• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@sasanka033 nejsem zaujata ale dnes byla Jirsova fakt divna.. ani nerekla to je mi lito ze to takhle dopadlo ze nebyli ambryjka.. tak jen no tak se zastavili tak dalsi pos budete asi chtit kdy?? a ja na ni koukala jak vul ty jo.. chjo chjo chjo.. jeste jsem si myslela ze tam zustanu ze nam navrhnou neco jinak.. ale ani naznak ..
2. říj 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 do gestu ale spis se upinam na CUBE
2. říj 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak je rozhodnuto, jdi jinam a uz na to nemysli. ja jsem i zvedava, zda v novem caru budou nejak zpochybnovat rozhodnuti apolinare.
2. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ok a kdy jdes tam i tam?
2. říj 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 24.10 a 30.10. tak promin ale ona rekne ze kvalitni spermie vybrali a pak nas skoro nutila do darce.. proc jako?? vubec nevedela kdo jsem pry vam je kolik 35 nebo 30 :grinning: ja rikam hmm no 25 jo aha
2. říj 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 hrle souhlasim se sas kde je neduvera je to spatny. Ale,ze ti rekla ze ICSI a PICSi je yo same to cumim.Nejde prece o to,ze se hybou,ale o tu zralost a to zjisti pomoci toho gelu pri PICSI. Nevim no zkusila bych to fakt jinde.hele mnevnikdy darkyni zatim nikdo nenabidl a to jsem o 11 let starsi.ale zmenili mi protokol a nenechavali embrijka do posledni chvile.Dneska zrovna Budka rikal,ze kdyz emrbrilog nacasuje peknej treti den tak to byva vetsinou dobry.jeste jsme si dali I embrioglue.
2. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 v Cube to zpochybnovat nebudou,maji tam etiku,ale treba navrhnou jinej postup.Treba taky ne.uvidis....good luck!
2. říj 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - jak platí, to jsou tvoje údaje na který ty máš nárok, všechna vyšetření by TI správě měli dávat jedno do ruky a jedno do karty. To je divný, mě to sice taky nedávají, ale kdybych si řekla tak žádný problém.

no to je teda něco ...fakt běž někam jinam
2. říj 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 pavli uvidime,moc na ne myslim snad to bude OK.diky moc.:slight_smile:
2. říj 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jj jsem doma cele odpo jsem spala.:slight_smile:
2. říj 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 tohle mi presne udelal rezabek :grinning: ze mi rek: no vy ale nemate za sebou zadnou operaci. a ja: mam, slepak. no ale vy jste jeste mlada, mate cas. a ja: no mam zvyseny fsh, tak to uz taky neplati. no a vy ale nepotrebujete laparku, pruchodny vejcovody mate. a ja: to jste vzal kde, ted mi to delala roznickova a sice byla tak neschopna, ze tezko rict, ale tvrdi, ze ne.
no takze zrejme v uplne stejnym rozpolozeni jsi dneska zastihla jirsovou.
jinak s tim ICSI a PICSI jsem prekvapena taky, ale napada me spis, ze tam mozna PICSI v pravym slova smyslu ani nedelaj.
takze to je za chvili, obe ty konzultace, to je fajn:slight_smile:
2. říj 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj jdu.. a hned pry uzeme jit do dalsiho pokusu mi jeste rekla.. ze to posle na pojistovnu a bude proste nic zadna starost nic.. rikam ji ze me dost pichaji vajecniky a ona no to je normalni to nic nebude.. takze ani UZ nebyl :frowning2: holky ta doktorka vzdy byla v pohode ja nevim byla dnes mimo.. to jsme nekdy kazdej ale v tyhle brandzi by mela byt profesialni.. tak jsem se na ni tesila ze rekne tak bohuzel se stalo tohle tak na to pujdem jinak a bude treba vetsi kontola foliku nebo ja nevim
2. říj 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no rikam ti tak studenou a bez zajmu jsem ji nikdy nezastihla :frowning2:
2. říj 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no s tim Rezabkem to mas teda take dobre.. kdyz si mela slepak tak nikdy nemuze tvrdtit ze vevnitr je vse v poradku ne?? chjo... jsem nejaka rozmrzela.. :frowning2:
2. říj 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no rekla mi ze vypis z karty se plati... tak ja nevim :frowning2: ze kdyz si pro tyhle udaje dojit sama bez zadosti doktora ze to musim zaplatit..
2. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
aha,já právě nevím jak to bylo po 1.,něco se mi motá,že když jsem měla // šla jsem hned na utz a něco už vidět bylo.
No tak uvidím,doufám,že to bude v pořádku a budou tam.
2. říj 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 jsem zvědavá co řeknes na Čekala v Gestu - je superrrr!!!!!!! A je tam primář a fakt mu nechybí ani charisma ani důvěryhodnost :slight_smile: kdy tam jdeš?
2. říj 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 novy cAR by si o výpis měl zažádat myslim...
2. říj 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jdu tam 24.10 no oni chteli jestli uz bych nemohla mit neco sebou
2. říj 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda nevím nejaky základní výpis ti dat musí i zadarmo - platí se max opis... Ja teda schovávala vždy jen všechny lékařský zprávy které mi kdy kde dali - před ivf během i po ET... A to stačilo....
2. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to mě mrzí jak s tebou dneska Mudr.jednala. Trochu citlivosti by neškodilo. Mě přijde,že pokud se zadaří tak jsou super,ale jakmile se objeví problém,tak si nás přehazují a moc komunikovat nechtějí. Určitě běž jinam a uvidíš kde na tebe zapůsobí lépe. :slight_smile:
2. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, mám prosím dotaz. Muzu si vzít paralen, kdyz picham menopur?
2. říj 2013 v 19:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpátky z utz. Nakonec se i levý vaječník jak řekla doktorka "pochlapil" a i na něm se objevily dva folici. Takže celkem máme 6 foliků. Moc mě potěšilo, že i ten druhý je funkční a zareagoval. V pátek bude OPU a pak uvidíme. Domluvili jsme se na prodloužené kultivaci a použití embryoglue.
2. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jasne, ze muzes, to nicemu nevadi. spis proc si ho beres..? esli je ti blbe, tak se hlidej, nevim jestli je dobrej napad pak jit do transferu, kdybys byla nemocna.
2. říj 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak nestíhám nestíhám. Občas stačím něco dočíst, ale všechno fakt ne.

@sasanka033 Ahojky, prosím tě, co zase na tebe skočilo? Už jsi v pořádku? A jdeš toho 18. na laparku? Já byla dneska na konzultaci a termín mám až 22.11. a navíc musím přijet o den dřív (protože jsem z daleka - prý). Ty jsi pražanda? No, jen jsem to nevychytala, protože jsem se původně s Řežábkem domlouvala, že den po operaci se objednám k nim na info. Ale on operační den je pátek. Tak teď nevím, jestli se mám přeobjednat na operaci, nebo jestli zvládnu ještě stejný den jako bude operace jít i do CARu, nebo jestli mi potom někdo řekne verdikt jen po telefonu. Nechce se mi tam kvůli tomu extra letět. Škoda, že neordinují aspoň v sobotu dopoledne.
@janice_opice Ahojky, přidávám se ke gratulantům ke krásné úrodičce. Tak vidíš, že to stihly :slight_smile:
@monyna83 Ahojky ženo, žiješ? A jak se máš? Jak to jde, a v jaké fázi jste?
2. říj 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, všem co stimulují, čekají nebo se jinak rozhodují přeji moc síly a štěstíčka aby se vše vyvíjelo podle těch nejrůžovějších představ..... no taky bleděmodré by ušly, protože obě barvičky se skvěle vyjímají na stěnách v dětském pokojíčku a přesně tam to všechny tady ty super babenky dotáhnete......
2. říj 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 kocicko a co ty?????ahoooojjjj mas se doufam dobre :-*
2. říj 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke dekuju,ale yto je teprve zacatek jsk vis :'))) nedospim rana az mi doktor bude volat :slight_smile:
2. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj sasy, průběžně to tu čtu a nestačím tlačit oči do důlků co Tobě najdou ach jo, hlavně ty bolesti jsou určitě peklo, kór když je to v noci, jak se člověk blbě vyspí, tak i celý den je naprdlačku ......já si pro jistotu sednu na ruky a budu držet palce o sto šest, aby ses doléčila a stihla pěkně laparku aby už bylo vše vevnitř v cajku a bylo pěkně nachystáno na stimulku a obýváček pro embrouška.....
2. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke jinak ti moc preju at ti laparka dobre dopadne a muzes na to pak skocit :slight_smile:
2. říj 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek