• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@marke - my večer chodíme asi kolem půl 10 - ještě mu čtu nebo zpívám - ale stejně včera usnul až kolem 22:20 a ráno vstal v 6:40 - to je něco pro mě. Ale zase teď už spí a vytuhl během 5 minut. Tak uvidím jak dlouho bude spát a pak v kolik večer usne.
snažit se - nevím ještě jsem nedostala MS asi se Spíš rovnou objednám příští týden na září do gennetu. přeci jen mi bude za dva měsíce 38 - není moc na co čekat.
14. črc 2016 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to máme podobné, mě poslední dobou usne až tak ve 23 hod. Což je šílený. Ráno tedy spí do skoro 9, ale i tak.
Dneska byli na návštěvě rodiče, tak jsme ji spát nedávali a ve 14,30 mi to už přišlo dlouho (a ani unavená nebyla), tak jsem to riskla a spát jí nedala. Celé odpoledne byla naprosto v pohodě a živá, v podvečer chvilku brečela (ale nejsem si jistá, zda to bylo únavou nebo zase protestovala = máme teď dost vzpurné období) a za chvilku zase klid a večer se ani ve 20,30 netvářila, že by chtěla spát. Ale nakonec zabrala do 15 min, takže super.
Takže přemýšlím, jestli nevypustíme odpolední spaní. Alespoň teď přes léto, až začne být dřív tma, tak to třeba zase půjde. Ale je fakt, že většinou děti kolem toho druhého roku už spát odpoledne nepotřebují (dle kamarádek a jejich dětí) :frowning2:

Co se týká čekání a snažení, tak je fakt, že asi opravdu není moc na co čekat, navíc, když pojišťovny přispívají jen do 39 let (nevím, jak přesně). Jak dlouho to vlastně trvalo poprvé, než se Adámek podařil? (nějak už mi ta info vypadla). A než vás vezmou, tak to stejně budete zkoušet přirozeně :grinning:
16. črc 2016 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - mě přes den nespal včera a ani dneska. Včera vytuhl v 21:15 a dneska si v půl 10 ještě vzpomněl, že chce mlíčko a vypil skoro dvě skleničky takže usnul asi kolem 22h.
včera kolem 18h trochu prudil, že by spal, ale dneska vůbec. Ale kolem půl 8 už byl unavený, jen u něj furt platí, že ho vzbudí koupání no. A pak se většinou čeká na bobek :slight_smile: včera si s ním poradil sám ....asi do nočníku a malý vedle, nebo celý vedle to nevím, ale když jsem přišla do pokojíku zrovna ten menší sbíral z koberce :grinning: ale aspoň už ho to asi nebolí.
jj to vím, že to poobědový spaní asi už není moc potřeba, ale zase pak ve školce taky musí aspoŇ ležet v posteli, tak jsem si říkala, že bych chtěla aby to měl už zažitý, ale hrotit to nebudu no. Jen mi chybí ta hoďka a půl klidu :unamused:

budu volat asi příští týden a vzhledem k tomu, že jsem tam už chodila, tak objednávají celkem na brzo. chtěla bych asi na začátek září. A do tý doby to samo řešit nebudu, jen jsem na to zvědavá - pobolívá mě břicho jako by MS u měla dorazit, ale furt nic :frowning2: klesl mi tlak tak jsem občas zase jak po flámu :frowning2:

Nám se to večerní usínání taky trochu lepší, nejdřív blbnou s tatínkem, pak si čteme/zpíváme a pak zhasnu a to už pak většinou max do půl hoďky spí.
Doufám, že se to s dřívěší tmou pak srovná ještě víc - u vás snad taky.
16. črc 2016 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak to máme všechno za sebou a 22.6.2016 se v 8.50hod planovanym CS narodil náš Páťa.Musim uznat,že jsem z toho měla větší strach,ale zvládáme to celkem fajn a fakt si to užívám.i když je to určitě hlavně tím,že jsou oba kluci zlatý.Jen Páťa pořád bojuje s UM,ale snad to to jeho bříško nějak zvládne :frowning2: A Matýsek ač začíná mít svoje období vztekání a umíněnosti tak pořád je to dobrý :slight_smile: Hodim vám sem pár foteček :slight_smile:
20. črc 2016 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eevvaa Moc držim palečky :slight_smile: My už to máme za sebou a kulíšek je tady s námi.A taky jsme si tohle druhe těhu užili,ale ja nakonec riskla tu plodovku a vyšlo to dobře.Ted už jen to dobré a mimisek je tady v plné síle :slight_smile:
@kamisb @marke Holky dodatečně těm vašim mrňouskům přejem VŠECHNO NEEEEJ!!! :slight_smile:
20. črc 2016 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Znovu gratuluju..je to k neuvěření. .:laughing:Před chvilkou jsme si tu psaly,jak se nedaří a teď je tu dětiček jak naseto. .krásně nám to všem dopadlo,i když některé si musely počkat. .:purple_heart::heart_decoration:
20. črc 2016 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Moc děkujeme :slight_smile: JJ je to tak byl to boj,který jsme všechny vyhráli a je to opravdu radost :slight_smile:
20. črc 2016 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani moc gratuluji, už bych klíďo brala být po porodu, hrozně rychle to utíká, ale je to s malým náročné. 4.8. máme velký utz, tak jestli bude vše ok, tak už začnu pomalu kupovat co nám chybí, hlavně budu vědět pohlaví, to možná příští úterý v poradně :slight_smile:, oblečení máme v rodině zásoby jak na holku tak i pro kluka, takže je mi to fuk, co se ukrývá v bříšku.
20. črc 2016 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Moooc gratuluji. Máš úžasnou rodinku :slight_smile: Užívej si ji.

A děkujeme k narozeninám, strašně to letí. Řekla bych, že teď máme to nejkrásnější období. Už se domluvíme, vysvětlíme, leccos už můžeme podnikat, ... Jen je smutné, že už za rok nás čeká škola a návrat do práce :frowning2: Člověk by to mimi chtěl mít pořád :grinning:

Tak hlavně ať jste všichni moc a moc zdraví a ať dětičky dělají rodičům jen a jen radost.
21. črc 2016 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa Jeeee, to mi nějak uteklo. Tak držím palečky ať je vše ok. A dej vědět, co to bude :grinning:
21. črc 2016 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - oba klučíci jsou naprosto úžasní.
21. črc 2016 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - teda toto letí, už máš půlku za sebou. Super, je tak dál.
21. črc 2016 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb doufám, že po těch problémech dosud, bude ten utz 4.8 v pořádku a pak opravdu začnou ty velké přípravy.
22. črc 2016 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - ahoj a když jste platili ten krevní test, který to byl? A to vám neřekli i pohlaví?
22. črc 2016 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb byl to ten harmony test a prý, kdybychom chtěli vědět pohlaví, tak by mohly být opět zkreslené výsledky, tak jsem to zavrhla, že si těch pár týdnů počkáme.
22. črc 2016 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - aha - a prosím Tě kolik tenhle stojí?
22. črc 2016 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my platili u Apolináře 15000,--, no suma hrozná, ale plodovky jsem se bála.
22. črc 2016 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak to jsem na tom stejně. Já měla ten prenascan a myslím, že 13tis. - ale myslím, že coralin byla na nějakým co se už dělá v ČR a stálo to jen litr, tak se zajímám jestli to bylo jen v rámci nějakých testů nebo se to jen nenabízí.
taky jsem měla z plodovky strach. No hlavně že je vše ok, ale mě teda hnali až po tom ULZ v 22tt.
22. črc 2016 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, tak u nás se to všechno začíná konečně srovnávat. Denní spaní bylo asi definitivně zrušeno - no moc nadšená nejsem, ale co naplat.
Malej usíná večer většinou kolem 21:15, ale v noci se stejně jednou vzbudí a jde si pro mě, pak spíme spolu tak do 8:30 ale občas se vzbudí dřív.
Jo a konečně si Adí poradil s nočníkem :slight_smile: chodí na něj sám i kakat a pak si jej odnese na wc nebo mě ukázat. A jedna fotečka jak se u nás teď kaká :wink: - řekne "jájá není a máma pááá"
28. črc 2016 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pár fotek z dovolený :slight_smile:
29. črc 2016 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jedno z prvních ochutnáních zmrzliny :slight_smile:
29. črc 2016 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2016 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím tu všechny. Zavítala jsem tu po hodně dlouhé době, ale podle přezdívek si připomínám známá "jména". U nás po Mikuláškovi po 2 letech nakonec vyšla dvojčata - holčičky.
30. črc 2016 v 01:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No kráááááááááása. Užili jste si to, co :wink: A Adámek rozhodně nevypadá na dvouleťáka :grinning: Tipovala bych ho staršího. :grinning:

A on ještě vůbec neměl zmrzlinu? To malá baští už dávno. Nejdřív jen kornoutky a už na konci loňského léta občas oblízla od maminky. Letos to už je na denním pořádku. Když ostatní, ona taky :grinning:
30. črc 2016 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 No to moc gratuluji. To máte úžasnou a velkou rodinku :wink: A dvojčátka šla přirozeně nebo taky ivf? A je krásné, že máte různá pohlaví :grinning:
30. črc 2016 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Holky jsou také po IVF, oboje těhotenství po ET. Mikulášek je 18.4. 2012 a holky 19.4. 2014, takže po 2 letech a 1 dni.
31. črc 2016 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - no my tu nemáme nikde na blízku zmrzlinu tak jsem neměla ani já. Takže tohle byla fakt první - my vůbec dáváme málo sladkýho.
Včera jsme byli v Murakulu v Milovicích a málem se nevešel do limitu - tam chodí do 90 cm zdarma. Trochu byl schrbeny tak se vešel :slight_smile: myslím, že už má víc
31. črc 2016 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 No to jste si to skvěle načasovali :grinning: To slavíte jedny narozeniny ročně - aspoň si dětičky nezávidí :grinning:

@kamisb Tak to ta naše je sladká, takže se snažím to omezovat, ale Brumíka apod. prostě baští skoro denně. Ale vypadá to, že bude postavou po mě a to může baštit co chce, spíš ještě víc, aby přibrala. Máme asi 10,5 kg a 86 cm. Dle domácího měření. Vás už je kus :grinning:
A jak si to užil v Mirakulu? Je to už i pro něj? Chtěli bychom tam taky, ale právě nevím, jestli to už bude i pro malou.
31. črc 2016 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - Adí má 13 kg :slight_smile:
Známý říkali, že to pro 2 lety ještě není - ale Adí se nebojí takže si to uzij. Klouzačky houpacky - Ale leze I Po tech provazovych zebrikach - Jasně, Že jeden dospely musi S nim ale zvladne skoro vsechno A trampoliny ty co tam maji jsou super. Nejdřív nechtěl a pak jsme ho nemohli dostat od tamtud. Až stahnu fotky od muže tak pošlu obrázky :slight_smile:
31. črc 2016 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - zase do 90 cm to mají děti zdarma - tak proc to ne zkusit pak už plati děti jak dospělý
31. črc 2016 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek