledgirl ty už jsi jako já taky mám 3 práce:grinning:
15. dub 2016 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v týdnu jsem byla na srazu s prací a musím teda říct, že se mi tam jednou vubec nebude chtít zpátky.
Mě to najednou všechno přijde tak pitomí, co tam řeší. Věci co by šli v klidu, dělají si naschváli, věčně na něco remcají - jako jo ne vždy to myslí uplně vážně. A nejhorší na tom je, že vypadají i celkem spokojeně - bože. Jak z toho jednou člověk vypadne, tak je ten pohled asi vždycky jiný co?
:confounded:
15. dub 2016 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já tedy do práce chodíme za kolegyněmi pořád a docela si dovedu představit, že se jednou vrátím. .ale my jsme malý kolektiv...třeba půjdeš dělat jinam
15. dub 2016 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak nás těch blízkých je asi 6 - ale vidíme se tak 1x za dva měsíce. Hodně věcí se měnilo a prostě mi to přijde najednou takový mimo, ale jinde si taky moc neumím představit dělat.
Jen je to prostě zvláštní pocit koukat na ně jakoby z venčí.
15. dub 2016 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je pravda, že se taky občas divim, co to řeší za blbosti. .z mého současného pohledu..:blush:A až se vrátím, začnu to řešit taky:joy:
16. dub 2016 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To víš, vše se mění, lidi, názory jak je člověk déle pryč vidí to jinak
16. dub 2016 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kocko,jak to stihas.S postou už jsem sekla,uklid nedopadne,musi se tam uklizet stejne dny.Ake mozna budu.mit brigadku v Pepcu.Mala chodi do jesli?
18. dub 2016 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb asi jo,ja se nevratim abi za zlaty prase,ani to nejde,nema kdo hlidat.
18. dub 2016 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak já delám od narození, nejdřív jako samostatná firma, ted pravidelne pro tv..ve dnech kdy delám je tu bud mamka nebo jsou deti ve školce, ale to max 4krát za mesíc... / ale jako za 1500 za den, holky, to je masakr.../ ale pracovat musim a kolektiv je super, deti mají na Primě rádi :grinning:
18. dub 2016 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Holka musím, naštěstí mám ty práce tak zařízené, že se da 99 % dělat z domova a když má muž v týdnu volno(dělá krátekj a dlouhej) tak mám porady a schůzky,ale s tim barákem a se všim je to teda fakt náročný :slight_smile:) Jesle tu nejsou a anic bych jí do nich nechtěla dát kočičku a babička je celkem daleko a vytížená prací takže hlídá jen občas, jako např. dnes:slight_smile:)
21. dub 2016 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jééééé my se taky přidáme jen kdyby se to stihlo do konce května pak už to budu mít měsíc do termínu tak bych to asi neufuněla :grinning:
21. dub 2016 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani No tak to se musíme s Opicí rychle rozhoupat..bylo by to supeeer..těhulko.
23. dub 2016 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak my babicky nemame a ded tu.Myslim,ze na jeslich neni nic spatneho.Samik deti miluje.Ja byla taky od roka v jeslich.A bude tam jen po dobu nezbytne nutnou.Kdyz mi dopadne uklid,tak bude muset hlidat pritel.
24. dub 2016 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele já neříkám, že je na nich něco špatného, jen tam prostě nechci Valču dávat...tady jsou akorát na Kladně a ty mají dost hroznou pověst.Chtěla jsem dát od září Val tady do školky na 2 dopoledne v týdnu, ale asi to nevyjde každého přece věc zda dá dítě do jeslí nebo ne:slight_smile:. nám babička hlídá tak 1x za 14 dní...takže na to spoleh není, takže jsem tím chtěla říct, že jsem ráda, že jsem sehnala práci,kterou mohu dělat z 90% doma..to je fakt výhoda....
24. dub 2016 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ HOLKY...CHYSTÁME SE DO TÉ ZOO A PROTOŽE JSTE CHTĚLY VĚTŠINOU VÍKEND TAK JSME NAPLÁNOVALY S JAKOU 7.5. NEBO 8.5. ..PŘIDÁTE SE NĚKTERÁ???? :slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2016 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já víkend nezvládám. Než bych se dokrdocala do Prahy a přes pak do ZOO, tak by byl Adí protinej a ještě pak tam.
Užijte si to. Jedině, že by manžel dělal do dětský hřiště u nás, tak pak bych to mohla zkusit nějak naplánovat, ale nevím spíš to nevidím :frowning2: škoda
25. dub 2016 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, dlouho jsem se neozvala, ale mám dobrou zprávu, vyšlo to, dnes potvrzeno ultrazvukem a vypadá to, že se chytla obě, takže to bude mazec, jsou teda pomalejší o týden, ale zase jsou dvě :slight_smile:
28. dub 2016 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa - teda tak to je super. Piš další zprávičky :slight_smile:
28. dub 2016 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb určitě dám vědět. no bylo to napínavé, v úterý u mého doktora nebylo nic vidět, tak mě poslal za 48 hodin do nemocnice, tam už je objevili, jenže, dle stimulky mám být 6+6, ale jsou o týden menší, ale už bylo i srdíčko, mám se přijít ukázat za 14 dnů znova, tak když vše bude ok, tak si řeknu o fotečku abych je neošidila. No manžel se dneska asi opije :slight_smile:
28. dub 2016 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa gratulace,at se drzi bobisci
@eevvaa
28. dub 2016 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jasné,já bych se se Samčou na práci soustředit neuměla.
28. dub 2016 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak snad to bude za týden v pořádku - ono to měřeni u těch maličkých je někdy nepřesný a jde o milimetry
28. dub 2016 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: Tak to nakonec budte velká rodinka :grinning:
29. dub 2016 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke no budeme, jsem zvědavá, jak se poskládáme v ložnici :slight_smile:
30. dub 2016 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa hoho...krááása..dlouho jsem nečetla..veeliká gratulace a at rostou :sweat_smile: :sweat_smile:
2. kvě 2016 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj, co ty na ten termín ZOO??A ostatní ženy taky...??my si teda s Opicí vystačíme :grinning: , ale čím víc, tím líp.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. kvě 2016 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa No ze začátku se prý obě mimča vejdou do jedné postýlky :grinning:
4. kvě 2016 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak tak koukám, tak už se nám opět blíží další rok těch našich miláčků :grinning: To to strašně letí. A za další rok zase "hurá" do práce :frowning2:
4. kvě 2016 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no letí to příšerně :frowning2:
Já ještě furt doufám, že do práce nepůjdu - ale uvidíme no co nám život přinese
5. kvě 2016 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - kdy jdete do ty ZOO?
5. kvě 2016 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek