• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@marke tak jsem koukala a.na fcb má jen Jana Brožová to šušňačka je v závorce. .zkus to

No dcera má vystudovanou sociální práci na teologii a teď dela doktorát. .nás ty pomáhající profese už pronásledují několik generací. .bude studovat v Marburgu. .no jsem zvědavá na to třetí mládě, kam se vydá z hnízda
12. zář v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čau holky :slight_smile:)) ano makáááámmm dokonce nastupuju na plnej uvazek nedá se svítit :grinning: Kdo má FB napište mi do SZ já si vás přidám..je to nejlepší způsob jak být ve spojení se mnou:slight_smile:)) ...tam jsem jinak nestíhám žádné skupinky naa pokec :slight_smile:)))Val chodí naa pár dní v týdnu do školky :slight_smile:
22. zář v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice přidávám se :slight_smile:, jestli neva
22. zář v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eevvaa pošli mi do zprávy na sebe FB jméno ,,já mám Jana Brožová a jako úvodní fotku mám mexickou kostru s modrým kloboukem s péry a boa
22. zář v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jak zvládáte podzimní počasí :grinning:
10. říj v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke ahojky,tak konečně jsem zas tu.No,Samik je dlouho doma,tak blbě.Nejdriv bronchitida,pak horečky,zanet nosohltanu atb.Ode dneska už může ven,tak aspoň tak.Do jesliček v pondělí a jak se máte vy?
15. říj v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke kočko,to se můžem na jaře či v létě domluvit a sejít se ve Dvoře,letos jsme nebyli.Jen na Muchomurce u Svobody nad Upou,ale zajímaly ho jen drevene domecky.Ale třeba by se nechal strhnout Klaudinkou.
15. říj v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - ahojka, podzim z min. týdne byl šílenej. Adí je venku zlatej, doma někdy na .... :frowning2: ale už má dny kdy si krásně sám i vyhraje...hurá :grinning:

dneska krásně svítilo sluníčko tak jsme byli odpoledne skoro 3 hodiny venku což je super.

holky kolik vám toho děti naspí za těch 24h. Malej spí někdy jen 10 h a mě to přijde hrozně málo :frowning2: :rolling_eyes: max spí dohromady s občasným poobědovým spánkem asi 12,5hodiny a to jen asi tak 3x týdně, někdy ani to ne.
15. říj ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Ahoooojky, ráda Tě vidím (tedy čtu) :slight_smile:
Tak jak práce? Pracuješ?
Jeee, to je mi Samíka líto. Ten náš Samča snad leze do puberty, nebo nevím co. Jsem z něj nonstop na mrtvici :slight_smile:
Jinak Klauduš je super. Je s ní sranda. Sice je šílenej generál, ale mezi dětma je super a kamarádská. Musím zaťukat, že nemoci se nám zatím úspěšně vyhýbají, i když dneska Samča dost kašlal, ale teď klid (v noci). My půjdeme do školky v září a já opět do práce. Už se po mě sháněli, ale odolala jsem :grinning:
No, mohli bychom to zkusit se domluvit, ale s tím mým manželem je to fakt dost nepřesné. Spíš to jsou takové ty rychloakce :frowning2: Jinak jí ty zvířátka fakt braly. No a samozřejmě prolejzky :grinning:
16. říj ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Tak to my jsme denně venku tak 1,5 hoďky. A občas i chvíli dopoledne.
Klauduš je i doma celkem v pohodě.

U nás spánek děs. Dva dny se mi vzbudila dopolko až kolem 10 hodiny, takže jsem ji nedávala spát po obědě a dnes mi po obědě neusla. Tak uvidíme, jestli to už nebude permanentní :frowning2: Večer stejně neusne dřív než v 21 hod. Takže když to tak spočítám, tak buď spí po obědě a budí se ráno (celkem tedy cca 12 hod) nebo nespí po obědě, ale naspí to ráno (a to vychází časově stejně 12 hod). Takže asi dostatečně.
16. říj ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Klauduš je hooodně samostatej človíček. Včera na návštěvě si z 50 % vyhrála úplně sama, z 40 % s o rok starší sestřenkou a z 10 % jsem musela asistovat. Takže pohodička :slight_smile: Ale i doma si celkem dost vyhraje sama. Jinak když jooo potřebuju klid, tak jí pustím na počítači "pohádky" (ony to jsou spíš taková videa o prolejzání nebo rozdělávání kindervajíček - sama si to vybírá) a ona se u toho zabaví.

Holky, musím se pochlubit. Byli jsme s Klauduš ve tředu cvičit. V sokole :grinning: na sokolské všestrannosti :grinning: No a je to naprosto super. Styděla se chvilku a pak řádila (až jsem se zpotila) :grinning: Jedná se o cvičení rodičů s dětmi - resp. o seznámení se sportovním náčinním. Takže jsme lezly na šprusle, sjížděly dolů po lavičče, houpaly se v kruzích (nohy v kruzích), chodily po kladině, skákaly na trampolíně, lezly přes kozu, prolejzaly švédskou bednou a hlavně, dělaly kotouly :slight_smile: (ty ona umí už skvěle). A předtím a potom byly říkanky pro děti s ukazováním. Nejdřív se neúčastnila, ale potom už jo a ani mě nechtěla :grinning:. Jsem nadšená a cenově také. Takže budeme chodit. Dětí sice hafo, ale naučí se aspoň porovnat v kolektivu, čekat, pomoct, ...
16. říj ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb ahojky,Samik tak deset v noci a ve dne dvě.Ale třeba včera usnul o půlnoci a to přes den spal jen hodinu.Musi být hodne vylitanej.Je zvyklý být hodne venku.
17. říj v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb každopádně si z toho nic nedělej,ja jsem byla celý život nespavec,az v těhu jdem víc spala a teď bych taky potřebovala víc:wink:
17. říj v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke mám brigády jen,ale stačí mi to s tím naším raubirem:wink:Je to żivel a doma je to s ním na mrtvici,nejradeji běhá venku s dětmi.
17. říj v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl Ahoj, to jsem ráda, že jste v pohodě..však jsme se tu něco společně načekaly a nastrachovaly..a ted máme už ty naše poklady všechny pěkně vypiplaný a jsou z nich pěkní raubíři..hezky se to čte..
20. říj v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke to by se líbilo Samčovi,kdyz jsme byli na cvicu dětském,tak byl menší ajen raubiril,ale to už je hrozně dlouho.
20. říj v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 to máš pravdu:wink: Jsem psala Jani,ze něco musíme podniknout vsichni,ale spis až bude teplo.Bud s dětmi anebo bez deti:joy:
20. říj v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jo..To víš, že bych všechny ráda viděla. .a některé diskuse se opravdu scházejí. .jen to musí někdo zorganizovat aby to vyhovovalo všem :laughing:což je fakt oříšek. .My s Janici se vídáme. .ale jsme obě z okolí Prahy:laughing:
20. říj ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky,někdo jste zkoušeli Sedalii? Děkuji.
25. říj v 05:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl My neeeee (musela jsem se podívat, co to vlastně je) :slight_smile: My zkoušeli čaj na spaní.
26. říj ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl taky se mi mala v noci budí i 5x na kojení ale doufám, že až odstavime, bude to ok..a sedací i tu někdo bral právě na spaní a prý to nepomahalo.
1. lis v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 on ted spí desne...Jak nemohledně chodit pět týdnů venapsal. ..tak se mu totální roz házel režim. ..jakože třeba usne na dvě hodky přes den a pak třeba čučí do dvou apod.Sedalii jsme dnes nedali a usnul ve dvanáct. .tak dneskáče by mohl snad jít normál spat.Mne to je sumak. .ale sousedka pod námahy na mne už dvakrát vlitla.
3. lis v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl No se sousedy je to problém..ale ono se to snad spraví..mě dětská doktorka řekla, že může být naopak přetažená, že má mít opravdu pravidelný režim a chodit třeba jen odpočívat do postele..že pak je hyperaktivní z únavy a je to fakt, že když spí přes den, tak pěkně usne i večer..ale to neplatí na b
všechny děti..
6. lis v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - ahoj tak u nás když Adí spí přes den tak sice 'hezky " usne ale až tak v 22 h :slight_smile:
když nespí je kolem 20:40 tuhej.

jak se máte holky?
6. lis v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Ahoj, máme se super..ani to nechci psát, abych to nezakrikla;ale jsme zdraví a vše podle doktorů dohnala ..pěkně chodí, žvatlá. .jen to kojení a stimuluje Spojené spaní. .ale to vy tu probírali loni taky..asi si oddechnu až ji odstavim. .chystám se na jaře. .a co vy a druhatko :laughing::laughing:
6. lis ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 - to já odstavila lehce po 2.roce Adího. A naštěstí to prošlo docela v pohodě, ale přes měsíc trvalo než se srovnalo nějak usínání.

no druhátko, nějak nevím jak to nakonec dopadne. Ale doktorům v gennetu se momentálně nelíbí jizva a stav dělohy. Takže mě čeká větší ULZ v Podolí a pokud to fakt bude blbý, tak i případná reoperace a to pak bude hop nebo trop jak se to zahojí. Já se asi uvnitř prostě blbě hojím. Takže z toho mám trochu strach, ale musím případně zkusit i tuhle možnost no.
6. lis ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no to je škoda. .furt nějaký komplikace. .oni to doktoři nějak vymysli. .mě taky před ivf dávali dohromady v Podolí a nakonec to vyšlo. ..
Koukám, co mi to v minulym prispevku psal mobil za blbiny. .no snad si to pochopila. .
Co ti mám povídat, těším se až se zas celou noc vyspim. A Adámek teď spí už celou noc??
6. lis ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - no nespí - jednou se vzbudí a jde si pro mě a pak už spíme spolu. občas to teda vydrží celou noc ale to jsou výjimky a to se vzbudí třeba před 7 - tak to ať se raději jednou budí a spíme tak do půl 8 někdy do půl 9 :slight_smile:
včera mel teplotu tak noc byla blba ' ale spali jsme pak do čtvrt na 10
7. lis v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb aha a to spí už ve Velké své posteli,nebo chodí k vam?Mala už vystrnadila z ložnice manzela. .
7. lis v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - ahoj, no on Adí s náma v ložnici nikdy nespal. Nejdřív jsem s ním spala já v pokojíčku on v postýlce a po 5.měsíci jsem šla do ložnice za manželem. K Adímu jsem chodila až po 1.nočním kojení. To je jakoby do dneška, ale už nekojím, jen mě asi musí cítit.
Jinak od července už spí celou noc ve velký posteli, jednu noc jsem si omylem vypla chuvičku a neslyšela jsem ho. Tak jsme nejdřív vyndali žbrdliny z postýlky, ale pak už jsem byla líná ho přenášet, přeci jen 14 kg už je hodně na mě.
Tak jsem ho už nechala v posteli spát, dali jsme vedle na zem matraci, ale stejně ještě nespadl. Ale už vidím jak ji dám pryč a on spadne :slight_smile:
7. lis ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek