• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb Ahoj. .no zrovna včera jsme si psaly s opici a predbezne to přehodily na patek do poledne. .v sobotu máme vítáni občánků. .si na nás vzpomneli na poslední chvíli. .
5. kvě 2016 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - aha tak to nedáme :slight_smile:
Vítáni je fajn - malej si o tom ale myslel svoje :wink:
5. kvě 2016 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@kamisb ahojík, letí to šíleně, no v úterý neplánovaná návštěva pohotovosti, začla jsem krvácet, je tam malý hematom a vypadá to, že asi to jedno embryjko vzdá, neroste, ale druhé se má čile k světu za těch 5 dní už odpovídá svému stáří 7+4 v to úterý, tak uvidím, v pondělí jsem potkala kolegyni z oddělení, jak mám to břicho furt velké po stimulaci, tak vyzvídala, zda nejsem těhu, já říkám, zatím ne :slight_smile:, co jí je po tom, drbně první třídy, nemusí to vědět. a začla, tak příští rok do práce? já se osypala, fuj, je to hrozné, kdyby to tak mělo být.
5. kvě 2016 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak hlavně hodně odpočívej. Jak jsem psala, teď je to takový všechno skokový, taže za týden můžou být obě ok.
Taky nechci do práce, snad toho ďáblíka odstavim za ten měsíc :slight_smile: - tuhle jsem říkala, že prso už spinká apod a on mě hned začne hladit a dávat pusinky a prosí - na tohle zatím nemám nervy nedat :confounded:
5. kvě 2016 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no uvidíme příští čtvrtek, doufám, že dříve ne, sice v naší nemocnici na gyndě jsou super doktoři, ale zase tak často tam nemusím. Pokud zůstane jen jedno, tak už se s tím smiřuji a možná bude vše snadnější a třeba po šestinedělí pak tomu necháme volný průběh a třeba se do třetice zadaří přirozeně, ale pokud nebude třeba, už nechci podstupovat ani KET, ty embryjka co tam máme, bychom dali asi pryč. Dvě děti jsou tak akorát. Já jsem fakt ráda, že to odstavení proběhlo bez problémů, přešel mi na lahvičku a nějak ani od maminky nechtěl. Ale mazel je furt, kor teď, jak se říká, že poznají, že mami má v bříšku dalšího potomka.
5. kvě 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - jj prý to cítí. Teď před spaním si jen dudlal, kolikrát jsem se ptala jestli chce ode mne mlíčko a on se zasměje a prý "neeee" a když se zeptám jestli prso takspustí to jeho "háááááá" - to používá místo "ano"

uvidíš jak to bude dál, teď to neřeš a fakt odpočívej. Hematom je častý, ale hodně záleží na tom kde je.
5. kvě 2016 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Krvácení nás tu potrápilo skoro všechny :persevere:ona ta sliznice je po stimulaci až někdy moc kypra. .říkali v Caru. .tak ona si to příroda nějak sama zařídí,hlavní aby vydržel aspoň jeden mimousek.Myslím na vás ať je to dobre:wink:
5. kvě 2016 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je jasný. .já bez auta bych to taky nedávala. .škoda, že nejsi na trase..zyzvedla bych Te. .
5. kvě 2016 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, tak to já další mimi už neplánuji. Tedy být to jen na mě, tak bych chtěla, ale přeci jen doma už mám jednoho vyvdanýho puberťáka (no už tam asi leze, je to na nervy) a druhý svý, tak to stačí.

Já už chci taky skončit kojit, odbourali jsme denní kojení, v noci už se budí asi 3x. Kojíme tedy v poledne před spaním a večer a v noci. A příští týden odjíždí Samča na školu v přírodě, tak jsem už řekla, že prostě musíme skončit - utneme to. Počítám s tím, že bude řev (a asi dlouho, protože malá je fakt závislák a i teď pořád po asi 3 týdnech, co jsem zakázala denní kojení, pořád si vzpomene a chce a dobývá se). Tatínka odstěhujeme do děcáku a já budu s malou "bojovat". Prostě to skončíme hned a natvrdo. Jinak to asi fakt nepůjde :frowning2:
5. kvě 2016 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Jeee, tak držím palce, aby aspoň jedno mimi vydrželo.
5. kvě 2016 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no většinou holky říkají, že právě hodně pomůže když uspává tatínek. Já to teda plánuji tak, že uspat já, ale v noci bude chodit manžel. Jedeme na 3 týdny v červnu na tu dovču, tak to asi zkusíme tam.
Jedna holka psala, že zabrala ta natřená prsem octem, nechutnalo to a šlo prý celkem v pohodě.
J8 zase říkala, že bych zkusila přelepit že mám bebí, to chápe tak třeba by to prošlo na pár dní a pak už by nechtěl, ale nevím no - taky počítám s brekem :frowning2:
5. kvě 2016 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No právě u nás to s tatínkem moc nedopadne. Takže to budeme muset zvládnout samy. Jojo, právě, že plánuju přelepit si prsa, jako že bebí a uvidíme, jestli to bude lepší. Každopádně už týden malé říkám, že už nebude mlíčko, že budu mít bebí. Přeci jen už nejsou mrňavý, takže informace chápou (že s nimi nesouhlasí, to mi je jasný :grinning:).
6. kvě 2016 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všechny zdravíme z výletu v Zoo s @janice_opice. .bylo krásně a my jsme si to užily. .škoda, že to máte daleko..
7. kvě 2016 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Dostat do jednoho záběru Valču, Johy a libovolné zvíře bylo nad mé sily..
7. kvě 2016 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jaka17 :grinning: Já myslím, že ty dvě zvířátka v záběru stačí :grinning:

Dnes bylo fakt krásně a holky jsou fešandy :wink:
Holky, prochodily jste to celé? A kolik času vám to zabralo? (až pojedeme, abych měla trochu představu) :grinning:

@janice_opice To to Valča zvládla všechno pěšky?
7. kvě 2016 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ahoj no ve sve podstate i ano..ona moc neposedi tak az na hodku co jsem ji donutila spat vlastne celou dobu nekam zdrhala a lezla ja byla vecer uplne vyrizena..se optej Jaky :smiley::smiley::smiley::smiley:
7. kvě 2016 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky rikaly jsme ze zase neco podnikneme tak sem.napiseme kdy a kde a treba budete mit nektera cas :slight_smile:)
7. kvě 2016 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke no spicha jsme měly v 10 a odjížděl okolo čtvrté, prošly jsme všechno od dětského koutku u dolního parkoviště u Vltavy přes gorilky/tam jsme teda nestály tu frontu na gorilí mimi/želvy a šelmy k tučňákům a nahoru přes medvědy ke slonem a opicim. Pak jsme jely vláčkem nahoře k vyhlídce u bizonu a pesky zas dolů k medvedum. ..takže úctyhodný vykin a Valca porad v pohybu..ale vchodu půjčují vozíky a kočárky. .takže pokud nechcete vozit...byl to fakt výkon
8. kvě 2016 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za chyby..mobil debilní mi píše co chce
8. kvě 2016 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - pěkný to jste si toužily moc pěkně.
Já zatí m tahám golfky a občas si někde sedne, dá tak 2,5 km víc jsme nezkoušeli, ale je fakt, že se skoro celý den stejně nezastaví tak by asi ušel i víc :slight_smile:

napište až zase nějak půjdete, třeba by to vyšlo :wink:
zítra jedeme k mamče do Prahy asi do čtvrtka/pátku.
8. kvě 2016 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, zdravím, dnes jsem byla na plánovaném utz jeden prďola se drží, odpovídá i stáří, ale druhý se zastavil ve vývoji, takže budeme mít jedno, což je možná i lepší. další poradnu mám 31.5. a na 9.6. jsem objednaná na screening.
12. kvě 2016 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Jeee, tak to držím palečky. Hlavně, ať je vše v pořádku. Hold, často se to stává, že to obě nezvládnou, ale chápu, že to je pro vás takhle snad i lepší (přeci jen už je Josífek) :wink:
A tajně posílám holčičí hormony :grinning: (aby to byl páreček)
12. kvě 2016 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se musím pochlubit, že od pondělního poledne máme ÚSPĚŠNĚ a naprosto v klidu odstaveno od kojení :grinning: :grinning: :grinning:
A zvládáme to obě skvěle :slight_smile: (jen ty prsa by mohla povolit - grrr)
12. kvě 2016 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marke děkuju :slight_smile:, podobně na tom byla jedna známá a to co vydrželo, je holčička. a teď čekaj v létě přirozeně kluka :slight_smile:. No holčička by nebyla špatná, výbava je pro obě pohlaví, jen to pak na podzim přivést z chalupy. No manža taky furt mluví o holčičce, předtím u Josífka, to bude kluk, ale asi překvápko až porodním sále bych nevydržela, přeci jen na chalupu je to 70 km, takže tak. ještěže ten domek je, je to kde skladovat. No manža furt, že pak ještě to třetí, najednou mu nevadí ani věk. Protože jsem řekla, že prášky pak brát nebudu, asi bych na to zapomínala, takže tělísko, jiná varianta není, ale to je ještě daleko všechno, o tom se začnem bavit po porodu.
13. kvě 2016 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no u nás to zastavení kojení taky proběhlo bez problémů, sice poslední dobou asi začíná vzpomínat a občas mi vleze za výstřih a má z toho švandu.
13. kvě 2016 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak to je super. No musím se taky už konečně odhodlat :slight_smile:
13. kvě 2016 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak hlavně, že je aspoň jedno v pořádku. A hodně štěstí přeji nadále.
13. kvě 2016 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa tak hlavně, že jedno je v pořádku..ono by to se třema byl asi fakt fičák..dál držíme s johy palečky :grinning:
14. kvě 2016 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky u nás začíná být zase veselo :slight_smile: malej se naučil nový slovo a začal jej docela často používat a to "teď" :grinning: :grinning:
občas to je legrace, ale někdy bych je přerazila. Jo a 2x se mi teď ráno vzbudil suchej, a pak načůral plný nočník, ale nevím jestli to není spíš tím, že trochu míň začal pít a na noc si většinou odemne jen podumlá než aby pil a teď se 2x vzbudil poprvé až po 6h, dneska dokonce v 6:29 a pak už nechtěl spát, ale ještě skoto hodinu si u mne hověl v posteli a podudlával si. Přes den se snažíme doma při přebalování dávat na nočník a většinou se vyčůrá, tak už jen aby bylo pořádně teplo i doma a mohl to začít trénovat bez plíny, když ji chvíli nemá tak většinou jde i sám na nočník. Ale v baráku máme zimu tak ho tu nahatýho nenechám běhat. Jo a pár dní si už i sám sundá tepláčky :slight_smile: - jen nevím jak by to zvádal na nočník pak sám se slíknout a ještě to stihnout.
Ale čeká nás 3 týdenní dovča červnu v chorvatsku, tak to asi budeme trénovat tam.
14. kvě 2016 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no to už je velkej chlap...je pravda, že mne překvapila i Valča, jak už krásně mluví a je veliká..strašně to utíká..
14. kvě 2016 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek